کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکوی تمینه
    شماره عضویت
    17934
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    بله واقعا خیلی سخته .. وابستگی بیش از حد این ترس رو در آدما بوجود میاره که خدای نکرده اتفاقی برای طوطی نیفته .. اما همین ترس باعث رخ دادن اتفاقات بد هست . طوطی هاتون رو دوست داشته باشید اما همیشه فکرتون مثبت باشه ، هیچوقت به مرگ و بیماری طوطی فکر نکنید ...

با لوله های pvc هم میشه مدل های جالبی درست کرد .. یا میتونید لوله رو خودتون بگیرید با اتصالات T شکل و زانویی به وصل کنید ( خوبیش اینه که میتونید مدلش رو بعدا تغییر هم بدین ) یا میتونید مدل انتخاب کنید و بدید به همونایی که لوله PVC میفروشن براتون اتو کنن ، یعنی محکمش کنن که دیگه باز نشه

این مدل رو ببینید :

http://www.parsipet.ir/thread9175.html
    با سلام من بالاخره تونستم یکجوری این استند را درستکنم و برای کفش هم از سینی استفاده کردم فقط نمیدونم چطوری باید روی این میخ هابپوشونم از وقتی کاسکوم رفته روش سعی میکنه این ها را بکنه کنف را باید روشبچسبونم چسب چوب ضرری نداره؟اینم عکسش مقوا سعی کردم بچسبونم ولی نشد یک سوال دیگههم در مورد چوب بستنی پزشکی دارم برای طوطی نوع چوبش مشکلی نداره میخوام باهاشاسباب بازی درست کنم در مورد ام دی اف هم تحقیق کردم توی سایت کاربران نوشته بودندشدیدا مضره .ببخشید که اینقدر سوال میپرسم ومزاحمتون میشم ممنون از راهنمایی هاهمیشگی تونhttp://up.parsipet.ir/uploads/ArcSoft-Image38_1b874.jpg این مدلی هم که معرفی کردید خیلی قشنگ و خوب بودhttp://www.parsipet.ir/thread11149.html فقط نمیدونم کنف از کجا گیر بیارم این اویز هم خیلی قشنگه

ویرایش توسط فلفلی : 12th August 2015 در ساعت 08:16 PM

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط فلفلی نمایش پست ها
    با سلام من بالاخره تونستم یکجوری این استند را درستکنم و برای کفش هم از سینی استفاده کردم فقط نمیدونم چطوری باید روی این میخ هابپوشونم از وقتی کاسکوم رفته روش سعی میکنه این ها را بکنه کنف را باید روشبچسبونم چسب چوب ضرری نداره؟اینم عکسش مقوا سعی کردم بچسبونم ولی نشد یک سوال دیگههم در مورد چوب بستنی پزشکی دارم برای طوطی نوع چوبش مشکلی نداره میخوام باهاشاسباب بازی درست کنم در مورد ام دی اف هم تحقیق کردم توی سایت کاربران نوشته بودندشدیدا مضره .ببخشید که اینقدر سوال میپرسم ومزاحمتون میشم ممنون از راهنمایی هاهمیشگی تونhttp://up.parsipet.ir/uploads/ArcSoft-Image38_1b874.jpg

سلام . جالب شد . طناب کنفی بگیرید ( طناب پنبه ای هم میگن بهش ) هم نازکش هست هم ضخیمش، از طناب فروشی ها بخرید .. دورش بپیچید چسب نیاز نیست ، اگه نازکش رو بگیرید میتونید چند دور بپیچید دیگه باز نمیشه چسب هم بزنید دو تا گوشه هاشو مشکل نداره

یا از این بانداژ ها بگیرید از داروخونه . فقط دور همون قسمت که میخ داره ببندید . زیاد ببندین که کاملا پوشیده بشه

چوب بستنی هم جنس چوبشو نمیدونم اما مشکلی نداره

ام دی اف هم استفاده نکنید . برای کف مشکلی نداره اما طوطی نباید بجوه

خواهش میکنم دوست من هر سوالی داشتید بپرسید

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    سلام یکسوالی واسم پیش اومده درمورد گار گرفتن طوطی خیلی از دوستان میگن طوطی هاشون گازهایه ناجور ازشون میگیره ولی این طوطی من از اینکه منو گاز بگیره میترسه الان مثلا من بخوام دستمو به طوطی نزدیک کنم و طوطی خوشش نیاد یا نخواد دهنشو باز میکنه دستمو میگیره یک فشار کوچیک میده بعد کلشو یک تکون میده و دستمو ول میکنه منم خیلی ازش راضی هستم میخواستم بپرسم چی میشه که طوطی شروع میکنه به گاز گرفتن یعنی من چکار کنم تا این عادت نیاد تو کله طوطیم من حس میکنم طوطیم فکر میکنه نمیتونه به دستم هیچ اسیبی برسونه و از اینکه فشارش بده با منقارش میترسه الان من هرجوری دلم بخواد میتونم با منقارش بازی کنم بگیرمش با انگشتم ثابت نگهش دارم یا کلشو تکون بدم خیلی کار کنه دستمو میگیره یک فشار کوچیکی میزنه و ول میکنه

ترفند دست دادن هم یک روزه یاد گرفت جایزه قبول نمیکرد ولی انگشتو نزدیکش کنی پاشو میزاره رو انگشت و دوباره میزاره رو دست یا چوب نشیمن

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکوی تمینه
    شماره عضویت
    17934
    نقل قول نوشته اصلی توسط منصور نمایش پست ها
    سلام یکسوالی واسم پیش اومده درمورد گار گرفتن طوطی خیلی از دوستان میگن طوطی هاشون گازهایه ناجور ازشون میگیره ولی این طوطی من از اینکه منو گاز بگیره میترسه الان مثلا من بخوام دستمو به طوطی نزدیک کنم و طوطی خوشش نیاد یا نخواد دهنشو باز میکنه دستمو میگیره یک فشار کوچیک میده بعد کلشو یک تکون میده و دستمو ول میکنه منم خیلی ازش راضی هستم میخواستم بپرسم چی میشه که طوطی شروع میکنه به گاز گرفتن یعنی من چکار کنم تا این عادت نیاد تو کله طوطیم من حس میکنم طوطیم فکر میکنه نمیتونه به دستم هیچ اسیبی برسونه و از اینکه فشارش بده با منقارش میترسه الان من هرجوری دلم بخواد میتونم با منقارش بازی کنم بگیرمش با انگشتم ثابت نگهش دارم یا کلشو تکون بدم خیلی کار کنه دستمو میگیره یک فشار کوچیکی میزنه و ول میکنه

ترفند دست دادن هم یک روزه یاد گرفت جایزه قبول نمیکرد ولی انگشتو نزدیکش کنی پاشو میزاره رو انگشت و دوباره میزاره رو دست یا چوب نشیمن
    با سلام فکر کنم این عادت در کاسکوتون بوجود نیومده چون وقتی دستتون رافشار میده دستتون را عقب نمیکشید و اون احساس میکنه شما از اون برترید اگه میخواهید این عادت را پیدا نکنه اولا کاری که دوست نداره را انجام ندید دوما هر وقت نوک زد دستتون را عقب نکشید و داد نزید من یک بار کاری را خلاف میل کاسکوم انجام دادم چنان چسبید به دستم ونوک زد که به دستم تا چند وقت باند پیچیده بودم چون حسابی عصبانیش کردم شما هیچ وقت اینکار را انجام ندید کاسکوی منم نوک نمیزنه مگه مورد ازار قرار بگیره من چند مورد از کاسکو ها را دیدم که به طوری صاحبشون را نوک زده کهنیاز به بخیه داشته ولی شما را نوک نمیزنه وبرای اینکه به این عمل خوب ادامه بده نگذارید دیگران هم اذیتش کنن چون ممکنه اون ها را نوک بزنه و اون ها هم دستشون را عقب بکشند وحس برتری کاسکو بوجود بیاد

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    با سلام فکر کنم این عادت در کاسکوتون بوجود نیومده چون وقتی دستتون رافشار میده دستتون را عقب نمیکشید و اون احساس میکنه شما از اون برترید اگه میخواهید این عادت را پیدا نکنه اولا کاری که دوست نداره را انجام ندید دوما هر وقت نوک زد دستتون را عقب نکشید و داد نزید من یک بار کاری را خلاف میل کاسکوم انجام دادم چنان چسبید به دستم ونوک زد که به دستم تا چند وقت باند پیچیده بودم چون حسابی عصبانیش کردم شما هیچ وقت اینکار را انجام ندید کاسکوی منم نوک نمیزنه مگه مورد ازار قرار بگیره من چند مورد از کاسکو ها را دیدم که به طوری صاحبشون را نوک زده کهنیاز به بخیه داشته ولی شما را نوک نمیزنه وبرای اینکه به این عمل خوب ادامه بده نگذارید دیگران هم اذیتش کنن چون ممکنه اون ها را نوک بزنه و اون ها هم دستشون را عقب بکشند وحس برتری کاسکو بوجود بیاد
    دقیقا من اصلا دستمو عقب نمیکشم چون مطمینم گاز نمیگیره و هیچ ترسی ندارم وقتی دستمو میگیره دقیقا به حرفی که الان زدید عمل میکنم هرکی میگه بزار بیاد رو دستم میگم به شرطی که سر به سرش نزاری دوما اگ دستتو با دهنش گرفت نترسی و دستتو عقب نکشی چون گاز نمیگیره هرکی قبول کنه میزارم بره رو دستش هرکی قبول نکنه میگم نمیخواد الان خیلی ازش راضی هستم هرچی بهش بدم کاعذ یا اسباب بازی محکم گازش میگیره یکهو دهنش میاره نزدیک دستم میگیره بعد ولش میکنه و اسباب بازی رو تیکه تیکه میکنه بخاطر گاز نگرفتنش کوچکترین ترسی از اینکه دستمو بگیره ندارم

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11

دقیقا من اصلا دستمو عقب نمیکشم چون مطمینم گاز نمیگیره و هیچ ترسی ندارم وقتی دستمو میگیره دقیقا به حرفی که الان زدید عمل میکنم هرکی میگه بزار بیاد رو دستم میگم به شرطی که سر به سرش نزاری دوما اگ دستتو با دهنش گرفت نترسی و دستتو عقب نکشی چون گاز نمیگیره هرکی قبول کنه میزارم بره رو دستش هرکی قبول نکنه میگم نمیخواد الان خیلی ازش راضی هستم هرچی بهش بدم کاعذ یا اسباب بازی محکم گازش میگیره یکهو دهنش میاره نزدیک دستم میگیره بعد ولش میکنه و اسباب بازی رو تیکه تیکه میکنه بخاطر گاز نگرفتنش کوچکترین ترسی از اینکه دستمو بگیره ندارم
    سلام . این مقاله رو بخونید

http://www.parsipet.ir/thread9070.html

دستتون رو زیاد از حد در اختیارش نذارید و فرصت اینکه گاز گرفتن رو یاد بگیره ، یا از سر کنجکاوی بخواد دستتون رو با منقارش محکم بگیره بهش ندین

دست دادن رو با فرمان " دست بده " همراه کنید . یعنی بهش بگید دست بده بعد دست رو ببرید نزدیک پا که پاش رو روی دست بذاره ، تشویق کلامی هم یادتون نره

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکوی تمینه
    شماره عضویت
    17934
    با سلام میخواستم بپرسم توی اصفهان کجا لوازم طوطی استند خود طوطی و پرنده های دیگه را میفروشن من کاسکوم را از فامیلمون خریدم و در این مورد اصلا اطلاع ندارم اگه میشه کمکم کنید هم برای خودم میخوام وهم برای افرادی که میشناسم.ممنونم

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    با سلام میخواستم بپرسم توی اصفهان کجا لوازم طوطی استند خود طوطی و پرنده های دیگه را میفروشن من کاسکوم را از فامیلمون خریدم و در این مورد اصلا اطلاع ندارم اگه میشه کمکم کنید هم برای خودم میخوام وهم برای افرادی که میشناسم.ممنونم
    سلام . من پت شاپ های اصفهان رو نمیدونم کجاست ولی یکی از دوستان تو پارسی پت اهل اصفهان هست . شاید بتونه راهنماییتون کنه . بهش پیام خصوصی بدید و ازش بپرسید

نمایش مشخصات: مهرانه - آکواریوم ماهی طوطی کاسکو دیسکس فلاورهورن

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    حیوان چیه ؟ عشقه منه ( کاسکو)
    شماره عضویت
    12338
    سلام
    روز جمعه تون بخیر

سلام ویژه به سپیده خانوم

بلاخره بعد از مدت ها تونستم یه پرنده بیارم خونه.

فعلا توی قرنطینه هست . خودمم واسه آب و غذا سمتش میرم . دیشب فقط کف قفس بود . اما وقتی از اتاق بیرون رفته بودم اومده بود بالا و تخمه خورده بود . ندیدم که شب روی چوب خوابید یا کف قفس . صبح هم از 7 صبح بیدار شد و شروع به بازی و سوت زدن کرد .
    صبح هم براش سیب گذاشتم . اومده بود و خورده بود .

امروز پرنده جدید گاهی سوت میزنه یا یه صدایی در میاره . نفس حواسش رو جمع میکنه ببینه این صدا از کجاس . بی تابی میکنه . توی قفس بالشو باز میکنه و میلرزونه . میخواد بپره بیرون . یه بار آوردمش بیرون و خونه رو نشونش دادم . تا یه کم خیالش راحت بشه . اما تا اون صداش در میاد نفس بیتابی میکنه. کاملا فهمیده . من یه بار دو روز ملنگوی دوست رو چند سال پیش نگه داشتم . نسبت به سوت های اون بی خیال بود . یا صدای یه بچه گربه که تو خونه آورده بودم رو هم میشنید و فقط صداشو یاد گرفت . اما اینجوری بیتابی نمیکرد .
    سپیده خانوم طبیعیه واکنش نفس به صدای اون پرنده ؟

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط m.m2020 نمایش پست ها
    سلام
    روز جمعه تون بخیر

سلام ویژه به سپیده خانوم

بلاخره بعد از مدت ها تونستم یه پرنده بیارم خونه.

فعلا توی قرنطینه هست . خودمم واسه آب و غذا سمتش میرم . دیشب فقط کف قفس بود . اما وقتی از اتاق بیرون رفته بودم اومده بود بالا و تخمه خورده بود . ندیدم که شب روی چوب خوابید یا کف قفس . صبح هم از 7 صبح بیدار شد و شروع به بازی و سوت زدن کرد .
    صبح هم براش سیب گذاشتم . اومده بود و خورده بود .

امروز پرنده جدید گاهی سوت میزنه یا یه صدایی در میاره . نفس حواسش رو جمع میکنه ببینه این صدا از کجاس . بی تابی میکنه . توی قفس بالشو باز میکنه و میلرزونه . میخواد بپره بیرون . یه بار آوردمش بیرون و خونه رو نشونش دادم . تا یه کم خیالش راحت بشه . اما تا اون صداش در میاد نفس بیتابی میکنه. کاملا فهمیده . من یه بار دو روز ملنگوی دوست رو چند سال پیش نگه داشتم . نسبت به سوت های اون بی خیال بود . یا صدای یه بچه گربه که تو خونه آورده بودم رو هم میشنید و فقط صداشو یاد گرفت . اما اینجوری بیتابی نمیکرد .
    سپیده خانوم طبیعیه واکنش نفس به صدای اون پرنده ؟
    سلام . مبارک باشه . امیدوارم دوست خوبی برای طوطی شما بشه

بله طبیعیه ..گاهی اوقات برید تو اتاق طوطی جدید که شما رو ببینه و به حضور شما کم کم عادت کنه ..

صفحه 1157 از 1238 نخستنخست ... 157657105711071138113911401141114211431144114511461147114811491150115111521153115411551156115711581159116011611162116311641165116611671168116911701171117211731174117511761207 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)