فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  11
لایک لایک:  0
مخالفت مخالفت:  0
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: کمک کنید برای تغذیه پرستو بالغ که توانایی پرواز نداره :(

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    Yas salimi
    شماره عضویت
    14284
    میانگین پست در روز
    0.02

Unhappy کمک کنید برای تغذیه پرستو بالغ که توانایی پرواز نداره :(

سلام خسته نباشید پرستو بالغی رو پیدا کردم که پرهاش شکسته و توانایی پرواز نداره رادیولوژی انجام شده گفتن که بال سالم هست ولی توانایی پرواز نداره فعلا،خیلی سرشون شلوغ بود نتونستم همه سوالارو بپرسم ، میشه لطف کنید راهنماییم کنید چطوری و با چی تغذیه اش کنم!؟ که بی جون نشه غذا نمیخوره خودش انگار قهره :((( اروم و قرار هم اصلا ندارههمش میخواد بره ولی نمیتونه پر بزنه چیکار باید بکنم؟؟؟؟

مدیر ارشد و مدیر تالار گربه animal lover آواتار ها
    شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.18
    نقل قول نوشته اصلی توسط Yaslin نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید پرستو بالغی رو پیدا کردم که پرهاش شکسته و توانایی پرواز نداره رادیولوژی انجام شده گفتن که بال سالم هست ولی توانایی پرواز نداره فعلا،خیلی سرشون شلوغ بود نتونستم همه سوالارو بپرسم ، میشه لطف کنید راهنماییم کنید چطوری و با چی تغذیه اش کنم!؟ که بی جون نشه غذا نمیخوره خودش انگار قهره :((( اروم و قرار هم اصلا ندارههمش میخواد بره ولی نمیتونه پر بزنه چیکار باید بکنم؟؟؟؟
    سلام ، شايد ماده باشه و تخم توي لونه داره كه بي تابه . از كجا پيداش كرديد نميتونيد اطرافو بگرديد لونشو پيدا كنيد. بين درز ديوار ها و ساختمون ها أشيونه دارن . صداي بلند جوجه ها كاملا مشخصه .
    غذاش كه حشراته مثل مرغ مينا و گنجشك . كرم ميل ورم خيلي دوستدارن. ميتونيد برنج كته ولي با آب كم ، با يه كم روغن كنجد يا زيتون ولي بدون نمك بهش بديد. تخم مرغ رنده شده ، أرد ذرت و گندم رو با يه كم روغن زيتون يا كره (خيلي كم) مخلوط كنيد و به شكل دايره هاي كوچيك بهش بديد. اب حتما كنارش باشه ولي نيوفته توش. يه كم سينه مرغ ابپز و ريش ريش كنيد خوبه براش . سيبزميني پخته هم همينطور.
    ذرت و گندم هم خوب بپزيد ، له كنيد بخوره. ميوه هم سيبو هويج رنده شده ، سبزي ، كاهو ، گشنيز ... ولي هيچ چيز مثل حشره براش لذيذ و مقوي نيست براي تقويتش هم اگه ويتامين مخصوص طيور بگيريد كه خوبه ، اگه نميتونيد ناچارا مولتي ويتامين نوزاد انسان بگيريد ، ٣ قطره توي نصف ليوان اب بريزيد در طول روز بخوره ٨ساعت بعد هم اب بدون مولتي براش بزاريد . يا يك قطره ويتامين با دوقطره اب حل كنيد و اگه وارد هستيد و ميتونيد ، با سرنگ بدون سوزن خيلي اهسته و قطره قطره از كنار منقار پايين بهش بديد ، روزي يكبار . مواظب باشيد خفه نشه .
    جاي امنو گرمي بزاريدش. روزي ٣-٤بار با دستمال گرم كتف و بالهاشو كمپرس كنيد . خيس نه فقط گرم مثل فيزيوتراپي

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    Yas salimi
    شماره عضویت
    14284
    میانگین پست در روز
    0.02
    ممنون از راهنماییتون چشم سعی خودمو میکنم ،مشکل اینجاست همش خودشو خسته میکنه یجا اروم نمیگیره،باتوجه به اینکه بهار هست امکانش هست که تخم یا جوجه داشته باشه ، اطرافو نگاه کردم صدای جوجه نمیاد ولی خیلی ازین پرنده تو اسمونه، میترسم هلاک بشه از گرسنگی ، داروهاشو بزور بهش میدم طبق گفته ی دکتر ولی غذا یکم سخته دادنش امیدوارم که بتونه بخوره خیلی نگرانشم..

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    Yas salimi
    شماره عضویت
    14284
    میانگین پست در روز
    0.02
    . تا بالش ترمیم بشه چندروز طول میکشه برگرده به طبیعت؟

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.18
    . تا بالش ترمیم بشه چندروز طول میکشه برگرده به طبیعت؟
    بستگی داره کی ترمیم بشه و بتونه دوباره قدرتشو بدست بیاره. اینطور که همکاری نمیکنه بعید میدونم به این سرعت بتونه برگرده به طبیعت. دکتر چه دارویی دادن؟

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    Yas salimi
    شماره عضویت
    14284
    میانگین پست در روز
    0.02
    اصلا همکاری نمیکنه یکسره خودشو میزنه به درو دیوار ! داروهاش..قطره anpro fort...قطرهHipralona... قطرهB_COMPLEX....قطره آ+د با یه قرص حل کردنی به اسم MELOXICAM
    اینطوری که این بچه پیش میره فکر کنم بیشتر اسیب بزنه به خودش،غذا هم که نمیخوره فقط خودشو میزنه به اطراف جعبه همش میخواد بره

تیم مدیریت کل سایت sisil آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    پرنیان
    علایق
    یک کلام حیوانات
    تخصص
    حسابرس . دستیار دندانپزشک.
    حیوان خانگی
    آکواریوم . خرگوش . طوطی . قمری.همستر
    شماره عضویت
    8234
    میانگین پست در روز
    1.92
    اصلا همکاری نمیکنه یکسره خودشو میزنه به درو دیوار ! داروهاش..قطره anpro fort...قطرهHipralona... قطرهB_COMPLEX....قطره آ+د با یه قرص حل کردنی به اسم MELOXICAM
    اینطوری که این بچه پیش میره فکر کنم بیشتر اسیب بزنه به خودش،غذا هم که نمیخوره فقط خودشو میزنه به اطراف جعبه همش میخواد بره😢
    ببخشید من فقط یک پیشنهاد داشتم
    نمیدونم این بچه میتونه پرواز کنه یا نه
    ولی لطفا اگر میبینید به خودش داره آسیب میزنه بسپرید به محیط زیست و یا ازشون کمک بخواید ، این راه و رفتید ؟

سهم من دور ریزه های توست لقمه از دهانم مگیر

ای اشرف مخلوقات

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.18
    اینطوری که این بچه پیش میره فکر کنم بیشتر اسیب بزنه به خودش،غذا هم که نمیخوره فقط خودشو میزنه به اطراف جعبه همش میخواد بره������
    سلام.پرستو بهتر نشده دوست عزیز؟ داروهاش انتی بیوتیک و تقویتیه. اگه دکترگفتن مشکلی جز ضعف نداره پس چرا انتی بیوتیک دادن ؟ شاید نشونه هایی از بیماری که منجر به ضعفش شده دیده باشن!

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)