صفحه 42 از 48 نخستنخست ... 2324252627282930313233343536373839404142434445464748 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 411 به 420 از 477
    کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    آبزیان آب شور
    شماره عضویت
    9999
    دوستان امروز رفتم از سري Super Space Saving Skimmers
    ريف اختاپوس مدل sss-1000INT رو گرفتم. البته هنوز نصب نكردمش

ممنون از راهنمايي شما

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شور
    شماره عضویت
    16647
    نقل قول نوشته اصلی توسط farshad6730 نمایش پست ها
    دوستان امروز رفتم از سري Super Space Saving Skimmers
    ريف اختاپوس مدل sss-1000INT رو گرفتم. البته هنوز نصب نكردمش

ممنون از راهنمايي شما
    مبارک باشه و انشاءالله کارتو را بندازه.
    چند خریدی؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    آبزیان آب شور
    شماره عضویت
    9999
    ممنون

اینو از آکواریوم الگانس 1300000 خریدم،مدل ps-1000INT رو فرهاد داشت میگفت 950 اما من به دلیل محدودیت فضا نمیتونستم تو سامپ بزارمش

بیشتر تمایل داشتم مدل 2000 رو بگیرم که خب تو سامپ جا نمیشد.

حالا نمیدونم کار درستی کردم به جای بابل ماگوس cure 7 اینو گرفتم یا نه، چون بابل ماگوس 790 تومن بود و برای 900 لیتر با air suction برابر 520 لیتر در ساعت اما air suction ریف اختاپوس 540 لیتر در ساعته با اینکه برای 500 لیتر آب هست

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    آبزیان آب شور
    شماره عضویت
    9999
    دوستان این پلاستیک هارو به چه اسمی و از کجا میتونم بگیرم؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    آبزیان آب شور
    شماره عضویت
    9999
    دوستان يه سوال؟

چرا تانك هاي خارجي رو نگاه ميكنيم همگي مجهز به راكتورهاي gfo كربن كلسيوم يا كالك و بايوپلت هستن و از دستگاه هاي دوزينگ استفاده ميكنن
    اما تانك هاي ايراني فقط سامپ پر از مدياهاي مختلف و بدرد نخور مثل نخوديه؟؟؟؟!!!
    دليل اين اختلاف چيه؟؟؟؟؟

همکار قدیمی انجمن آکواریم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    تانک ریف / فلاور
    شماره عضویت
    6015
    دوستان يه سوال؟

چرا تانك هاي خارجي رو نگاه ميكنيم همگي مجهز به راكتورهاي gfo كربن كلسيوم يا كالك و بايوپلت هستن و از دستگاه هاي دوزينگ استفاده ميكنن
    اما تانك هاي ايراني فقط سامپ پر از مدياهاي مختلف و بدرد نخور مثل نخوديه؟؟؟؟!!!
    دليل اين اختلاف چيه؟؟؟؟؟
    سلام
    مدتیه تو ایران هم به لطف دوستانی مثل آقایان بنیامین و فربد و .... از مدیا و ..... دیگه استفاده نمیشه یا اگرهم بشه خیلی کم برای استارت اولیه
    علتش میتونه فروشنده های این صنف باشه که یا اطلاعات کافی نداشتن که تازگی خودشون رفتن سمت این روش (تانکهایی بدونه مدیا) یا برای فروش انواع مدیا و کسب سوده بوده
    در ضمن نمونه تانکهایی که شبیه تانکهای خارجی باشه تو ایران میشه گفت اصلا نبوده یا اگر بوده کسی ازش اطلاعتی نداشته
    بهر حال اطلاعات خوبی تو سایت وجود داره که میتونه به دوستانی که میخواد تغییر روش بدن یا تازه استارت بزنن میده
    موفق باشید

راستی مبارک اسکیمر باشه بنظرم بهترین را خرید کردید منم مدتی هست که مدل 5000 این برند را خریدم و خیلی راضیم
    فقط امیدوارم واترپمپش بابل بلاستر باشه

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    آبزیان آب شور
    شماره عضویت
    9999
    راستش خود منم اون اوایل فقط فکر میکردم هرچقدر مدیا بیشتر باشه بهتره حتی خونه آخر سامپ که واسه واترپمپ بود رو هم نخودی گذاشته بودم و یا خونه اول سامپ زیر پدها رو هم ....
    اما الان همه رو خارج کردم و فقط یه خونه از سامپ ماتریکس سیچم 1 لیتری گذاشتم + 2 بسته میکرومک jbl +یه بسته پاورمتریال ایستا
    که میخوام پاور متریال ایستارو هم بردارم

واترپمپ اسکیمر bubble blaster hy1000s هست، اتفاقا به نظرم یکم گرونم خریدم اما فروشنده از اول روی واتر پمپ تاکیید میکرد که این واترپمپ اش اصلیه و حتی توی فاکتور هم قید شده که به شرط اصل بودن ...

مجید جان به نظرت
    کار درستی کردم به جای بابل ماگوس cure 7 اینو گرفتم یا نه، چون بابل ماگوس 790 تومن بود و برای 900 لیتر با air suction برابر 520 لیتر در ساعت اما air suction ریف اختاپوس 540 لیتر در ساعته با اینکه برای 500 لیتر آب هست؟

ایران آکواریوم آخر هفته رآکتور ریف اختاپوس میاره
    میخوام 2 تا رآکتور بگیرم یکی برای biopellet یکی هم gfo و رآکتور فعلی فسفات رو هم کربن کنم

لطفا نظری پیشنهادی چیزی دارید بگید

نقل قول نوشته اصلی توسط mjd-s نمایش پست ها
    سلام
    مدتیه تو ایران هم به لطف دوستانی مثل آقایان بنیامین و فربد و .... از مدیا و ..... دیگه استفاده نمیشه یا اگرهم بشه خیلی کم برای استارت اولیه
    علتش میتونه فروشنده های این صنف باشه که یا اطلاعات کافی نداشتن که تازگی خودشون رفتن سمت این روش (تانکهایی بدونه مدیا) یا برای فروش انواع مدیا و کسب سوده بوده
    در ضمن نمونه تانکهایی که شبیه تانکهای خارجی باشه تو ایران میشه گفت اصلا نبوده یا اگر بوده کسی ازش اطلاعتی نداشته
    بهر حال اطلاعات خوبی تو سایت وجود داره که میتونه به دوستانی که میخواد تغییر روش بدن یا تازه استارت بزنن میده
    موفق باشید

راستی مبارک اسکیمر باشه بنظرم بهترین را خرید کردید منم مدتی هست که مدل 5000 این برند را خریدم و خیلی راضیم
    فقط امیدوارم واترپمپش بابل بلاستر باشه
    ویرایش توسط farshad6730 : 27th June 2015 در ساعت 10:35 AM

همکار قدیمی انجمن آکواریم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    تانک ریف / فلاور
    شماره عضویت
    6015
    راستش خود منم اون اوایل فقط فکر میکردم هرچقدر مدیا بیشتر باشه بهتره حتی خونه آخر سامپ که واسه واترپمپ بود رو هم نخودی گذاشته بودم و یا خونه اول سامپ زیر پدها رو هم ....
    اما الان همه رو خارج کردم و فقط یه خونه از سامپ ماتریکس سیچم 1 لیتری گذاشتم + 2 بسته میکرومک jbl +یه بسته پاورمتریال ایستا
    که میخوام پاور متریال ایستارو هم بردارم

واترپمپ اسکیمر bubble blaster hy1000s هست، اتفاقا به نظرم یکم گرونم خریدم اما فروشنده از اول روی واتر پمپ تاکیید میکرد که این واترپمپ اش اصلیه و حتی توی فاکتور هم قید شده که به شرط اصل بودن ...

مجید جان به نظرت
    کار درستی کردم به جای بابل ماگوس cure 7 اینو گرفتم یا نه، چون بابل ماگوس 790 تومن بود و برای 900 لیتر با air suction برابر 520 لیتر در ساعت اما air suction ریف اختاپوس 540 لیتر در ساعته با اینکه برای 500 لیتر آب هست؟

ایران آکواریوم آخر هفته رآکتور ریف اختاپوس میاره
    میخوام 2 تا رآکتور بگیرم یکی برای biopellet یکی هم gfo و رآکتور فعلی فسفات رو هم کربن کنم

لطفا نظری پیشنهادی چیزی دارید بگید

سلام
    بنظر من کار درستی انجام دادی
    چون اون میزان هوایی که روی اسکیمر نوشته بنظر من از ریف اختاپوس قابل اعتماد تره و هم اینکه تو دنیا اعتبار بیشتری داره

در مورد راکتورها میتونید از برند بابل استفاده کنید ،و هزینه اضافی بابت برند ندید ، البته قیمتها را مقایسه کنید
    برای gfo از همون راکتور قبلی استفاده کنید
    برای کربن میتونید از سری های مینی بابل استفاده کنید
    فقط برای بایوپلت ریف اختاپوس بخرید
    موفق باشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فلاورهورن....
    شماره عضویت
    10148
    سلام آقا فرشاد مطالبتون کامل و عالی بود ولی هرچقدر گشتم عکس تانکتون ببینم اصلا نبود...خیلی علاقه مند شدم ببینم تانک زیباتون چه مدلی هستش...ممنون میشم تصاویر بزارین از تانک

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    آبزیان آب شور
    شماره عضویت
    9999
    لطف دارید دوست عزیز

کلا سامپ رو تغییر دادم و از رآکتورهای مختلف استفاده میکنم،تکمیل که شد عکس قرار میدم
    عکس قدیم و جدید،و ببینید تفاوت گوش کردن به حرف فروشنده ها با تحقیق کردن در فروم های خارجی چقدر فرق داره

نقل قول نوشته اصلی توسط flowerhorn نمایش پست ها
    سلام آقا فرشاد مطالبتون کامل و عالی بود ولی هرچقدر گشتم عکس تانکتون ببینم اصلا نبود...خیلی علاقه مند شدم ببینم تانک زیباتون چه مدلی هستش...ممنون میشم تصاویر بزارین از تانک

صفحه 42 از 48 نخستنخست ... 2324252627282930313233343536373839404142434445464748 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)