مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط amiraskaripour نمایش پست ها
    سلام دوستان خیلی عذر میخوام ولی مجبورم مدفوع های عروس هلندیم قهوه ای شدن مشکلی نیس غذاشم تخم آفتابگردان و ارزن هست ممنون میشم کمک کنید

Sent from my ME371MG using Tapatalk
    سلام . مدفوع یعنی قسمت کرم مانند فضله ، به خاطر غذا میتونه سبز یا قهوه ای باشه . که موقتی هست و با تغییر غذا تغییر می کنه

اما بخش اورات باید کاملا سفید و بخش ادرار هم باید کاملا شفاف باشه . اگه تغییر رنگ در این قسمت ها مشاهده کردین نشونه بیماری هست

همکار قدیمی بخش طوطی سانان

نوع حیوان خانگی
    PARROT
    شماره عضویت
    12479
    نقل قول نوشته اصلی توسط meraj65 نمایش پست ها
    سلام
    امروز یه تخم رو شکستم و بی نطفه بود
    ممکنه مشکل از نر نباشه و از ماده باشه?
    نر رو عوض کنم?
    میشه راهنمایی کنین
    سلام نطفه دار نبودن تخم ها چندتا علت میتونه داشته باشه، اما حالت هایی که باعث میشه بگیم عیب از نر نبوده نامناسب بودن چوب نشیمن،جفتگیری ناقص و..هست،چک کنید اگر جفت گیری درست انجام بشه مشکل از نرهست که اگر از بی تجربگی یا ضعف نر باشه دفعات بعدی حل میشه

Sent from my D6633 using Tapatalk

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    18290
    سلام
    یه عروس گرفتم .. حدودا 2 ماهشه.. مشخصه هنوز جوجه س.. حتی یکی از ناخوناش هنوز سیاه نشده ولی احساس میکنم یه خورده جثه ش کوچیکه
    به نظر شما طبیعیه با توجه به سنش یا کوچیکه.. اگه کوچیکه، راهی هست به طور سالم جثه ش بزرگ تر بشه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    هیچی
    شماره عضویت
    17369
    نقل قول نوشته اصلی توسط *الی* نمایش پست ها
    سلام میشه راهنماییم کنین؟من یه عروس هلندی 6.7 ماهه ماده داشتم که وقتی از پیشش میرفتم جیغ میزد براش اسباب بازی خریدم شاید سرش گرم شه اما نشد براش یه جفت نر خریدم.سه ماه از خودش کوچیکتر....ماده هه ساکت شد اما نره از صبح تاظهر جیغ میزنه از ظهر تا هروقت برقها روشن باشه میخونه از پیشش هم میرم جیغ میکشه....سرسام گرفتم واقعا....گفتم شاید لوس شده باشه چند روز از قفس بیرو نیاوردمش.چند روز صبحها قفسشون رو بردم تو یه اتاق دیگه که تاریک باشه یه ساعت دو ساعت ساکته دوباره شروع میکنههههه.....تا میخوایم با تلفن حرف بزنیم توخونه شروع میکنه خوندن.یعنی وقفه هم نمیندازه تو خوندنشاااااااا....تو خونه با هم حرف میزنیم شروع میکنه به خوندن .باز بعداز ظهرها دو سه ساعت ساکت میشه هوا تاریک میشه شروع میکنه بی وقفه خوندن....خونمونم آپارتمانیه همسایه هام شب میخوان استراحت کنن نمیدونم چکار کنم واقعا.....هرچی که فکر کردم خوشش میاد رو گذاشتم توقفسش اما واسه یروز اونم یکی دوساعت سرگرمش کرده....میشه راهنماییم کنین؟
    اینم عکسشون......واقعا ناراحتم خیلییییی اذیت میشم .....لطفا کمکم کنید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    هیچی
    شماره عضویت
    17369

نوع حیوان خانگی
    PARROT
    شماره عضویت
    12479
    میشه از زیر بال ابلق عکس بدین؟چند وقته ابلق رو دارین؟گلباقالی همونی هست که میگید هفت ماهه دارید؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    asdf
    شماره عضویت
    8758
    سلام
    دوستان من دو هفته پیش یک جوجه عروس دو ماهه خریدم منتها از همون روز اول فضله اون سفت و زرد رنگ بود ( جوری که فضله تازه با قدیمی تفاوتی نداره از نظر شکل و رنگ) اون قسمت ادرار هم اصلا وجود نداره
    امروز متوجه شدم قستی از فضله ی اون خونی شده.
    همچنین بین پاهای اون ورم کرده.
    میشه بفرمایید چیکار میتونم بکنم واسش ؟
    ویرایش توسط Farhadd : 11th September 2015 در ساعت 08:46 AM

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    هیچی
    شماره عضویت
    17369
    آره دقیقا....گلباقالی رو از فروردین گرفتم ابلق رو تو تابستون...واقعا دیگه کلافه شدم از دست ابلق...صبح ها با صذای جیغشون پا میشم شبها هم انقد جیغ میزنه یا میخونه برق رو خاموش میکنیم.....ظهر به بعد که میشه خوندنش میاد....بیرونشونم میارم جیغش قطع نمیشه....فقط وقتهایی که باهاش بازی میکنم جیغش قطع میشه اونم تا بازی نمیکنم میخونه یا جیغ میزنه.....بیرونم میارمش سریع میره رو پرده....پایین آوردنش مکافااااااته.....همشم باهم دعواااااا میکنن.....همششش....سر غذا سر جای نشستن....هرچی میدم بهشون یکیشون ول میکنه میره مال اونو برمیداره باهم دعوا میکنن.....چیکار کنم؟

نوع حیوان خانگی
    PARROT
    شماره عضویت
    12479
    نقل قول نوشته اصلی توسط Farhadd نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من دو هفته پیش یک جوجه عروس دو ماهه خریدم منتها از همون روز اول فضله اون سفت و زرد رنگ بود ( جوری که فضله تازه با قدیمی تفاوتی نداره از نظر شکل و رنگ) اون قسمت ادرار هم اصلا وجود نداره
    امروز متوجه شدم قستی از فضله ی اون خونی شده.
    همچنین بین پاهای اون ورم کرده.
    میشه بفرمایید چیکار میتونم بکنم واسش ؟
    سلام جوجه اتون به احتمال زیاد دچار عفونت روده شده، زودتر به دامپزشک مراجعه کنید تا ان شاءالله حالش خوب شه، هرجی زودتر اقدام کنید احتمال خوب شدن بیشتره و راحتتر

نوع حیوان خانگی
    PARROT
    شماره عضویت
    12479
    آره دقیقا....گلباقالی رو از فروردین گرفتم ابلق رو تو تابستون...واقعا دیگه کلافه شدم از دست ابلق...صبح ها با صذای جیغشون پا میشم شبها هم انقد جیغ میزنه یا میخونه برق رو خاموش میکنیم.....ظهر به بعد که میشه خوندنش میاد....بیرونشونم میارم جیغش قطع نمیشه....فقط وقتهایی که باهاش بازی میکنم جیغش قطع میشه اونم تا بازی نمیکنم میخونه یا جیغ میزنه.....بیرونم میارمش سریع میره رو پرده....پایین آوردنش مکافااااااته.....همشم باهم دعواااااا میکنن.....همششش....سر غذا سر جای نشستن....هرچی میدم بهشون یکیشون ول میکنه میره مال اونو برمیداره باهم دعوا میکنن.....چیکار کنم؟
    از روی این عکس ابلقتون هم جوجست ونمیشه نظری درمورد جنسیتش داد که من اولش به همجنس بودن شک کرده بودم،اما به طور کلی، سعی کنید عادتشون بدین که شب ها روی قفس کاور بکشید و روزها زمانی که ببدار میشید روشونو باز کنید،اونطور که مشخصه هردو پرندتون الان زمان اولین پرریزیشون نزدیکه و به همین دلیل هم انقدر نسبت به قلمرو و..واکنش نشون میدن، سعی کنید بیشتر براشون سبزیجات و میوه جات بذارید و غذای گرم ندین، همینطور ظرف آبتنی هم یادتون نره،بابت جیغ های ابلق داخل قفس براش اسباب باری بذارید تا باهاشون سرگرم شه و در طول روز جز ساعات مشخص شده بیرون نیاریدش،یک هغته اگر تحمل کنید و بخاطر جیغ هاش بیرون نیاریدش بعدش دیگه عادت خواهد کرد به اون ساعت خاص و شماهم تاحدودی راحت میشید،البته بازم میگم سر و صدا کمتر میشه اما قطع نه

صفحه 1546 از 1915 نخستنخست ... 54610461446149615271528152915301531153215331534153515361537153815391540154115421543154415451546154715481549155015511552155315541555155615571558155915601561156215631564156515961646 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)