فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  338
لایک لایک:  330
مخالفت مخالفت:  4

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا علاقه مند به تشکیل تیم خرگوشی هستید؟

رأی دهندگان
11. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • بلی و مایل به هم مشارکت و هم کمک مالی هستم.

4 36.36%
  • بلی و مایل به تنها مشارکت و کمک اجرایی هستم.

5 45.45%
  • بلی و مایل به تنها کمک مالی هستم.

1 9.09%
  • خیر نه توان کمک مالی و نه فرصت مشارکت اجرایی را دارم.

1 9.09%
صفحه 38 از 40 نخستنخست ... 283637383940 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 371 به 380 از 397

موضوع: ایده همکاری بین خرگوش داران برای تشکیل تیم خرگوشی

کاربر میهن پت
    علایق
    حیوانات _طبیعت-خانواده_خدا
    تخصص
    هرچه بیشتر فهمیدم،فهمیدم هیچ نمی دانم
    حیوان خانگی
    ماهی و گلدون
    شماره عضویت
    15055
    میانگین پست در روز
    0.56
    سلام به اعضاء تیم خرگوشی امیدوارم که همه شاد باشین :-)
    درست میفرمایید آقای امینی ربطی به بزرگی و کوچکی نداره :-) تعجب من 2 دلیل داشت یکی این که آقا ماهان همیشه بزرگ تر از سنشان نشان میدادند و دیگر هم این که من فکر میکردم خودم با 13 سال (دو ماه تا 14 سالگی)از همه کوچک ترم :-) بگذریم خوشحالم که دوستان خوبی مثل شما ها دارم :-)
    __________________________________________________ __________________________________________________ __
    کد فعالیت 3.pn-5 آموزش در سطح جامعه
    متن بروشور اگر تایید شود می تونه برای ویرایش و تغیر فونت و کار روی گرافیک ارائه شود متن

مهم ترین اتفاقی که بعد از خرید می افتد چیست؟ احتمالا اول همه می خواهند خرگوشی را که دست و پای زرد رنگ او را که اثر ماندن در فضای محدود قفس و آغشته شدن به ادرار است، را بشویند!!!!! بعد از آن همه در فکر این هستند که چیزی به او بدهند تا بخورد و بعد هم هر جا که شد او را نگه دارند!!!!!!پس با این اوضاع باید چند نکته ضروری را به شما یاد آوری کنم .
    حمام کردن خرگوش:اگر خرگوش را حمام کنید خواهد مرد!!! چون خرگوش موجودی است که همیشه خودش خود را تیمار و تمیز می کند، او را نشسته و در فضای تمیز به او فرصت دهید تا بعد از چند روز از خرید، رفته رفته بدنی تمیز پیدا کند. بعد از یک هفته از خرید،که به شما عادت کرد و دوستی و اعتماد برقرار شد یا یک حوله یا پنبه نیمه مرطوب و ولرم بخش های کثیف را به آرامی با مالش ملایم کثیفی را برطرف کنید.

خوراک بد خرگوش را می کشد! خوراک مجاز برای زنده ماندن خرگوش علوفه خشک است به میزان 80 درصد که هر روز بطور نامحدود در اختیار او باشد و به عنوان مکمل غذایی سبزیجات و میوه جات می توان استفاده کرد.

تعدادی از میوه جات مجاز : هلو، خربزه، سیب .

سبزیجات مجاز : کلم بروکلی، ریحان ، تربچه.

_میوه جات جز در حد تشویقی خوب نیستند.

_در رابطه با بچه خرگوش ها برای شیر دهی مشورت با دامپزشک حتما لازم است.
    آب دادن به خرگوش ها:بله درست خواندید ،خرگوش ها هم مانند هر موجود دیگری به آب احتیاج دارند و اگر آب تازه در اختیارشان نباشد باید منتظر عواقب بدی بود.پس مطمئن شوید آب تازه همیشه در اختیار حیوان باشد.
    مکان نگه داری خرگوش ها:خرگوش ها حیوان های بازی گوشی هستند ،قفس برای نگه داری آنها کافی نیست تا جای ممکن بازی در حیاط زیر نظر صاحب پیشنهاد میشود اگر خانه ی شما آپارتمانی است روزی 3_4 ساعت بازی در خارج از قفس در زیر نظر شما کافی است.قفس باید طوری باشد که حیوان بتواند روی دو پا بایستد اندازه قفس هم برای حیوان بالغ1 متر در 60 سانت مطلوب است.

دما :در کل خرگوش ها در برابر سرما بیشتر از گرما مقاوم هستند ،اما این بدان معنی نیست که قادر به تحمل سرمای سخت باشند. دمای مناسب برای نگه داری خرگوش 16 درجه است.
    آموزش ادرار :خرگوش ها حیوانات بسیار باهوشی هستند ،برای آموزش ادرار کافیست یک پارچه یا روزنامه را به ادرارش آغشته کنید و داخل ظرفی بگذارید برای جلوگیری از آغشته شدن پاها به ادرار حیوان ، دهانه ظرف را با توری ببندید .تبریک میگوییم خرگوش شما حالا مکان ادرارش را بلد هست.
    سایر آموزش ها:خرگوش ها به عنوان یک حیوان باهوش میتوانند اسم ،صدای مخصوصی برای دریافت غذا و چندین آموزش دیگر را یاد بگیرد و به خاطر بسپارد.
    چگونه اطلاعات بیشتری برای نگه داری خوب از خرگوش خود جمع کنم؟

شما می توانید با جست و جو در گوگل اطلاعات خوبی گرد آورید .

تذکر به هر سایت یا وبلاگی اعتماد نکنید.

خرگوش ها هم مانند ما احساس دارند درد را میفهمند ، شاد میشوند و غم را میفهمند .شما را درک میکنند و به شما وابسته میشوند و هم چنین اسباب بازی خوبی برای کودکانتان نیستند .اگر حتی یک درصد هم احتمال میدهید که از آن ها زده میشوید یا نمی توانید نیاز هایش را رعایت کنید همین حالا به فروشنده پسش بدهید.
    اگر فکر میکنید این حیوان نحس است همین حالا پسش بدهید ،خداوند حیوان نحس نمی آفریند !
    __________________________________________________ __________________________________________________ _________
    تمام تلاشم رو کردم تا این متن آماده بشود امیدوارم که درست باشد ،مدتی تحقیق کردم و دانسته هام رو اصلاح کردم و حالا متن رو نوشتم اگر انتقاد یا پیشنهادی هست خوشحال می شوم بدانم .
    از طریق تلگرام با چند دامپزشک اگزوتیک پت ها ( اگه درست گفته باشم)ارتباط دارم و فردا متن رو خدمتشون میدم که بخونن اگر جایی ایراد داره اصلاح کنم.البته آقای امینی گفته بودنند که <وقت دامپزشکان بهتر هست صرف نجات شود> که نمی دونم این کار شایسته هست که متن رو بدم و ازشون سوال کنم؟ یا نه ؟ :-/
    ویرایش توسط Ali&belfi : یک هفته پیش در ساعت 12:05 AM دلیل: چند اشتباه نگارشی

کاربر ویژه تالار خرگوش
    علایق
    کمک به خرگوش های زجر کشیده
    شماره عضویت
    15410
    میانگین پست در روز
    3.85
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali&belfi نمایش پست ها
    سلام به اعضاء تیم خرگوشی امیدوارم که همه شاد باشین :-) درست میفرمایید آقای امینی ربطی به بزرگی و کوچکی نداره :-) تعجب من 2 دلیل داشت یکی این که آقا ماهان همیشه بزرگ تر از سنشان نشان میدادند و دیگر هم این که من فکر میکردم خودم با 13 سال (دو ماه تا 14 سالگی)از همه کوچک ترم :-) بگذریم خوشحالم که دوستان خوبی مثل شما ها دارم :-) __________________________________________________ __________________________________________________ __ کد فعالیت 3.pn-5 آموزش در سطح جامعه متن بروشور اگر تایید شود می تونه برای ویرایش و تغیر فونت و کار روی گرافیک ارائه شود متن مهم ترین اتفاقی که بعد از خرید می افتد چیست؟ احتمالا اول همه می خواهند خرگوش را که دست و پای زرد رنگ که اثر ماندن در فضای محدود قفس و آغشته شدن به ادرار است، او را بشویند!!!!! بعد از آن همه در فکر این هستند که چیزی به او بدهند تا بخورد و بعد هم هر جا که شد او را نگه دارند!!!!!!پس با این اوضاع باید چند نکته ضروری را به شما یاد آوری کنم . حمام کردن خرگوش:اگر خرگوش را حمام کنید خواهد مرد!!! چون خرگوش موجودی است که همیشه خودش خود را تیمار و تمیز می کند، او را نشسته و در فضای تمیز به او فرصت دهید تا بعد از چند روز از خرید، رفته رفته بدنی تمیز پیدا کند. بعد از یک هفته از خرید،که به شما عادت کرد و دوستی و اعتماد برقرار شد یا یک حوله یا پنبه نیمه مرطوب و ولرم بخش های کثیف را به آرامی با مالش ملایم کثیفی را برطرف کنید. خوراک بد خرگوش را می کشد! خوراک مجاز برای زنده ماندن خرگوش علوفه خشک است به میزان 80 درصد که هر روز بطور نامحدود در اختیار او باشد و به عنوان مکمل غذایی سبزیجات و میوه جات می توان استفاده کرد. تعدادی از میوه جات مجاز : هلو، خربزه، سیب . سبزیجات مجاز : کلم بروکلی، ریحان ، تربچه. _میوه جات جز در حد تشویقی خوب نیستند. _در رابطه با بچه خرگوش ها برای شیر دهی مشورت با دامپزشک حتما لازم است. آب دادن به خرگوش ها:بله درست خواندید ،خرگوش ها هم مانند هر موجود دیگری به آب احتیاج دارند و اگر آب تازه در اختیارشان نباشد باید منتظر عواقب بدی بود.پس مطمئن شوید آب تازه همیشه در اختیار حیوان باشد. مکان نگه داری خرگوش ها:خرگوش ها حیوان های بازی گوشی هستند ،قفس برای نگه داری آنها کافی نیست تا جای ممکن بازی در حیاط زیر نظر صاحب پیشنهاد میشود اگر خانه ی شما آپارتمانی است روزی 3_4 ساعت بازی در خارج از قفس در زیر نظر شما کافی است.قفس باید طوری باشد که حیوان بتواند روی دو پا بایستد اندازه قفس هم 1 متر در 60 سانت مطلوب است. دما :در کل خرگوش ها در برابر سرما بیشتر از گرما مقاوم هستند ،اما این بدان معنی نیست که قادر به تحمل سرمای سخت باشند. دمای مناسب برای نگه داری خرگوش 16 درجه است. آموزش ادرار :خرگوش ها حیوانات بسیار باهوشی هستند ،برای آموزش ادرار کافیست یک پارچه یا روزنامه را به ادرارش آغشته کنید و گوشه داخل ظرفی بگذارید برای جلوگیری از احتیاط آغشته شدن پاها به ادرار حیوان ، دهانه ظرف را با توری ببندید .تبریک میگوییم خرگوش شما حالا مکان ادرارش را بلد هست. سایر آموزش ها:خرگوش ها به عنوان یک حیوان باهوش میتوانند اسم ،صدای مخصوصی برای دریافت غذا و چندین آموزش دیگر را یاد بگیرد و به خاطر بسپارد. چگونه اطلاعات بیشتری برای نگه داری خوب از خرگوش خود جمع کنم؟ شما می توانید با جست و جو در گوگل اطلاعات خوبی گرد آورید . تذکر به هر سایت یا وبلاگی اعتماد نکنید. خرگوش ها هم مانند ما احساس دارند درد را میفهمند ، شاد میشوند و غم را میفهمند .شما را درک میکنند و به شما وابسته میشوند و هم چنین اسباب بازی خوبی برای کودکانتان نیستند .اگر حتی یک درصد هم احتمال میدهید که از آن ها زده میشوید یا نمی توانید نیاز هایش را رعایت کنید همین حالا به فروشنده پسش بدهید. اگر فکر میکنید این حیوان نحس است همین حالا پسش بدهید ،خداوند حیوان نحس نمی آفریند ! __________________________________________________ __________________________________________________ _________ تمام تلاشم رو کردم تا این متن آماده بشود امیدوارم که درست باشد ،مدتی تحقیق کردم و دانسته هام رو اصلاح کردم و حالا متن رو نوشتم اگر انتقاد یا پیشنهادی هست خوشحال می شوم بدانم . از طریق تلگرام با چند دامپزشک اگزوتیک پت ها ( اگه درست گفته باشم)ارتباط دارم و فردا متن رو خدمتشون میدم که بخونن اگر جایی ایراد داره اصلاح کنم.البته آقای امینی گفته بودنند که که نمی دونم این کار شایسته هست که متن رو بدم و ازشون سوال کنم؟ یا نه ؟ :-/
    من به شما افتخار می کنم! با کمک شما و بقیه بچه های تیم بهترین مسیر اطلاع رسانی عمومی برای حفاظت از جان خرگوش ها و دیگر حیوانات بستر سازی می شود!!!!!!!!!!

کاربر میهن پت
    علایق
    تخصص
    حیوان خانگی
    ماهی و گلدون
    شماره عضویت
    15055
    میانگین پست در روز
    0.56
    نقل قول نوشته اصلی توسط myhappybunny نمایش پست ها
    من به شما افتخار می کنم! با کمک شما و بقیه بچه های تیم بهترین مسیر اطلاع رسانی عمومی برای حفاظت از جان خرگوش ها و دیگر حیوانات بستر سازی می شود!!!!!!!!!!
    ممنون آقای امین من و همه بچه ها هم به شما افتخار میکنیم و ازتون تشکر میکنیم که تیم خرگوشی را راه اندازی کردید :-) و متشکریم که به ما روحیه میدهید :-) پس متن تایید شد؟ الان روی فونت و کار روی گرافیک آماده هست؟
    بازم از شما ممنونم که آین تیم را تشکیل دادید :-)
    درمورد سرعت نت هم این 2_3 روزه سرعت نت ما هم خیلی پایین آمده :-/

کاربر فعال
    نام و نام خانوادگی
    دوستدار فرشته ها
    شماره عضویت
    13511
    میانگین پست در روز
    0.90
    علی جان دست شما درد نکنه،خیلی عالیه،
    جا هست که نکاتی رو اضافه کرد اما از طرفی متن باید مختصر باشه،
    در مورد دما من فکر میکردم دمای مناسب باید بین ۲۲تا۲۵درجه باشه،
    لطفا وبلاگ ویکی خرگوش خانگی رو مطالعه کنین،در مورد میوه های مجاز،
    نت من خیلی ضعیفه،درست بشه خودم نگاه میکنک و نکاتی رو به شما میگم که به بروشور اضافه کنین،

فرستاده شده از Nexus 5Xِ من با Tapatalk

کاربر میهن پت
    علایق
    تخصص
    حیوان خانگی
    ماهی و گلدون
    شماره عضویت
    15055
    میانگین پست در روز
    0.56
    کد فعالیت 3.pn-5 آموزش در سطح جامعه
    با توجه به اسکیرین شاتی که ماهان عزیز از سایت دیوار گذاشتند (تو تاپیک بروشور )چطور هست یک نسخه بروشور رو تو سایت دیوار به صورت یک آگهی بزاریم؟

کاربر فعال
    نام و نام خانوادگی
    دوستدار فرشته ها
    شماره عضویت
    13511
    میانگین پست در روز
    0.90
    اگه امکانش باشه که خوبه،
    علی جان،ماهان جان،شما هنوز (نمیگم نوجوان چون میدونم میگین نه،ما دیگه بزرگ شدیم،)قطعا هم همینطور هست و بزرگی به کمال و درک انسانهاست،که شما دو عزیز من در منتهای اون قرار دارین،
    میخواستم بگم ،شما دلهاتون هنوز پاکه،دوستدار خوبی و مهربونی و همدردی هستین،جامعه ای که باهاشون در ارتباط هستین،گروه بزرگی از همسن و سالهای شما هستن که تو مدرسه،دبیرستان،باشگاه،کلا سای مختلف باهاشون در تماس نزدیک هستین و قطعا میتونین روی اونها تاثیرات بزرگ بذارین،
    اولین قدمهاذو در کمک به خرگوشها،ازونجا بردارین،و از دوستاتون دعوت کنین اگه شده فقط در حد مطالعه به این سایت بیاین،یا اگه تونستین اونارو با خودتون به مغازه های پرنده فروشی ببرین تا از نزدیک شاهد مظلومیت خرگوسا باشن،این خیلی تاثیر داره،و اگه هر کس به دوستان خودش و فامیلش اموزش بده،قدم بزرگی خواهد بود،

کاربر فعال
    نام و نام خانوادگی
    دوستدار فرشته ها
    شماره عضویت
    13511
    میانگین پست در روز
    0.90
    علی جان،بروشور تا چه حد اجازه داره بزرگ باشه؟اندازه ی یک صفحه ی یک روی اچار؟

کاربر میهن پت
    علایق
    تخصص
    حیوان خانگی
    ماهی و گلدون
    شماره عضویت
    15055
    میانگین پست در روز
    0.56
    درست می فرمایید سارا خانم اما مشکلی که اینجا هست اکثر بچه ها اگر این حرف ها رو بهشون بزنی یا بهت میخندند یا فکر میکنند شوخی میکنی ! من بیشتر مواقع از طریق راه دور این کار رو میکنم مثلا ما توی تلگرام (بچه های کلاس)گروه داریم اول عکسی که هشدار میده گربه های تو در کاپوت می خوابند رو گذاشتم و بعد با یه پست دیگه نوشتم چقد گربه ها انعطاف پذیر هستند! و فردا چند نفر میگفتید ما امتحان
    کردیم و گربه ای نبود!و منم گفتم حالا شاید یه بار باشه
    به نظرم با انسان هایی که تو ذهنشون افکار غلط فرو رفته باید این طوری رفتار کرد اگر من اون پست رو نمی ذاشتم حتما بچه ها مسخره میکرد ند به نظرم باید به طور غیر مستقیم افکار و رفتار غلط رو آز ذهنشون پاک کنیم و افکار درست رو به جاش قرار بدیم .
    مثلا یکیش ارائه تحقیق در رابطه با ماهی قرمز در نزدیکی آخر سال هست که چگونگی رسم شدن خرید اون صحبت کنیم و سپس بیاییم در مورد نگه داریش توضیح مختصری بدیم به نظرم این شکلی اثر گزار تر باشه . نظر شما چی هست ؟(اگر غلط املایی داشتم ببخشید تند نوشتم تا برم بخوابم )
    فعلا شب بخیر

کاربر فعال
    نام و نام خانوادگی
    دوستدار فرشته ها
    شماره عضویت
    13511
    میانگین پست در روز
    0.90
    میدونم عزیزم،هنوز خیلی مونده فرهنگ مردم ما تغیر کنه،...یه دسته هستن که کلا با حیوونا خوب نیستن،یدسته هم هستن که با حیوونا بد نیستن اما خوب هم نیستن،و کاری براشون نمیکنن،مثلا دور ریز غذاشون رو برای گربه ها و گنجشکا نمیذارن،چون اصلا حواسشون به بی پناهی حیوونا نیست،
    اما یه عده هستن حیوونارو دوس دارن،ولی دانش لازم برای کمک به حیوونا رو ندارن،مثلا خرگوش میخرن ولی روش نگهداریشو نمیدونن،به این دسته میتونیم کمک کنیم و اموزش بدیم

کاربر میهن پت Mahan bs آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    ماهان
    علایق
    حیوون و موبایل
    تخصص
    تکنولوژی و موبایل :دی
    حیوان خانگی
    بعد امتحانات میخوام حیوون بخرم :)))
    شماره عضویت
    15615
    میانگین پست در روز
    3.05
    من دوستام اکثرا حیوون خونگی ندارن
    فقط یکی از دوستام هست که یه توله سگ هاسکی و یه شاه طوطی داره.
    بقیه حیوون خونگی ندارن که من بخوام براشون توضیح بدم خب!

Sent from my SM-J500H using Tapatalk

صفحه 38 از 40 نخستنخست ... 283637383940 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)