فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  0
لایک لایک:  0
مخالفت مخالفت:  0
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: زخم خرگوش من

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    سایه
    تخصص
    ادبیات
    حیوان خانگی
    خرگوش
    شماره عضویت
    12920
    میانگین پست در روز
    0.04

زخم خرگوش من

سلام
    من دیروز متوجه یه زخم بالای دست خرگوشم شدم، چون خرگوش من اجازه نمیده بغلش کنم پس بسختی تونستم زخمش رو ببینم.اینجا منطقه لنگرود دکتر دامپزشک خوب نمیشناسم و بردن اون بخاطر عادت نداشتن به بغلم بشدت سخت و برای اون استرس زاست، خرگوش من زیاد خودشو تیمار میکنه و مشخصه که رنج میکشه، اما هنوز کمی بازی میتونه بکنه هرچند کم شده، وقتی داشت میگشت من از دور متوجه شدم یک قسمت یک سانتیمتری بدنش موی همسانی با سایر بدنش نداره و بعد دیدم که اون قسمت موش ریخته و کوتاه یک زخمه.. زخمی که خونی نیست بیشتر به بریدگی شباهت داره، من خیلی مواظب خرگوشهام هستم اتاقشون رو تمیز میکنم جای دستشویی روزانه عوض میشه، یونجه کافی دراختیار دارن.نمیدونم ایا به جایی خورده یا انگل و بیماری داره، من دوتا خرگوش دارم که همه سعیمو میکنم استرس و ناراحتی نبینن بخاطر همین فقط نوازش میکنم بغل نمیکنم و اونها هم نمیخان عادت ندارن، محل زندگی اونها اتاقک کنار اتاقم هست و هر روز در خونه رو باز میذارم که اگه دوست داشتن برن باغچه و هوا بخورن و اونها بعد یک ساعت برمیگردن به اتاقشون.. نگرانم و خواهش میکنم کمکم کنید که خرگوش هشت نه ماهه من خوب بشه. اگه این زخم نیاز به بررسی بیشتر داره بپرسید و من دقیقا توصیفش کنم یا هرچیز شک برانگیز رو بگید و چه مراقبتی کنم، خرگوش من اصلا نمیذاره نزدیک زخمش دست بزنم ولی من حتما بخاطر اینکه مشخص بشه سعی میکنم ببینم هرچیزسوالی رو جواب بدم، خواهش میکنم نجاتش بدید

تیم مدیریت کل سایت sisil آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    پرنیان
    علایق
    یک کلام حیوانات
    تخصص
    حسابرس . دستیار دندانپزشک.
    حیوان خانگی
    آکواریوم . خرگوش . طوطی . قمری.همستر
    شماره عضویت
    8234
    میانگین پست در روز
    1.84
    نقل قول نوشته اصلی توسط gharibeam نمایش پست ها
    سلام
    من دیروز متوجه یه زخم بالای دست خرگوشم شدم، چون خرگوش من اجازه نمیده بغلش کنم پس بسختی تونستم زخمش رو ببینم.اینجا منطقه لنگرود دکتر دامپزشک خوب نمیشناسم و بردن اون بخاطر عادت نداشتن به بغلم بشدت سخت و برای اون استرس زاست، خرگوش من زیاد خودشو تیمار میکنه و مشخصه که رنج میکشه، اما هنوز کمی بازی میتونه بکنه هرچند کم شده، وقتی داشت میگشت من از دور متوجه شدم یک قسمت یک سانتیمتری بدنش موی همسانی با سایر بدنش نداره و بعد دیدم که اون قسمت موش ریخته و کوتاه یک زخمه.. زخمی که خونی نیست بیشتر به بریدگی شباهت داره، من خیلی مواظب خرگوشهام هستم اتاقشون رو تمیز میکنم جای دستشویی روزانه عوض میشه، یونجه کافی دراختیار دارن.نمیدونم ایا به جایی خورده یا انگل و بیماری داره، من دوتا خرگوش دارم که همه سعیمو میکنم استرس و ناراحتی نبینن بخاطر همین فقط نوازش میکنم بغل نمیکنم و اونها هم نمیخان عادت ندارن، محل زندگی اونها اتاقک کنار اتاقم هست و هر روز در خونه رو باز میذارم که اگه دوست داشتن برن باغچه و هوا بخورن و اونها بعد یک ساعت برمیگردن به اتاقشون.. نگرانم و خواهش میکنم کمکم کنید که خرگوش هشت نه ماهه من خوب بشه. اگه این زخم نیاز به بررسی بیشتر داره بپرسید و من دقیقا توصیفش کنم یا هرچیز شک برانگیز رو بگید و چه مراقبتی کنم، خرگوش من اصلا نمیذاره نزدیک زخمش دست بزنم ولی من حتما بخاطر اینکه مشخص بشه سعی میکنم ببینم هرچیزسوالی رو جواب بدم، خواهش میکنم نجاتش بدید
    سلام
    اول اینکه دوست عزیزم خونسردی خودت و حفظ کن لطفا با آرامش میشه مسائل و حل کرد
    و در مورد مشکل خرگوشتون
    این چیزی که شما میفرمایید به احتمال زیاد قارچ باید باشه ولی تا عکسش و نگذارید مشخص نمیشه
    اگر خواستید نزد دامپزشک هم ببرید نباید بغلتون بگیرید داخل باکس یا سبد قابل اطمینان و محکم گذاشته میشه و در کلینیک از اون خارج میشه چون همون طور که گفتی استرس میگیره
    با کمک شخص دیگری ، آروم نگهش دارن و شما عکس بگیر واضح بگذار اینجا تا دقیق بشه نظر داد
    تو خونه یا قفسش بسترش چی هست ؟ یعنی بیشتر روز کجا راه میره ؟
    خودش و تیمار میکنه منظورت تمیز کردن خودش هست ؟ از کسل بودن گوشه نشینی زیاد ، گرمای بالای بدن ، بی اشتهایی اینها چی علائمی داره حتما توضیح بده کامل لطفا تا بشه اظهار نظر کرد
    عکس ت رو به ظریقی که توی این لینک اومده آپلود کن لطفا
    http://mihanpet.ir/showthread.php?t=25765

و بحث رو در تاپیک مربوط به خودش که این لینک زیر هست ادامه بده و جواب سوالهام رو بده
    http://mihanpet.ir/showthread.php?t=...962#post257962

سهم من دور ریزه های توست لقمه از دهانم مگیر

ای اشرف مخلوقات

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)