صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از 41 به 46 از 46
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ????
    شماره عضویت
    17820

همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    نقل قول نوشته اصلی توسط داداش نمایش پست ها
    سلام
    امشب یه پادربلو خریدم بعد از آب به آب کردن تا به تانک اضافش کردم جراح دم زرد کلک و پرش کرد خدا کنه نکشش.

دوست عزیز مبارک باشه.حتما همونجور که دوست غزیزمون گفت دم زرد را جدا کنید اگرم رف نبود یه پرورشگاه بگیرید وبزارید کنار اک.
    به احتمال خیلی زیاد پادربلو سفیدک بزنه ,قبل از اینکه سفیدک بزنه چند روزی نور اک را خاموش کنید وغذا همراه با مولتی ویتامین وعصاره سیر بهش بدید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    تنگ آب شور
    شماره عضویت
    6662
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahidost نمایش پست ها
    دوست عزیز مبارک باشه.حتما همونجور که دوست غزیزمون گفت دم زرد را جدا کنید اگرم رف نبود یه پرورشگاه بگیرید وبزارید کنار اک.
    به احتمال خیلی زیاد پادربلو سفیدک بزنه ,قبل از اینکه سفیدک بزنه چند روزی نور اک را خاموش کنید وغذا همراه با مولتی ویتامین وعصاره سیر بهش بدید
    خدا رو شکر دم زرد بیخیال پادربلو شد. پادر بلو قبلا هم داشتم تقریبا عادتهای بدش رو میدونم. ممنون از راهنماییتون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    تنگ آب شور
    شماره عضویت
    6662
    سلام
    برای تانک یه اسکیمر بابل ماگوس c7 خریدم. ولی داخل سامپ نمیرفت به همین دلیل سامپ تانک قبلیم رو استفاده کردم و بعضی از تیغه های سامپ رو حذف کردم تا اسکیمر داخل سامپ رفت به نظر شما اگه چند روز این سامپ رو به شکلی که توعکس هست استفاده کنم مشکلی پیش نمیاد.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور - کاسکو
    شماره عضویت
    9145
    سلام
    برای تانک یه اسکیمر بابل ماگوس c7 خریدم. ولی داخل سامپ نمیرفت به همین دلیل سامپ تانک قبلیم رو استفاده کردم و بعضی از تیغه های سامپ رو حذف کردم تا اسکیمر داخل سامپ رفت به نظر شما اگه چند روز این سامپ رو به شکلی که توعکس هست استفاده کنم مشکلی پیش نمیاد.

به نظر که مشکلی نمیاد جز اینکه اگه ارتفاع آب خونه واتر پمپ رو بالا نیارید از اونجایی که به نظر میاد ورودی آبش از بالاست٬ حباب هوا تو تانک میره و از زیباییش کم میکنه. ولی در کل مشکل خاصی حداقل برای چند روز نیست.

همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    سلام برای تانک یه اسکیمر بابل ماگوس c7 خریدم. ولی داخل سامپ نمیرفت به همین دلیل سامپ تانک قبلیم رو استفاده کردم و بعضی از تیغه های سامپ رو حذف کردم تا اسکیمر داخل سامپ رفت به نظر شما اگه چند روز این سامپ رو به شکلی که توعکس هست استفاده کنم مشکلی پیش نمیاد.
    دوست عزیز امونیاک ونیتریت اب را تا چند روز چک کنید بعدش هم که سامپ را خواستید عوض کنید به همین ترتیب تا چند روزتست کنید,مدیاها را هم که خواستید انتقال بدید یا نشورید واگه خواستید بشورید با اب تانک بشورید

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)