صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 49
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فلاورهورن....
    شماره عضویت
    10148
    من منظورم این کار ببینم کار درستی هست یا باعث خرابی میشه؟

همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    نقل قول نوشته اصلی توسط flowerhorn نمایش پست ها

آقا ممنون بابت راهنمایی شما بابت هزینه مساله ای نداره من میخوام با این روش به نتیجه برسم و فقط 3 عدد ماهی دارم...بابت ارتفاع هم 50 هست حواسم نبود و آبگیری 45سانت....منظور من تابوندن نور خورشید نبود....منظورم نور بتابونم با ال ای دی هایی که دارم به فیلتر سطلیم منظورم این بود.... فعلا همین هستش من توی پلنت 8 ماهی یک بار اونم با آب آکواریوم فیلترم تمیز میکردم....
    موردی بود که من باید بهتون میگفتم وشما مختارید.
    مدیا ها باید در جای کم نور تا تاریک باشه ,برای همین هست که اکثر فیلتر سطلیها بدنه ای کدر دارند,ونباید شما نوربهش بتابانید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فلاورهورن....
    شماره عضویت
    10148
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahidost نمایش پست ها
    موردی بود که من باید بهتون میگفتم وشما مختارید.
    مدیا ها باید در جای کم نور تا تاریک باشه ,برای همین هست که اکثر فیلتر سطلیها بدنه ای کدر دارند,ونباید شما نوربهش بتابانید
    ممنونم که گفتین الان یک روز که نور تابیده شده به فیلتر سطلی کلی موجودات ریز و سفید اون قسمت تکون میخورن؟اینا موجودات مفید هستن یا نه.....من گفتم ببین این کار عمل رفریجیوم انجام نمیده توی محیط بسته؟بازم ممنون

همکار قدیمی انجمن آکواریم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    تانک ریف / فلاور
    شماره عضویت
    6015
    ممنونم که گفتین الان یک روز که نور تابیده شده به فیلتر سطلی کلی موجودات ریز و سفید اون قسمت تکون میخورن؟اینا موجودات مفید هستن یا نه.....من گفتم ببین این کار عمل رفریجیوم انجام نمیده توی محیط بسته؟بازم ممنون
    همونطور که دوست خویم گفتند نباید به مدیاها نور بتابه چون باعث انواع جلبک میشه
    معمولا تانکهایی که رفیجیوم دارن از تابش نور به قسمتهای دیگه سامپ جلو گیری میکنن

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فلاورهورن....
    شماره عضویت
    10148
    نقل قول نوشته اصلی توسط mjd-s نمایش پست ها
    همونطور که دوست خویم گفتند نباید به مدیاها نور بتابه چون باعث انواع جلبک میشه
    معمولا تانکهایی که رفیجیوم دارن از تابش نور به قسمتهای دیگه سامپ جلو گیری میکنن
    ممنونم مرسی نور قطع کردم .... خواستم این روش تست کنم خب بگذریم...هر چی باشه شما و دوستان توی این کار تجربه بیشتری دارید.....بازم ممنونم

راستی برای سیفون هم نمک آکوامدیک گرفتم به نظرتون خوبه؟
    ویرایش توسط flowerhorn : 29th June 2015 در ساعت 07:18 PM

همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    ممنونم مرسی نور قطع کردم .... خواستم این روش تست کنم خب بگذریم...هر چی باشه شما و دوستان توی این کار تجربه بیشتری دارید.....بازم ممنونم

راستی برای سیفون هم نمک آکوامدیک گرفتم به نظرتون خوبه؟
    نمک اکوامدیک جز نمکهای معمولی هست ولی به درد اک شما میخوره

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فلاورهورن....
    شماره عضویت
    10148
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahidost نمایش پست ها
    نمک اکوامدیک جز نمکهای معمولی هست ولی به درد اک شما میخوره
    حالا از سطلش عکس میزارم از روزی که استفاده کردم خیلی لایو راک ها دارن خوش رنگ میشن.....روی سطلش زده For ref نمیدونم خلاصه....این شقایق بابل من دیروز اومد توی تانک

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فلاورهورن....
    شماره عضویت
    10148
    سلام به همه دوستان این دلقکم هم توی شقایق بابل رفت بالاخره.....دیروز سیفون زدم و کمی چیدمانش عوض کردم به نظرتون بهترین لجن خوار و تمیز کننده از کدوم خانواده ماهی ها هستش....ممنون میشم راهنمایی کنید و الان حدود 3 عدد ماهی دارم و یه شقایق موکتی و یه شقایق بابل و کرم لوله ای.....میتونم ماهی دیگه ای داشته باشم یا کافیه؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور - کاسکو
    شماره عضویت
    9145
    شما اگر بتونی پارامترهات رو کنترل کنی میتونی مرجانهای در سایز خیلی کوچیک و در حد تانکت بگیری. ولی ماهی دیگه پیشنهاد نمیکنم. فقط بازم تاکید میکنم اگر در اون حدی هستید که بتونید پارامترها رو کنترل کنید. چون همیشه میگن تانک نانو برا حرفه ای هاست و نگهداریش مشکل تر از تانکای بزرگه. دلیلشم اینه که تو حجم آب کم تانک نانو شرایط خیلی سریع به هم میریزه. ولی تو تانک بزرگ یواش یواش به هم میریزه و وقت برا حل مشکل بیشتره. در مورد بهترین تمیز کننده هم شاه بلنی بهترینه. ولی بعد از یه مدت که غذاخور شد دیگه روش حساب نکنین. خیلی هم بامزست ولی رنگ و رو نداره. برای تمیز شدن شن هم گابی خال نارنجی. بجا شاه بلنی یک درجه تنبل تر ولی زیبا تر بلنی دورنگ هست. موفق باشید.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فلاورهورن....
    شماره عضویت
    10148
    نقل قول نوشته اصلی توسط imaan نمایش پست ها
    شما اگر بتونی پارامترهات رو کنترل کنی میتونی مرجانهای در سایز خیلی کوچیک و در حد تانکت بگیری. ولی ماهی دیگه پیشنهاد نمیکنم. فقط بازم تاکید میکنم اگر در اون حدی هستید که بتونید پارامترها رو کنترل کنید. چون همیشه میگن تانک نانو برا حرفه ای هاست و نگهداریش مشکل تر از تانکای بزرگه. دلیلشم اینه که تو حجم آب کم تانک نانو شرایط خیلی سریع به هم میریزه. ولی تو تانک بزرگ یواش یواش به هم میریزه و وقت برا حل مشکل بیشتره. در مورد بهترین تمیز کننده هم شاه بلنی بهترینه. ولی بعد از یه مدت که غذاخور شد دیگه روش حساب نکنین. خیلی هم بامزست ولی رنگ و رو نداره. برای تمیز شدن شن هم گابی خال نارنجی. بجا شاه بلنی یک درجه تنبل تر ولی زیبا تر بلنی دورنگ هست. موفق باشید.

سلام ممنونم دوست خوبم امیدوارم در کنار شما یاد بگیرم کنترل پارامترهای آب.....فعلا با اینا سر میکنم و دیگه ماهی اضافه نمیکنم....ولی امروز خیلی حالم گرفته شد یه بلنی گرفتم حدود 2 بند بود 15000 تومان اما بعد از آب به آب شدن نمیدونم چرا رفت توی شقایق موکتی و خورده شد....پولش واسم مهم نبود دلم خیلی سوخت واسش....پس به این نتیجه میرسیم نمیشه با این موکتی بلنی نگه داشت....شقایق هم هفته ای دوبار میگو میدم.....راهکاری شما سراغ ندارید ممنون میشم بگین....

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)