فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  32
لایک لایک:  35
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234
نمایش نتایج: از 31 به 37 از 37

موضوع: خبر خوب !

مدیر ارشد و مدیر تالار گربه animal lover آواتار ها
    شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.30
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mahna_26jan نمایش پست ها
    ببخشید من اشتباهی مطلبم رو اینجا ویرایش کرده بودم . ممکنه راهنمایی کنین چطور میتونم مطالب اینجوری رو پاک کنم ؟
    سلام ، شما امكان پاك كردن پستي رو نداريد ، بفرماييد كدوم مدنظرتونه تا حذفش كنم . دلايلتون هم بفرماييد

کاربر ویژه تالار خرگوش
    علایق
    کمک به خرگوش های زجر کشیده
    شماره عضویت
    15410
    میانگین پست در روز
    3.83

امکان تامین بذر علوفه خرگوشی

بله اگه لازم ببینن و احتیاج داشته باشن من بذر و میخرم و با خودم میارم . اما اینکه تو چه منطقه ای این بذر رشد میکنه رو نمیدونم لطفا بهم بگین چه بذری رو میشه خرید برای منطقه فک میکنم شهریار تهران.

Inviato dal mio SM-G900FD utilizzando Tapatalk

سلام
    تشکر از پیشنهاد خوب شما. لطفا اطلاع دهید که ایا زودتر از فروردین که احتمال مراجعت به ایران را ندارید!

از این بابت می پرسم که چقدر ما وقت برای مطالعه و تحقیق میدانی / کتابخانه ای تا قبل از برگشت شما به ایران داریم!

ما باید مطمئن شویم:

- بذر تیموتی (که گونه های مختلفی هم دارد) در اقلیم ایران (خصوصا حومه تهران) قابل کشت است یا خیر

- آیا بذر های دیگر علوفه های مجاز هم به همین ترتیب قابل کشت هستند یا خیر

وقتی مطالعات کامل شد و گزینش بذر قطعی شد بعدا به شما یا دیگر حیوان دوستان زحمت خرید

و انتقال بذر به ایران را بدهیم که متحمل هزینه و زحمت بدون نتیجه نشوید (البته هزینه آن به شما

پرداخت خواهد شد) - برای مشخص شدن این موضوع ما کمی نیاز به وقت برای مطالعه داریم که فکر می کنم

در طی یک ماه بشود یک جمع بندی کلی را انجام داد.

در کل بذر علوفه هایی که مناسب خوراک خرگوش ها هستند را باید بصورت آزمایشی در مقیاس پایلوت

(کوچک آزمایشی) کشت کنیم و راندامان گیری کنیم (نسبت وزن خشک بذر به وزن خشک علوفه بدست آمده)

و بعد از آن اقدام به کاشت وسیعتر برای مصرف خرگوش های داخل ایران انجام شود.

چون این ایده هنوز نیاز به مطالعه و بررسی و اصطلاحا "امکان سنجی" دارد بنابراین اگر هم ما امکان تکمیل مطالعات

را قبل از مراجعت شما به ایران نداشتیم مقداری کمی بذر
    "تیموتی" در حد هر چند گرم یا کیلو که توان آن را دارید

به همراه هر یک از بذر های علوفه زیر که در دسترس بود را خریداری و به ایران بیاورید و بسیار ممنون که قبول زحمت می کنید.

Types of Hay

• Timothy Hay
    • Meadow Hay
    • Orchard Hay/Grass
    • Oat Hay

+++++++++++++++++++++

کاربر ویژه تالار خرگوش
    علایق
    کمک به خرگوش های زجر کشیده
    شماره عضویت
    15410
    میانگین پست در روز
    3.83
    لطفا ادامه بحث مربوط به بذر علوفه خرگوشی را در لینک مقابل ادامه دهید http://mihanpet.ir/showthread.php?t=...l=1#post269799

کاربر فعال
    نام و نام خانوادگی
    دوستدار فرشته ها
    شماره عضویت
    13511
    میانگین پست در روز
    0.90
    احتمال داره برای عید نوروز بیام ایران. لطفا راهنماییم کنین که بدونم چه بذری رو بخرم.

محنای عزیز ،خیلی تحت تاثیر قرار گرفتم وقتی فهمیدم برای خوب شدن نیکو چقد سختی به خودت دادی،...تجربه ای مشابه اینو داشتم و میدونم چه حالی داشتی...عزیزم ستایشت میکنم، این توان و پشتکار و دلسوزی بزرگترین نعمتی هست که خداوند به بنده های خوبش میده ،همیشه برقرار باشی عزیزم.و نیکو هم کنار تو هر روز خوشحالتر از دیروز باشه،
    در مورد علوفه الان ما دیگه میدونیم بطور کلی چی هستن وای باز باید تحقیق کنیم نوع سازگار با اب و هوای ایران،تهران کدوم هستش.

فرستاده شده از Nexus 5Xِ من با Tapatalk

کاربر میهن پت Mahna_26jan آواتار ها
    شماره عضویت
    14459
    میانگین پست در روز
    0.62
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام ، شما امكان پاك كردن پستي رو نداريد ، بفرماييد كدوم مدنظرتونه تا حذفش كنم . دلايلتون هم بفرماييد
    سلام . من قبلا تو همین قسمت قبلی که سوالم و مطرح کردم اشتباها ویرایش مطلب خودم رو توی نقل قول گذاشتم . ولی خب چون دوباره ادیتش کردم و سوالم رو جایگزین کردم دیگه قصد پاک شدنش رو ندارم ، ولی اگر شما صلاح بدونین همین و هم میتونین پاک کنین چون بی ربطه به موضوع تاپیک.

شماره عضویت
    14459
    میانگین پست در روز
    0.62
    نقل قول نوشته اصلی توسط myhappybunny نمایش پست ها
    سلام
    تشکر از پیشنهاد خوب شما. لطفا اطلاع دهید که ایا زودتر از فروردین که احتمال مراجعت به ایران را ندارید!

از این بابت می پرسم که چقدر ما وقت برای مطالعه و تحقیق میدانی / کتابخانه ای تا قبل از برگشت شما به ایران داریم!

ما باید مطمئن شویم:

- بذر تیموتی (که گونه های مختلفی هم دارد) در اقلیم ایران (خصوصا حومه تهران) قابل کشت است یا خیر

- آیا بذر های دیگر علوفه های مجاز هم به همین ترتیب قابل کشت هستند یا خیر

وقتی مطالعات کامل شد و گزینش بذر قطعی شد بعدا به شما یا دیگر حیوان دوستان زحمت خرید

و انتقال بذر به ایران را بدهیم که متحمل هزینه و زحمت بدون نتیجه نشوید (البته هزینه آن به شما

پرداخت خواهد شد) - برای مشخص شدن این موضوع ما کمی نیاز به وقت برای مطالعه داریم که فکر می کنم

در طی یک ماه بشود یک جمع بندی کلی را انجام داد.

در کل بذر علوفه هایی که مناسب خوراک خرگوش ها هستند را باید بصورت آزمایشی در مقیاس پایلوت

(کوچک آزمایشی) کشت کنیم و راندامان گیری کنیم (نسبت وزن خشک بذر به وزن خشک علوفه بدست آمده)

و بعد از آن اقدام به کاشت وسیعتر برای مصرف خرگوش های داخل ایران انجام شود.

چون این ایده هنوز نیاز به مطالعه و بررسی و اصطلاحا "امکان سنجی" دارد بنابراین اگر هم ما امکان تکمیل مطالعات

را قبل از مراجعت شما به ایران نداشتیم مقداری کمی بذر
    "تیموتی" در حد هر چند گرم یا کیلو که توان آن را دارید

به همراه هر یک از بذر های علوفه زیر که در دسترس بود را خریداری و به ایران بیاورید و بسیار ممنون که قبول زحمت می کنید.

Types of Hay

• Timothy Hay
    • Meadow Hay
    • Orchard Hay/Grass
    • Oat Hay

+++++++++++++++++++++
    ممنون ، راستش پیشنهاد Ali&belfi عزیز بود .
    خیر من احتمالا اواسط فوریه ... اواخر اسفند ماه میام ایران.
    پس تا اواسط سال شمسی شما وقت تحقیق دارین چون من ترجیحا بدونم که کدوم بذر مورد نیازه و بتونم تهیه ش کنم ، چه بسا از شهرهای دیگه غیر از رم.

در مورد بذر تیموتی که Pink Floyd گفتن توی شمال نمونه ش رو دیدن. من خودم شمال کشور هستم و یه باغچه کوچیک هم در اختیارم هست که بتونم بذر رو بکارم ، البته از باغبونی سر در نمیارم. ولی مسئله اینم هست که مثلا تیموتی در شمال به عمل میاد ولی آیا توی بهار میشه کاشت و برداشت کرد؟ (طی مدتی که من هستم)

اصلا نیازی به تشکر نیست ، شما خودتون گفتین همه ما جانداران خواهر و برادر هستیم و منم به این معتقدم. تحقیق میکنم و بهتون اول میگم که چه بذر هایی تو ایتالیا کلا وجود داره چه رم چه شهر های غیر از رم ، و شما بعد از مطالعاتتون بفرمایید که چقدر و چه بذر هایی رو میتونم بیارم ایران.
    امیدوارم منم بتونم قدم کوچیکی واسه این فرشته ها بردارم ، واسه اونایی که هنوز هستن و به یاد اونایی که از پیشمون رفتن....

شماره عضویت
    14459
    میانگین پست در روز
    0.62
    نقل قول نوشته اصلی توسط pooni نمایش پست ها
    محنای عزیز ،خیلی تحت تاثیر قرار گرفتم وقتی فهمیدم برای خوب شدن نیکو چقد سختی به خودت دادی،...تجربه ای مشابه اینو داشتم و میدونم چه حالی داشتی...عزیزم ستایشت میکنم، این توان و پشتکار و دلسوزی بزرگترین نعمتی هست که خداوند به بنده های خوبش میده ،همیشه برقرار باشی عزیزم.و نیکو هم کنار تو هر روز خوشحالتر از دیروز باشه،
    در مورد علوفه الان ما دیگه میدونیم بطور کلی چی هستن وای باز باید تحقیق کنیم نوع سازگار با اب و هوای ایران،تهران کدوم هستش.

فرستاده شده از Nexus 5Xِ من با Tapatalk
    متاسفم که شمام این تجربه رو داشتین ... 😔
    ممنونم ولی من فقط سعی کردم و میکنم که اشتباهاتم رو جبران کنم. نیکولا اگه آدم بود حد اقل کاری که میکرد یه سیلی بهم میزد ب خاطر غفلتم. ...
    ممنونم که انقد خوب باهام برخورد میکنین و سرزنشم نمیکنین...

من منتظر جواب شما میمونم و خودمم تا اون موقع تحقیق میکنم.

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)