نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: طوطی های من

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ملنگو
    شماره عضویت
    17727

4 طوطی های من

سلام دوستان

سه روزه سه تا ملنگوم خریدم یکیشون دستیه کاملا دوتای دیگه نر و مادن و توی یک قفسن .

اولا که ممنون میشم دوستان نظرات و پیشنهادهای خودشون رو برای اینکه بتونم به شکل خوب ازشون محافظت کنم بدن .

همچنین یک سوال الان اگه بخوام این دوتای دیگه رو که باهم هستن دستی کنم و به حرف بیارمشون به نظرتون باهم باشن که جفت بشن یا نه جداشون کنم از هم ؟

اصلا بین نر و ماده فرغی هست برای به حرف اومدن و دستی شدن ؟

راستی من قبلا کاسکو داشتم الان از همون غذایی برای اینا هم استفاده کنم یا نه ؟ توی تاپیکها خوندم که تنوع غذایی داده بودن و همینطور از تخمه دادن زیاد پرهیز باید کرد ولی من کاسکوم به زور بهش چیزی غیر تخمه میشد داد البته الان اینا ترکیب تخمه بادوم و ارزن هست ممنون میشم یک جیره پیشنهادی خوب بدید برای غذاشون اینطوری که از اشتهاشون بر میاد همه چیز میخورن خخخ

راستی این طوطی که دستیه زیادی اهلی هست پدرم رو در آورده خدایی همش میاد سروقتم و بوس میخواد ولوس بازی در میاره حالا اگه از تو قفسش درش نیارم و فقط روزی یکی دو ساعتی که میتونم باهاش سرو کله بزنم بیارمش بیرون احتمال اینکه قهر کنه یا از صحبت بیافته هست ؟

پیشاپیش تشکر دوستان.

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط baxgame نمایش پست ها
    سلام دوستان

سه روزه سه تا ملنگوم خریدم یکیشون دستیه کاملا دوتای دیگه نر و مادن و توی یک قفسن .

اولا که ممنون میشم دوستان نظرات و پیشنهادهای خودشون رو برای اینکه بتونم به شکل خوب ازشون محافظت کنم بدن .

همچنین یک سوال الان اگه بخوام این دوتای دیگه رو که باهم هستن دستی کنم و به حرف بیارمشون به نظرتون باهم باشن که جفت بشن یا نه جداشون کنم از هم ؟

اصلا بین نر و ماده فرغی هست برای به حرف اومدن و دستی شدن ؟

راستی من قبلا کاسکو داشتم الان از همون غذایی برای اینا هم استفاده کنم یا نه ؟ توی تاپیکها خوندم که تنوع غذایی داده بودن و همینطور از تخمه دادن زیاد پرهیز باید کرد ولی من کاسکوم به زور بهش چیزی غیر تخمه میشد داد البته الان اینا ترکیب تخمه بادوم و ارزن هست ممنون میشم یک جیره پیشنهادی خوب بدید برای غذاشون اینطوری که از اشتهاشون بر میاد همه چیز میخورن خخخ

راستی این طوطی که دستیه زیادی اهلی هست پدرم رو در آورده خدایی همش میاد سروقتم و بوس میخواد ولوس بازی در میاره حالا اگه از تو قفسش درش نیارم و فقط روزی یکی دو ساعتی که میتونم باهاش سرو کله بزنم بیارمش بیرون احتمال اینکه قهر کنه یا از صحبت بیافته هست ؟

پیشاپیش تشکر دوستان.

سلام . عکس هاتون رو تو آپلود سنتر سایت آپلود کنید

طوطی هایی که جفت و بالغ هستن ، امکانش خیلی کمه که بتونید رام کنید ، بهتره بذارید جفت بمونن چون دیگه دستی نمیشن

نه فرقی نیست .. اما طوطی های بالغ همونطور که گفتم خیلی سخت رام میشن یا اصلا رام نمیشن

باید سعی کنید مخلوط دونه ها فقط 10% از غذاشون رو تشکیل بده ، ملنگو ها غذاهای جدید رو زودتر از کاسکو ها قبول می کنن ، کلا طوطی های شکمویی هستن .. انواع میوه ها ، سبزیجات و حبوبات پخته شده و جوانه زده رو می تونید در اختیارشون قرار بدین ... این بخش رو مطالعه کنید :

اصول تغذیه طوطی سانان

در مورد طوطی دستی ، بهتره فقط چند ساعت مثلا 3 4 ساعت در روز بیرون باشه . روزای اول براش ممکنه سخت باشه اما کم کم عادت میکنه .. تاثیری روی حرف زدنش نداره

تو این تاپیک فقط طوطی هاتون رو معرفی کنید عکس و فیلم ازشون بذارید

و سوالاتتون درباره طوطی ملنگو رو در تاپیک زیر بپرسید :

طوطی ملنگو-طوطی سبز-تاپیک جامع گفتگو در مورد طوطی کوچک اسکندر (ملنگو) - صفحه 344

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ملنگو
    شماره عضویت
    17727
    اینم پسر رقاص ما

بدبختی داریم از دستش ببین آدم رو مجبور به چه کارهایی میکنه خخخ البته نمیدونم الان داره میرقصه یا چیزی میخواد ولی مدام میاد رو شکم من گیر میده یه چیز ریتم دار بگم این کاراش رو در بیاره خخخخ

طوطی ملنگوم من ( پسر )

دوستان به نظرتون پسر من چند سالشه ؟

چند کلمه ای حرف میزنه البته خیلی نا مفهوم امیدی هست بهتر بشه و بیشتر بشه آیا ؟

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    اینم پسر رقاص ما

بدبختی داریم از دستش ببین آدم رو مجبور به چه کارهایی میکنه خخخ البته نمیدونم الان داره میرقصه یا چیزی میخواد ولی مدام میاد رو شکم من گیر میده یه چیز ریتم دار بگم این کاراش رو در بیاره خخخخ

طوطی ملنگوم من ( پسر )

سلام. بیشتر شبیه رفتارهای جفت یابی هست

چون از قبل کلماتی رو یاد گرفته احتمالش هست که بهتر بشه یا کلمات بیشتری رو یاد بگیره اما بستگی به تمرین شما داره .. سوالاتتون رو تو تاپیک ملنگو بپرسید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکوی تمینه
    شماره عضویت
    17934
    اینم پسر رقاص ما

طوطی ملنگوم من ( پسر )

این کار رقص نیست وابراز علاقه به صاحبش هست همیشه طوطی ها یکی از اعضای خانواده را به عنوان جفت خود انتخاب میکنند وبه ان شخص ابراز علاقه کرده وغذای خودشون را برای اون فرد بالا میارند.سپیده خانم هم توضیح کاملی دادند

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکوی تمینه
    شماره عضویت
    17934
    با سلام میخواستم بدونم حرف زدن شاه طوطی بهتره یا ملنگو کدام یک برتری بیشتری دارند؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)