فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  1,034
لایک لایک:  284
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 34 از 52 نخستنخست ... 24323334353644 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 331 به 340 از 517

موضوع: پرسش و پاسخ درباره آکواریوم های آب شیرین

کاربر میهن پت mina.s آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    mina , mohammadi
    علایق
    موسیقی - حیوانات و طبیعت
    حیوان خانگی
    سگ (شیتزو تریر) - ماهی
    شماره عضویت
    7547
    میانگین پست در روز
    0.04
    سلام دوستان
    یه گزارش کوتاه راجب اوضاع اکواریوم
    باید بگم تقریبا کل نواب رو گشتم ولی قرص باکتوزیوم تترا رو کسی نداشت!! یکی از فروشنده ها گفت دیگه خیلی کم گیر میاد و اگر خیلی لازم داری باید بری ناصر خسرو!!
    به هر حال یه سری قرص های دیگه داشتن که من چون شناختی نداشتم نگرفتم و ترجیح دادم بذارم سیکل طبیعی طی بشه و فقط مقداری آبرو سیفون میکنم
    گیاه های کریپتونم هم هر دو پوسیدن!!
    برگهاشون کاملا له شده
    گذاشته بودم داخل یه سطل توی حیاط که فکر میکنم در اثر گرمای هوا این بلا سرشون اومد
    به هر حال امروز گذاشتمشون داخل یه گلدون و گذاشتم داخل آکواریوم ببینم شاید برگ های جدید در بیاره!

کاربر بسیار موثر masih آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    مسيح
    علایق
    ماهي.موتورسنگين.ماشين امريكايي
    تخصص
    فعلامحصل
    حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    1928
    میانگین پست در روز
    1.10
    نقل قول نوشته اصلی توسط mina.s نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه گزارش کوتاه راجب اوضاع اکواریوم
    باید بگم تقریبا کل نواب رو گشتم ولی قرص باکتوزیوم تترا رو کسی نداشت!! یکی از فروشنده ها گفت دیگه خیلی کم گیر میاد و اگر خیلی لازم داری باید بری ناصر خسرو!!
    به هر حال یه سری قرص های دیگه داشتن که من چون شناختی نداشتم نگرفتم و ترجیح دادم بذارم سیکل طبیعی طی بشه و فقط مقداری آبرو سیفون میکنم
    گیاه های کریپتونم هم هر دو پوسیدن!!
    برگهاشون کاملا له شده
    گذاشته بودم داخل یه سطل توی حیاط که فکر میکنم در اثر گرمای هوا این بلا سرشون اومد
    به هر حال امروز گذاشتمشون داخل یه گلدون و گذاشتم داخل آکواریوم ببینم شاید برگ های جدید در بیاره!
    سلام مینا جان منتظر بودم گزارش بدی
    خب شما اگر ب تهران رفتی باکتری ریوورتون یا ازوو بخر باتوجه ب تاریخ مصرف فوق العادس
    درمورد گیاه هم هرچقدر سر باشه ابش توی حیاط زیر نور مستقیم خراب میشه
    اگر ریشش سالم باشه زود خودشو احیا میکنه
    وظعیت تانک واب وماهیا چطوره؟؟

نام و نام خانوادگی
    mina , mohammadi
    علایق
    موسیقی - حیوانات و طبیعت
    حیوان خانگی
    سگ (شیتزو تریر) - ماهی
    شماره عضویت
    7547
    میانگین پست در روز
    0.04
    سلام مسیح جان
    بله حتما این کارو میکنم اما چون اسمایی که گفته بودی یادم نبود متاسفانه نشد بخرم
    در مورد وضعیت تانک هم بگم که آبش خیلی بهتر شده رنگش. اما هنوز کاملا شفاف نیست
    به نظرم این فیلتر از فیلتر قبلی خیلی بهتر جواب میده ولی متاسفانه چون حجم تانک کمه یه کم تلاطم ایجاد میکنه
    حال ماهی ها هم به نظر خوب میاد. خوب غذا میخورن و معمولا پشت برگها قایم میشن فقط برای غذا خوردن میان بیرون
    گیاه ها هم ریشه هاشون سالم بود کامل فقط برگها پوسیده بود. یک روز در میون هم یک چهارم تانک رو سیفون میکنم
    مرسی از شما

نام و نام خانوادگی
    mina , mohammadi
    علایق
    موسیقی - حیوانات و طبیعت
    حیوان خانگی
    سگ (شیتزو تریر) - ماهی
    شماره عضویت
    7547
    میانگین پست در روز
    0.04
    راستی مسیح جان یه سوال مهم
    مقداری آب روی شیشه ی آکواریوم ریخته که یه رسوب سفید رنگ داده . هر کاری کردم پاک نشد. حتی با شیشه شور هم نرفت
    نمیدونم این رسوب مربوط به چه عنصریه؟ ممکنه برای ماهی ها خوب نباشه؟
    سنگ هایی که داخل آکواریوم گذاشتم رو با اسید تست کردم حدود 10 ثانیه هر کدوم رو داخل سطل محتوی اسید گذاشتم و دقیق بررسی کردم . اثری از واکنش نبود.
    البته آب دماوند مقداریش از آب چشمه و مقداریش از آب چاه تامین میشه. ممکنه خود آب محتوی رسوبات مختلف باشه؟
    در نهایت سنگ ها رو در بیارم یا اینکه بذارم باشن؟؟؟ دلم نمیخواد این دو تا ماهی رم از دست بدم :(

نام و نام خانوادگی
    مسيح
    علایق
    تخصص
    فعلامحصل
    حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    1928
    میانگین پست در روز
    1.10
    خب خداراشکر میناجان
    درمورد اون تلاطم اگر جلوی تلاطم رو بافشار شکن بگیری بهتره از اکواریومی بخر دارند حتما
    درمورد اون گچ هم رسوباته ابه وهیچ مشکلی نداره مواظب باش مواد شوینده داخل اب نره

کاربر ارزشمند klick آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    موژان
    علایق
    حیوانات به خصوص گربه و اسب
    تخصص
    سوارکاری و نگهداری از حیوانات
    حیوان خانگی
    گربه،ماهی قرمز،اسب
    شماره عضویت
    2795
    میانگین پست در روز
    1.21
    سلام،من میخوام یه آکواریوم کوچیک آب شیرین برای گلدی بگیرم و یه چند تا ماهی دیگه هم بذارم توش.100 هزار تومان بودجه دارم.به نظرتون کافیه؟!

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    محمد شیخ الاسلامی
    حیوان خانگی
    3تا آکواریوم دارم یکی ماهی های گیاه خوار مولد یکی گوشتخ
    شماره عضویت
    7413
    میانگین پست در روز
    0.02
    برا یه آکواریوم 50 60 لیتریشاید زیاد هم باشهآکواریوم تا 30 هزارتومنبخاری10 هزارتومنتصفیه 20 هزارتومنپمپ هوا 12هزارتومن دما سنج هزارتومنپوستر5 هزارتومن با ماهی 100000 هزارتومن که 20 تومن بالا پایین داره

نام و نام خانوادگی
    mina , mohammadi
    علایق
    موسیقی - حیوانات و طبیعت
    حیوان خانگی
    سگ (شیتزو تریر) - ماهی
    شماره عضویت
    7547
    میانگین پست در روز
    0.04
    سلام مجدد خدمت دوستای گل
    امروز حسابی خوشحالم چون آب آکواریوم حسابی شفاف به نظر میومد و گیاه های کریپتونم هم دو تا برگ خیلی کوچیک دادن
    چند تا سوال داشتم لطف بفرمایید مثل همیشه راهنمایی بفرمایید ممنون میشم:
    1- تصمیم دارم چند تا ماهی اضافه کنم. اما جدول سازگاری ماهی های آب شیرین رو که دیدم به هیچ کدوم خیلی علاقه نداشتم با فرمت انجل زیاد قشنگ نمیشه. توی یه مغازه توی نواب یکی از اکواریوم فروش ها چند تا انجل داشت هم اندازه ی انجل خودم(حدود 3 سانت طول) که ادعا میکرد انجل مولد هستن و 15 میداد هر کدومو به نظرتون 3 تا از اونا بگیرم خوبه؟ (حجم تانک 80 و سیفون هفتگی فکر کنم 3 4 روز درمیون بتونم 1/4 انجام بدم)
    2- این انجلم یه کم با این دالره بد اخلاقه و همش دنبالش میکنه به نظرتون اگر بشن 4 تا انجل و 1 دالر ، دالره رو ردش کنم یا اینکه کنار میاد با اینا؟
    3- قبلا شنیده بودم یه ماهی ایی به جای لجنخوار میگیرن اما اسمش یادم نیست اگر اطلاع دارید راهنمایی بفرمایید و اگر مناسبه بگید که لازمه حتما لجنخوار داشته باشم یا نه
    تشکـــــــر

نام و نام خانوادگی
    مسيح
    علایق
    تخصص
    فعلامحصل
    حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    1928
    میانگین پست در روز
    1.10
    سلام مجدد خدمت دوستای گل
    امروز حسابی خوشحالم چون آب آکواریوم حسابی شفاف به نظر میومد و گیاه های کریپتونم هم دو تا برگ خیلی کوچیک دادن
    1- تصمیم دارم چند تا ماهی اضافه کنم. اما جدول سازگاری ماهی های آب شیرین رو که دیدم به هیچ کدوم خیلی علاقه نداشتم با فرمت انجل زیاد قشنگ نمیشه. توی یه مغازه توی نواب یکی از اکواریوم فروش ها چند تا انجل داشت هم اندازه ی انجل خودم(حدود 3 سانت طول) که ادعا میکرد انجل مولد هستن و 15 میداد هر کدومو به نظرتون 3 تا از اونا بگیرم خوبه؟ (حجم تانک 80 و سیفون هفتگی فکر کنم 3 4 روز درمیون بتونم 1/4 انجام بدم)
    2- این انجلم یه کم با این دالره بد اخلاقه و همش دنبالش میکنه به نظرتون اگر بشن 4 تا انجل و 1 دالر ، دالره رو ردش کنم یا اینکه کنار میاد با اینا؟
    3- قبلا شنیده بودم یه ماهی ایی به جای لجنخوار میگیرن اما اسمش یادم نیست اگر اطلاع دارید راهنمایی بفرمایید و اگر مناسبه بگید که لازمه حتما لجنخوار داشته باشم یا نه
    تشکـــــــر
    سلام مینا جان
    انجل سه سانتی ندیدم مولد شده باشه قیمت 15 هم واسش بالاست ولی خب بگردی خوش قیمت تر پیدا میکنی
    من میگم کلا دالرو رد کن بره اصلا باماهیات نمیخوره انجل بخر میتونی بیتشر از4تاهم نگه داری
    مبارک کریپتونت هم باشه

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    پوریا رضوانیان
    تخصص
    محصل
    حیوان خانگی
    پرشین کت و اکواریوم
    شماره عضویت
    7374
    میانگین پست در روز
    0.06
    سلام مجدد خدمت دوستای گل
    1- تصمیم دارم چند تا ماهی اضافه کنم. اما جدول سازگاری ماهی های آب شیرین رو که دیدم به هیچ کدوم خیلی علاقه نداشتم با فرمت انجل زیاد قشنگ نمیشه. توی یه مغازه توی نواب یکی از اکواریوم فروش ها چند تا انجل داشت هم اندازه ی انجل خودم(حدود 3 سانت طول) که ادعا میکرد انجل مولد هستن و 15 میداد هر کدومو به نظرتون 3 تا از اونا بگیرم خوبه؟ (حجم تانک 80 و سیفون هفتگی فکر کنم 3 4 روز درمیون بتونم 1/4 انجام بدم)سلام سایز 3 سانت اون قیمت بالاست
    2- این انجلم یه کم با این دالره بد اخلاقه و همش دنبالش میکنه به نظرتون اگر بشن 4 تا انجل و 1 دالر ، دالره رو ردش کنم یا اینکه کنار میاد با اینا؟اگه میزنتش جداشون کنید و اگه فقط دنبال میکنه ولی نمیزنه لازم نیست جداشون کنید
    تشکـــــــر
    لازم نیست که حتما لجنخوار داشته باشید ولی وجود لجنخوار به تمیزی تانک خیلی کمک میکنه و اینکه اگه از کفخوارها هم تو تانک استفاده کنید خیلی خوب هست چون نمیزارن ته مونده غذاها تو اب بمونه و باعث کثیفی اب بشه

صفحه 34 از 52 نخستنخست ... 24323334353644 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)