صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    10272

4 سوال در مورد بیرون اوردن کاسکو از قفس

سلام کاسکو من نزدیک 2 سالشه.13 روزه گرفتمش.و نسبتا رام.نمیزاره بهش دست بزنم.ولی از دستم غذا میگیره .دوست داره از قفس بیاد بیرون من صبحا از قفس میارمش بیرون و اصلا از بالای قفس پایین نمیاد.همونجا میخونه .همونجا قدم میزنه .شبا خودش میره داخل قفس برای خواب.تو بعضی از پستهاتون خوندم که نباید کاسکو زیاد بیرون بیارید.مثلا روزی 4 ساعت.میخوام دلیلش بدونم .اخه اصلا از قفس پایین نمیاد!؟ممنون میشم دلیلشو بهم بگید.اگه مشکلی تو تربیتش ایجاد میکنه نیارم بیرون.مرسی

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط aida banoo نمایش پست ها
    سلام کاسکو من نزدیک 2 سالشه.13 روزه گرفتمش.و نسبتا رام.نمیزاره بهش دست بزنم.ولی از دستم غذا میگیره .دوست داره از قفس بیاد بیرون من صبحا از قفس میارمش بیرون و اصلا از بالای قفس پایین نمیاد.همونجا میخونه .همونجا قدم میزنه .شبا خودش میره داخل قفس برای خواب.تو بعضی از پستهاتون خوندم که نباید کاسکو زیاد بیرون بیارید.مثلا روزی 4 ساعت.میخوام دلیلش بدونم .اخه اصلا از قفس پایین نمیاد!؟ممنون میشم دلیلشو بهم بگید.اگه مشکلی تو تربیتش ایجاد میکنه نیارم بیرون.مرسی
    سلام . بیرون بودن زیاد طوطی بعدها برای شما دردسر میشه . اگه می تونید همیشه همین مدت زمان بیرون نگهش دارید خوبه ولی طوطی باید به بودن داخل قفس هم عادت داشته باشه . اگه شما همیشه آزاد بذاری که بیاد بیرون عادت می کنه و اگه شرایطی پیش بیاد که نتونید به اندازه الان از قفس بیرون بیاریدش دچار مشکلات رفتاری مثل پرکنی و پرجوی ... میشه . 4 ساعت واسه افرادی هست که می تونن همیشه همون 4 ساعت وقت بذارن برای طوطی . یعنی زمانی رو انتخاب می کنن که همیشه می تونن . شما هم با توجه به زمانی که الان می تونی طوطیت رو بیار بیرون ولی حواست به شرایط آیندت هم باشه . طوطی اگه عادت کنه به همیشه بیرون بودن از قفس دیگه نمی تونید دوباره قفسیش کنید . این مشکلیه که من هم دارم . یعنی طوطی من یه روز هم تو قفس نمی مونه . حتی وقتی میرم بیرون هم باید آزادش بذارم که این اصلا خوب نیست .

این تاپیک هم بخونید بد نیست

http://www.parsipet.ir/thread6992.html

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193

سلام

13 روز زمان کمی برای جلب اعتماد کاسکوتونه

اول باید بهش آموزش رو دست اومدنو بدید اونم بعد از ومدتی که دیگه اصلا ازتون نترسه

بیرون بودن دائمیش برای شما و خودش مشکل ساز میشه . بله توی تربیتش هم مشکل ایجاد میکنه

دلیلشم اینه که دیگه تو قفس بند نمیشه و اگر شرایطی پیش بیاد که نتونید مثل همیشه آزادش کنید از اعتراض شروع میشه و به پرکنی ختم میشه

پس تا وقتی بهتون اعتماد نکرده نیاریدش بیرون

مدت بیرون بودنشم باید طبق برنامه م به اندازه باشه

پ.ن: سپیده جان همزمان شد پستامون

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    10272
    خیلی ممنون از جوابتون.پس باید از فردا ساعت بیرون موندنشو کم کنم.اخه قبافشو یه جوری میکنه دلم میسوزه.من تخمه رو از قفس اوردم بیرون.و تو قفس هیچ وقت نمیزارم و هر وقت با دست بهش میدم.البته داخل قفس حبوبات پخته و هویج وکلم هر روز براش میزارم.یه چیز جالب هر وقت اهنگهای چاوشی میزار م باهاش شروع به خوندن میکنه .پس کی میزاره بهش دست بزنم؟!!همیشه باهاشم.همش باهاش حرف میزنم.از منم نمیترسه .به نوکش میزاره دست بزنم اما به سرش و بدنش نمیزاره.بازم ممنونم از سپیده جون و نفیسه جون

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    خیلی ممنون از جوابتون.پس باید از فردا ساعت بیرون موندنشو کم کنم.اخه قبافشو یه جوری میکنه دلم میسوزه.من تخمه رو از قفس اوردم بیرون.و تو قفس هیچ وقت نمیزارم و هر وقت با دست بهش میدم.البته داخل قفس حبوبات پخته و هویج وکلم هر روز براش میزارم.یه چیز جالب هر وقت اهنگهای چاوشی میزار م باهاش شروع به خوندن میکنه .پس کی میزاره بهش دست بزنم؟!!همیشه باهاشم.همش باهاش حرف میزنم.از منم نمیترسه .به نوکش میزاره دست بزنم اما به سرش و بدنش نمیزاره.بازم ممنونم از سپیده جون و نفیسه جون
    غذاهای دیگه هم براش بذارید . الان فصل انار هم هست کلم بروکلی ، ذرت ... میوه و سبزیجات فصل رو براش بگیرید .

خیلی عجله داری همین 13 روز هم کلی بهت اعتماد کرده که میذاره بهش دست بزنی . یا بهش غذا بدی . معمولا یکی دو ماهی طول میکشه که یه طوطی بذاره صاحب جدید تا این نزدیک بشه بهش . شما پیشرفت خوبی داشتی . اگه وقتی که بهش با دست غذا میدی می خوره . این بازی رو می تونی انجام بدی باهاش . تخمه رو تو جهات مختلف نگه دار که بیاد ازت بگیره . دنبالش نکن . بذار اون برای گرفتن تخمه بیاد دنبال دستت . یه چند روز این بازی رو انجام بده تا کاملا براش عادی بشه . بعد می تونی مراحل بعدی رو انجام بدی برای اعتماد بیشتر

سوالاتت رو هم اینجا بپرس

http://www.parsipet.ir/newpostinthread10936.html

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    10272
    اخه خیلی بهش توجه میکنم.همش پیششم.کلی هم باهاش بازی میکنم.میخوام برم تو کار پرورش طوطیمیترسیدم بهش انار بدم.

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    اخه خیلی بهش توجه میکنم.همش پیششم.کلی هم باهاش بازی میکنم.میخوام برم تو کار پرورش طوطیمیترسیدم بهش انار بدم.
    نوجه بیش از حد هم دردسر میشه . بذار تنهایی بازی کردن رو هم یاد بگیره

آخی ایشالا موفق باشی

انار هم ترسی نداره خیلی غذای خوبیه برای طوطی ، فقط زیاد نده من معمولا 12 تا 15 تا دونه بهش میدم . بیشتر از این بالا میاره .

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    10272
    سلام .دیشب زود بردمش داخل تا حالا هم بیرون نیاوردم.اما ناراحته هیچ صدایی هم ازش در نمیاد.الانم اومده جلوی قفس همین طوری منو نگاه میکنه تا نگاش میکنم چشماشو میبنده .دوباره باز میکنه.یعنی روزی 7 ساعت بد میشه بیرون باشه.از نظر حرف زدن یا رام شدنش مشکله؟در مورد انار گفتم شاید دونه هاش ضرر داشته باشه چون قابل هضم نیست.

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    سلام .دیشب زود بردمش داخل تا حالا هم بیرون نیاوردم.اما ناراحته هیچ صدایی هم ازش در نمیاد.الانم اومده جلوی قفس همین طوری منو نگاه میکنه تا نگاش میکنم چشماشو میبنده .دوباره باز میکنه.یعنی روزی 7 ساعت بد میشه بیرون باشه.از نظر حرف زدن یا رام شدنش مشکله؟در مورد انار گفتم شاید دونه هاش ضرر داشته باشه چون قابل هضم نیست.
    ساعت بیرون بودنش رو به تدریج کم کن . با توجه به توضیحات بالا همیشه می تونی این 7 ساعت بیرون بیاریش ؟

دونه های انار رو نمی خوره فقط خوردش می کنه . بی خطر هم هست

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    كاسكو
    شماره عضویت
    10010
    دوست عزيز اگر وضعيت منزل شما در حتي است كه هميشه يك نفر در طول روز در مخصوصا صبح در منزل است بيرون
    آوردن كاسكو مشكلي نيست - ولي افرادي كه امكان داره در طول هفته يك روز يا دو روز در هفته امكان داره در منزل نباشه
    به مشكل بر ميخوريد كاسكو بسيار حساس است و واقعا عصبي ميشه من اين مشكل را داشتم تا اول مهر مشكلي نداشتم
    چون بچه ها منزل بودن حال كه به مدرسه ميرند به مشكل برخوردم وقتي او را با وب كم مشاهده ميكنم شدت عصبي بودنش
    را ميبينم حال براي او يك مانيتور 22 اينچ گذاشتم برايش آهنگ صدا و تصوير خودم را كه از پيش ضبط كردم برايش توسط كامپيوتر
    پخش ميكنم خيلي خوشحاله پس سعي كنيد حتما پيش بيني آينده را بكنيد كه كاسكو را چطور آموزش بدهيد براي تنهايي

شرمنده جسارت كردم فقط كمي از تجربيات كمي كه داشتم در اختيار گذاشتم

در ضمن با برنامه teamwiver
    ميتونيد كنترل كامپيوتر را از راه دو دست بگيريد بد نيست

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)