توجه:این پست به اشتراک گذاشته شده یعنی صاحب این آگهی اینجا حضور نداره

پس لطف کنید فقط با شماره تلفن داده شده تماس بگیرید

ارسالی: من وانیلم خیلی از عمو ها و خاله ها منو میشناسین فیلم ها و عکسامو دیدین یه عرضی داشتم خدمت همتون. خلاصه و مفید بگم وقتتونو نگیرم من دنبال یه خونه و خونواده می گردم مامانم خیلی منو دوست داره البته ، الکی فحش و نفرین بارش نکنین، ولی یه مشکلی هست که من خودمم در جریانش هستم و می دونم چرا دیگه نمی تونه من و پشمالو رو نگه داره حتا ما راضی شدیم بریم تو پارک اما مامانم نمی زاره می گه گناه داریم . من بسیار عاقا و باشخصیت و حرف گوش کن هستم ضمنا فقط به خاطر خصلت های مردونه ای که دارم زیاد از خانوم پیشی ها خوشم نمیاد فقط عالیس چشمم رو گرفته بود البته که رفت. من خیلی هم شکمو هستم هر چی می خورین منم باید تست کنم حتمن تنها تنها نمیشه بخورین. خلاصه سرتونو درد نیارم هر کی منو میخاد به مامانم زنگ بزنه فقط بهش نگین که من اومدم پست گذاشتم. ۰۹۱۲۵۷۰۹۲۳۲

ارسالی: در ادامه صحبت های دوستم وانیل، بنده هم پشمالو هستم. یه سری مساعل رو وانیل خان گفتند بنده فقط بگم که من خیلی بیرون دوست دارم کلی هم با مامانم که خیلی دوستم داره لجبازی می کنم و کارهای بد می کنم که برم بیرون اما مامانم میگه اگه من برم بیرون بلا سرم میاد ولی هم خودم عصبانی میشم هم با کارای بدم مامانمو سکته می دم یه روز بالاخره. از خاله ها و عمو ها هر کی حیاط یا باغ داره که به کوچه خیابون راه نداشته باشه غذای خوب هم به من می ده سریع و فوری با مامانم تماس بگیره تازه من بغلی و لوس هم هستم میام تو بغلتون میشینم خرخر می کنم بوس می کنم تازه اگه بگین جوجوک اومده بدو بدو میرم دم پنجره تا دید بزنم . شماره مامانم ۰۹۱۲۵۷۰۹۲۳۲ زود زنگ بزنین وگرنه تا یه ماه دیگه میرم تو پارک