مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط منصور نمایش پست ها
    مشکل اینجاس یکبار که بره رو قفس دگه رو دست نمیاد فقط وقتی تو قفس باشه میاد رو دست، اگه بیرون بیارمش و بره رو قفس یعنی تمرین این روز تمومه چون من دقت کردم فقط و فقط ظهر حدود ساعت یک و دو ظهر همکاری میکنه بجز این موقع هیچوقت همکاری نمیکنه تو تمرین ،حتی اگه دو سه ساعت چیزی نخورده باشه ولی ظهر اگه خورده باشه و ظرف غذاش پر باشه همکاری میکنه که خودش جالبه دست خالی سمتش بره سرشو پایین میاره و ذول میزنه به دست و نگاش میکنه تا جاییزه نبینه همینجوری نگاش میکنه وقتی یک پاشو رو دست بزاره جایزه میده و دفعه دوم دوتا پا رو میزاره ولی وقتی فقط یک پا رو دسته و نتونه جایزه بگیره عقب میره و واسه دفعه دوم باز فقط یک پا میزاره تا جایزه ندم دوتا پا نمیزاره من تاحالا بازی نردبون باهاش کار نکردم ولی بعید میدونم بیرون قفس اونم بدون دیدن جاییزه حاضر شه رو اون یک دست بیاد کلا طوطی جالبه خصوصیات خیلی جالبی داره
    سلام . . شما طوطی خودتون رو بهتر میشناسید اگه فکر میکنید آمادگی نداره پس تمرین بدون جایزه رو فعلا انجام ندین

اما تمرین با جایزه که همون بازی نردبون هست .. شما دستی که میخواید کنار پا نگه دارید رو نباید جوری نگه دارید که انگار دارید بهش قدرت تصمیم گیری میدید که "آیا برم روی دستش یا نرم "

دست رو ببرید زیر شکم و نزدیک پا ، با یه فشار آروم به شکمش ، مجبور میشه بیاد روی دست دوم ..

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    16479
    سلام دوستان
    این کاسکو چند وقت سن داره؟
    با وجود صد کلام و جمله و اینکه روی دست نمیاد اما ترسی نداره و اجازه میده سرشو بخارونی چقد ارزش داره از نظر قیمت؟

از نظر قیمت چقد ارزش داره؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط sahar_sh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    این کاسکو چند وقت سن داره؟
    با وجود صد کلام و جمله و اینکه روی دست نمیاد اما ترسی نداره و اجازه میده سرشو بخارونی چقد ارزش داره از نظر قیمت؟

از نظر قیمت چقد ارزش داره؟
    سلام
    به نظر بالغه
    پرهای سینش یکم به هم ریخته هست انگار اگه اینطور باشه پرجوی کرده و از قیمت اصلیش پایین تر خریداری میشه
    فکر کنم3و4 تومن بیارزه البته من قیمت ندارم همیجوری گفتم

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    قناری و مرغ عشق و عروس هلندی
    شماره عضویت
    16198
    سلام دوستان. اين عكس كاسكو منه. بنظرتون سنش چقدره؟ در ضمن كلا كاسكوي خوبي هست يا خير؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط pouyadaraee نمایش پست ها
    سلام دوستان. اين عكس كاسكو منه. بنظرتون سنش چقدره؟ در ضمن كلا كاسكوي خوبي هست يا خير؟

سلام
    جوجه هست و مورد خوبیه
    فقط پرهای سینش کمی انگار جویده که اونم با رسیدگی خوب میشه

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023

کاسکو خوبی به نظر میرسه کم سن ساله چند گرفتید؟ پرها سینه کاسکو منم وقتی خریدمش تقریبا همینجوری بود الان بعد چهار ماه خیلی بهتر شدن

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16198
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl نمایش پست ها
    سلام
    جوجه هست و مورد خوبیه
    فقط پرهای سینش کمی انگار جویده که اونم با رسیدگی خوب میشه

ممنونم ابوالفضل جان. حدودا ميشه بگيد چقدره سنش؟ چون فروشنده گفت يك سالشه. ميخواستم بدونم همينه سنش يا بالاتره. در ضمن رسيدگي از چه لحاظ بايد بكنم خوب بشه و بايد براش چيكار كنم كه پراي سينش اوكي بشه. ممنون....
    کاسکو خوبی به نظر میرسه کم سن ساله چند گرفتید؟ پرها سینه کاسکو منم وقتی خریدمش تقریبا همینجوری بود الان بعد چهار ماه خیلی بهتر شدن
    سلام منصور جان. ممنون از پاسخت. والا من اينو يك و ششصد گرفتم. شما كار خاصي كرديد كه خوب شد؟

------------------
    دوستان يك سوال ديگه هم دارم. كاسكو من وقتي تو فاصله يك مترى قفس مي ايستم يك پاشو ميذاره رو ديوار قفس كه بره بالا و همينطورى نگه ميداره ببينه من چيكار ميكنم اگر برم نزديك تر شروع ميكنه به بالا رفتن از ديواره قفس، اگر نرم نزديك پاشو ميذاره رو ميله دوباره و به حالت عادي ميشينه. اگر خيلي نزديك بشم كه قار ميزنه و معمولا انقدر نزديك نميشم كه قار بزنه. خواستم بدونم الان من بايد چيكار كنم كه اين پاشو گذاشتن بالا ابزار دور كردن من از خودش نشه؟ الان دو هفته و دو سه روزه پيش منه. در ضمن از سه چهار روز پيش در بالا قفسو باز ميكنم و مياد بيرون و ميپره رو درختي كه براش درست كردم خيلي درخترو دوست داره. به زور هم ميره تو. يكي دوبار چوب دراز گرفتم جلوش اومد روش ولى جديدا فرار ميكنه و نميخواد بره تو قفسش.
    ممنون...

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16023
    سلام منصور جان. ممنون از پاسخت. والا من اينو يك و ششصد گرفتم. شما كار خاصي كرديد كه خوب شد؟

------------------
    دوستان يك سوال ديگه هم دارم. كاسكو من وقتي تو فاصله يك مترى قفس مي ايستم يك پاشو ميذاره رو ديوار قفس كه بره بالا و همينطورى نگه ميداره ببينه من چيكار ميكنم اگر برم نزديك تر شروع ميكنه به بالا رفتن از ديواره قفس، اگر نرم نزديك پاشو ميذاره رو ميله دوباره و به حالت عادي ميشينه. اگر خيلي نزديك بشم كه قار ميزنه و معمولا انقدر نزديك نميشم كه قار بزنه. خواستم بدونم الان من بايد چيكار كنم كه اين پاشو گذاشتن بالا ابزار دور كردن من از خودش نشه؟ الان دو هفته و دو سه روزه پيش منه. در ضمن از سه چهار روز پيش در بالا قفسو باز ميكنم و مياد بيرون و ميپره رو درختي كه براش درست كردم خيلي درخترو دوست داره. به زور هم ميره تو. يكي دوبار چوب دراز گرفتم جلوش اومد روش ولى جديدا فرار ميكنه و نميخواد بره تو قفسش.
    ممنون...

راستش من خیلی نگران پرهایه سینش بودم چون از نظر من تمام زیبایی یک پرنده تو پرها صاف و تمیز پرنده هستش ولی کار خاصی انجام ندادم فقط تغذیشو خب کردم و براش اسباب بازی گرفتم تا اگ پرجویی خفیف باشه با سرگرم شدنش برطرف بشه زیاد نگاش میکردم بیبنم پر ارایی میکنه یا پرجویی ولی هیچوقت ندیدم پرهاشو بجوه واسه همین خیالم راحت شد و رفته رفته پرهاش صاف تر شد ولی هنوز خیلی صاف نیس ولی تو لک بره انشالله پرهایه خوشگلی بجا اینا درمیاره تو مورد دوم که سوال کرده بودید دوستان راهنمایی میکنن ولی از نظر من این رفتار خیلی عادی هستش یادمه وقتی با کاسکو قبلی خواستم رویه دست اوردن تمرین کنم این کارو میکرد یعنی تو قفس نمیشد باهاش تمرین کنم بخاطر همین میرفت بالا قفس تا نزدیکش میشدم این کارش تبدیل به عادت شده بود یعنی هروقت سمتش میرفتم واسه تعویض اب و غذا میرفت بالا قفس این رفتارش خیلی عصبیم میکرد منم کنار قفس انقد می ایستادم تا خسته میشد میومد رو چوب نشیمن منم ازش فاصله میگرفتم با اینکار این رفتارش کمتر شد ولی درمورد کاسکو شما نمیشه همچین کاری کرد چون از شما میترسه و ایستادن کنار قفس فکر نکنم کاری رو درست کنه بدتر عصبیش میکنه

تو این دو هفته موفق شدید با دست بهش غذا بدید؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16198
    راستش من خیلی نگران پرهایه سینش بودم چون از نظر من تمام زیبایی یک پرنده تو پرها صاف و تمیز پرنده هستش ولی کار خاصی انجام ندادم فقط تغذیشو خب کردم و براش اسباب بازی گرفتم تا اگ پرجویی خفیف باشه با سرگرم شدنش برطرف بشه زیاد نگاش میکردم بیبنم پر ارایی میکنه یا پرجویی ولی هیچوقت ندیدم پرهاشو بجوه واسه همین خیالم راحت شد و رفته رفته پرهاش صاف تر شد ولی هنوز خیلی صاف نیس ولی تو لک بره انشالله پرهایه خوشگلی بجا اینا درمیاره تو مورد دوم که سوال کرده بودید دوستان راهنمایی میکنن ولی از نظر من این رفتار خیلی عادی هستش یادمه وقتی با کاسکو قبلی خواستم رویه دست اوردن تمرین کنم این کارو میکرد یعنی تو قفس نمیشد باهاش تمرین کنم بخاطر همین میرفت بالا قفس تا نزدیکش میشدم این کارش تبدیل به عادت شده بود یعنی هروقت سمتش میرفتم واسه تعویض اب و غذا میرفت بالا قفس این رفتارش خیلی عصبیم میکرد منم کنار قفس انقد می ایستادم تا خسته میشد میومد رو چوب نشیمن منم ازش فاصله میگرفتم با اینکار این رفتارش کمتر شد ولی درمورد کاسکو شما نمیشه همچین کاری کرد چون از شما میترسه و ایستادن کنار قفس فکر نکنم کاری رو درست کنه بدتر عصبیش میکنه

تو این دو هفته موفق شدید با دست بهش غذا بدید؟
    ممنونم. وقتي كه تو قفسه نميشه بهش داد هي از سقف و ديوار ميره بالا و اينور اونور ميكنه. ولي يه بار كه روي درخت بود يه تيكه بلال آروم آروم نزديكش كردم و با كلي ترس يكي دو دونه كند و خورد ولي تو دستش نگرفت. يكبار هم سيب اروم اروم نزديكش گرفتم گرفت ولي سريع انداختش. فكر كنم اونم ميخواسته يه تيكه بكنه و بره نه اينكه بگيره و تو دستش بخوره.
    ببخشيد گردو واسه كاسكو خوبه؟ من چند روزيه هر روز صبح يك تيكه كوچيك گردو ميدم بهش.
    بنظرتون زوده الان ببرمش حموم؟
    ببخشيد سوالاتم زياد شد. ممنون...

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16023
    ممنونم. وقتي كه تو قفسه نميشه بهش داد هي از سقف و ديوار ميره بالا و اينور اونور ميكنه. ولي يه بار كه روي درخت بود يه تيكه بلال آروم آروم نزديكش كردم و با كلي ترس يكي دو دونه كند و خورد ولي تو دستش نگرفت. يكبار هم سيب اروم اروم نزديكش گرفتم گرفت ولي سريع انداختش. فكر كنم اونم ميخواسته يه تيكه بكنه و بره نه اينكه بگيره و تو دستش بخوره.
    ببخشيد گردو واسه كاسكو خوبه؟ من چند روزيه هر روز صبح يك تيكه كوچيك گردو ميدم بهش.
    بنظرتون زوده الان ببرمش حموم؟
    ببخشيد سوالاتم زياد شد. ممنون...

روزی یک تیکه اشکال نداره بهش بدی درمورد حمام بردن فکر کنم الان خیلی زود باشه چون خیلی ازت میترسه ببریش حموم شاید ترسش دو برابر بشه بعضیا میگن حموم بردن کاسکو باعث میشه زودتر رام بشه ولی خود من اینکارو نمیکنم تاحالا هم هیچوقت حموم نبردم هروقت پرنده از قار بیوفته و راحت از دست غذا بگیره انوقت واسه اولین بار با ابپاش اب رو پرهاش میریزم شاید دوستان نظر دیگه ای داشته باشن که اگه اینجور باشه میگن.

رام کردن کاسکو از نظر من سخت و وقت گیره و حوصله و صبر خیلی زیادی میخواد یک روز میبینی باهات رفیقه فرداش میبینه ازت فراریه یک روز میبینی رو دستت میاد فرداش میبینه حاضر نیس رو دستت بیاد پرنده خیلی جالبیه ولی یکبار که رام شد تمام دگ رفیقه باهات امیدوار خیلی زود بتونی با این کاسکو خوشگل رفیق بشی

یک چیز خیلی مهم بگم هیچوقت کاسکو رو به زور نبر تو قفس چون با اینکار فقط لج میکنه باهات و راه نمیاد باهات یک کاری کن خودش بعد از چند ساعت بره تو قفس بهترین روش گذاشتن غذاش تو قفس هستش من خیلی با این موضوع درگیر بودم به زور میبردمش تو قفس واسه همین رابطه ما خیلی بهم ریخته بود ولی بعد از کلی تلاش اخرش تونستم بهش بفهمونم روزی چند ساعت حق داری بیرون باشی و هر روز هم میتونی بیرون بیایی ولی وقتی غذاتو گذاشتم تو قفس بدون هیچ حرکت اضافه ای برو تو قفس بعد از اون روز دوباره رابطمون خوب شد و صلح کردیم با هم شما هم حتما همینکارو بکن تا خودش بره تو قفس بدون هیچ زور و اجباری
    ویرایش توسط منصور : 8th July 2015 در ساعت 05:36 PM

صفحه 1135 از 1238 نخستنخست ... 1356351035108511161117111811191120112111221123112411251126112711281129113011311132113311341135113611371138113911401141114211431144114511461147114811491150115111521153115411851235 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)