فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  5
لایک لایک:  0
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13

موضوع: مشکل در جفت کردن عروس

کاربر میهن پت mehrab85 آواتار ها
    شماره عضویت
    10832
    میانگین پست در روز
    0.07

6new مشکل در جفت کردن عروس

سلام دوستان.........من ی طوطی عروس ماده تقریبا یک سال و دو سه ماهه دارم.......کاملا اهلیه طوری ک میاد سرسفره و با ما غذا میخوره.........دوروز پیش براش ی جفت خریدم........بعد از دو سه ساعت طوطی من ی از تو اتاق ی صدا دراورد و طوطی نر هم شروع کرد به جیغ زدن و ماده من هم جیغ های ارومتری میزد(تو اتاق های جدا)........من قفس این دوتا رو گذاشتم کنار همدیگه.........از وقتی گذاشتمشون پیش هم نه صدایی در میارن و ن کاری میکنن........فقط ماده من بیتابی میکنه ک از قفس بیاد بیرون...................مشکل از کجاست؟؟؟چرا نر برا ماده اواز نمیخونه و ب هم بی محلی میکنن؟؟؟؟
    اینم اطلاعات درباره نر جدید:

پرنده فروشه ک مورد اطمینانه گف نره بالای 1 سال سن داره و یک بار هم با ی طوطی دیگ جفت شده و تخم گزاشتن.............وقتیم خریدم پرنده فروشه از پهلو ی ماده دیگ اینو بهم داد ینی ی جفت تو ی قفس بودن......

راستی
    مادم لوتینو و نر طوسی

شماره عضویت
    10832
    میانگین پست در روز
    0.07
    الان دارن چیغ چیغ میکنن

مدیر ارشد و مدیر تالار گربه animal lover آواتار ها
    شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.18
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab85 نمایش پست ها
    سلام دوستان.........من ی طوطی عروس ماده تقریبا یک سال و دو سه ماهه دارم.......کاملا اهلیه طوری ک میاد سرسفره و با ما غذا میخوره.........دوروز پیش براش ی جفت خریدم........بعد از دو سه ساعت طوطی من ی از تو اتاق ی صدا دراورد و طوطی نر هم شروع کرد به جیغ زدن و ماده من هم جیغ های ارومتری میزد(تو اتاق های جدا)........من قفس این دوتا رو گذاشتم کنار همدیگه.........از وقتی گذاشتمشون پیش هم نه صدایی در میارن و ن کاری میکنن........فقط ماده من بیتابی میکنه ک از قفس بیاد بیرون...................مشکل از کجاست؟؟؟چرا نر برا ماده اواز نمیخونه و ب هم بی محلی میکنن؟؟؟؟
    اینم اطلاعات درباره نر جدید:

پرنده فروشه ک مورد اطمینانه گف نره بالای 1 سال سن داره و یک بار هم با ی طوطی دیگ جفت شده و تخم گزاشتن.............وقتیم خریدم پرنده فروشه از پهلو ی ماده دیگ اینو بهم داد ینی ی جفت تو ی قفس بودن......

راستی
    مادم لوتینو و نر طوسی
    سلام . به اين سرعت كه عكس العمل نشون نميدن . يه مدت با فاصله از هم قفسها رو بزاريد تا بيشتر با هم اشنا بشن. نر اواز خوندنو شروع كنه ، ماده هم جذبش بشه ، هر دو مست كه شدن چندروزي هم قفسها رو نزديكتر كنيد و بعد جفتشون كنيد (شرايط جفت كردن و نشونه هاي مستي و نوع تغذيه توي تاپيك گفته شده)

شماره عضویت
    10832
    میانگین پست در روز
    0.07
    عروس نر چن وقته غذا نمیخوره یا خیلی کم میخوره در حد 5-6تا دونه کتان.........تخم مرغ اب پز هم دادم نخورد..................چیکارکنم؟؟؟ ؟لطفا بگید قبل از این دیر بشه

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.18
    عروس نر چن وقته غذا نمیخوره یا خیلی کم میخوره در حد 5-6تا دونه کتان.........تخم مرغ اب پز هم دادم نخورد..................چیکارکنم؟؟؟ ؟لطفا بگید قبل از این دیر بشه
    ببریدش دکتر. حتما عفونت یا ورم روده داره. چرا انقدردیر اطلاع دادید؟

بیشتر اوقات خوابه؟لاغر شده؟ (سینه کاردی) . سرو صدا و شیطنت نداره؟ مدفوعش طبیعیه یا اسهال؟ غذا چی میخوره؟ زیر شکمشو نگاه کن ببین یه رگ مشکی رنگ برجسته میبینید؟ مقعدش کثیفه؟ علایم سرماخوردگی هم چک کنید و اطلاع بدید
    ویرایش توسط animal lover : 29th August 2016 در ساعت 02:44 AM

شماره عضویت
    10832
    میانگین پست در روز
    0.07
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    ببریدش دکتر. حتما عفونت یا ورم روده داره. چرا انقدر ویر اطلاع دادید؟

بیشتر اوقات خوابه؟لاغر شده؟ (سینه کاردی) . سرو صدا و شیطنت نداره؟ مدفوعش طبیعیه یا اسهال؟ غذا چی میخوره؟ زیر شکمشو نگاه کن ببین یه رگ مشکی رنگ برجسته میبینید؟ مقعدش کثیفه؟ علایم سرماخوردگی هم چک کنید و اطلاع بدید
    دیروز چشمش عفونت کرد.............علائمش رو خوندم دیدم عفونت داره...................غذا براش ارزن و کتان و کاهو و تخم مرغ میزترم ولی نمیخوره.......الان یک چشش کاملا بسته شده...........تروخدا سریع بگین چی کنم

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    علی
    علایق
    سگ. پرندگان
    تخصص
    حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    11817
    میانگین پست در روز
    0.04
    خوب رفیق گلم دامپزشکی برا همین موقه هاست ببرش اونجا وقتی میبینی اوضاع وخیم شده

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.18
    دیروز چشمش عفونت کرد.............علائمش رو خوندم دیدم عفونت داره...................غذا براش ارزن و کتان و کاهو و تخم مرغ میزترم ولی نمیخوره.......الان یک چشش کاملا بسته شده...........تروخدا سریع بگین چی کنم
    سلام. چندروز پیش ازتون علایم رو پرسیدم اقا محراب چرا سریعتر جواب ندادید؟! الانم که اومدید بازهم بی جواب . مشکل چشمش یک طرف اون مسئله یه چیز دیگست. لطفا سریعتر پاسخ بدید. چرا نمیبریدش دکتر؟! از چشمش عکس بزاری اگه میتونید.
    ابریزش چشمی داشته و کدر رنگ مثلا زرد یا سبز و حالا بسته شده درسته؟ جایی از بدنش یا نوکش دونه یا تاولهای ریز نیست؟
    ویرایش توسط animal lover : 10th April 2016 در ساعت 06:13 PM

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    Yas salimi
    شماره عضویت
    14284
    میانگین پست در روز
    0.02
    دوست عزیز اگر در تهران هستید ببریدش بیمارستان دامپزشکی تهران ورودیه کامرانیه پل صدر من طوطی عروس دارم برای معانیه اونجا میبرم به هیچ عنوان از پرنده فروشی کمک نگیرید با بیماریتان تماس بگیرید بگید دامپزشک طیور(پرندگان)چه روزایی هستن من میدونم جمعه ها 5 تا 9 شب هستن ،ایشالله بهتر میشه

شماره عضویت
    10832
    میانگین پست در روز
    0.07
    سلام دوستان...............شرمنده ک نتوسنستم ب اینجا سر بزنم...................با ی دامپزشک صحبت کردم و اون قطره چشم بهم معرفی کرد...........ازونجایی هم که پرنده وحشی بود نمیتونستم قطره رو تزریق کنم..................بخاطر همین رفتم برگردوندم ب پرنده فروشه و بعد از ی هفته ک رفتم پیشش کاملا سالم و سرحال پیش ی جفت جدید بود.......................منم رفتم ی عروس نر طوسی سخنگو گرفتم..................از قفس بیرون نمیاد ولی سرشو از تو قفس میاره پایین ک نازش کنی........................خلاصه من بعد از 10روز مادمو انداختم پیش این..................ولی طوطی نر اصلا سمت اون نمیرفت و اگرم مادم میرفت پیشش اون رو میزد..........................باید چی کنم ک باهم جور بشن؟؟؟؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)