صفحه 5 از 19 نخستنخست 12345678910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 183
    کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    می گم یزدان جان نگرانی نداره که البته این نظر من هست هیچ پایه علمی هم نداره ولی به نظرم درمان کردن انگل راحت تر از پرکنی ترس و استرس هست با دکتر تلفن همراهشون یا کیلینیک تماس بگیرین هم زودتر جواب می گیرین. دارو ببینین چی می دن هر چی بود اگه اونجا بود که هیچی اگه نه بگو ما می فرستیم برات

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فقط یه دونه لاکپشت
    شماره عضویت
    3216
    سلام بچه ها واقعا ممنونم از همتون که با این همه حوصله جواب تک تک سوالاتمو میدین
    ومیخواستم بپرسم چرا شب ها بامن وبرادرم نسبت به روز بهتره به طوری که وقتی که براش شب ها میوه میزارم ودست توقفس میکنم به هیچ عنوان قار نمیزنه؟؟؟واشکال نداره اون چیزایی رو که خودم درست کردم یکجا توقفسش گذاشتم که عبارتند از :تاب *******وچند تا چوب که اویزونه ویه توپ متوسط ویه اسباب بازی پلاستیکی که خیلی دوست داره چون باکش اویزونه وباهاش خیلی حال میکنه
    ممنون

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    نقل قول نوشته اصلی توسط yazdan6 نمایش پست ها
    ومیخواستم بپرسم چرا شب ها بامن وبرادرم نسبت به روز بهتره به طوری که وقتی که براش شب ها میوه میزارم ودست توقفس میکنم به هیچ عنوان قار نمیزنه؟؟؟واشکال نداره اون چیزایی رو که خودم درست کردم یکجا توقفسش گذاشتم که عبارتند از :تاب *******وچند تا چوب که اویزونه ویه توپ متوسط ویه اسباب بازی پلاستیکی که خیلی دوست داره چون باکش اویزونه وباهاش خیلی حال میکنه
    ممنون
    سلام
    همه طوطی ها همینطور هستند .. شبها رفتارشون بهتر از روز هست این مسئله در مورد طوطی هایی که در مراحل ابتدایی تر رام شدن هستند خودش را بیشتر نشون میده هر چه که پیش بره مدت زمان خوش اخلاقی بیشتر میشه اول فقط شبها است بعد عصر هم بهش اضافه میشه و در نهایت در تمام روز خوش اخلاق میشه این حالت به این دلیل هست که شما از صبح باهاش سر و کله میزنی ( حالا یا شما یا بقیه اعضای خانواده ) و تعداد این سرو کله زدن ها تا شب تعدادش بیشتر از تعداشون از سایر زمانها در طی روز است و این مسئله باعث میشه شما تاثبرش را در شب ببینی حالا هر چی از بودن طوطی در کنار شما بیشتر بگذره طوطی بشتر به شما عادت میکنه
    الان وقتی میخوابه و صبح از خواب پا میشه مثل این می مونه یک بار ریست Reset کرده باشه .:smile (100):.تا حدودی فراموش می کنه در طی روز که باهاش سر و کله میزنی دوباره درست میشه و در نهایت بعد از مدتی کم کم این حالت از بین میره
    ویرایش توسط Shikra : 18th October 2010 در ساعت 10:59 PM

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    ممنون
    در ادامه توضیح خانم شیکرا .ببین من دو تا طوطی مثل کاسکو و مرغ عشق (باجریگار )رو مقایسه کنم چون خودم هر دو رو دارم .مرغ عشقام هر چی براشون اسباب بازی بذارم فورا استقبال می کنن و باهاش بازی می کنن .ولی هر 4تا کاسکویی که داشتم واسه معرفی اسباب بازی یا یه چیز جدید بهشون باید چند روز وقت بذارم .چون خیلی دیر بهش اعتماد می کنن .این اعتماد وقتی بوجود میاد که من اون اسباب بازی یا وسیله جدید رو بهشون نشون بدم ،دربارش باهاش حرف بزنم ، یا حتی اسباب بازی رو بوس کنم تا ببینه من چقدر به اون اسباب بازی اعتماد دارم .تازه همون اول هم از نزدیک براش توضیح نمی دم .از یه فاصله ای که فقط توجهش به وسیله یا اسباب بازیه جدید جلب شده باشه .بعد کم کم این فاصله رو کمتر می کنم .تا اینکه کاملا میبرم نزدیکش و یه بوس می دم به اسباب بازی و میبرم سمتش می گم بوس کن اونم با احتیاط کامل منقارشو یکم میزنه بهش .منم فورا بهش جایزه می دم .این جایزه دادن باعث میشه از این کار لذت ببره و خیلی راحت تر قبولش کنه .من می گم کار اشتباهی می کنی که همرو باهم و اینقدر زود براش می ذاری .مخصوصا اینکه چندتا رو باهم گذاشتی .اون اسباب بازی که باکش صدا میده رو بیار بیرون خیلی کم در اختیارش بذار چون اون چیزی که توشه و باعث صدا میشه ممکنه با خراب شدنش بیرون بیاد و بپره تو گلوش .طوطیه شما پرکنه و نباید بهش استرس وارد کنی .هر چیز جدید رو بهش فرصت بده که اول بشناستش بعد اعتماد کنه بعد بذار براش .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فقط یه دونه لاکپشت
    شماره عضویت
    3216
    سپیده خانم چشم حتما این کارو میکنم ولی اون اسبابازی که صدا میده یکم دیر گفتید چون دیشب اخر شب اون کارو کرد .شکوندش ولی خدارو شکر اتفاقی نیفتاد واون چیزی که توش بود افتاد کف قفس وراستی در مورد قفس جنسش باید چی باشه نمیشه ایرو فعلا تایه مدت نگه دارم؟؟؟؟تابعدا تهیه کنم
    ممنون

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    سپیده خانم چشم حتما این کارو میکنم ولی اون اسبابازی که صدا میده یکم دیر گفتید چون دیشب اخر شب اون کارو کرد .شکوندش ولی خدارو شکر اتفاقی نیفتاد واون چیزی که توش بود افتاد کف قفس وراستی در مورد قفس جنسش باید چی باشه نمیشه ایرو فعلا تایه مدت نگه دارم؟؟؟؟تابعدا تهیه کنم
    ممنون
    نه یزدان جان نمی شه عوض نکنی ببین خودت فکر کنی می بینی ضروری هست سیلور وقتی پیش میلاد جان بوده قفسش بزرگتر از اینی که هست بوده الان منتقل شده به قفس کوچک این موضوع خودش استرس وارد می کنه . اومده پیش شما شرایطش نه تنها بهتر نشده قفسشم کوچک تر شده خوب این خوشایند نیست براش. جنس قفس هم خوب نیست دیگه برای مسمومیت که وقت نمی زارن شما اگه صبح ببینی قفست داره زنگ می زنه یا رنگش می پره 1ساعت بعد باید قفسو عوض کرده باشی چون پرنده به خصوص طوطی ها که با نوکسشون زیاد میله های فسو می گیرن دارن سم وارد بدنشون می کنن.

شما خودت عکسهات رو ببین تو یکذره جا یکهو یک اسباب بازی گذاشته می شه که همه قفسو گرفته من که عکس رو می بینم احساس خوبی ندارم انگار خیلی شلوغ و درهم بر هم می شه .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فقط یه دونه لاکپشت
    شماره عضویت
    3216
    باسلام
    راستی بچه ها الان داشت برادرم میوه اویزون میکرد که یکم اومد اینور از بالا سیلور از فرست استفاده کرداروم اومد روی زمین و برای اروم کردنش خواهرم رفت پیشش وشروع به ناز کردنش کرد و من خیلی تعجب کردم وبا خواهرم هیچ کاری نداشت وخیلی اروم شد ولی وقتی من رفتم ناز کردم یه گاز بدجور ازم گرفت که الانم جاش هنوز درد میکنه ولی برای داخل قفس بردنش خیلی تلاش کردم واز روی قفسش نمی اومد پایین ومجبور شدم سقف قفس رو باز کردم واون رو به سیلور نزدیک کردم وجا براش تنگ کردم ومجبور شد خودش بره تو وشما برای قفس کردنش چه راهی پیشنهاد میکنید؟؟؟؟؟ ولی وقتی رفت جاش میخواست پر بکنه که کاورش رو کشیدم و چراق رو خاموش کردم.لطفا راهنماییم کنید
    ممنون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    2563
    این خیلی خوبه که میزاره ن نازش کنه.این یعنی که کاملا به خواهر شما اعتماد داره.در مورد توی قفس کردن هم اولا که بهتره فعلا نزاری بیاد بیرون ولی اگه امد روی قفس قفس رو ببر لبه ی میزی جایی که بالا تر باشه خودش میره بالا و بعد در قفس رو بگیر جلوش میره تو.باز هم دوستان وارد تر میان و توضیح میدن

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فقط یه دونه لاکپشت
    شماره عضویت
    3216
    راستی چراکاسکوها فقط صبح ها سوت میزنن؟

کاربر ثابت

شماره عضویت
    9
    راستی چراکاسکوها فقط صبح ها سوت میزنن؟
    سلام
    همه طوطی ها و اصولا همه پرنده ها صبح آواز می خونن و سر وصدا می کنن که در طبیعت دلایل خاص خودش را داره مثل تعیین قلمرو، شادمانی ، جلب جفت ، یافتن غذا و خبر کردن دیگر همنوعان و غیره... در واقع یه عادت ذاتی و طبیعی است
    حالا یکی از صداهای طبیعی طوطی خاکستری سوت زدن است همه طوطی ها صبح و گاهی هم عصر ها این کار را انجام میدن و صدای خاص خودشون را در میارن...

صفحه 5 از 19 نخستنخست 12345678910111213141516171819 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)