فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  338
لایک لایک:  330
مخالفت مخالفت:  4

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا علاقه مند به تشکیل تیم خرگوشی هستید؟

رأی دهندگان
11. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بلی و مایل به هم مشارکت و هم کمک مالی هستم.

4 36.36%
  • بلی و مایل به تنها مشارکت و کمک اجرایی هستم.

5 45.45%
  • بلی و مایل به تنها کمک مالی هستم.

1 9.09%
  • خیر نه توان کمک مالی و نه فرصت مشارکت اجرایی را دارم.

1 9.09%
صفحه 39 از 40 نخستنخست ... 2937383940 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 381 به 390 از 397

موضوع: ایده همکاری بین خرگوش داران برای تشکیل تیم خرگوشی

کاربر ویژه تالار خرگوش
    علایق
    کمک به خرگوش های زجر کشیده
    شماره عضویت
    15410
    میانگین پست در روز
    3.85
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali&belfi نمایش پست ها
    ممنون آقای امین من و همه بچه ها هم به شما افتخار میکنیم و ازتون تشکر میکنیم که تیم خرگوشی را راه اندازی کردید :-) و متشکریم که به ما روحیه میدهید :-) پس متن تایید شد؟ الان روی فونت و کار روی گرافیک آماده هست؟
    بازم از شما ممنونم که آین تیم را تشکیل دادید :-)
    درمورد سرعت نت هم این 2_3 روزه سرعت نت ما هم خیلی پایین آمده :-/

تشکر دوباره، نه هنوز متن خیلی باید روی آن کار بشه! یک جورنالیست حرفه ای معمولا چندین ماه روی مقاله نیم صفحه ای خودش کار می کند! کار ما که از آن هم مهم تر است چون با جان خرگوش ها سر و کار دارد و برای اصلاحات و اضافات و تکمیل نوع ادبیات و نگارش اصلا عجله نکنید. هنوز خیلی باید روی متن یک صفحه ای بروشور کار کنیم. نکته اینجا است: هر چقدر میزان صفحات متن محدود تر بشود، کار مشکل تر است. گنجاندن موارد حیاتی خرگوشی در یک صفحه خیلی سخت است و نیاز به پیاده کردن انواع اصول بلاغت و سینتکس روان شناختی است. شما همچنان به نگارش و ادیت با کمک بچه ها ادامه بدهید و در نهایت در طی ماه بعد روی نسخه نهایی با هم کار اصلاح را انجام می دهیم. من اگر نرسیدم به تالار بیایم با ایمیل با قائم یا پونی در تماس هستیم!

مرسی

کاربر ویژه تالار خرگوش
    علایق
    شماره عضویت
    15410
    میانگین پست در روز
    3.85
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mahan bs نمایش پست ها
    من دوستام اکثرا حیوون خونگی ندارن فقط یکی از دوستام هست که یه توله سگ هاسکی و یه شاه طوطی داره. بقیه حیوون خونگی ندارن که من بخوام براشون توضیح بدم خب! Sent from my SM-J500H using Tapatalk
    لینک های مفید را همیشه در یکجا آماده ذخیره داشته باشید و اگر لازم شد برای هر کس که آنلاین برخورد داشتید با ایمیل یا پیام ارسال کنید (یعنی روابط عمومی تیم خرگوشی)!

کاربر ویژه تالار خرگوش
    علایق
    شماره عضویت
    15410
    میانگین پست در روز
    3.85
    نقل قول نوشته اصلی توسط pooni نمایش پست ها
    علی جان دست شما درد نکنه،خیلی عالیه، جا هست که نکاتی رو اضافه کرد اما از طرفی متن باید مختصر باشه، در مورد دما من فکر میکردم دمای مناسب باید بین ۲۲تا۲۵درجه باشه، لطفا وبلاگ ویکی خرگوش خانگی رو مطالعه کنین،در مورد میوه های مجاز، نت من خیلی ضعیفه،درست بشه خودم نگاه میکنک و نکاتی رو به شما میگم که به بروشور اضافه کنین، فرستاده شده از Nexus 5Xِ من با Tapatalk
    بله همه نکات را چک خواهیم کرد و عجله نکنید! چندین سایت معتبر علمی دانشگاهی هست که در ایالات متحده روی خرگوش تخصصی کار می کنند و من اگر بتوانم به مقالات آنها رایگان دسترسی پیدا کنم حتما آخرین و جدیدترین نکات را خواهیم گنجاند! شما همینطور در حال مطالعه و اضافه نمودن مطالب مهم باشید.

کاربر ویژه تالار خرگوش
    علایق
    شماره عضویت
    15410
    میانگین پست در روز
    3.85
    کد فعالیت 3.pn-5 آموزش در سطح جامعه با توجه به اسکیرین شاتی که ماهان عزیز از سایت دیوار گذاشتند (تو تاپیک بروشور )چطور هست یک نسخه بروشور رو تو سایت دیوار به صورت یک آگهی بزاریم؟
    فکر خوبی است و به نظر من هم رسید منهتا سایت دیوار سریع بروزرسانی می شود و آگهی شما خیلی سریع از دید محو می شود و البته قوانین آن را هم باید مطالعه کنید تا از نظر قانونی منعی نداشته باشد

کاربر ویژه تالار خرگوش
    علایق
    شماره عضویت
    15410
    میانگین پست در روز
    3.85
    اگه امکانش باشه که خوبه،
    علی جان،ماهان جان،شما هنوز (نمیگم نوجوان چون میدونم میگین نه،ما دیگه بزرگ شدیم،)قطعا هم همینطور هست و بزرگی به کمال و درک انسانهاست،که شما دو عزیز من در منتهای اون قرار دارین،
    میخواستم بگم ،شما دلهاتون هنوز پاکه،دوستدار خوبی و مهربونی و همدردی هستین،جامعه ای که باهاشون در ارتباط هستین،گروه بزرگی از همسن و سالهای شما هستن که تو مدرسه،دبیرستان،باشگاه،کلا سای مختلف باهاشون در تماس نزدیک هستین و قطعا میتونین روی اونها تاثیرات بزرگ بذارین،
    اولین قدمهاذو در کمک به خرگوشها،ازونجا بردارین،و از دوستاتون دعوت کنین اگه شده فقط در حد مطالعه به این سایت بیاین،یا اگه تونستین اونارو با خودتون به مغازه های پرنده فروشی ببرین تا از نزدیک شاهد مظلومیت خرگوسا باشن،این خیلی تاثیر داره،و اگه هر کس به دوستان خودش و فامیلش اموزش بده،قدم بزرگی خواهد بود،

فرستاده شده از Nexus 5Xِ من با Tapatalk
    بله کاملا صحیح است! در کشورهای دیگر تورهای داخل محیط زیست و فضای سبز و جنگلی را برای کودکان و نوجوانان برگزار می کنند و از نزدیک برای آموزش تعامل با حیات وحش به عموم خصوصا خانواده ها آموزش می دهند و دقیقا همان بخش public engagement with wild life هست

کاربر ویژه تالار خرگوش
    علایق
    شماره عضویت
    15410
    میانگین پست در روز
    3.85
    علی جان،بروشور تا چه حد اجازه داره بزرگ باشه؟اندازه ی یک صفحه ی یک روی اچار؟ فرستاده شده از Nexus 5Xِ من با Tapatalk
    بله اگر اندازه دقیق را بدانیم خیلی اهمیت دارد چون هر یک سانتیمتر فضا برای طراحی مهم است

کاربر ویژه تالار خرگوش
    علایق
    شماره عضویت
    15410
    میانگین پست در روز
    3.85
    درست می فرمایید سارا خانم اما مشکلی که اینجا هست اکثر بچه ها اگر این حرف ها رو بهشون بزنی یا بهت میخندند یا فکر میکنند شوخی میکنی ! من بیشتر مواقع از طریق راه دور این کار رو میکنم مثلا ما توی تلگرام (بچه های کلاس)گروه داریم اول عکسی که هشدار میده گربه های تو در کاپوت می خوابند رو گذاشتم و بعد با یه پست دیگه نوشتم چقد گربه ها انعطاف پذیر هستند! و فردا چند نفر میگفتید ما امتحان
    کردیم و گربه ای نبود!و منم گفتم حالا شاید یه بار باشه
    به نظرم با انسان هایی که تو ذهنشون افکار غلط فرو رفته باید این طوری رفتار کرد اگر من اون پست رو نمی ذاشتم حتما بچه ها مسخره میکرد ند به نظرم باید به طور غیر مستقیم افکار و رفتار غلط رو آز ذهنشون پاک کنیم و افکار درست رو به جاش قرار بدیم .
    مثلا یکیش ارائه تحقیق در رابطه با ماهی قرمز در نزدیکی آخر سال هست که چگونگی رسم شدن خرید اون صحبت کنیم و سپس بیاییم در مورد نگه داریش توضیح مختصری بدیم به نظرم این شکلی اثر گزار تر باشه . نظر شما چی هست ؟(اگر غلط املایی داشتم ببخشید تند نوشتم تا برم بخوابم )
    فعلا شب بخیر

مشکل را فراموش کنید!!!! اولین مشکل خود انسان است که در حال نابودی کره زمین است و تا سال 2050 جمعیتی بیش از 9.5 میلیارد خواهد داشت و جایگاه کشاورزی و تامین غذا را ندارد - گرمایش زمین هم طوفان و زلزله و انواع بلایای طبیعی فوق العاده شدید را در پی خواهد داشت و از هم اکنون بسیاری از گونه های گیاهی حیوانی آبزی و انسانی در حال نابودی است (آفریقا را ببینید مردم آب برای نوشیدن ندارند و ما در زمان هر بار استحمام 120 لیتر آب تمیز را روانه فاضلآب می کنیم)! دور تمام نان را بدور می ریزیم و وقتی می خواهیم به حیوان خود غذا دهیم آن بخش دورریز را جلوی او می اندازیم!!! پس اصلا مشکل را فراموش کنید و در سهم خودمان هرآنچه در توان ما هست برای بهتر شدن یا به عقب انداختن بلایا باید انجام دهیم. آلان فعا بزرگ ترین بلا برای بخش خرگوشی، عدم آگاهی خریداران از نوع تغذیه صحیح است و دوم اینکه خرگوش حیوان قفس نیست!!! مسائل فرهنگی در این سرزمین هرگز حل نخواهد شد پس فقط به توان خود و همیاران خود تکیه کنیم!! بحث درباره فرهنگ چیزی را تغییر نمی دهد بجز اینکه دلسرد و نا امید شوید! هر کوچکترین زمانی که صرف کار خیر می کنید چون ذهن شما در حال تمرکز روی موضوع مثبت است سبب ایجاد امواج مثبت الکترومغناطیس بسیار قوی و مثبت از مغز شما می شود (امواج آلفا بتا گاما را در مورد مغز مطالعه کنید http://mentalhealthdaily.com/2014/04/15/5-types-of-brain-waves-frequencies-gamma-beta-alpha-theta-delta/ ) متوجه می شوید که انجام هر گونه کاری با نیت مثبت سبب تحریک ذهن دیگری در جهت مثبت اندیشی می شود و در نتیجه حرکت های مثبت شما بی نتیجه نمی ماند و به همین شکل پیش بروید!

کاربر ویژه تالار خرگوش
    علایق
    شماره عضویت
    15410
    میانگین پست در روز
    3.85
    میدونم عزیزم،هنوز خیلی مونده فرهنگ مردم ما تغیر کنه،...یه دسته هستن که کلا با حیوونا خوب نیستن،یدسته هم هستن که با حیوونا بد نیستن اما خوب هم نیستن،و کاری براشون نمیکنن،مثلا دور ریز غذاشون رو برای گربه ها و گنجشکا نمیذارن،چون اصلا حواسشون به بی پناهی حیوونا نیست،
    اما یه عده هستن حیوونارو دوس دارن،ولی دانش لازم برای کمک به حیوونا رو ندارن،مثلا خرگوش میخرن ولی روش نگهداریشو نمیدونن،به این دسته میتونیم کمک کنیم و اموزش بدیم

فرستاده شده از Nexus 5Xِ من با Tapatalk

بله دقیقا بهترین توصیه را کردید! آموزش در یک روز عملی نیست و سالها زمان خواهد برد ولی نتیجه را همه در آینده خواهیم دید و نتیجه مثبت حتما همراه کار تیمی دلسوزانه است.

کاربر میهن پت Ghaem آواتار ها
    شماره عضویت
    12270
    میانگین پست در روز
    0.07
    نقل قول نوشته اصلی توسط myhappybunny نمایش پست ها
    فکر خوبی است و به نظر من هم رسید منهتا سایت دیوار سریع بروزرسانی می شود و آگهی شما خیلی سریع از دید محو می شود و البته قوانین آن را هم باید مطالعه کنید تا از نظر قانونی منعی نداشته باشد
    دکترجان فکر نکنم دیوار چنین چیزی رو قبول کنه چون ربطی به موضوع سایتش نداره.
    ای کاش شرایطش بود تا در تلویزیون و دیگر رسانه ها اطلاع رسانی می کردیم :(

کاربر میهن پت Ghaem آواتار ها
    شماره عضویت
    12270
    میانگین پست در روز
    0.07
    نقل قول نوشته اصلی توسط myhappybunny نمایش پست ها
    بله اگر اندازه دقیق را بدانیم خیلی اهمیت دارد چون هر یک سانتیمتر فضا برای طراحی مهم است
    a4 به نظرم مناسب ترین سایز برای این کار باشه.

صفحه 39 از 40 نخستنخست ... 2937383940 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)