فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  4
لایک لایک:  0
مخالفت مخالفت:  0
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: نگهداری گربه از دید پزشکانه

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    ARTIN SAMYIE
    علایق
    رویا و خیال/ حیوان خانگی/شعر
    شماره عضویت
    13948
    میانگین پست در روز
    0.02

1new نگهداری گربه از دید پزشکانه

باسلام در یک سایت مطب زیر رو خوندم که بسیار من رو برای نگهداری گربه نگران میکنه :
    در این سایت به این اشاره کرده که تحقیقاتی درباره ی گربه های خانگی در سال 1980 نشان داده که نگهداری از گربه یا هر حیوانی برای افراد سالمند عالیه و باعث افزایش طول عمر انها می شود و برای کودکان نیز مفید خطر ابتلا به الرژی را کاهش می دهد. که باعث شده افراد زیادی از مردم در بیریتانیا و ایالات متحده به نگهداری از گربه روی بیاورند. اما سالها بعد ودر سال 2012 تحقیقاتی عکس ان به دست امده که همه ی گزینه های بالا را نقض می کند. ( سایت مشاوره گربه های خانگی) حالا می خواستم از تجربه شما و نظراتتون در این خصوص بهره بگیرم { چون بچه ی 4ر ساله توی خونه داریم} با تشکر.

مدیر ارشد و مدیر تالار گربه animal lover آواتار ها
    شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.19
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahrdad نمایش پست ها
    باسلام در یک سایت مطب زیر رو خوندم که بسیار من رو برای نگهداری گربه نگران میکنه :
    در این سایت به این اشاره کرده که تحقیقاتی درباره ی گربه های خانگی در سال 1980 نشان داده که نگهداری از گربه یا هر حیوانی برای افراد سالمند عالیه و باعث افزایش طول عمر انها می شود و برای کودکان نیز مفید خطر ابتلا به الرژی را کاهش می دهد. که باعث شده افراد زیادی از مردم در بیریتانیا و ایالات متحده به نگهداری از گربه روی بیاورند. اما سالها بعد ودر سال 2012 تحقیقاتی عکس ان به دست امده که همه ی گزینه های بالا را نقض می کند. ( سایت مشاوره گربه های خانگی) حالا می خواستم از تجربه شما و نظراتتون در این خصوص بهره بگیرم { چون بچه ی 4ر ساله توی خونه داریم} با تشکر.
    سلام ، اينكه همنشيني با حيوانات خصوصا سگ و گربه باعث افزايش طول عمر ، نشاط ، تخليه هيجانات ، رفع استرس ، درمان بيماريهاي روحي ، جلوگيري از الزايمر ، درمان سرطانها و بيماريهاي ديگه ميشه، سالهاست إثبات شده و ازين روشهاي درماني در سراسر جهان استفاده ميشه ، و همه اينها بخاطر انرژي مثبتيه كه به انسان إلقا ميشه.
    ولي موضوع الرژي كاملا متفاوته و به سيستم دفاعي و ژن هاي به إرث رسيده شخص بستگي داره . شايد در يك خونواده چندين نفر مبتلا به الرژي باشن ولي بقيه اين مشكلو نداشته باشن . يا در دراز مدت ، بسته به عوامل بروز دهنده ، بهش مبتلا بشن در صورتي كه سابقه فاميلي نداشته باشن . الرژي هم اكتسابيه هم ارثي و به داشتن يا نداشتن گربه به طور مستقيم مربوط نميشه ، فقط ممكنه در أفراد مبتلا حكم كاتاليزور رو داشته باشه و بيماريو تشديد كنه. وگرنه ممكنه كسي همه عمر با حيواناتي سروكار داشته باشه كه ازونها به عنوان عوامل الرژي زا اسم ميبرند ولي تا پايان عمر مشكلي براش پيش نياد .

راجع به هر چيزي إظهار نظر هاي مختلف اينترنتي هست ولي بهتره منابعي براي مطالعه انتخاب بشه كه معتبرو علمي باشن و صحت مطالبش تأييد شده باشه. وقتي ساده ترين فوايد اينكار ( مفيد بودن براي سالمندان ) نقض بشه ، خيلي به سلامت اين سايتها نميشه اطمينان كرد .

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    ARTIN SAMYIE
    علایق
    شماره عضویت
    13948
    میانگین پست در روز
    0.02
    ممنون ببت نظرتون دیدم تغییر پیدا کرد.

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    فاطمه ش
    حیوان خانگی
    گربه پرشین
    شماره عضویت
    14007
    میانگین پست در روز
    0.25
    سن مادر من بالاست و بیماری پارکینسون داره در عین حال افسرده هم هست اما از وقتی که گربه کوچولومون رو به خونه آوردیم حالش خیلی بهتر شده و این رو همه تایید می کنند. این کوچولوی بامزه و بازیگوش روی روحیه من و خواهرم هم اثر مثبتی گذاشته و من دیگه نمی تونم زندگی بدون گربه کوچولوی شیطون و دوست داشتنی مون رو تصور کنم ...

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    ARTIN SAMYIE
    علایق
    شماره عضویت
    13948
    میانگین پست در روز
    0.02
    خوش حال شدم تجربه ی مفیدی بود و تا حد زیادی اثبات کننده

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)