فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  2
لایک لایک:  0
مخالفت مخالفت:  0
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: لاکپشت برکه ای کوچک

کاربر جدید
    شماره عضویت
    14012
    میانگین پست در روز
    0.01

لاکپشت برکه ای کوچک

سلام من ی لاکپشت برکه ای دارم تازه متوجه کمبود ویتامین شدم چون وقتی پیش دامپزشک بردم گفت لاکش نسبت به سنش خیلی کوچیکه فکش مشکل داره گفت فقط باید جلوی نور خورشید باشه میخواستم راهنمایی کنید که جز نور آفتاب باید چیکار کنم تا رشد عادی داشته باشه چی بخوره بهتره خواهش میکنم کمکم کنید

مدیر ارشد و مدیر تالار گربه animal lover آواتار ها
    شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.29
    نقل قول نوشته اصلی توسط Masoumeh نمایش پست ها
    سلام من ی لاکپشت برکه ای دارم تازه متوجه کمبود ویتامین شدم چون وقتی پیش دامپزشک بردم گفت لاکش نسبت به سنش خیلی کوچیکه فکش مشکل داره گفت فقط باید جلوی نور خورشید باشه میخواستم راهنمایی کنید که جز نور آفتاب باید چیکار کنم تا رشد عادی داشته باشه چی بخوره بهتره خواهش میکنم کمکم کنید
    سلام ، اينطور كه پيداست لاكپشتتون كمبود كلسيم داره كه ميتونه با تجويز دامپزشك از قطره هاي ad استفاده كنيد براش.
    أصولا گوشتخوارن و از بعضي گياهاي دريايي هم استفاده ميكنن.غذاشون معمولا ماهي هاي كوچك ، گوشت پخته يا خام ، غذاي ماهي قزل آلاا ، كرم ، حلزون ، حشره ، يا پلت هاي مخصوصين كه براشون توي بازار هست . شما چرا از دكترش سوال نكرديد چي بهش بديد؟ تا الان چي ميداديد؟

دماي محيط رو با چراغ UVB براش تنظيم كنيد، كه منبع خوبي براي d3 هست ، و d3براي جذب كلسيم نيازه كه توي أشعه خورشيد كمه.فقط مراقب باشيد نبايد محيط گرم و دما بالا باشه ، نور UVB هم غير مستقيم باشه كه حرارتش اذيت نكنه .
    ویرایش توسط animal lover : 22nd March 2016 در ساعت 01:51 AM

کاربر فعال cmaryam151 آواتار ها
    شماره عضویت
    13646
    میانگین پست در روز
    0.72
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام ، اينطور كه پيداست لاكپشتتون كمبود كلسيم داره كه ميتونه با تجويز دامپزشك از قطره هاي ad استفاده كنيد براش.
    أصولا گوشتخوارن و از بعضي گياهاي دريايي هم استفاده ميكنن.غذاشون معمولا ماهي هاي كوچك ، گوشت پخته يا خام ، غذاي ماهي قزل آلاا ، كرم ، حلزون ، حشره ، يا پلت هاي مخصوصين كه براشون توي بازار هست . شما چرا از دكترش سوال نكرديد چي بهش بديد؟ تا الان چي ميداديد؟

دماي محيط رو با چراغ UVB براش تنظيم كنيد، كه منبع خوبي براي d3 هست ، و d3براي جذب كلسيم نيازه كه توي أشعه خورشيد كمه.فقط مراقب باشيد نبايد محيط گرم و دما بالا باشه ، نور UVB هم غير مستقيم باشه كه حرارتش اذيت نكنه .
    دوست عزیز میتونین کف دریا که تو عطاری ها هست بخرین و به قطعات کوچک تقسیم کنین به شکلی که هر تکه رو بتونه تو دهنش جا بده. ماهی کرم خاکی کاهو هویج رو تو قطعات کوچک بهش بدین و هر روز نیم ساعت جلوی افتاب قرار بدین مشکلش حل میشه

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)