توجه:این پست به اشتراک گذاشته شده یعنی صاحب این آگهی اینجا حضور نداره

پس لطف کنید فقط به لینک زیر مراجعه کنید

https://www.instagram.com/p/BAWLR8pmpN0/

بلکی پسر زیبا و آسیب دیده ما امروز تحت عمل جراحی سنگین شکستگی هردوطرف لگن قرار گرفت. و انصافا عملش بسیار عالی انجام شد که خدا را شاکر هستیم. الان هم کم کم به هوش آمده و آماده ترخیص از کلینیک هست. ممنون از خانم مسعودی عزیز که از صبح پا به پای بلکی جان در کلینیک حضور داشتند و پسری رو تنها نگذاشتند. حدود یک ماه تا شش هفته مراقبت بعد عمل دارد که فعلا پیش ما خواهد بود.

یک درد و دل دوستانه:
دوستان عزیز پیج گربه های اکباتان، حیات و ادامه فعالیت های این پیج بسته به کمکها و همکاری شما مهربانان هست. تا وقتی حمایت های شما باشد ما هم هستیم در غیر اينصورت مجبوریم قدمهامان را کوتاه تر و آهسته تر برداریم و ضرب آهنگ کمک رسانی هایمان را کند کنیم و مثل بسیاری از پیج ها تنها به اشتراک گذاری عکسهای گربه های زیبا سالم و خانگی شما بپردازیم کاری که خیلی از پیج ها انجام میدهند و روز به روز به تعداد بازديدکنندگانشان افزوده ميشود. برای بلکی جان شاید در حدود شش پست کمک گذاشتیم و هربار از شما دوستان خواستیم همراهمان باشید و با حمایت هایتان ما را دلگرم کنید اما سرآخر باز نتوانستیم کل مبلغ جراحی رو تامین کنیم و الان چیزی حدود هشتصد تومان بدهکار شدیم!
در صورت تمایل کمک کنید بتونیم بدهی بلکی رو تسویه کنیم. 5022291035848520 مینا شرفیآقا بلکی حالش خیلی خوبه کلی هم صبح غذا خورده
580 از هزینه های بلکی هنوز مونده
لینک ویدئو:

https://www.instagram.com/p/BAWLR8pmpN0/