فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  3
لایک لایک:  1
مخالفت مخالفت:  0
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: نوع این کبوتر

کاربر جدید
    شماره عضویت
    3372
    میانگین پست در روز
    0.01

نوع این کبوتر

سلام
    چند سوال داشتم
    اولا من کبوتر باز نیستم و هیچ اطلاعاتی راجبش ندارم

1-این کبوتر که عکساش رو در لینک های زیر گذاشتم از چه نژادی هست و چند می ارزه؟

2- چطور میشه که این کبوتر یهو اومد داخل حیاتمون نشست و هیچ ترسی نداشت تا نزدیکش شدم پرواز کرد رفت دوباره اومد دوباره فراریش دادم دوباره اومد یک روز کارش همین بود تا اخر تو حیات براش غذا گذاشتم و الان چند روز میره پرواز میکنه میاد تو حیات
    چطور شده که این کبوتر یک روز ولکون خونه ما نبود با اینکه اطلا همسایه هامون کبوتر ندارن

3- اگر لانه براش درست کردم تو ارتفاع چطور حالیش بکنم اینجا بره؟

مدیر ارشد و مدیر تالار گربه animal lover آواتار ها
    شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.30
    نقل قول نوشته اصلی توسط sokoot67 نمایش پست ها
    سلام
    چند سوال داشتم
    اولا من کبوتر باز نیستم و هیچ اطلاعاتی راجبش ندارم

1-این کبوتر که عکساش رو در لینک های زیر گذاشتم از چه نژادی هست و چند می ارزه؟

2- چطور میشه که این کبوتر یهو اومد داخل حیاتمون نشست و هیچ ترسی نداشت تا نزدیکش شدم پرواز کرد رفت دوباره اومد دوباره فراریش دادم دوباره اومد یک روز کارش همین بود تا اخر تو حیات براش غذا گذاشتم و الان چند روز میره پرواز میکنه میاد تو حیات
    چطور شده که این کبوتر یک روز ولکون خونه ما نبود با اینکه اطلا همسایه هامون کبوتر ندارن

3- اگر لانه براش درست کردم تو ارتفاع چطور حالیش بکنم اینجا بره؟
    سلام.
    نژاد خاصی فکر نکنم داشته باشه!! شاید بخاطر کاکلش فقط.!! دراین مورد و قیمتش دوستانی که کبوتر دارند بیشتر میتونن کمک کنن.

اینکه چطور اومده خونتون ، شاید به این خاطر باشه که احساس امنیت از محل قبلیشو از دست داده یا از سرما و گرسنگی پناه اورده!!هر چند این کبوترها معمولا جلد هستن و خیلی عجیبه که اومده توی حیاطتون .

اگه دقت کنید به پاهاش پلاک هست . یعنی صاحب داره . شما بهتره یه کم جستجو کنید و صاحب اصلیشو پیدا کنید. حتما نباید از همسایه های اطرافتون باشه. ممکنه از کوچه های مجاور اومده باشه. اگه مسیرش دور بود توی خونتون میموند نه اینکه بره و بیاد .پس صاحبش همون اطرافه.

به نظرم شما فقط براش غذا بزارید بهتره تا لونه . اینطوری عادت نمیکنه و زودتر پیش صاحبش برمیگرده.

کاربر جدید
    شماره عضویت
    3372
    میانگین پست در روز
    0.01
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام.
    نژاد خاصی فکر نکنم داشته باشه!! شاید بخاطر کاکلش فقط.!! دراین مورد و قیمتش دوستانی که کبوتر دارند بیشتر میتونن کمک کنن.

اینکه چطور اومده خونتون ، شاید به این خاطر باشه که احساس امنیت از محل قبلیشو از دست داده یا از سرما و گرسنگی پناه اورده!!هر چند این کبوترها معمولا جلد هستن و خیلی عجیبه که اومده توی حیاطتون .

اگه دقت کنید به پاهاش پلاک هست . یعنی صاحب داره . شما بهتره یه کم جستجو کنید و صاحب اصلیشو پیدا کنید. حتما نباید از همسایه های اطرافتون باشه. ممکنه از کوچه های مجاور اومده باشه. اگه مسیرش دور بود توی خونتون میموند نه اینکه بره و بیاد .پس صاحبش همون اطرافه.

به نظرم شما فقط براش غذا بزارید بهتره تا لونه . اینطوری عادت نمیکنه و زودتر پیش صاحبش برمیگرده.

ممنون از پاسختون

دوسال پیش قبل از ما خانواده ی دیگه زندگی میکردند کبوتر باز بود ممکن کبوتر اونا باشه که بعد دوسال برگشته چون همون دوسال پیش گفت یکی از کبوترهاش فرار کرده بود
    یعنی کبوتر اینقدر باهاش بعد دوسال برگشته به وطن

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)