صفحه 9 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 81 به 90 از 124
    همکار قدیمی بخش آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    نقل قول نوشته اصلی توسط AVISA نمایش پست ها
    ما همگی باید دست به دست هم بدهیم تا یک محصول شناخته بشود و معایب آن برطرف شود، تا این لحظه که من دارم این مطلب رو مینویسم ما مخارج زیادی انجام دادیم تا به همین نقطه نامطلوب از نظر خودمان رسیدم من هم به خاطر اینکه ایران حداقل از این جهت نیاز به کشور کوچکی مثل ترکیه و یا دیگر کشور هایی که از نظر علمی و منابع به پای ایران نمی رسند نداشته باشد و وابسه نباشیم شروع به این کار کردم و گرنه برایم خیلی راحت بود مثل سایر واردکنندگان محترم یک دهم این مخارج را صرف واردات می کردم و با ژست و قرور مثل دوستان بگویم ما جنس ایرانی نمی فروشیم و دارند پول به جیب خارجی ها میریزند و از هیچ تبلیغ سویی هم دریغ نمی کنند اقدام کنم.
    بهرحال خیلی خوشحالم که جایی هست که دوستان علاقمند هستند به تولید و حمایت از تولیدات داخلی امیدوارم مصرف کنندگان هم با حمایت و خرید محصولات ما را در این راه یاری کنند.
    در مورد رسوب محلول آلکالینتی بررسی شد هیچ مورد مشابهی در محصولات موجود در انبار دیده نشد و همانطور که قبلا هم اعلام کردم حاضرم محصولات را برای تست خدمتتان ارسال کنم تا کیفیت ها بررسی و اعلام شود.
    با تشکر
    آقاي بزركمهر اين حرف شما در صورتي صحيح هست كه شما هزينه ٤تا تانك رو تقبل كرده باشين و اون تانك ها بشه موش ازمايشگاهي شما وگرنه با اين هزينه هاي سنگين كه مصرف كننده نبايد بياد تانكشو فدا كنه كه برند شما ايراداش در بياد!!!!كه بخوايم محصول ايراني استفاده كنيم؟؟!!
    خواسته هاي مصرف كننده كاملا بر اساس محصولات خارجي تو بازار مشخصه حالا توليد كننده يا توانايي زدن محصولي هم سطح اونارو داره و مصرف كننده محصول توليد داخلو ميخره و حمايت ميكنه با خريدش يا نميتونه نميزنه
    ديگه جايي براي تست محصولات با تانكاي شخصي مصرف كنندگان وجود نداره
    كدوم يكي از كاربرا حاضره مرجاني ١٠٠تومني ٢٠٠تومنيشو فدا كنه كه ايراداته محصول شما مشخص شه؟!!هر كس هست همين جا اعلام امادگي كنه براي حمايت از توليد داخلي!!

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    10998
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir_dreambox نمایش پست ها
    مشخصه دیگه در شوری 25 باید منیزیوم و کلسیوم خیلی بیشتر باشد که در نمک اویسا کم هست
    الان با تستر ری سنج اویسا زدن نمک25بوده؟

Sent from my C5303 using Tapatalk

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    16318
    نقل قول نوشته اصلی توسط farbodb نمایش پست ها
    آقاي بزركمهر اين حرف شما در صورتي صحيح هست كه شما هزينه ٤تا تانك رو تقبل كرده باشين و اون تانك ها بشه موش ازمايشگاهي شما وگرنه با اين هزينه هاي سنگين كه مصرف كننده نبايد بياد تانكشو فدا كنه كه برند شما ايراداش در بياد!!!!كه بخوايم محصول ايراني استفاده كنيم؟؟!!
    خواسته هاي مصرف كننده كاملا بر اساس محصولات خارجي تو بازار مشخصه حالا توليد كننده يا توانايي زدن محصولي هم سطح اونارو داره و مصرف كننده محصول توليد داخلو ميخره و حمايت ميكنه با خريدش يا نميتونه نميزنه
    ديگه جايي براي تست محصولات با تانكاي شخصي مصرف كنندگان وجود نداره
    كدوم يكي از كاربرا حاضره مرجاني ١٠٠تومني ٢٠٠تومنيشو فدا كنه كه ايراداته محصول شما مشخص شه؟!!هر كس هست همين جا اعلام امادگي كنه براي حمايت از توليد داخلي!!
    سلام جناب آقای برزگر مننون از پیگیری و پیشنهاد شما، عرض کنم که من در فروشگاه های مختلف بصورت رایگان با محصولات آویسا چندین تانک راه اندازی کردم و هم اکنون هم با مکمل ها و دیگر محصولات آویسا اداره میشن برای نمونه در تهران آکواریوم تمام تانکها با نمک آویسا راه اندازی شده و تانکهای ریف این فروشگاه هم با محصولات آویسا اداره میشه ولی اطلاع رسانی نکرده بودم که بدلیل مشغله زیاد بوده و اگر شد فیلم و عکس های این تانکها رو در همین قسمت قرار خواهم داد.
    انشالله که بتوانیم خواسته مصرف کنندگان را که کیفیت مشابه محصولات خارجی هست رو برآورده کنیم و حتما فرمایشات حضرتعالی را مد نظر قرار خواهیم داد.
    ویرایش توسط AVISA : 28th September 2015 در ساعت 08:21 AM

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    16318
    نقل قول نوشته اصلی توسط شادکامی نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت همه دوستان.

اول از همه لازم میدونم از اقای بزرگمهر وهمکارانشون تشکر کنم که واقعا دارند زحمت میکشند که یه محصول قابل قبول ،با کیفیت وهمچنین قیمت مناسب تولید کنند،همچنین هر کس که انتقادی از محصولش میکند به فکر رفع مشکل میشوند ونه مسایل دیگروامیدوارم بتوانند در کارشان موفق باشند،
    من تستهای زیادی از انواع مختلف این برند انجام دادم وبا تست ودستگاهای اب مورد مقایسه قرار دادم .
    تستهایkh,ph ونیتریت خیلی عالی بود وتمام تستهایی(هر کدام در حدود۳۰تست)که از ابها و ساعتهای مختلف انجام دادم وباتستها ودستگاه تست اب مشابه بود.
    تست امونیاک هم جوابهای خیلی خوبی داشت فقط یه مشکل کوچک داشت که اندازه امونیاک را داخل اب شور یکم کمتر نشان میداد ودرصورتی که با اب شیرین کاملا درست بود ولی در کل این تست هم خوبه هر چند که وقتی به ایشان گفتم قرار شد پیگیری کنند.
    تست فسفات اصلا مناسب اک شور نبود و مقدار اندازه گیریش ۵mg/lشروع میشد که این عدد مناسب اک نیست امروز این مورد را که به ایشان گفتم گفتند که این مورد را قبلا بررسی کردند ومشکل را رفع کردند.
    یه نکته ای که باید بگم قیمت این تست نسبت به تعداد دفعه که میشود تست انجام داد خیلی خوبه و همچنین تاریخ انقضا دو ساله داره .
    جناب آقای شادکامی بابت وقت و حوصله ای که بخرج دادید از جنابعالی کمال تشکر را دارم و حتما موارد ذکر شده اصلاح و نتیجه خدمتتان ارسال خواهد شد.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    17289
    الان به جز تست فسفات که آقای شادکامی گفتن بقیه مشکل نداره؟ می خوام بخرم آخه

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    همین که این محصول ایرانی به نوعی زیر ذره بین رفته خودش عالیست....نشون میده که حرفی برای زدن داره و ایرادات جزئی اولیه هم قطعا طبیعیست. مهم سیر صعودی کیفیت هست که انشالله ادامه داشته باشه. و نکته بعدی اینه که من تعجب میکنم چرا قبلا در مودر محصولا ایرانی مشابه که اینجا اسمشون رو نمیارم و همشون هم شکست خوردند این بحث ها هیچ وقت مطرح نمیشد! من شخصا فکر میکنم آویسا بر خلاف برند های ایرانی قبلی راه درستی رو در پیش گرفته و کیفیت خوبی نسبت به موارد قبلی داره. البته که نمیشه فعلا با سیچم و ... مقایسش کرد ولی میتونه در آینده این فاصله رو کمتر و کمتر کنه. مهم اینه که واقعا کار میکنه و یک عده هم نیستند الکی بیان ازش تعریف کنند . برند های قبلی تبدیل به مافیا شده بود و دیگه کسی جرات نداشت بیاد بگه نمک فلان به درد نمیخوره...یه نفرم میگفت ۱۰۰۰ تا نوچه میریختند سرش خدا رو شکر آویسا اینطور نیست و مسئولانش هم اینجا پاسخگو هستند

امیدوارم کاربران آب شوری هم حمایت بیشتری کنند تا این پروژه به راهش ادامه بده
    ویرایش توسط بابک آژیده : 28th September 2015 در ساعت 11:36 AM

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    همین که این محصول ایرانی به نوعی زیر ذره بین رفته خودش عالیست....نشون میده که حرفی برای زدن داره و ایرادات جزئی اولیه هم قطعا طبیعیست. مهم سیر صعودی کیفیت هست که انشالله ادامه داشته باشه. و نکته بعدی اینه که من تعجب میکنم چرا قبلا در مودر محصولا ایرانی مشابه که اینجا اسمشون رو نمیارم و همشون هم شکست خوردند این بحث ها هیچ وقت مطرح نمیشد! من شخصا فکر میکنم آویسا بر خلاف برند های ایرانی قبلی راه درستی رو در پیش گرفته و کیفیت خوبی نسبت به موارد قبلی داره. البته که نمیشه فعلا با سیچم و ... مقایسش کرد ولی میتونه در آینده این فاصله رو کمتر و کمتر کنه. مهم اینه که واقعا کار میکنه و یک عده هم نیستند الکی بیان ازش تعریف کنند . برند های قبلی تبدیل به مافیا شده بود و دیگه کسی جرات نداشت بیاد بگه نمک فلان به درد نمیخوره...یه نفرم میگفت ۱۰۰۰ تا نوچه میریختند سرش خدا رو شکر آویسا اینطور نیست و مسئولانش هم اینجا پاسخگو هستند

امیدوارم کاربران آب شوری هم حمایت بیشتری کنند تا این پروژه به راهش ادامه بده
    سلام
    نمک قراره برای من ارسال بشه تا مورد آزمایش قرار بگیره و امیدوارم مشکلی که برای فربد پیش اومد و باعث مرگ مرجانش شد یه مشکل مقطعی بوده باشه و نمکهای دیگه این مشکل رو نداشته باشن و باعث دلسرد شدن دوستان نشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط Evanescence نمایش پست ها
    الان به جز تست فسفات که آقای شادکامی گفتن بقیه مشکل نداره؟ می خوام بخرم آخه
    تست فسفات هم مشکل اندازه گیری نداره ولی دقت لازم برای آب شور رو هم نداره چون تو آب شور میزان فسفات باید مقدار پایین تر از یک میلی گرم رو اندازه بگیره که این تست از پنج شروع میشه
    اگه بازم شک دارید دوتا از تستهایی که بیشتر لازم داری رو بخر و خودت مقایسه کن بین درست نشون میده و بعد اقدام به خرید بقیه بکن

Send by tapatalk

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آبزیان آب شور
    شماره عضویت
    18354
    با سلام و ادب
    من بسیار عذر میخوام که این حرفو میزنم ولی این تسترهای آویسا مخصوصا فسفات, آب شور که هیچ اصلا به درد آکواریوم نمیخورن
    چون همان طور که آقای علیرضا نورروزی عزیز هم گفتن تسترهای فسفات باید قادر به اندازه گیری مقدار کمتر از 1mg/l باشند. همه ما دنبال چکرهای حساس و پیدا کردن مقدار PO4 در بازه ی 0 تا نهایتا 0.05ppm هستیم نه 10 20 30 40 !!!!! مگه قراره آب باطلاق رو تست کنیم.
    بازم شرمندم. لطفا به این دو بروشور یه نگاه بندازین:

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    16318
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad.G نمایش پست ها
    با سلام و ادب
    من بسیار عذر میخوام که این حرفو میزنم ولی این تسترهای آویسا مخصوصا فسفات, آب شور که هیچ اصلا به درد آکواریوم نمیخورن
    چون همان طور که آقای علیرضا نورروزی عزیز هم گفتن تسترهای فسفات باید قادر به اندازه گیری مقدار کمتر از 1mg/l باشند. همه ما دنبال چکرهای حساس و پیدا کردن مقدار PO4 در بازه ی 0 تا نهایتا 0.05ppm هستیم نه 10 20 30 40 !!!!! مگه قراره آب باطلاق رو تست کنیم.
    بازم شرمندم. لطفا به این دو بروشور یه نگاه بندازین:
    دوست گرامی آقا محمد
    آقای نوروزی و آقای شادکامی نفرمودند همه تستر ها مشکل داره بلکه عنوان کردند که تست فسفات حد مطلوب آکواریوم ریف نیست
    بنده عرض می کنم تست فسفات برای آکواریوم ماهی آبشور و آکواریوم های آب شیرین کارایی داره، از تست فسفات 3 یا 4 عدد بیشتر فروخته نشده و از خیرداران می خواهم که اگر برایشان کارایی ندارد عودت دهند و مبلغ به ایشان باز پرداخت می شود. و بروشور داخل آن تغییر کرده و فعلا تا اصلاح نهایی برای آکواریوم آب شرین عرضه خواهد شد.
    چناچه حضرتعالی در مورد تست های دیگر به نتیجه ای غیر از نتایج اعلام شده از طرف آقای شادکامی و آقای نوروزی رسیده ای و آزمون های دقیقتری انجام داده اید که (هیچ اصلا به درد آکواریوم نخور ) عنوان نمودید لطفا روش آزمون و نتیجه آن را اعلام نمایید تا بررسی و اصلاحات صورت پذیرد.
    درپایان از دقت نظر هوشیارانه شما در اعلام مجدد این مضوع کمال تشکر را دارم.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آبزیان آب شور
    شماره عضویت
    18354
    نقل قول نوشته اصلی توسط AVISA نمایش پست ها
    دوست گرامی آقا محمد
    آقای نوروزی و آقای شادکامی نفرمودند همه تستر ها مشکل داره بلکه عنوان کردند که تست فسفات حد مطلوب آکواریوم ریف نیست
    بنده عرض می کنم تست فسفات برای آکواریوم ماهی آبشور و آکواریوم های آب شیرین کارایی داره، از تست فسفات 3 یا 4 عدد بیشتر فروخته نشده و از خیرداران می خواهم که اگر برایشان کارایی ندارد عودت دهند و مبلغ به ایشان باز پرداخت می شود. و بروشور داخل آن تغییر کرده و فعلا تا اصلاح نهایی برای آکواریوم آب شرین عرضه خواهد شد.
    چناچه حضرتعالی در مورد تست های دیگر به نتیجه ای غیر از نتایج اعلام شده از طرف آقای شادکامی و آقای نوروزی رسیده ای و آزمون های دقیقتری انجام داده اید که (هیچ اصلا به درد آکواریوم نخور ) عنوان نمودید لطفا روش آزمون و نتیجه آن را اعلام نمایید تا بررسی و اصلاحات صورت پذیرد.
    درپایان از دقت نظر هوشیارانه شما در اعلام مجدد این مضوع کمال تشکر را دارم.
    ببینید منم نگفتم که ایشون همه ی تست هارو نام بردن که مشکل داره اگه دقت فرمایید نوشتم فقط فسفات باید کمتر از اون مقدار درج شده رو اندازه گیری کنه
    در ضمن بنده اصلا قصد توهین یا جسارتی به تولیدات شرکت آویسا ندارم و تا حالا از این تستر هم استفاده نکردم تا نظر بدم تنها چیزی که متوجه شدم از روی اون کاغذ نتایج تست بود که خدمتتون عارض شدم کمکی به درک فهم فسفات در آکواریوم آب شور نمیکنه و حالا که جناب عالی فرمودین درحال اصلاحه مسلما بهتر خواهد شد و امیدوارم در مقایسه با سایر محصولات خارجی توان رقابتی داشته باشه.
    از تمامی دوستانی هم که این تستر رو تهیه و استفاده کردن خواهش مندم حرف بنده رو نادیده بگیرند و بخاطر تصور اشتباه من هیچ شکی در عدم کارایی آن نداشته باشند.
    باتشکر

صفحه 9 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)