کاربر موثر

شماره عضویت
    229
    دوستان عزیز من یک مشکلی برایم پیش آمده ، قبلا عسل خیلی خوب اجازه می داد به همه جای تنش دست بزنم و نازش کنم اصلاً گازم نمی گرفت و خلاصه رابطه خوبی داشتیم ولی از زمانی که توجهش به شوهرم جلب شده یک حالت تهاجمی به من گرفته از کنارش نمی توانم رد بشم ، چون سریع لباسم را گاز می گیره و پاره می کنه ،تمام لباسهام سوراخ شده . جرات ندارم دستم را جلو ببرم چون سریع گاز می گیره . حتی زمانی می خواهم قفس را جابجا کنم از داخل قفس به دستم حمله می کنه . الان یک رابطه سردی بین ما ایجاد شده دیگه نمی توانم آموزشش بدهم چون به حرفم گوش نمی دهد چیکار کنم ؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    2563
    سلام شهرزاد خانم.الکس دیگه از اسباب بازیش نمیترسه و می خواهد اونو با نوکش بکشه تو قفس.الان خوبه که وصلش کنم داخل قفسش؟اگه اره فقط 1 سوال از در پایین وصل کنم بهتره یا در بالا؟یعنی کمتر بترسه.ممنون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    2563
    ببخشید دوتا پست پشت سر هم میدم.اسباب بازیشو وصل کردم و داره از کنج کاوی میمیره حی میره جلو نگاهش میکنه میره عقب فقط زمانی که دستمو کردم داخل قفس خیلی ترسید و کلی غار زد و خودشو به درو دیوار میکوبوند ولی الان راحت و ارومه.:smile (41):

کاربر موثر

شماره عضویت
    165
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali133 نمایش پست ها
    سلام شهرزاد خانم.الکس دیگه از اسباب بازیش نمیترسه و می خواهد اونو با نوکش بکشه تو قفس.الان خوبه که وصلش کنم داخل قفسش؟اگه اره فقط 1 سوال از در پایین وصل کنم بهتره یا در بالا؟یعنی کمتر بترسه.ممنون
    با اجازه شهرزاد خانوم
    این خیلی خوبه که دیگه نمیترسه.و الان موقشه که وصلش کنی داخل قفس و به دیواره های پشتی قفس وصلش کن.از در بالای که کمتر بترسه.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali133 نمایش پست ها

گوشه قفس قدشم پایین تر از خودش نصب کن. اگه می تونی همون پارچه که شبها می ندازی رو در بالا رو باز کن یک دیوار باهاش بزار تا نبینه اسباب بازی رو سریع نصب کن و پارچه رو در بیار.اگر نمی تونی از در بالا آروم بزار تمام اسباب بازی رو هم با یک دستت بگیر که ول نباشه سریع نصب کن

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط gsoudabeh نمایش پست ها
    دوستان عزیز من یک مشکلی برایم پیش آمده ، قبلا عسل خیلی خوب اجازه می داد به همه جای تنش دست بزنم و نازش کنم اصلاً گازم نمی گرفت و خلاصه رابطه خوبی داشتیم ولی از زمانی که توجهش به شوهرم جلب شده یک حالت تهاجمی به من گرفته از کنارش نمی توانم رد بشم ، چون سریع لباسم را گاز می گیره و پاره می کنه ،تمام لباسهام سوراخ شده . جرات ندارم دستم را جلو ببرم چون سریع گاز می گیره . حتی زمانی می خواهم قفس را جابجا کنم از داخل قفس به دستم حمله می کنه . الان یک رابطه سردی بین ما ایجاد شده دیگه نمی توانم آموزشش بدهم چون به حرفم گوش نمی دهد چیکار کنم ؟
    سلام .من نظر خودمو مي گم .فکر مي کنم داره شما را از گروهش حذف مي کنه .حالا بحث علاقه به يه شخص خاص يه مسئله جداست .اين طوطي ها تو طبيعت گروهي زندگي مي کنن .يعني خصلتشون اينه که با گروه باشن .وقتي هم که پيش آدما زندگي مي کنن واسه خودشون گروه تشکيل مي دن .مثلا وقتي طوطيها کوچيکن ، بايد با رفتارتون با يه فرد به طوطي ياد بدين که شخص رو تو گروه راه بده و اونو قبول کنه .اينا يا افرادي که باهاشون بد رفتار مي کنن يا افرادي که از خودشون ضعف نشون مي دن رو دوست ندارن مي خوان که از گروه بيرونش کنن .قبل از اینکه اظهار نظر کنم .میشه بگی عکس العملت وقتی که اینجوری باهات برخورد می کنه چیه ؟وقتی می خواد گازت بگیره چی کار می کنی ؟یا اصلا وقتی گازت گرفت فوری دستو می کشی عقب ؟یا حالت ترس به خودت می گیری؟ در کل بگو رفتارت باهاش چجوریه ؟تا حالا باهاش بد برخورد کردی ؟حتی شده یه بار؟شده تا حالا یه ضربه کوچیک بزنی رو منقارش یا دعواش کنی ؟ممنون میشم جواب بدی شاید اینا بتونه کمک کنه. ولی باز من دارم میگم که این نظره منه.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    2563
    از همه ی دوستان که راه نمایی کردن ممنون.الکس 1 عادت باحال پیدا کرده موقع تخمه خوردن میره روی ظرف تخمه هاش و با پاش 1 مشت تخمه ور میداره میخوره فقط بدیش برای منه که باید همه ی اطراف رو تمیز کنم.اسباب بازیشم دوست داره.با پاش بلندش میکنه همه جاشو چک میکنه.خیلی باحاله امروزم دیگه با هم ساعت 11 بیدار شدیم و صلح کردیم از کاورشم دیگه نمیترسه.:smile (63):

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    2563
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahrzad نمایش پست ها
    گوشه قفس قدشم پایین تر از خودش نصب کن. اگه می تونی همون پارچه که شبها می ندازی رو در بالا رو باز کن یک دیوار باهاش بزار تا نبینه اسباب بازی رو سریع نصب کن و پارچه رو در بیار.اگر نمی تونی از در بالا آروم بزار تمام اسباب بازی رو هم با یک دستت بگیر که ول نباشه سریع نصب کن
    خیلی ممنونم.نه دیگه اسباب بازی رو اول در جلو را باز کردم گزاشتمش کف قفس بعد از بیرون زنجیرشو گرفتم اوردم بالا نسب کردم و امروز کلی باهاش بازی کردش و به دیواره گوشه ای وصلش کردم در مورد کاور هم حدودا دیگه مشکل تمام شد و با هم صلح کردیم.اول 3 طرفشو انداختم و در اخر سمت اخر رو هم کشیدم و گرفتیم خوابیدیم.:smile (88):

کاربر موثر

شماره عضویت
    2671
    نقل قول نوشته اصلی توسط gsoudabeh نمایش پست ها
    با سلام

دوست عزیز مطمئنا از شما دلخوره و داره اینطوری به شما اعتراض میکنه . یا دعواش کردید یا چند وقتی عمدا یاسهوا بهش بی محلی کردید...

راهش هم اینه که (اگه طاقتشو دارید) یه بار بزارید دستتون رو بگیره و هر کاری خواست بکنه...یکم نازش رو بکشید ، مثل قبل باهاتون خوب میشه ... منم بعضی وقتها از این منت کشیها با ناتسی دارم (مخصوصا وقتهایی که چند روز نیستم و از ماموریت بر میگردم)

باز هم توصیه میکنم تا میتونید منتش رو بکشید

موفق باشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    2563
    واقعا خیلی خوشحالم.الان که کاور روی قفس الکس رو کشیدم 1 دونه غار هم نزد که هیچ از روی چوبشم تکون نخورد و منم راحت روی قفسش رو کشیدم.خیلی خوشحال شدم.دیگه معلومه از کاورش نمیترسه.

صفحه 165 از 1238 نخستنخست ... 651151461471481491501511521531541551561571581591601611621631641651661671681691701711721731741751761771781791801811821831842152656651165 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 6 مهمان ها)