مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط منصور نمایش پست ها
    رو دستم بود وقتی بالا اورد افتاب پایین شکل تخمه کاملا حفظ شده بود هیچ چیز اضافه ای بالا نیاورد وقتی بالا اورد سرشو یکم بالا پایین کرد تخمه از دهنش افتاد پایین بعد خیلی عادی رفتار کرد

یک سوال دیگه از چوب درخت اکالیپتوس میشه واسه کاسکو استفاده کرد؟شنیدم درخت بومی استرالیا هستش گفتم شاید بشه استفاده کرد

یا از چوب این درخت که اسمشو نمیدونم

مشکلی نیست

اکالیپتوس جز درخت های مجاز هست

اما درباره درخت پایینی نظری نمیتونم بدم . چون اصلا نمیدونم چه نوعیه

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    سلام الان کاسکو من بدون هیچ ترسی رو دست هرکسی که بهش نزدیک بشه میره خداروشکر طوطی اجتماعی و نترسی هستش و از بقیه هم نمیترسه و رو دستشون میره خواستم بدونم الان که کاسکوم انقد خب رو دست میاد چه تمرین هایی هس که میتونم باهاش انجام بدم و ترسش رو بازم کمتر کنم و رفیق تر بشه باهام؟

الان بیشتر از یک ماه هستش تو گلویی سلام میگه و هنوز نتونسته واضح بگه بخاطر سن و سالش هستش یا کلا طول میکشه واضح بشه؟اخه فک کنم هنوز یک سالش نشده تازه داره رنگ چشمش از تیرگی به روشنی میره زیر لامپ مهتاب هنوزم تیره دیده میشه زیر نور افتاب روشن تر هستش
    ویرایش توسط منصور : 6th August 2015 در ساعت 10:56 PM

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    سلام الان کاسکو من بدون هیچ ترسی رو دست هرکسی که بهش نزدیک بشه میره خداروشکر طوطی اجتماعی و نترسی هستش و از بقیه هم نمیترسه و رو دستشون میره خواستم بدونم الان که کاسکوم انقد خب رو دست میاد چه تمرین هایی هس که میتونم باهاش انجام بدم و ترسش رو بازم کمتر کنم و رفیق تر بشه باهام؟

الان بیشتر از یک ماه هستش تو گلویی سلام میگه و هنوز نتونسته واضح بگه بخاطر سن و سالش هستش یا کلا طول میکشه واضح بشه؟اخه فک کنم هنوز یک سالش نشده تازه داره رنگ چشمش از تیرگی به روشنی میره زیر لامپ مهتاب هنوزم تیره دیده میشه زیر نور افتاب روشن تر هستش
    سلام . خیلی خوشحال شدم . بهتر هم میشه ایشالا . آموزش تریک های مختلف میتونه تاثیر خوبی روی ارتباط شما بذاره .. که آموزش هاش تو این بخش هست :

آموزش به طوطی سانان

میتونه هم برای سن کمش باشه هم به خاطر گفتن اولین کلمه که معمولا طول میکشه .. تا 11 12 ماهگی هم ممکنه طول بکشه . طوطی قبلی من از 5 ماهگی اسم خودش رو نا واضح میگفت و تو سن 11 ماهگی برای اولین بار تونست اسمش رو واضح بگه .. استثنا هم هست حالا باید شما تمرین کنید باهاش . مثلا اگه دیدین داره ناواضح میگه .. اول خیلی با هیجان تشویقش کنید و حایزه بدین و بعد خودتون واضح تکرار کنید دوباره .. اینجوری کم کم واضخ تر میگه

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16023
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام . خیلی خوشحال شدم . بهتر هم میشه ایشالا . آموزش تریک های مختلف میتونه تاثیر خوبی روی ارتباط شما بذاره .. که آموزش هاش تو این بخش هست :

آموزش به طوطی سانان

میتونه هم برای سن کمش باشه هم به خاطر گفتن اولین کلمه که معمولا طول میکشه .. تا 11 12 ماهگی هم ممکنه طول بکشه . طوطی قبلی من از 5 ماهگی اسم خودش رو نا واضح میگفت و تو سن 11 ماهگی برای اولین بار تونست اسمش رو واضح بگه .. استثنا هم هست حالا باید شما تمرین کنید باهاش . مثلا اگه دیدین داره ناواضح میگه .. اول خیلی با هیجان تشویقش کنید و حایزه بدین و بعد خودتون واضح تکرار کنید دوباره .. اینجوری کم کم واضخ تر میگه
    خیلی ممنون برگ درخت نخل واسه طوطی ها مجاز هستش؟اخه اینجا با برگ خشک شده درخت نخل چیز هایه خیلی جالبی میسازن مثل طناب دمپایی توپ ها کوچیک خواستم بدونم اگه موردی نداره از اینجور چیزا واسه کاسکوم بگیرم چون مطمین از جویدن و نابود کردم برگ خشک درخت خرما لذت میبره

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    خیلی ممنون برگ درخت نخل واسه طوطی ها مجاز هستش؟اخه اینجا با برگ خشک شده درخت نخل چیز هایه خیلی جالبی میسازن مثل طناب دمپایی توپ ها کوچیک خواستم بدونم اگه موردی نداره از اینجور چیزا واسه کاسکوم بگیرم چون مطمین از جویدن و نابود کردم برگ خشک درخت خرما لذت میبره
    سلام . درخت خرما ،مجاز هست . اما از تمیز بودنش مطمئن بشید حتما ،

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16023
    سلام این کاسکوها هم مثل عروسا اواز میخونن؟صدایه اواز خوندن عروسا رو نشنیده که بگم ازش تقلید میکنه ولی چند روزیه ظهرها میشنه اواز میخونه خیلی جالبه احساس میکنم هروقت شاده اواز میخونه

تمرین دست دادن هم امروز خواستم باهاش تمرین کنم وقتی انگشتمو بهش نزدیک میکردم خودش دست میداد عین کلیپ خیلی راحت جوری که حس کردم این تمرین قبلا باهاش انجام شده پاشو میزاشت رو انگشتم دوباره میزاشت رو چوب نشیمن ولی جایزه بهش میدادم پرت میکرد طبق معمول
    ویرایش توسط منصور : 8th August 2015 در ساعت 02:45 PM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکوی تمینه
    شماره عضویت
    17934
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein021t نمایش پست ها
    سلام زنگ زدم دکتر برهانی کیا گفت که یا مسموم شده یا مریض شده الان شدید شده و باید از مدفوعش تشخیص داد ولی مدفوعشم طبیعیه میدونم دیگه چطور باید تشخیص داد ولی باید فردا ببرمش دامپزشک
    با سلام خدا بد نده ایشااله خوب میشه من الان که پست ها را دیدم نگرانش شدم خبرش رو حتما بدید شاید مثل فلفلی شده اخه یه بار اون یه تکه پسته را درسته قورت داد و هی سعی میکرد بالا بیاره و حالش خیلی بد بود مدفوعشم طبیعی بود ولی چیزی نمیخورد الان حال اقا رافی چطوره؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکوی تمینه
    شماره عضویت
    17934
    سلام این کاسکوها هم مثل عروسا اواز میخونن؟صدایه اواز خوندن عروسا رو نشنیده که بگم ازش تقلید میکنه ولی چند روزیه ظهرها میشنه اواز میخونه خیلی جالبه احساس میکنم هروقت شاده اواز میخونه

تمرین دست دادن هم امروز خواستم باهاش تمرین کنم وقتی انگشتمو بهش نزدیک میکردم خودش دست میداد عین کلیپ خیلی راحت جوری که حس کردم این تمرین قبلا باهاش انجام شده پاشو میزاشت رو انگشتم دوباره میزاشت رو چوب نشیمن ولی جایزه بهش میدادم پرت میکرد طبق معمول
    سلام دقیقا درسته کاسکوها وقتی شادند شروع مکنن به اواز خواندن در ضمن مبارک باشه که کاسکوتون به شما دست میده من هر کاری کردم دست نمیده در عوض میاد رو دستمولی بهادر دست میده با جایزه ولی بعدش یک نوک جانانه نثارم میکنه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    17193
    سلام دوستان
    من چندتا سوال داشتم.
    1-به نظرتون فندق من چندسالش؟(آواتارم)
    2-وقتی میذارمش رو فرش، چارچنگولی به جون فرش میفته و شروع میکنه به نوک گرفتن فرش...دلیلش چیه؟
    3-وقتی زیاد بغلم میمونه،سرشو تند تند تکون میده،تنفسش صدادار میشه و غذاشو میاره بالا...چیکار کنم بالانیاره؟دلیلش هیجانه؟یه جا خوندم وقتی از چیزی خوششون میاد و هیجان زده میشن اینکارو میکنن....
    باتشکر...

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط negin.b نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من چندتا سوال داشتم.
    1-به نظرتون فندق من چندسالش؟(آواتارم)
    2-وقتی میذارمش رو فرش، چارچنگولی به جون فرش میفته و شروع میکنه به نوک گرفتن فرش...دلیلش چیه؟
    3-وقتی زیاد بغلم میمونه،سرشو تند تند تکون میده،تنفسش صدادار میشه و غذاشو میاره بالا...چیکار کنم بالانیاره؟دلیلش هیجانه؟یه جا خوندم وقتی از چیزی خوششون میاد و هیجان زده میشن اینکارو میکنن....
    باتشکر...
    سلام .

1.از این عکس مشخص نیست . تو نور طبیعی روز رنگ چشمش رو نگاه کنید و بگید

2. دلیلش اینه که جویدن و تخریب وسایل رو دوست داره . براش اسباب بازی همیشه در دسترس باشه

3. رفتارهای جفت یابی از خودش نشون میده، وقتی میبینید این حالت شروع شده بذاریدش روی قفس و به بازی کردن و خاروندن سرش و هرکاری که باعث این حالت شده ادامه ندین

صفحه 1155 از 1238 نخستنخست ... 155655105511051136113711381139114011411142114311441145114611471148114911501151115211531154115511561157115811591160116111621163116411651166116711681169117011711172117311741205 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)