فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  9
لایک لایک:  1
مخالفت مخالفت:  1
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: واگذاری فوری یک خرگوش ناز

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    فاطمه قدمی
    شماره عضویت
    14127
    میانگین پست در روز
    0.02

New2 واگذاری فوری یک خرگوش ناز

سلام، من یه دختر مهربونم که 8 ماهمه و اسمم پشمک هست. شناسنامه دارم و هر 3 ماه یکبار پیش دکتر میرم و ضدّ انگل هام رو تا الان زدم. از نوزادی توی خونه بودم و همه خیلی دوستم داشتن و خیلی لوسم ولی متأسفانه خونواده م دیگه امکان نگهداری از من رو ندارن و دنبال یه آدم مهربون میگردن که بتونه از این به بعد از من نگهداری کنه. راستی، تهران هستم و غذام سبزی تازه (جعفری و گشنیز) و هویج هست و صبحها یه کم نون میخورم و ناهار هم 1-2 قاشق پلو. اگه شما یه آدم مهربون هستین که خرگوشا رو دوست دارید و بچه ی کوچیک ندارین و می تونین از من نگهداری کنین لطفاً هر چه زودتر تماس بگیرین: 0912488814109124888141

کاربر فعال anosha آواتار ها
    علایق
    حیوانات
    تخصص
    دانشجو دامپزشکی
    حیوان خانگی
    مرغ عشق _خرگوش
    شماره عضویت
    13993
    میانگین پست در روز
    0.66
    لطفا ازش عکس بزارید شاید من بتونم نگر دارم
    حیوانات هم احساس دارند .....

سعی کنیم با حیوانات مهربان باشیم

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    فاطمه قدمی
    شماره عضویت
    14127
    میانگین پست در روز
    0.02

کاربر فعال anosha آواتار ها
    علایق
    حیوانات
    تخصص
    دانشجو دامپزشکی
    حیوان خانگی
    مرغ عشق _خرگوش
    شماره عضویت
    13993
    میانگین پست در روز
    0.66
    خیلی نازه فکر کنم گفتید ماده هستش من ماده دارم من نر میخوام به هرحال ایشالا به یک سرپرست خوب واگذار بشه
    حیوانات هم احساس دارند .....

سعی کنیم با حیوانات مهربان باشیم

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    فاطمه قدمی
    شماره عضویت
    14127
    میانگین پست در روز
    0.02
    نمیدونم چرا پست اول که توضیحات بود پاک شده
    سلام! من یه دختر مهربونم که 8 ماهمه و اسمم پشمک هست. شناسنامه دارم و هر سه ماه یکبار میرم پیش دامپزشک و ضدّ انگل هام رو تا الان زدم. از نوزادی تو خونه بودم و همه خیلی دوستم داشتن و خیلی لوسم. ولی متأسفانه خونواده م دیگه امکان نگهداری از من رو ندارن و دنبال یه آدم مهربون میگردن که بتونه از این به بعد از من خوب نگهداری کنه. راستی، من تهران هستم و غذای اصلی م سبزی (جعفری و گشنیز) و هویجه، صبحها یه کمی نون می خورم و ناهار یکی دو قاشق برنج. اگه شما یه آدم مهربون هستین که خرگوشا رو دوست دارین و بچه ی کوچیک ندارین و می تونین از من نگهداری کنین لطفاً هرچه زودتر تماس بگیرین: 09124888141 .
    لطفا اگه امکانش هست در جاهای دیگه هم به اشتراک بذارید :(
    عکس : http://uupload.ir/files/ga0x_img_8070.jpg

تیم مدیریت کل سایت sisil آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    پرنیان
    علایق
    یک کلام حیوانات
    تخصص
    حسابرس . دستیار دندانپزشک.
    حیوان خانگی
    آکواریوم . خرگوش . طوطی . قمری.همستر
    شماره عضویت
    8234
    میانگین پست در روز
    1.84
    نقل قول نوشته اصلی توسط پشمک جون نمایش پست ها
    نمیدونم چرا پست اول که توضیحات بود پاک شده
    سلام! من یه دختر مهربونم که 8 ماهمه و اسمم پشمک هست. شناسنامه دارم و هر سه ماه یکبار میرم پیش دامپزشک و ضدّ انگل هام رو تا الان زدم. از نوزادی تو خونه بودم و همه خیلی دوستم داشتن و خیلی لوسم. ولی متأسفانه خونواده م دیگه امکان نگهداری از من رو ندارن و دنبال یه آدم مهربون میگردن که بتونه از این به بعد از من خوب نگهداری کنه. راستی، من تهران هستم و غذای اصلی م سبزی (جعفری و گشنیز) و هویجه، صبحها یه کمی نون می خورم و ناهار یکی دو قاشق برنج. اگه شما یه آدم مهربون هستین که خرگوشا رو دوست دارین و بچه ی کوچیک ندارین و می تونین از من نگهداری کنین لطفاً هرچه زودتر تماس بگیرین: 09124888141 .
    لطفا اگه امکانش هست در جاهای دیگه هم به اشتراک بذارید :(
    عکس : http://uupload.ir/files/ga0x_img_8070.jpg

سلاام
    دوست عزیز جالبه هر سه ماه هم خرگوشتون رو دکتر میبردید !! ولی اصلا نگهداری اصولی نداشتید ، تغذیه این خرگوش درست نبوده
    نون ، برنج !!!؟
    خرگوش اصلا ضد انگل نداره و برای همستر و خرگوش هم در ایران ضدانگلی وجود نداره و معمولا یا عده ای سودجو این پیشنهاد میدن و یا واقعا دامپزشک نیستن
    امیدوارم این طفلک یک خونه خوب پیدا کنه
    غذای اصلی خرگوش تیموتی و یونجه هست
    برای بقیه موارد هم لطفا تاپیک تغذیه اصولی خرگوش رو در تالار مربوطه مطالعه بفرمایید

سهم من دور ریزه های توست لقمه از دهانم مگیر

ای اشرف مخلوقات

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    فاطمه قدمی
    شماره عضویت
    14127
    میانگین پست در روز
    0.02
    نگهداری اصولی خرگوش ابعاد مختلفی داره که تغذیه هم یکی از اونهاست و فکر نمی کنم دادنِ یه قاشق برنج یا یه تکه نون کوچولو به نگهداریش ضربه ای وارد کنه. علاوه بر تیموتی و یونجه باید سبزیجات تازه و هویج هم در رژیم غذایی خرگوش وجود داشته باشن، ضمن این که پزشک متخصص خرگوش من یکی از دامپزشک های معتبر و با حوصله هستن و تأکیدشون این بوده که تغذیه ی خرگوش همیشه میوه و سبزیهای شسته شده و تازه باشه و چیزهایی که دوست نداره بخوره به زور بهش داده نشه. خرگوشها معمولاً یونجه رو چندان دوست ندارن و بعضی ها هستن که خرگوششون رو گرسنه نگه می دارن که مجبور بشه همون یونجه رو با ولع بخوره که به نظرم این کار بعنی محروم کردنِ حیوون بیچاره از لذت خوردنِ خوراکی های خوشمزه که اصلاً کار درستی نیست. به هر حال اولویتِ این پُست پیدا کردنِ یک صاحب جدید مهربون و با وجدان هست.

کاربر ویژه تالار خرگوش Pink_Floyd آواتار ها
    شماره عضویت
    11256
    میانگین پست در روز
    0.14
    نگهداری اصولی خرگوش ابعاد مختلفی داره که تغذیه هم یکی از اونهاست و فکر نمی کنم دادنِ یه قاشق برنج یا یه تکه نون کوچولو به نگهداریش ضربه ای وارد کنه. علاوه بر تیموتی و یونجه باید سبزیجات تازه و هویج هم در رژیم غذایی خرگوش وجود داشته باشن، ضمن این که پزشک متخصص خرگوش من یکی از دامپزشک های معتبر و با حوصله هستن و تأکیدشون این بوده که تغذیه ی خرگوش همیشه میوه و سبزیهای شسته شده و تازه باشه و چیزهایی که دوست نداره بخوره به زور بهش داده نشه. خرگوشها معمولاً یونجه رو چندان دوست ندارن و بعضی ها هستن که خرگوششون رو گرسنه نگه می دارن که مجبور بشه همون یونجه رو با ولع بخوره که به نظرم این کار بعنی محروم کردنِ حیوون بیچاره از لذت خوردنِ خوراکی های خوشمزه که اصلاً کار درستی نیست. به هر حال اولویتِ این پُست پیدا کردنِ یک صاحب جدید مهربون و با وجدان هست.
    خرگوش شما هنوز بچه هستش و با مشکلات رشد بیش از حد دندان هنوز درگیر نشدید .
    اگر جلوی خرگوش شکلات و آب نبات هم بریزید ( که خیلی خیلی هم مضر و خطرناکه ) اونها رو بیشتر از سبزی جات دوست داره و اگر یه مدت بهش اینها رو بدید دیگه سبزیجات هم نمیخوره و باید به زور بهش داد . دامپزشک خرگوش شما یا اطلاعات کافی نداره یا شما متوجه حرفشون نشدید .

خرگوش در هر شرایطی باید یونجه و علوفه خشک همیشه در اختیارش باشه و اگر نمیخوره حتی با کم کردن غذاهای دیگه باید مجبورش کرد بخوره . و اگر این کار خرگوش رو از لذت هایی که شما میگید محروم میکنه ، جلوی درد های وحشتناک رشد بیش از حد دندان رو هم میگیره ( مطمئنم شما دلتون نمیخواد ببینید دندان های خرگوشتون انقدر از داخل رشد کرده که به چشم خرگوش فشار بیاره و باعث کوری حیوان و در نهایت مرگ بشه )

همینطور پلت با کیفیت باید در اختیار خرگوش باشه و فقط درصد کمی از غذای خرگوش باید از میوه و سبزیجات باشه .
    غذاهایی که قند یا کربوهیدرات و چربی بالایی دارن برای خرگوش به هیچ عنوان مناسب نیستن . مثل برنج یا نان . البته اگر یه بار مثلا بیاد از کنار ظرف برنج چند تا دونه بخوره اشکالی نداره ولی نه اینکه برنج داخل رژیم غذاییش باشه .

خرگوش در اکثر موارد نیاز به شستشو ، واکسن ، ضد انگل و اینها رو نداره .

در هر صورت امیدوارم یه صاحب خوب پیدا کنه و حتما این نکات رو به صاحب جدید خرگوش انتقال بدید ( چون الان داره وارد بلوغ میشه و باید به رژیمش خیلی توجه بشه ) به علاوه ی اینکه به صاحب جدید بگید رژیم خرگوش رو به آرامی و در طول چند هفته از رژیمی که شما در نظر گرفته بودید به یه رژیم اصولی تغییر بده و یکشبه این کار رو نکنه که خیلی خطرناکه .

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    وحید کرمیان
    شماره عضویت
    14472
    میانگین پست در روز
    0.04
    سلام، من یه دختر مهربونم که 8 ماهمه و اسمم پشمک هست. شناسنامه دارم و هر 3 ماه یکبار پیش دکتر میرم و ضدّ انگل هام رو تا الان زدم. از نوزادی توی خونه بودم و همه خیلی دوستم داشتن و خیلی لوسم ولی متأسفانه خونواده م دیگه امکان نگهداری از من رو ندارن و دنبال یه آدم مهربون میگردن که بتونه از این به بعد از من نگهداری کنه. راستی، تهران هستم و غذام سبزی تازه (جعفری و گشنیز) و هویج هست و صبحها یه کم نون میخورم و ناهار هم 1-2 قاشق پلو. اگه شما یه آدم مهربون هستین که خرگوشا رو دوست دارید و بچه ی کوچیک ندارین و می تونین از من نگهداری کنین لطفاً هر چه زودتر تماس بگیرین: 0912488814109124888141
    خانه سالمندان اونجا یه محوطه بزرگه که هم واسه خوده خرگوش خوبه هم پیش هم نوع های خودشه09212326099 تلگرام
    سلام من میتونم خرگوشتونو ببرم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)