فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  13
لایک لایک:  0
مخالفت مخالفت:  0
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: کمک به بچه گربه گرسنه و به شدت محتاج کمک!

کاربر میهن پت
    شماره عضویت
    8471
    میانگین پست در روز
    0.04

کمک به بچه گربه گرسنه و به شدت محتاج کمک!

سلام .آیا کسی هست که به یک بچه گربه ضعیف و به شدت گرسنه در نیشابور کمک کنه؟3 ماه پیش هنگام بازدید از خونه اقوام متوجه سه تا بچه گربه ضعیف شدم که در حیاط خونه از شدت گرسنگی به هرکس که نزدیکش می شد التماس می کردن .متاسفانه صاحب خونه کوچکترین اهمیتی به این موجودات بیچاره نمی کرد و با چوب این طفلکیا رو می زد .من با وجود مخالفت شدیدخانواده(به دلیل داشتن یک گربه دیگه) یکی از بچه گربه های ضعیفو یواشکی به خونه بردم و با وجود دعوای شدیدی که با من شد موفق به نگهداری گربه دوست داشتنی شدم و الان صحیح و سالمه.پدرم به شدت دلش به دوتا کوچولوی دیگه سوخت برای همین یک روز در میون براشون غذا می برد و حتی براشون تو زمستون یه جای گرم درست کرد.اما متاسفانه امروز پدرم هرچی دنبال یکیشون گشت پیداش نکرد تا اینکه جای خوابشونو چک کرد و دید یکی از این کوچولو ها از شدت گرسنگی و سرما سرجاش مرده.صاحب های خونه وجدان ندارن ،من هم توانایی نگهداری یک گربه دیگه رو اصلا ندارم (نه از لحاظ مالی و نه روانی).خواهش می کنم حتی تو حیاطتون هم اگر می تونین از اخرین بچه گربه ای که مونده نگهداری کنین وگرنه این یکی هم مرگش حتمیه.

شماره تلفن:05142619617

مدیر ارشد و مدیر تالار گربه animal lover آواتار ها
    شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.29
    نقل قول نوشته اصلی توسط catymiller نمایش پست ها
    سلام .آیا کسی هست که به یک بچه گربه ضعیف و به شدت گرسنه در نیشابور کمک کنه؟3 ماه پیش هنگام بازدید از خونه اقوام متوجه سه تا بچه گربه ضعیف شدم که در حیاط خونه از شدت گرسنگی به هرکس که نزدیکش می شد التماس می کردن .متاسفانه صاحب خونه کوچکترین اهمیتی به این موجودات بیچاره نمی کرد و با چوب این طفلکیا رو می زد .من با وجود مخالفت شدیدخانواده(به دلیل داشتن یک گربه دیگه) یکی از بچه گربه های ضعیفو یواشکی به خونه بردم و با وجود دعوای شدیدی که با من شد موفق به نگهداری گربه دوست داشتنی شدم و الان صحیح و سالمه.پدرم به شدت دلش به دوتا کوچولوی دیگه سوخت برای همین یک روز در میون براشون غذا می برد و حتی براشون تو زمستون یه جای گرم درست کرد.اما متاسفانه امروز پدرم هرچی دنبال یکیشون گشت پیداش نکرد تا اینکه جای خوابشونو چک کرد و دید یکی از این کوچولو ها از شدت گرسنگی و سرما سرجاش مرده.صاحب های خونه وجدان ندارن ،من هم توانایی نگهداری یک گربه دیگه رو اصلا ندارم (نه از لحاظ مالی و نه روانی).خواهش می کنم حتی تو حیاطتون هم اگر می تونین از اخرین بچه گربه ای که مونده نگهداری کنین وگرنه این یکی هم مرگش حتمیه.
    سلام. خیلی متاسفم. واقعا دیدن زجرو درد این زبون بسته ها غیر قابل تحمله.
    لطفا شماره تماس و اگه تونستید عکسی از بچه بزارید تا زودتر واگذار بشن . ممنون
    ویرایش توسط animal lover : 6th January 2016 در ساعت 03:00 PM

کاربر میهن پت
    شماره عضویت
    8471
    میانگین پست در روز
    0.04
    سلام animal lover عزیز.ممنونم از پاسختون.متاسفانه عکسی از این کوچولو ندارم اما یکی از چشم هاش کمی مشکل داره.

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.29
    سلام animal lover عزیز.ممنونم از پاسختون.متاسفانه عکسی از این کوچولو ندارم اما یکی از چشم هاش کمی مشکل داره.
    سلام، ميتونيد يه لطفي كنيد ، تا موقعي كه واگذار بشه براش مرتب ابو غذا ببريد ، يه كم لباس يا هر چيزي كه براي گرم شدنش به درد بخوره براش ببريد؟ درمان چشمش هم كار سختي نيست ، احتمالا از عفونت و سرما اينطوري شده ، فقط روزي يك قطره كلرامفنيكل چشمي ميتونه به درمانش كمك كنه . البته چون امكانش براتون نيست كه روزي چندبار از قطره استفاده كنيد ، عرض كردم يكبار ، بهتر از هيچيه. اگه هم بتونيد ازش عكس بزاريد توي واگذاري خيلي كمك ميكنه . ممنون
    ویرایش توسط animal lover : 6th January 2016 در ساعت 08:36 PM

کاربر میهن پت
    شماره عضویت
    8471
    میانگین پست در روز
    0.04
    سلام animal lover عزیز.متاسفانه من به خاطر شروع امتحانات فردا بلیط دارم و عازم هستم .قطره ای رو که گفتین به پدرم میگم که بگیره اما فکر نکنم اینکارو انجام بده.راستش این گربه از زمانی که من دیدم یک چشمش مشکل داشت حتی یکبار موفق به گرفتنش شدم و بردمش دامپزشکی اما متاسفانه همون روز دامپزشک نبود و با اینکه باهاش تماس گرفتم نتونست بیاد .بعد از اون به شدت از من ترسید و وقتی من برای دیدنش می رفتم ناپدید می شد .برای همین سرپرستی یکی دیگه شونو بر عهده گرفتم.به پدرم میگم که حتما از گربه عکس بگیره و در اسراء وقت عکسو روی سایت قرار میدم.

کاربر میهن پت
    شماره عضویت
    8471
    میانگین پست در روز
    0.04
    متاسفانه کوچولوی دوست داشتنی از پیش ما رفت.من نبودم که ببرمش دکتر .خبر نداشتم که مریض شده.

مدیر کل میهن پت shivid آواتار ها
    شماره عضویت
    3748
    میانگین پست در روز
    1.71
    متاسفانه کوچولوی دوست داشتنی از پیش ما رفت.من نبودم که ببرمش دکتر .خبر نداشتم که مریض شده.

خیلی متاسفم............

شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.29
    نمیدونم چی بگم؟ خیلی دردناکه. توی این سرما. گرسنگی .بیماری......صاحب خونه بی وجدان.....

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)