فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  1,034
لایک لایک:  284
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 12 از 52 نخستنخست ... 2101112131422 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 111 به 120 از 517

موضوع: پرسش و پاسخ درباره آکواریوم های آب شیرین

کاربر بسیار موثر masih آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    مسيح
    علایق
    ماهي.موتورسنگين.ماشين امريكايي
    تخصص
    فعلامحصل
    حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    1928
    میانگین پست در روز
    1.10
    نه النازخانم شارك سيامي كه ميگم اينه كه دقيقا شكل ردلاينه كه سياهو نقره ايش كنيد
    [IMG][/IMG]

ویرایش توسط masih : 14th July 2012 در ساعت 06:11 PM

نام و نام خانوادگی
    مسيح
    علایق
    تخصص
    فعلامحصل
    حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    1928
    میانگین پست در روز
    1.10
    دوست من ازاونجايي كه شما از سوال دوستمون خبرنداريد ايشون ماهي عيد تكثير ميكنن رنگشون اونجوركه ميخوان نيست ماهب قرمزم ماهي نيست كه بخوان واسش خيلي هزينه كنند اينجوري كه بره تو آفتاب من دقيقامنظورم آفتابه رنگ ميگيره

کاربر میهن پت
    شماره عضویت
    2943
    میانگین پست در روز
    0.11
    سلام دوستان
    یکی از بچه ها یه جفت گوپی گرفته و اونا امروز بچه زاییدن.برای تغذیه باید چی به این بچه ماهیا داد
    ویرایش توسط M.A : 14th July 2012 در ساعت 07:43 PM

همکار قدیمی فرشاد رضایی آواتار ها
    شماره عضویت
    1646
    میانگین پست در روز
    0.06
    نقل قول نوشته اصلی توسط M.A نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یکی از بچه ها یه جفت گوپی گرفته و اونا امروز بچه زاییدن.برای تغذیه باید چی به این بچه ماهیا داد
    سلام . بهترین غذاآرتمیای هچ شده و زنده هست . ولی می تونید از غذاهای آماده برای بچه ماهی که محصولات مختلفی و برندهای مختلفی دارند استفاده کنید . از جمله آرتمیای دکپسوله ی ماهیران . ضمنا اگر به هیچکدوم دسترسی ندارید می تونید غذا پولکی رو کاملا خرد کنید و بهشون بدید . ولی به هر شکل بهترین گزینه آرتمیای زنده هست .
    ویرایش توسط فرشاد رضایی : 14th July 2012 در ساعت 08:20 PM

کاربر فعال سجاد کاظمی آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    سجاد کاظمی
    تخصص
    تکثیر و پرورش آبزیان
    حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    2046
    میانگین پست در روز
    0.13
    نقل قول نوشته اصلی توسط masih نمایش پست ها
    دوست من ازاونجايي كه شما از سوال دوستمون خبرنداريد ايشون ماهي عيد تكثير ميكنن رنگشون اونجوركه ميخوان نيست ماهب قرمزم ماهي نيست كه بخوان واسش خيلي هزينه كنند اينجوري كه بره تو آفتاب من دقيقامنظورم آفتابه رنگ ميگيره
    بنده متوجه سوال ایشون شده بودم و نمیدونم شما چه اصراری به غلط بودن دانسته های دیگران دارید اتفاقا آفتاب تاثیر مستقیم آنچنانی بر رنگ ماهی کوی و قرمز نداره و این نوع غذای ماهی هست که ساختار رنگی ان را خواهد ساخت ،آفتاب در استخر های خاکی و حوضچه ها بصورت غیر مستقیم با تولید کلرا و پدیاستروم و زیگنما و اسپرولینا ، اسپروژیلا و سایر آلک ها که حاوی کارتنوئیدهای آلفا و بتا و کلرفیل c b a و گزانتوفیلها هستند و سایر موجودات جانوری مثل گاماروس و دافنی ها و ..... بر اثر تغذیه سبب ساخت و فعال شدن پیگمانهای تولید رنگ ایتروفور ها و گزانتوفور ها در ماهی میشه تغییرات رنگ بدن ماهی در ارتباط با بیوکروم ها و بعضی از تغییرات مربوط به رنگ های ساختاری و بستگی به جابجایی رنگدانه ها در داخل سلولهای رنگی دارد و پترینوزومهایی که پتریدین قرمز رو حمل میکنن در داخل اریتروفورها قرار دارند و نیاز آنها از طریق خوراک تامین میشود و برای تعداد زیاد ماهی نیاز به استخر بوده و مواد مورد نیاز از جمله کوددهی جهت بارور سازی و تولیدات اولیه محیط . تاثیر افتاب بر رنگ ماهیان به منبع آلبدو رسیده بمانند تغییر رنگ ماهی در ظروف رنگ دار مختلف و یا به شکل دیگر شباهت سوختن پوست انسان و اگر ماهی در مدت زیاد در معرض نور قرار بگیره ساختار dna دچار اختلال شده و یا نمیتونه خودش رو همانند سازی کنه و موجب انواع بیماری های پوستی و سرطانهای پوستی در ماهی میشه و در واقع رنگ پوست ماهی به نوعی محافظ مغز و سیستم عصبی در برابر نور است حال چطور باید بچه ماهیانی که رنگ دانه های آنها به درستی شکل نگرفته رو در معرض نور خورشید قرار دهیم ؟ به همین دلیل است که ماهیان گلدفیش با تولید مواد دفعی زیاد به سرعت محیط خودشون رو به سمت تولید پلانکتونی میکشونن تا از نور افتاب در امان باشند و از اونجایی که رنگ دانه ها چنانچه چند هفته قبل از فروش به ماهیان خورانده شود نه تنها هزینه ای محسوب نمیشه بکله برای کسایی که بصورت جزئی اقدام به امر تکثیر میکنن خیلی کارامد و سود بخش خواهد بود شما اطلاع دارید یک کیلو آستاکسانتوفور برا چه میزان غذا بکار برده میشه که جزء هزینه محسوب می کنید ؟

نام و نام خانوادگی
    سجاد کاظمی
    تخصص
    تکثیر و پرورش آبزیان
    حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    2046
    میانگین پست در روز
    0.13
    نه النازخانم شارك سيامي كه ميگم اينه كه دقيقا شكل ردلاينه كه سياهو نقره ايش كنيد
    [IMG][/IMG]
    این ماهی اسمش سیامی جلبک خوار هست نه شارک سیامی این عکس هم مربوط به ردلاینه .نوعی که در ایران یافت سیامی جلک خوار به شکل زیر مراجعه کنید

ویرایش توسط سجاد کاظمی : 15th July 2012 در ساعت 01:51 AM

نام و نام خانوادگی
    مسيح
    علایق
    تخصص
    فعلامحصل
    حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    1928
    میانگین پست در روز
    1.10
    من تموم اسماشو گفتم انگار شما بيشتر دوست داريد بجاي راهنمايي دوستمون بامن كل كل كنيد مهم راهنماييه كه من با عكس وادرس خدمتشون دادم ميشه بگيد اين عكي با عكسي كه من دادم چ فرقي داره ردلاين كه اسمش روشه يعني خطاي قرمز داره بهش كه نميگن بلك لاين
    خواهشااگه حتي من هم اشتباه ميكنم يه جوري رفتارنكنيد كه دوستان هم گمراه بشن هم بخاطر بحث وجدالي كه تواين تاپيك هست اصلاسراغ تاپيك نيان حالامن بي تجربه وبي اطلاع دوستمون آقاي صافدل هم فرمودند كه نور چ اثري بر رنگ اينجورماهياداره بعدهم گلد فيش معمولي زياد ارزش نداره كه بخوان واسش هزينه كنن من خودم استاگازننتين رو به گلدفيش دادم رنگ نياورد ولي غذاهاي گرون جي بي الو دادم رنگش خوب شد پس شايد هورمونش يه چيز ديگه باشه ولي گلدفيش معمولي كه افتاب چارشو حل ميكنه چراپول اضافي بديم بعد هم من عرض كردم ارتفاع مناسبي محل نگهداريشون داشته باشه من هم اعلام كردم دوستمون اول رويكي امتحان كنن بعد اقدام كنن
    ویرایش توسط masih : 15th July 2012 در ساعت 10:32 AM

نام و نام خانوادگی
    سجاد کاظمی
    تخصص
    تکثیر و پرورش آبزیان
    حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    2046
    میانگین پست در روز
    0.13
    من تموم اسماشو گفتم انگار شما بيشتر دوست داريد بجاي راهنمايي دوستمون بامن كل كل كنيد مهم راهنماييه كه من با عكس وادرس خدمتشون دادم ميشه بگيد اين عكي با عكسي كه من دادم چ فرقي داره ردلاين كه اسمش روشه يعني خطاي قرمز داره بهش كه نميگن بلك لاين
    خواهشااگه حتي من هم اشتباه ميكنم يه جوري رفتارنكنيد كه دوستان هم گمراه بشن هم بخاطر بحث وجدالي كه تواين تاپيك هست اصلاسراغ تاپيك نيان حالامن بي تجربه وبي اطلاع دوستمون آقاي صافدل هم فرمودند كه نور چ اثري بر رنگ اينجورماهياداره بعدهم گلد فيش معمولي زياد ارزش نداره كه بخوان واسش هزينه كنن من خودم استاگازننتين رو به گلدفيش دادم رنگ نياورد ولي غذاهاي گرون جي بي الو دادم رنگش خوب شد پس شايد هورمونش يه چيز ديگه باشه ولي گلدفيش معمولي كه افتاب چارشو حل ميكنه چراپول اضافي بديم بعد هم من عرض كردم ارتفاع مناسبي محل نگهداريشون داشته باشه من هم اعلام كردم دوستمون اول رويكي امتحان كنن بعد اقدام كنن

نه عزیزم کل کل چیه من فقط خواستم اصلاح کنم و عکس مربوط به رد لاین هم قرار داده بودم که متاسفانه در پست قرار نگرفته
    اتفاقا بر عکس اگه کسی قراره شاکی باشه منم چون شما فقط تجربه و دانسته های خودتون رو قبول دارید و چون نتیجه نگرفته اید حرفهای دیگران رو اصلا قبول ندارید اینجا اصلا بحث هورمون رنگ نیست ، رنگ دانه ها با توجه به دوز مصرفی قیمت آنچنانی ندارند که مقرون به صرفه نباشه و نشه استفاده کرد در ضمن فقط در رنگ گلد فیش آستا گزانتین تاثیر نداره بلکه ترکیبی از چند رنگ دانه هستن که قیمت سایر رنگ دانه ها به صرفه نیست یا به سختی گیر میاد برا همین من اسم نبردم

- - - Updated - - -

نه عزیزم کل کل چیه من فقط خواستم اصلاح کنم و عکس مربوط به رد لاین هم قرار داده بودم که متاسفانه در پست قرار نگرفته
    اتفاقا بر عکس اگه کسی قراره شاکی باشه منم چون شما فقط تجربه و دانسته های خودتون رو قبول دارید و چون نتیجه نگرفته اید حرفهای دیگران رو اصلا قبول ندارید اینجا اصلا بحث هورمون رنگ نیست ، رنگ دانه ها با توجه به دوز مصرفی قیمت آنچنانی ندارند که مقرون به صرفه نباشه و نشه استفاده کرد در ضمن فقط در رنگ گلد فیش آستا گزانتین تاثیر نداره بلکه ترکیبی از چند رنگ دانه هستن که قیمت سایر رنگ دانه ها به صرفه نیست یا به سختی گیر میاد برا همین من اسم نبردم

نام و نام خانوادگی
    مسيح
    علایق
    تخصص
    فعلامحصل
    حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    1928
    میانگین پست در روز
    1.10
    من واسه نظر شما ارزش قائلم ودانسته هاي خودمو فقط قبول ندارم چون ادم اينجوري پيشرفت نميكنه اشتباه از من بود يكم تتند رفتاركردم ممنونم

کاربر میهن پت
    شماره عضویت
    1272
    میانگین پست در روز
    0.02
    ای بابادوست من(sadjad)جون زیردبپلم حرف بزن تامن بیسوادهم بفهمم.نورتاثیرداره ولی کم(منوراضی نمیکنه.(دافنی.لاروپشه و...درحوض موجودهست))

صفحه 12 از 52 نخستنخست ... 2101112131422 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)