صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 49
    کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور - کاسکو
    شماره عضویت
    9145
    نقل قول نوشته اصلی توسط flowerhorn نمایش پست ها
    سلام ممنونم دوست خوبم امیدوارم در کنار شما یاد بگیرم کنترل پارامترهای آب.....فعلا با اینا سر میکنم و دیگه ماهی اضافه نمیکنم....ولی امروز خیلی حالم گرفته شد یه بلنی گرفتم حدود 2 بند بود 15000 تومان اما بعد از آب به آب شدن نمیدونم چرا رفت توی شقایق موکتی و خورده شد....پولش واسم مهم نبود دلم خیلی سوخت واسش....پس به این نتیجه میرسیم نمیشه با این موکتی بلنی نگه داشت....شقایق هم هفته ای دوبار میگو میدم.....راهکاری شما سراغ ندارید ممنون میشم بگین....
    دوست عزیز غذا به شقایق هر ده روز یک بار بدید کافیه. ولی در مورد موکتی فر کنم بهتر باشه زود تر بدید. چون کلا موکتی شکارچیه. مخصوصا خلیجی هاش. من باشم یا موکتی رو رد میکنم یا به غیر از دوتا دلقک به ازای هر شقایق ماهی دیگه ای نمیگیرم. موفق باشید.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فلاورهورن....
    شماره عضویت
    10148
    سلام من اومدم باز با چند سوال از اساتید عزیز آقا این بنفش رنگ روی لایو راک اسمشون چی هست و برای ازدیادش بهترین راهش چیه...ممنونم مرسی الان من سیفون میکنم خوب پیش میره اما دوست دارم خیلی بنفش بشن

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فلاورهورن....
    شماره عضویت
    10148
    دوستان عزیز این هم حال تانک من عالی و شقایق بابل خیلی رشدش عالیه و اینم ماهی ها و باقی خوب خوب خداروشکر

تقدیم به همه دوستان

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    17431
    سلام من اومدم باز با چند سوال از اساتید عزیز آقا این بنفش رنگ روی لایو راک اسمشون چی هست و برای ازدیادش بهترین راهش چیه...ممنونم مرسی الان من سیفون میکنم خوب پیش میره اما دوست دارم خیلی بنفش بشن
    اسمشون کرولاینه. سبز رنگش هم هست. واسه زیاد شدنشون هم استفاده منظم از تریس المنت و نگه داشتن کلسیوم و منیزیوم در بهترین حالت الزامیه. اگه اینا رعایت بشن نه تنها رو صخره ها, رو شیشه ها و موجساز
    هم بنفش میشه.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فلاورهورن....
    شماره عضویت
    10148
    نقل قول نوشته اصلی توسط jigsaw نمایش پست ها
    اسمشون کرولاینه. سبز رنگش هم هست. واسه زیاد شدنشون هم استفاده منظم از تریس المنت و نگه داشتن کلسیوم و منیزیوم در بهترین حالت الزامیه. اگه اینا رعایت بشن نه تنها رو صخره ها, رو شیشه ها و موجساز
    هم بنفش میشه.

ممنونم آره الان روی موج سازم و اسکیمر زده خیلی خیلی ممنونم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    17431
    ممنونم آره الان روی موج سازم و اسکیمر زده خیلی خیلی ممنونم
    خواهش میکنم لطف دارین. فقط یه سوال مگه اسکیمر داخل اکواریومه؟؟؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فلاورهورن....
    شماره عضویت
    10148
    نقل قول نوشته اصلی توسط jigsaw نمایش پست ها
    خواهش میکنم لطف دارین. فقط یه سوال مگه اسکیمر داخل اکواریومه؟؟؟
    بله من این سیستم حدود یکسال راه اندازی کردم و مینی اسکیمر دارم داخل تانک هست

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    تانک آبشور
    شماره عضویت
    15985
    سلام دوست عزیز :

تبریک و خوش آمد ...

شقایق موکتی همونطور که دوستمون فرمودن شکارچیه . مخصوصا که بزرگ هم باشه . من تو تانک قبلیم همین مشکل رو داشتم . یکی از مغازه دارا بهم گفت نصفش کن و منم اون بیچاره رو نصف کردم . البته بعد از مدتی به قول اون فروشنده دهن گرفت و درست شد . یعنی هر دو تا تیکه گرد شدن و زنده موندن . میگفت این راهه تکثیرشونه ... خلاصه

بهت توصیه نمیکنم نصفش کنی . به نظرم درش بیار و ببرش با یه دونه کوچیک عوضش کن . اینا رشد خیلی سریعی هم دارن .

برای خودت یه سامپ تهیه کن و یه دونه رفجیوم . موفق باشی

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    17431
    صحیح. من پستهای قبلیتونو نخونده بودم واسه همین این سوال رو پرسیدم. اخه تمام کسایی که وارد اب شور میشن از سامپ استفاده میکنن. شما هم حتما اینکارو بکنید. توی سامپ خیلی کارها میتونی انجام بدی که عمر اکواریومتون بیشتر بشه و هم اسکیمر از فضای تانک حذف میشه و دکوراسیونش بهتر میشه. موفق باشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فلاورهورن....
    شماره عضویت
    10148
    ممنونم از همه دوستان نظرتون عالیه نه من این بیچاره چرا نصف کنم نگهداریش میکنم تا ایشاالله عید عوضش کنم....و برای سامپ بله عالیه اما من این کار انجام دادم که بگم میشه آکواریوم داشت من این طرح از فروم های آلمان و انگلیس توسط یک دوست که ایران نیست انجام دادم و موفق بوده و اینکه الانم داره یه سرچ میکنه چون در کشورهای اروپایی کم کم جای سامپ داره یه چیز جدید میگیره که خیلی خیلی کارآمدتر هست..یک دنیا ممنونم ایشاالله همگی موفق و شاد باشید.....

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)