صفحه 64 از 82 نخستنخست ... 144546474849505152535455565758596061626364656667686970717273747576777879808182 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 631 به 640 از 817
    همکار قدیمی بخش طوطی سانان

نوع حیوان خانگی
    PARROT
    شماره عضویت
    12479
    نقل قول نوشته اصلی توسط ملینا نمایش پست ها
    سلام. می خواستم بدونم قیمت یک عروس هلندی ماده دونخور که از همه نظر خوب باشه چقدر هست؟
    سلام بستگی به رنگ از 150هزارتومان حداقل وتا 700 800هزارتومان وایت فیس و ابلق وایت فیس و..است

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    18220
    نقل قول نوشته اصلی توسط hearth_brocken نمایش پست ها
    سلام بستگی به رنگ از 150هزارتومان حداقل وتا 700 800هزارتومان وایت فیس و ابلق وایت فیس و..است
    سلام. خوب اگر من یک عروس هلندی ماده زرد رنگ باشه که از همه نظر هم خوب باشه قیمتش چقدر هست؟
    ویرایش توسط ملینا : 21st September 2015 در ساعت 11:34 AM

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    تانک دیسکس
    شماره عضویت
    17432
    سلام دوستان من یک برزیلی 1 سال و نیمه خریدم که وقتی خریدمش در حد یک سانتی متر از برهای سرش ریخته و الان بس از 2 هفته از خریدش هنوز براش در نیومده.فروشنده که خانگی بود گفت به علت سنشه و برای جذب جفت و تا 2 هفته در میاد اما هنوز در نیومده.کسی میدونه مشکل چیه؟درضمن جنسیتش نره

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی سبز
    شماره عضویت
    18350
    سلام دوستان. من یه طوطی سبز ملنگو دارم که سه روزه خریدم ولی خیلی ساکته تاحالا حتی یه جیغم نکشیده .نگرانم که طوطیم ایرادی داشته باشه
    به نظرتون مشکلش چیه
    طوطیم ۶ماهشه و هنوز وحشیه

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط shayan2008 نمایش پست ها
    سلام دوستان من یک برزیلی 1 سال و نیمه خریدم که وقتی خریدمش در حد یک سانتی متر از برهای سرش ریخته و الان بس از 2 هفته از خریدش هنوز براش در نیومده.فروشنده که خانگی بود گفت به علت سنشه و برای جذب جفت و تا 2 هفته در میاد اما هنوز در نیومده.کسی میدونه مشکل چیه؟درضمن جنسیتش نره
    سلام . یه عکس از سرش بذارید و ادامه سوالتون رو در تاپیک زیر بپرسید :

http://www.parsipet.ir/thread140-89.html#post262194

نقل قول نوشته اصلی توسط ERFAN GH نمایش پست ها
    سلام دوستان. من یه طوطی سبز ملنگو دارم که سه روزه خریدم ولی خیلی ساکته تاحالا حتی یه جیغم نکشیده .نگرانم که طوطیم ایرادی داشته باشه
    به نظرتون مشکلش چیه
    طوطیم ۶ماهشه و هنوز وحشیه
    سلام . روزای اول ساکت بودنشون طبیعیه . یه چند روز دیگه بگذره به محیط عادت کنه .

از سنش اطمینان دارید ؟ وقتی میرید سمتش یا می ترسه جیغ نمیزنه ؟

ادامه سوالات در تاپیک ملنگو که لینکش رو در زیر میذاریم :

http://www.parsipet.ir/thread95-377.html#post262340

همکار قدیمی بخش طوطی سانان

نوع حیوان خانگی
    PARROT
    شماره عضویت
    12479
    سلام. خوب اگر من یک عروس هلندی ماده زرد رنگ باشه که از همه نظر هم خوب باشه قیمتش چقدر هست؟
    سلام عروس لوتینو مغازه دار250میده و پرورش دهنده ها معمولا حدود 300

Sent from my D6633 using Tapatalk

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    18220
    سلام. 2 تا سوال داشتم.
    1- اگر عروس هلندی دونخور( که حالا بعدا بزرگ میشه) رو کنار مرغ عشق بالغ بذارم مشکلی پیش نمیاد؟ دعواشون نمیشه؟
    2- اینایی که پرنده شون رو تو خونه آزاد میذارن (به خاطر دستشویی پرنده شون) خونه کثیف نمیشه؟ چی کار میکنن که خونه کثیف نشه؟

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    سلام. 2 تا سوال داشتم.
    1- اگر عروس هلندی دونخور( که حالا بعدا بزرگ میشه) رو کنار مرغ عشق بالغ بذارم مشکلی پیش نمیاد؟ دعواشون نمیشه؟
    2- اینایی که پرنده شون رو تو خونه آزاد میذارن (به خاطر دستشویی پرنده شون) خونه کثیف نمیشه؟ چی کار میکنن که خونه کثیف نشه؟
    سلام . مرغ عشق و باجریگار با هم سازگاری دارن اما قفس باید بزرگ باشه و مهم تر از همه در دوران تولید مثل باید جدا باشن . بهتره که قفس هاشون رو جدا بذارید و فقط بذارید تو یک اتاق مشترک زندگی کنن نه در یک قفس مشترک

بعضی ها به طوطی یاد میدن کجا مدفوع کنه که البته بهتره آزاد باشه چون اگه جای خاصی که یاد گرفته مدفوع کنه در دسترسش نباشه هم بهش فشار میاد و هم عصبی میشه

بعضی ها (مثل خودم) زمان مدفوع کردن طوطی رو با توجه به زبان بدنش میدونن و سعی میکنن طوطی رو همون لحظه جابجا کنن یا روی یه روزنامه نگه دارن تا مدفوع کنه

روش سوم این هست که طوطی هر جا هست یه روزنامه زیرش بذارید . بهتره یه استند کوچیک و قابل حمل تهیه بشه تا زمانی که طوطی داخل قفس نیست ، روی اون بشینه .

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    18220
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام . مرغ عشق و باجریگار با هم سازگاری دارن اما قفس باید بزرگ باشه و مهم تر از همه در دوران تولید مثل باید جدا باشن . بهتره که قفس هاشون رو جدا بذارید و فقط بذارید تو یک اتاق مشترک زندگی کنن نه در یک قفس مشترک

بعضی ها به طوطی یاد میدن کجا مدفوع کنه که البته بهتره آزاد باشه چون اگه جای خاصی که یاد گرفته مدفوع کنه در دسترسش نباشه هم بهش فشار میاد و هم عصبی میشه

بعضی ها (مثل خودم) زمان مدفوع کردن طوطی رو با توجه به زبان بدنش میدونن و سعی میکنن طوطی رو همون لحظه جابجا کنن یا روی یه روزنامه نگه دارن تا مدفوع کنه

روش سوم این هست که طوطی هر جا هست یه روزنامه زیرش بذارید . بهتره یه استند کوچیک و قابل حمل تهیه بشه تا زمانی که طوطی داخل قفس نیست ، روی اون بشینه .
    سلام. ببخشید متوجه نشدم منظور تون از زبان بدن یعنی چی؟ شما چه طوری می فهمین؟ یعنی طوطی شکل خاصی میشه؟ طوطی چه شکلی میشه؟

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    سلام. ببخشید متوجه نشدم منظور تون از زبان بدن یعنی چی؟ شما چه طوری می فهمین؟ یعنی طوطی شکل خاصی میشه؟ طوطی چه شکلی میشه؟
    سلام . زبان بدن منظور همون حرکاتش هست . مثلا موقعی که میخوان مدفوع کنن ، دمشون رو کمی میارن پایین و آروم به چپ و راست حرکت میدن و مدفوع میکنن .

چندبار وقتی داره مدفوع میکنه دقت کنید ، متوجه میشید

برای اینکه زمان مدفوع کردن طوطی رو بدونید ، این مقاله هم بخونید بد نیست :

http://www.parsipet.ir/thread13032.html

صفحه 64 از 82 نخستنخست ... 144546474849505152535455565758596061626364656667686970717273747576777879808182 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)