صفحه 7 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 61 به 70 از 121
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم اب شور
    شماره عضویت
    18509
    ممنون بابت پاسختون.من اب رو استفاده میکنم و 2 ماهه که دستگاهو خریدم و روزه نصبش با دستگاه خوده نصاب تست کردم tds اب روی 10 بود.حالا به نظره شما چکار کنم.یه دستگاه tds سنج بگیرم .ولی من چون شک داشتم به اب اون اب خالی بدون نمک رو هم تست زدم که فسفات و نیتراتش صفر بود.این تستا واسه اب شیرین هم جواب میدن؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم اب شور
    شماره عضویت
    18509
    ممنون بابت پاسختون.ولی نمک دلتا که گرفتم کمتر از 12 ساعت شفاف شد.شما استفاده کردید از نمک دلتا مارین.چطوره خوبه؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم اب شور
    شماره عضویت
    18509
    دوستان میخام یک سری تغییرات توی اک بدم که به کمک شما دوستان که سابقه بیشتری توی نگهداری از اکواریوم دارید نیاز دارم.لطفا مثل همیشه کمک و همفکری کنید تا پول بی زبونو حیف نکنم و به خاستم برسم .ممنون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم اب شور
    شماره عضویت
    18509
    تصمیم گرفتم که همه مدیاهارو که 3 کیلو سرامیک و 1 کیلو نوخودی هستو بریزم دور و 1 لیتر ماتریکس سیچم که یکی از دوستان پیشنهاد دادن استفاده کنم.و چیزه دیگه هم ایا لازم هست اک من حجم تانک خالی 200 لیتره و با سامپ و رف میشه 300 لیتر و اسکیمرم که مارکه خوبی نیست رو عوض کنم و واسه اسکیمر متناسب با حجم تانکم که قیمتش حدود 500 تومان بشه بهترین گزینه چی هست.ویک یا دو تا راکتور هم میخام راه بندازم یکی بایو پلت و یکی دیگه اگر لازم هست چه راکتوری باشه.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم اب شور
    شماره عضویت
    18509
    به نظرم یکم ابه اک زرد میزنه ممکنه واسه خاطر اسکیمر باشه.عکس اسکیمر و اک رو هم میزارم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم اب شور
    شماره عضویت
    18509

کف میکنه ولی ابش شفافه و سبز پر رنگ نیست

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم اب شور
    شماره عضویت
    18509

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    17289
    نقل قول نوشته اصلی توسط taraz_d نمایش پست ها
    تصمیم گرفتم که همه مدیاهارو که 3 کیلو سرامیک و 1 کیلو نوخودی هستو بریزم دور و 1 لیتر ماتریکس سیچم که یکی از دوستان پیشنهاد دادن استفاده کنم.و چیزه دیگه هم ایا لازم هست اک من حجم تانک خالی 200 لیتره و با سامپ و رف میشه 300 لیتر و اسکیمرم که مارکه خوبی نیست رو عوض کنم و واسه اسکیمر متناسب با حجم تانکم که قیمتش حدود 500 تومان بشه بهترین گزینه چی هست.ویک یا دو تا راکتور هم میخام راه بندازم یکی بایو پلت و یکی دیگه اگر لازم هست چه راکتوری باشه.
    بعد از اینکه مدیا ها رو ریختی دور، اسکیمرت هم بذار کنار و اسکیمر جدید بخر. تا اسکیمرت رو عوض نکردی دنبال راکتور نرو وگرنه تانکت سیانو میزنه. اول از همه اسکیمر خوب.
    دوم این که توی خونه ورودی آب به سامپ از چه فیلتری استفاده کردی؟ من هم فیلتر ساکس دارم و هم پد اسفنجی و هم پد سفید. این قسمت فیلتراسیون هم مهمه و واسه من تاثیر زیادی داشته توی تمیزی آب
    ویرایش توسط Evanescence : 11th November 2015 در ساعت 11:22 AM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم اب شور
    شماره عضویت
    18509
    نقل قول نوشته اصلی توسط Evanescence نمایش پست ها
    بعد از اینکه مدیا ها رو ریختی دور، اسکیمرت هم بذار کنار و اسکیمر جدید بخر. تا اسکیمرت رو عوض نکردی دنبال راکتور نرو وگرنه تانکت سیانو میزنه. اول از همه اسکیمر خوب.
    دوم این که توی خونه ورودی آب به سامپ از چه فیلتری استفاده کردی؟ من هم فیلتر ساکس دارم و هم پد اسفنجی و هم پد سفید. این قسمت فیلتراسیون هم مهمه و واسه من تاثیر زیادی داشته توی تمیزی آب
    من از یه پد اسفنجی ویه پد دیگه هست از این الیافیا که شبیه پنبه است.به نظره شما از چه پدی استفاده کنم و مشکل شما چی بود با پدهای قبلتون.به جز راکتوره بایو و مدیای ماتریکس و رفر هم که دارم چیزه دیگهای لازم هست مثلا راکتوره دیگه ای.من از یه پودر استفاده میکنم به نام elemental که کلسیم و منیزیومو استرانسیوم این واسه ثبات kh یا ph خوبه یا نه کاره دیگهای انجام میده

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    17431
    نقل قول نوشته اصلی توسط taraz_d نمایش پست ها
    من از یه پد اسفنجی ویه پد دیگه هست از این الیافیا که شبیه پنبه است.به نظره شما از چه پدی استفاده کنم و مشکل شما چی بود با پدهای قبلتون.به جز راکتوره بایو و مدیای ماتریکس و رفر هم که دارم چیزه دیگهای لازم هست مثلا راکتوره دیگه ای.من از یه پودر استفاده میکنم به نام elemental که کلسیم و منیزیومو استرانسیوم این واسه ثبات kh یا ph خوبه یا نه کاره دیگهای انجام میده
    خسته نباشی دوست عزیز. شما میتونید همزمان هم از پد پشم شیشه و هم از فیلتر ساکس استفاده کنید ولی خوب زمانی که فیلتر ساکس باشه دیگه نیازی به پد نیست چون بسیار بهتر عمل ف/ی/ل/ت/ر/ی/ن/گ رو انجام میده. اگه شما صخره به میزان کافی داشته باشین دیگه نیازی هم به ماتریکس نیست البته اگه باشه خیلی بهتره و دیگه خیالتون از بابت نیتریت راحت میشه. اون المنتال هم واسه اسکلت سازی مرجانها و صدفهاست. و اگه یه اسکیمر قویتر بگیری با خیال راحتتر میتونی از بایو پلت یا سایر منابع کربنی استفاده کنی
    ویرایش توسط jigsaw : 11th November 2015 در ساعت 06:10 PM

صفحه 7 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)