فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  6
لایک لایک:  0
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 19

موضوع: دوستان و بزرگان لطفا راجب انتخاب هاپو منو راهنمایی کنید

کاربر جدید
    شماره عضویت
    14224
    میانگین پست در روز
    0.05

دوستان و بزرگان لطفا راجب انتخاب هاپو منو راهنمایی کنید

سلام دوستان
    من بعد کلی تحقیق و خوندن تک تک فروم ها چهار سایت بالاخره تقریبا معیار هام مشخص شد اگه دوستان کمک کنند راجب انتخاب سگ تصمیم نهایی رو میگیرم
    متاسفانه تو آپارتمان زندگی میکنم و باغ یا محیط دل بازی ندارم اما امکان این که آخر هفته ها با ماشین برم طبیعت گردی رو دارم
    بیشتر علاقه ام بدون شک فقط نژاد ژرمن شپرد هستش اما با توجه به شرایط نمیتونم نیاز هاش رو از قبیل ورزش و پیاده روی و شاد بودن فراهم کنم داخل خونه هر چقدر باشم باهاش بازی میکنم اما برای اینکه میترسم که خودخواهی من باعث این بشه که یه سگ بی نقص و عالی از زندگی عالی محروم بشه میترسم سراغ این نژاد برم برا همون و علت آپارتمان نشینی بیشتر به دنبال سگ های کوچک جثه هستم اما اصلا و ابدا نژاد دار بودن یا بی نژادی برام مهم نیس شاد بودن حیوان و راحتیش مهمه و اکثرا سگ هارو دوس دارم بجز اونهایی که حالت پوستش چروک خورده مثل بولداگ هستن یا مثل باستن تریر و پاگ هستن اولویت های خیلی آخر من هستن
    منطقه ما آذربایجان هستش تابستون حداکثر 45 درجه در گرمترین حالت و زمستان سخت و سرد 30 درجه حداکثرش هستش
    با شونه کردن مشکلی ندارم
    با گردش بردن و پیاده روی اصلا مشکلی ندارم خودم هم عاشق پیاده روی هستم اما بعلت وضعیت جامعه و ترسم از اینکه سگ رو بگیرن زیاده و اصلا از پیاده روی در شب خوشم نمیاد بخاطر خطراتش اما پارکینگ یا پشت بوم و هفته ای یک بار طبیعت بکر قابل تضمین هستش برام در انجام دادن
    نسبت به پارس کم پارس باشه (کم پارس سگی که پارس نکنه یبار در روز دیگه سگ نیس ک فقط بشه با آموزش کنترل کرد) ریزش مو به شخصه مشکلی ندارم اما از ریزش آب دهان خوشم نمیاد!
    بازی کردن هم خونه باشم بجز مواقعی ناجور کاملا خوشم میاد
    نژاد های که مد نظرم هست
    (البته دوستان توجه داشته باشن به عنوان سرده میگم ینی مثلا هیبرید و میکس و شبیه و... یا صد در صد خلوص....مهم نیس اصلا برام)
    پرمانیان
    پاپیلون
    کاوالیر کینگ چارلز اسپنیل
    بیگل
    اشپیتز ها(جاپانیز و جرمن و....)
    شریتزو تریر
    کی رن تریر
    هاوانیز
    مالتیز
    وست هایلند وایت تریر
    نورویچ تریر
    افنپینچر
    لنکشر هیلر
    باسنجی
    جک راسل تریر
    یورکشر تریر
    فقط رنگ مهمه قهوای روشن یا سفید باشه
    یعلت طبیعت گرد بودنم تابستون مسافرت و حتی هر جمعه طبیعت گردی امکانش هست و حتی مثلا کویر نوردی(با ماشین)یا کوهنوردی با ماشین و پیاده امکان پذیره
    مورد دیگه دانشگاه هستش که سگ تو خونه تنها نمیمونه اما با من هم نمیمونه
    و اینکه بهتر سگ 1.5 تا 2.5 ماهه بخرم و خودم آموزش بدم یا مربی جدا بگیرم و آموزش بدم یا مثلا 8_12 ماهه آموزش دیده و تربیت شده بخرم؟؟؟
    برام اینکه سطح کیفی زندگی سگم بالا باشه بشدت مهمه نمیخوام موجب اذیتش بشم
    و دوستان منبعی اطلسی دانشنامه فرهنگ جامعی برا نژاد شناسی و خصوصیت شناسی و رفتار و..... بیماری کلا همه چیز راجب سگ ها نوشته باشه کامل و جامع؟؟کتاب باشه فایل باشه معرفی کنن دوستان یا در همین جا آپلود کنن بینهایت سپاس گذار میشم
    ببخشید زیاد شد اما عواقب سنجی و... برام مهمه
    با تشکر از ادمین ها و اعضا سایت

کاربر جدید
    شماره عضویت
    14224
    میانگین پست در روز
    0.05
    دوستان لطفا راهنمایی کنند متشکرم میشم

Sent from my LT25i using Tapatalk

کاربر جدید
    شماره عضویت
    14224
    میانگین پست در روز
    0.05
    کسی راهنمایی نمیکنه؟؟؟

Sent from my LT25i using Tapatalk

کاربر میهن پت
    نام و نام خانوادگی
    فاطمه ش
    حیوان خانگی
    گربه پرشین
    شماره عضویت
    14007
    میانگین پست در روز
    0.25
    به نظر من شما به یه کلینک حیوانات مراجعه کنید و خواسته خودتون رو دقیق مطرح کنید، قطعا پزشکی که اونجا هست خیلی خوب می تونه با توجه به علاقه و توانایی شما در انتخاب بهترین نژاد شما رو راهنمایی کنه

کاربر جدید
    شماره عضویت
    14224
    میانگین پست در روز
    0.05
    نقل قول نوشته اصلی توسط fatosh505 نمایش پست ها
    به نظر من شما به یه کلینک حیوانات مراجعه کنید و خواسته خودتون رو دقیق مطرح کنید، قطعا پزشکی که اونجا هست خیلی خوب می تونه با توجه به علاقه و توانایی شما در انتخاب بهترین نژاد شما رو راهنمایی کنه
    والا چت های اینجا رو که مطالعه میکردم دوستان مطالب خوبی گفته بودن گفتم شاید کسی بتونه راهنمایی کنه

مدیر ارشد و مدیر تالار گربه animal lover آواتار ها
    شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.18
    نقل قول نوشته اصلی توسط kia_tbz نمایش پست ها
    والا چت های اینجا رو که مطالعه میکردم دوستان مطالب خوبی گفته بودن گفتم شاید کسی بتونه راهنمایی کنه
    سلام دوست عزيز با توجه به شرايط زندگي و نوع علاقتون نژادهاي ترير مناسب ترين سگها براي زندگي اپارتماني هستن . هم جثه كوچيكي دارن ، هم با شرايط سازگارن. بازيگوش و در صورت تربيت صحيح حرف گوش كن هستن. اگه اذيت نشن يا عرصه بهشون تنگ نشه خيلي پارس نميكنن و طبيعيه كه مثل هر موجود زنده اي نيازيه تفريح و رشد توي فضاي ازاد دارن كه طبق گفتتتون و محدوديت مكاني ، گردشهاي بيرون از شهر يا ناچارا فضاي پاركينگ و پشت بآم از هيچي بهتره .

رنگهاشونم متنوعه و بيشتر سفيد،كرم و طوسي رنگ هستن ، يوركشاير كه پوشش موي زيادي داره و براي اون منطقه كه نهايت گرماش ٤٥هست ، يه كم اذيت كنندست براش. شيتزو و وست هايلندوايت ترير به نظرم مناسبتر باشن. به هر حال انتخاب اخر با خودتونه و يك تحقيق مجدد براي اطمينان . اصلا چرا با شرايطي كه داريد به اين فكر افتاديد ؟!

كتاب راهنماي بهداشتو نگهداري سگ هست كه از اين سايت دانلود كنيد

http://www.bbooks.ir/books/medical-a...5-dog-training

اين كتابو هم اينترنتي و يا از محل فروش كتب دامپزشكي ميتونيد تهيه كنيد .

اين هم كتاب فشرده اموزشي تربيت سگ كه ميتونيد از سايتhttp://ariadl.com/ex/e-book/1787-دان...یت-سگ.html دانلودش كنيد
    ویرایش توسط animal lover : 6th April 2016 در ساعت 07:26 PM

کاربر جدید
    شماره عضویت
    14224
    میانگین پست در روز
    0.05
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز با توجه به شرايط زندگي و نوع علاقتون نژادهاي ترير مناسب ترين سگها براي زندگي اپارتماني هستن . هم جثه كوچيكي دارن ، هم با شرايط سازگارن. بازيگوش و در صورت تربيت صحيح حرف گوش كن هستن. اگه اذيت نشن يا عرصه بهشون تنگ نشه خيلي پارس نميكنن و طبيعيه كه مثل هر موجود زنده اي نيازيه تفريح و رشد توي فضاي ازاد دارن كه طبق گفتتتون و محدوديت مكاني ، گردشهاي بيرون از شهر يا ناچارا فضاي پاركينگ و پشت بآم از هيچي بهتره .

رنگهاشونم متنوعه و بيشتر سفيد،كرم و طوسي رنگ هستن ، يوركشاير كه پوشش موي زيادي داره و براي اون منطقه كه نهايت گرماش ٤٥هست ، يه كم اذيت كنندست براش. شيتزو و وست هايلندوايت ترير به نظرم مناسبتر باشن. به هر حال انتخاب اخر با خودتونه و يك تحقيق مجدد براي اطمينان . اصلا چرا با شرايطي كه داريد به اين فكر افتاديد ؟!

اين هم كتاب فشرده اموزشي تربيت سگ كه ميتونيد از سايتhttp://ariadl.com/ex/e-book/1787-دان...یت-سگ.html دانلودش كنيد
    با تشکر از شما
    دلیل انتخابم سگ هم وجود همدم هستش هم آرامش و رفع تنش بخصوص تنها نبودا تو طبیعت گردی هام و خونه و اینکه موقعی که خونه هستم تنها نباشم
    والا از نظر آب و هوا سه فصل خنک تا سرده یک فصل گرمه گردش هم هر هفته ممکنه و پیاده روی اگه جایی پیدا کنم داخل شهر بدون شک خواهم رفت
    نژاد ها هم هنوز توی انتخاب دو به شک هستم به علت شرایط خاصم مسافرت و تنها موندن 6_7 ساعته مهمه ریزش مهم نیس شونه کردن هم انجام میدم ولی نظر شما راجب نژاد ها دقیق چی هستن سر و صدا هم با تربیت حل بشه مشکلی نیس دیگه

کاربر جدید
    شماره عضویت
    14224
    میانگین پست در روز
    0.05

با تشکر ار پاسختون و معرفی کتاب ها
    دلایلم هم اینه که تنها نباشم چه تو مسافرت چه خونه و همدمی داشته باشم ولی به علت طبیعت گردیم و اینکه در روز 6_8 ساعت ممکنه تنها بمونه مهمه انتخاب
    سرمای هوا سه فصل سرد و خنک و یک فصل گرما هستش
    پیاده روی داخل شهر جایی رو پیدا کنم حتما میرم اما فعلا پیدا نکردم اما پارکینگ یا پشت بوم قابل تضمینه چه نصف شب چه روز
    ریزش مو مشکلی ندارم
    ریزش آب دهان بشدت مشکل دارم
    برس کشیدن روزانه مشکلی ندارم
    واق زدن با آموزش قابل کنترل باشه اما ورود غریبه هارو اعلام کنه و بشه با اشاره تموم کرد
    نژاد ها هم بیشتر
    پرمانیان
    اشپیتز ها
    جک راسل تریر
    شریتزو
    شریتزو تریر
    هاوانیز
    مالتیز
    وست هایلند وایت تریر
    کاوالیر کینگ چارلز اسپانیل
    نورویچ تریر
    کی رن تریر
    یورکشایر تریر
    هستن اما آسیب پذیری سگ منظور شکنندگیش کم باشه مهمه چون تو طبیعت بالای ماشین تو چادر خوابیدن تا پیاده روی کوهستان هستش نمیخوام حادثه ای براش پیش بیاد
    راجب معرفی کتاب ها بینهایت متشکرم

کاربر جدید
    شماره عضویت
    14224
    میانگین پست در روز
    0.05

دلایلم اینه که هم تو طبیعت گردی هم خونه تنها نباشم و همدمی داشته باشم
    اینجا سه فصل خنک تا سرد و یخبندان هستش یک فصل گرما
    با گردش اصلا مشکل ندارم ینی داخل شهر برای پیاده روی جایی پیدا کنم حتما روزانه میرم اما پارکینگ یا پشت بوم یا هر هفته جمعه طبیعت قابل تضمین هستش
    با ریزش مو مشکلی ندارم
    با ریزش آب دهان مشکل داذم
    با شونه کشیدن روزانه مشکلی ندارم
    با واق زدن مشکلی ندارم اما همسایه ها... که البته بشه با تربیت کنترل و کمش کرد عالیه مثلا ورود غریبه رو اطلاع بده اما با اشاره بس کنه
    نژاد های مورد علاقه ام
    پاپیلون
    شریتزو
    شریتزو تریر
    هاوانیز
    مالتیز
    وست هایلند وایت تریر
    بیگل
    کاوالیر کینگ چارلز اسپانیل
    اشپیتز ها
    نورویچ تریر
    کی رن تریر
    یورکشایر تریر
    اما اینکه شکننده نباشه مهمه چون مثلا تو طبیعجت رو سقف ماشین داخل چادر یا پیاده روی آسیب نبینه مهمه
    راجب معرفی کتاب بینهایت متشکرم

کاربر جدید
    شماره عضویت
    14224
    میانگین پست در روز
    0.05
    دوستان عذر میخوام اینترنت با مشکل مواجه شد سه بار مجبور شدم تایپ کنم هر بار نمیومد

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)