فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  16
لایک لایک:  14
مخالفت مخالفت:  1
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14

موضوع: ازادی خرگوشها

کاربر جدید
    شماره عضویت
    14254
    میانگین پست در روز
    0.00

ازادی خرگوشها

سلام خواستم نظرات دوستان در باره ازادی خرگوشهامونو بدونم جایی که در امان باشند از دست خطرناک ترین موجودات

کاربر ویژه تالار خرگوش Pink_Floyd آواتار ها
    شماره عضویت
    11256
    میانگین پست در روز
    0.14
    منظورتون آزادی در طبیعته ؟
    خرگوش خانگی بیرون از خانه زنده نمیمونه . اگر امکان نگهداری ندارید لطفا واگذار کنید به یه شخص مطمئن .

کاربر جدید fr_sdgh آواتار ها
    شماره عضویت
    14188
    میانگین پست در روز
    0.06
    منم یدونه دارم یکسالش شده دیگه الان داره تمام موکت و فرش، چوب توی خونه رو میجوه. الان متوجه شدم چرا میگن چرا خرگوش جاش توی خونه نیست!
    اگه قفس بزنم واسش توی خونه که گناه داره! البته یه قفس بزرگ 12 متری خاکی هم واسش ساختم ولی اصلا دوست نداره اونجا باشه! درهر حال میبینم گناه داره واسش بهتره دو روز زندگیش رو آزاد بدوه. میخواستم توی باغ با خرگوش های دیگه رهاش کنم ولی دیگه مشکل ینجه داره! راستس بعد از چند شال دندوناشون مشکل ساز میشه!؟ خرگوش من یکساله ینجه خشک خورده!
    پس این خرگوش ها که توی طبیعت هستن که ینجه خشک نمیخورن چی میشن؟

کاربر میهن پت ali2079 آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    علی منصوری
    علایق
    محیط زیست وحیوانات
    تخصص
    رسدگی به حیوانات
    حیوان خانگی
    مرغ عشق و بردیچه(اسم خوکچمه)
    شماره عضویت
    14519
    میانگین پست در روز
    0.33
    اون خرگوش ها خرگوشای وحشی یا کوهی هستن که میتونن توی طبیعت زندگی کنن.من قبلا به جفت از اینا رو داشتم وقتی میخواستیم بگیریمشون چند نفری میریختیم سرشون تا شاید بتونیم بگیرمش ولی این خرگوش ها اصلا سرعتی ندارن که بخوان بدوند و از حیوونای دیگه فرار کنن

کاربر میهن پت
    علایق
    حیوانات _طبیعت-خانواده_خدا
    تخصص
    هرچه بیشتر فهمیدم،فهمیدم هیچ نمی دانم
    حیوان خانگی
    ماهی و گلدون
    شماره عضویت
    15055
    میانگین پست در روز
    0.54
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali2079 نمایش پست ها
    اون خرگوش ها خرگوشای وحشی یا کوهی هستن که میتونن توی طبیعت زندگی کنن.من قبلا به جفت از اینا رو داشتم وقتی میخواستیم بگیریمشون چند نفری میریختیم سرشون تا شاید بتونیم بگیرمش ولی این خرگوش ها اصلا سرعتی ندارن که بخوان بدوند و از حیوونای دیگه فرار کنن
    سلام به هیچ عنوان خرگوش خانگی و حیوانات خانگی قادر به زندگی در طبیعت وحشی نیستند و ساعاتی بعد از آزادی خواهند مرد ....خرگوش در خانه به خاطر عدم وجود وسیله جویدنی باید از ینجه استفاده کنه .....در طبیعت از چوب برای ساییدن دندان های خود استفاده میکنند...در محل زندگی شما نمیدونم ولی در تهران باغ وحش ها تنها غذایی که به حیوآن میدهند ینجه هست و این باعث ظعیف شدن آنها میشوند....نکته بعدی خرگوش اگر برای ساییدن دندان های خود ینجه کافی داشته باشد هیچ وقت سراغ وسایل خانه نمیرود. ..من برعکس شما فکر میکنم که بهترین پت خرگوش هست واقعا حیوان دوست داشتنی و به صرفه ایی هست....و اینکه به شما توصیه میکنم به هیچ عنوان خرگوش خود را از خود دور نکنید ...که باعث فشار روحی و ناراحتی و عذاب وجدان شما میشود.....اشتباه من را تکرار نکنید. ..در آخر از دستمون که زیر پست شون نقل قول زدم عذر میخوام این اولین پست من در میهن پت هست

کاربر جدید fr_sdgh آواتار ها
    شماره عضویت
    14188
    میانگین پست در روز
    0.06
    واقعا !!!! آخه از هرکی شنیدم میگه اونا خرگوش وحشی هستن که دندوناشون رشد نمیکنه !
    من خودم حساسیت پوستی گرفتم و هم غده لنفاوی ـم ورم کرده که دکتر میگه بخاطر حیون خانگی هست.
    بیشتر بنظر میرسه میخواد چاله بکنه آخه فصل جفت گیریشون هم هست!
    کلا ای کاش مسئولیتش رو برعهده نمیگرفتم!

کاربر میهن پت
    علایق
    حیوانات _طبیعت-خانواده_خدا
    تخصص
    هرچه بیشتر فهمیدم،فهمیدم هیچ نمی دانم
    حیوان خانگی
    ماهی و گلدون
    شماره عضویت
    15055
    میانگین پست در روز
    0.54
    نه هیچ ربطی نداره و خرگوش چه اهلی چه وحشی در صورت نداشتن وسیله جویدنی سالی 12 سانت رشد دندان دآرد که این اتفاق به علت بودن وسیله جویدنی در طبیعت اتفاق نمیوفتد که در اسارت در صورت عدم وجود ینجه باعث رشد دندان کوری و مرگ حیوان میشود.
    خرگوش هیچ بیماری مشترکی با انسان نداره...و اگر هم غده لمبافی شما بخاطر اون ورم کنه دلیلش حساسیت هست.
    کندن چاله از روی غریزه هست و اتفاق میافتد حتی خرگوش های بسیار جوان هم آین کار را انجام میدهند .
    به نظر من شما میتونید خرگوش خود رو تو قفس خاکی داخل حیاط نگه دارید با کمی وقت گذاشتند . که اگر مایل باشید براتون توضیح میدم آیا خرگوش شما تاپیک معرفی دارد؟ چون میخوام ببینم چند وقتش هست

کاربر جدید
    شماره عضویت
    15101
    میانگین پست در روز
    0.01
    من يك خرگوش دارم
    كه قبلن توي محيط باز بوده، هر دو هفته يك بار ميبرمش توي باغچه و اونجا حسابي زندگي حيات وحشي داره
    حتا از دست موجودات غريبه فرار ميكنه
    در واقع ميتونم بگم خونگي نشده، اهلي شده
    حالا بزرگ شده و ميخوام بدونم با وجود اين شرايط، ميتونم بيرون ازادش كنم يا نه

مدیر ارشد و مدیر تالار گربه animal lover آواتار ها
    شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.29
    نقل قول نوشته اصلی توسط وانيل نمایش پست ها
    من يك خرگوش دارم
    كه قبلن توي محيط باز بوده، هر دو هفته يك بار ميبرمش توي باغچه و اونجا حسابي زندگي حيات وحشي داره
    كار صحيحي نيست و حيواني كه داخل منزل ، هر چند در محيط باز ، زندگي و رشد كرده باشه نميتونه مثل حيوانات وحشي به زندگي در طبيعت ادامه بده . بالاخره اون محيط ابتدائي ، خطرات جنگل و جاهاي وسيعتررو نداشته و شايد جزو قلمرو و تحت نظارت انسان بوده كه موجودات ديگه كمتر بهش نزديك ميشدن و خرگوش با امنيت بيشتري زندگي ميكرده. ولي بحث رهاسازي ، موضوعي كاملا متفاوت با اين قضيست . ديگه كسي مراقبش نيست ، حفظ قلمرو ، پيدا كردن غذا و دفاع از خودش رو ياد نگرفته .

کاربر ویژه تالار خرگوش Pink_Floyd آواتار ها
    شماره عضویت
    11256
    میانگین پست در روز
    0.14
    نقل قول نوشته اصلی توسط وانيل نمایش پست ها
    من يك خرگوش دارم
    دوست عزیز ، خرگوش خانگی به این معنی نیست که خرگوش دستی شده یا توی خانه بزرگ شده ، خرگوش خانگی نامی برای یه گونه جانوری هستش که کلا با خرگوش صحرایی ( که توی طبیعت زندگی میکنه ) فرق میکنه و حیوانات متفاوتی هستن . خرگوش های خانگی نمیتونن بیرون از خانه زندگی کنن ( به دلیل وجود دشمنان طبیعی مثل انسان ها ، گربه ها و سگ ها ) ... تفاوت خرگوش خانگی و خرگوش صحرایی مثل تفاوت گربه های وحشی و گربه های شهری هستش .... فقط چون گربه های شهری دشمن طبیعی توی شهر ندارن ، میتونن توی شهر زنده بمونن . وگرنه گربه وحشی با گربه شهری ( یا همون گربه خانگی ) خیلی فرق داره .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)