صفحه 7 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 61 به 70 از 93
    کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماههههههههههههههی
    شماره عضویت
    18665

راه اندازی تانک حدود 200 لیتری

سلام دوستان

الان نواب بودم اسكيمري كه ميخواستم نبود
    ولي فروشگاه آقاي صائمي كه نماينده بابل مگاس هستند يه اسكيمري بود c77 كه ابعاد بزرگي داره ٣٥،٤٥،٦٠ دو تا واتر پمپ داره كه قوي به نظر ميومد و يه تخفيف خيلي خيلي خوب ميداد روش كه وسوسه كننده بود و جا ميشه تو سامپ من نظرتون رو ممنون ميشم بديد،

٢- ال اي دي هاي آكوا پرو لايف كه جناب شادكامي زياد تاييد نكردند ولي گفتن براي فيش انلي خوبه حالا نظرتون راجع به تركيب ٢ رديف از اين led ها با ٤ تا مهتابي ٩٠ سانت از ماركهاي معروفي مثل جيزمن و jbl چيه ؟ارتفاع از روي شن تا سطح آب هم ٤٧ سانت هست

Sent from my iPhone using Tapatalk
    ویرایش توسط poriya fa : 10th January 2016 در ساعت 03:49 PM

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماههههههههههههههی
    شماره عضویت
    18665
    نقل قول نوشته اصلی توسط شادکامی نمایش پست ها
    دوست عزیز دستگاه تسفیه نیاز هست وشما باید در اولین فرصتی که میتونید خریداری کنید اب برفک هم میتونه حاوی مواد دیگه ای که از محیط بهش منتقل شده باشه هست وبنظر من کار اشتباهیه ،شما فعلا میتونید از اشنایی یا بعضی از مکانها که اب مقطر میفروشند بگیرید،، اندازه ها هم خوبه
    با سلام خدمت جناب شادكامي

من منظورم برفك نبود قسمتي كه يخ و آب ميده در يخچال سايد پشت يخچال يه فيلتر داره كه آب از توش رد ميشه و هر ٣ ماه تعويض ميكنيم يه چيزي شبيه فيلتر اول دستگاه تصفيه ،

با تشكر

همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    نقل قول نوشته اصلی توسط poriya fa نمایش پست ها
    سلام دوستان

الان نواب بودم اسكيمري كه ميخواستم نبود
    ولي فروشگاه آقاي صائمي كه نماينده بابل مگاس هستند يه اسكيمري بود c77 كه ابعاد بزرگي داره ٣٥،٤٥،٦٠ دو تا واتر پمپ داره كه قوي به نظر ميومد و يه تخفيف خيلي خيلي خوب ميداد روش كه وسوسه كننده بود و جا ميشه تو سامپ من نظرتون رو ممنون ميشم بديد،

٢- ال اي دي هاي آكوا پرو لايف كه جناب شادكامي زياد تاييد نكردند ولي گفتن براي فيش انلي خوبه حالا نظرتون راجع به تركيب ٢ رديف از اين led ها با ٤ تا مهتابي ٩٠ سانت از ماركهاي معروفي مثل جيزمن و jbl چيه ؟ارتفاع از روي شن تا سطح آب هم ٤٧ سانت هست

۱-این اسکیمر خیلی بزرگه ولی فکر کنم بشه فقط با یه واتر پمپ راهش انداخت. .۲-چکاریه فقط مهتابی بزارید ،...
    در مورد برفک در هر صورت بنظر من مناسب نیست میخواید یه تست کنید ببینید تی دی اسش چنده،،،بنظر من شما میتونید با ۸۰۰یا۹۰۰تومان یه اسکیمر خوب بگیرید وبقیه اش را هم یه دستگاه تسفیه بگیرید

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماههههههههههههههی
    شماره عضویت
    18665

راه اندازی تانک حدود 200 لیتری

نقل قول نوشته اصلی توسط شادکامی نمایش پست ها
    ۱-این اسکیمر خیلی بزرگه ولی فکر کنم بشه فقط با یه واتر پمپ راهش انداخت. .۲-چکاریه فقط مهتابی بزارید ،...
    در مورد برفک در هر صورت بنظر من مناسب نیست میخواید یه تست کنید ببینید تی دی اسش چنده،،،بنظر من شما میتونید با ۸۰۰یا۹۰۰تومان یه اسکیمر خوب بگیرید وبقیه اش را هم یه دستگاه تسفیه بگیرید
    با سلام
    جناب شادكامي اسكيمر و ٩٣٠ تومن گذاشتن قيمتش رو به نظرتون بگيرم يا يه چيز كوچيكتر بگيرم؟!

دليل اصرارم به اين ال اي دي هااينه كه تركيبي با مهتابي استفاده كنم كه طول عمر مهتابي ها بيشتر شه،

Tds آب تو چه رِنجي باشه قابل قبول هست؟!

ویرایش توسط poriya fa : 10th January 2016 در ساعت 08:26 PM

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    18286
    با سلام خدمت جناب شادكامي

من منظورم برفك نبود قسمتي كه يخ و آب ميده در يخچال سايد پشت يخچال يه فيلتر داره كه آب از توش رد ميشه و هر ٣ ماه تعويض ميكنيم يه چيزي شبيه فيلتر اول دستگاه تصفيه ،

با تشكر

سلام دوست عزیز اون فیلتر یخچال قیمتش ۷۰ تومن هست و کارایی بالایی هم ندارد . شما برای حجم اکواریمتون تقریبا ۳۰۰ لیتر اب میخواین اینجوری رو یخچال خیلی فشار میاد و اب با کیفیتی هم نصیب شما نمیشه . اگه از محل مطمئنی بتونین اب تصفیه با TDS پایین تهیه کنید مطمئنا روش سالم تر و به صرفه تری خواهد بود . این نکته رو هم در نظر بگیرید که در اینده برای جبران روزانه اب تبخیری بازم نیاز به اب Ro با کیفیت دارین که لازمش داشتن دستگاه تصفیه اب در منزل هست . موفق باشید

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماههههههههههههههی
    شماره عضویت
    18665
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dvmfarshid نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز اون فیلتر یخچال قیمتش ۷۰ تومن هست و کارایی بالایی هم ندارد . شما برای حجم اکواریمتون تقریبا ۳۰۰ لیتر اب میخواین اینجوری رو یخچال خیلی فشار میاد و اب با کیفیتی هم نصیب شما نمیشه . اگه از محل مطمئنی بتونین اب تصفیه با TDS پایین تهیه کنید مطمئنا روش سالم تر و به صرفه تری خواهد بود . این نکته رو هم در نظر بگیرید که در اینده برای جبران روزانه اب تبخیری بازم نیاز به اب Ro با کیفیت دارین که لازمش داشتن دستگاه تصفیه اب در منزل هست . موفق باشید
    با سلام
    بله حق با شماست يكي از نياز هاي اصلي و روزمره آبشور هست بايد حتما تهيه كنم

با تشكر

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    6842
    اون فیلتری که روی یخچال شما هست احتمال زیاد فیلتر کربن هست که فقط بو و طعم آب رو میگیره برای مصرف
    فیلتر های تصویه ۶ مرحله ای علاوه بر گرفتن بو و طعم و کلر در مرحله اول خیلی از املاح در در مراحل بعدی میگیره که تی دی ای اب رو به زیر ۲۰ میرسونه در نهایت شما با حذف فیلتر مینرال که املاح مفید رو جهت مصرف خوراکی اضافه میکنه به آب و اضافه کردن فلتر رزین میکس بد تی دی اس آب رو به 0 میرسونید
    ایده ال ترین آب برای آکواریوم در اختیارتون قرار میگیره

برای اسکیمر هم حداقل قدرت آن باید ۳ برابر حجم کل تانک باشه

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماههههههههههههههی
    شماره عضویت
    18665
    با سلام دوستان

يعني اگه هر چي ميخريدم انقدر خوشحالم نمي كرد[emoji4][emoji4][emoji4][emoji4]

Wohooo

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماههههههههههههههی
    شماره عضویت
    18665
    دوستان با سلام

براي سيستم نور اگه من قاب آماده مهتابي ماهيران رو بگيرم ميتونم مهتابي هاي اي تي آي يا جيزمن يا جي بي ال رو توش بزارم يا خير؟!

چون تو مشخصات سايز ١ متري ماهيران نوشته ٦ تا ٥٤ وات ولي مهتابي هاي ٨٥ سانتي شركت هاي معروف ٣٩ وات هستن ، ممنون ميشم يه توضيحي بديد يا پيشنهادي واسه قاب مهتابي ،

با تشكر

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    17289
    دوستان با سلام

براي سيستم نور اگه من قاب آماده مهتابي ماهيران رو بگيرم ميتونم مهتابي هاي اي تي آي يا جيزمن يا جي بي ال رو توش بزارم يا خير؟!

چون تو مشخصات سايز ١ متري ماهيران نوشته ٦ تا ٥٤ وات ولي مهتابي هاي ٨٥ سانتي شركت هاي معروف ٣٩ وات هستن ، ممنون ميشم يه توضيحي بديد يا پيشنهادي واسه قاب مهتابي ،

با تشكر

بله می تونی پوریا جان. فقط برای استفاده از مهتابی های ای تی آی باید بالاست های جنس عالی استفاده کنی به جای بالاست های خود ماهیران. چون بالاست های خود قاب 100% نور مهتابی رو بهت ارایه نمیده

صفحه 7 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)