مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط pouyadaraee نمایش پست ها
    ممنونم سپيده خانم.
    والا الان اومده رو چوب داره تخمه ميخوره فكر كنم از ترسشه ميره كف قفس. در ضمن قرار شد من تا جمعه صبر كنم اگر درست نشد با اون كاسكو هاي ٦-٧ ماهه كه داشت تعويض كنم. ديروز اونا اسهال بودن و دامپزشك هم تاييد نكردشون اميدوارم تا جمعه خوب بشن اونارو بگيرم. جالبه دامپزشك اين رو تاييد كرد.
    ممنونم.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    خوب اینجوری باشه خوبه .. قفس رو تو ارتفاع مناسب بذارید .تو این چند روز از دور زیر نظر داشته باشید طوطی رو اگه ترشح بینی ادامه نداره مشکلی نیست .

نقل قول نوشته اصلی توسط danialkeshani07.com نمایش پست ها
    سپیده خانوم من دست دوم رو وارد تمرین کردم... میاد تخمه رو میگیره بعد انگشتش رو میزاره رو دستم بعد یهو میترسه گاز میگره...یعنی الانم که میاد رو دست دوم، دست دوم رو حذف کنم؟؟

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
    عحله نکنید ... طوطی شما خیلی خوب داره راه میاد باهاتون اما موقع تمرین اینو یادتون باشه نذارید اینجوری فکر کنه که دارید از اعتمادش سو استفاده می کنید

آروم آروم پیش برید .. قعلا با یه دست، وقتی براش عادی شد و این تمرین رو یه بازی بدونه، میتونید دست دوم رو وارد بازی کنید ..

وقتی دست دوم رو وارد تمرین کردید دو نکته رو حواستون باشه

1. اگه گاز گرفت واکنشی نشون ندین و اصلا هم بهش تخمه ندید ، چون تخمه دادن یعنی جایزه ، اگه تخمه بدین بهش فکر میکنه برای گاز گرفتنش تخمه دادین
    2. نذارید دست رو گاز بگیره . اگه حالتی به خودش گرفت که مطمئنید میخواد گاز بگیره دست رو آروم ببرید پشت خودتون یه دقیقه نگه دارید و بعد تمرین رو شروع کنید دوباره

این تاپیک رو ببنید ، توضیحاتش رو بخونید ، کلیپ رو هم ببینید متوجه میشید که دقیقا منظورم چیه

http://www.parsipet.ir/thread22853.html

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    قناری و مرغ عشق و عروس هلندی
    شماره عضویت
    16198
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    خوب اینجوری باشه خوبه .. قفس رو تو ارتفاع مناسب بذارید .تو این چند روز از دور زیر نظر داشته باشید طوطی رو اگه ترشح بینی ادامه نداره مشکلی نیست .

ممنونم سپیده خانم.
    والا ترشح اینطوری نیست که از دماغش آب بیاد ولی صبح دیدم که نفس که میکشید یک مایعی جلو عقب میشد ولی مثلا حالتی که بریزه بیرون رو نداشت. در ضمن نفس کشیدن اینطوری نیست که زیر منقارش باد بشه وعادی نفس میکشه. امروز دوباره بردمش دامپزشک آزادگان ایشون گفتن که سالمه و هیچ مشکلی نداره و امیدوارم اینطوری هم باشه.
    ممنونم...

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ?????
    شماره عضویت
    17884
    سلام.منظورتون از دنبال دادن دست چیه؟؟ باید چند روز باهاش این تمرین رو بکنم؟؟ تمرینش چجوری؟؟ کاسکو چه حالتی از خودش تو این تمرین نشون داد میتونم دست دوم رو وارد تمرین کنم؟؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16198

سلام.
    تخمه اي كه من به كاسكوم ميدم اين شكليه. خواستم بدونم اين بهتره يا همون تخمه سياها كه روش خط داره؟
    ممنون...

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    ممنونم سپیده خانم.
    والا ترشح اینطوری نیست که از دماغش آب بیاد ولی صبح دیدم که نفس که میکشید یک مایعی جلو عقب میشد ولی مثلا حالتی که بریزه بیرون رو نداشت. در ضمن نفس کشیدن اینطوری نیست که زیر منقارش باد بشه وعادی نفس میکشه. امروز دوباره بردمش دامپزشک آزادگان ایشون گفتن که سالمه و هیچ مشکلی نداره و امیدوارم اینطوری هم باشه.
    ممنونم...
    ترشح بینی مدام هست یا فقط برای چند دقیقه بینیش خیس میشه ؟
    سلام.
    تخمه اي كه من به كاسكوم ميدم اين شكليه. خواستم بدونم اين بهتره يا همون تخمه سياها كه روش خط داره؟
    ممنون...

از همین تخمه میتونید استفاده کنید مشکلی نداره . من خودم از این استفاده می کنم

بهتر بودنش رو نمیدونم ولی از هر تخمه ها و دونه ها به اندازه استفاده کنید سعی کنید بیشتر از میوه و سبزیحات و حبوبات استفاده کنید

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط danialkeshani07.com نمایش پست ها
    سلام.منظورتون از دنبال دادن دست چیه؟؟ باید چند روز باهاش این تمرین رو بکنم؟؟ تمرینش چجوری؟؟ کاسکو چه حالتی از خودش تو این تمرین نشون داد میتونم دست دوم رو وارد تمرین کنم؟؟

دوست من شما پست های منو خوب می خونید ؟

شما یه تخمه میگیرید تو دستتون ، یکم دور تر از طوطی نگه میدارید ، طوطی میاد سمت دست و تخمه رو میگیره . این میشه دنبال کردن دست .

وقتی تخمه رو گرفت دوباره دست رو یه سمت دیگه با فاصله نگه میدارید ، طوطی میاد سمت دست ، تخمه رو میگیره ..

این کار در جهات مختلف انجام میدین وقتی طوطی میاد سمت دست و جایزه رو میگیره یعنی داره دست رو دنبال میکنه ..

وقتی طوطی کاملا قهمید که دنبال کردن دست خطری براش نداره و هرجا که دست رو نگه داشتید بیاد و غذا رو بگیره یعنی آماده هست که دست دوم رو وارد تمرین کنید ..

اگه همین الان هم دنبال دست میاد ، بهتره 3 تا 4 روز بدون دست دوم تمرین کنید ، بهتره عجله نکنید

این کلیپ دنبال کردن دست داخل قفس ( شما نیازی نیست داخل قفس تمرین کنید فقط این کلیپ رو میذارم که بدونید دنبال کردن دست یعنی چی )

Rocky Targeting(@) دانلود ● آپلود عکس و فایل های حیوانات خانگی و ماهی های آکواریومی در آپلود سنتر

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    16198
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    ترشح بینی مدام هست یا فقط برای چند دقیقه بینیش خیس میشه ؟
    فكر نكنم دائمي باشه من يه چيز سفيد رنگ تو بينيش ميبينم نميدونم طبيعيه يا نه. مثلا وقتى قار ميزنه و قارش كه تموم ميشه و ميخواد نفس بكشه يه صداي خلت مانند مياد كه من به اين شك كردم. اگر بتونم يك فيلم ميگيرم كه مشاهده بفرماييد. تشكر...

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    17681
    سلام دوستان یک سوالی داشتم
    من تقریبا 6 روز پیش یه کاسکو چشم طوسی روشن گرفتم
    دیشب تو پذیراییمون یه حشره شبیه شپش دیدم ولی قفس کاسکو تو اتاق خودمه و تو اتاقم چیزی ندیدم
    امروزم برای اولین بار کاسکوم خودشو خاروند به اندازه ی 5 ثانیه بنظر شما این مسئله رو جدی بگیرم یا نه؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط xXErfanXx نمایش پست ها
    سلام دوستان یک سوالی داشتم
    من تقریبا 6 روز پیش یه کاسکو چشم طوسی روشن گرفتم
    دیشب تو پذیراییمون یه حشره شبیه شپش دیدم ولی قفس کاسکو تو اتاق خودمه و تو اتاقم چیزی ندیدم
    امروزم برای اولین بار کاسکوم خودشو خاروند به اندازه ی 5 ثانیه بنظر شما این مسئله رو جدی بگیرم یا نه؟
    سلام
    خاروندن و تمییز کردن پرها در طوطی ها میتونه زمان زیادی در روز اتفاق بیوفته و چیز عجیبی نیست

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    فكر نكنم دائمي باشه من يه چيز سفيد رنگ تو بينيش ميبينم نميدونم طبيعيه يا نه. مثلا وقتى قار ميزنه و قارش كه تموم ميشه و ميخواد نفس بكشه يه صداي خلت مانند مياد كه من به اين شك كردم. اگر بتونم يك فيلم ميگيرم كه مشاهده بفرماييد. تشكر...

فکر کنم زیادی حساس هستید به این مورد اول که میخواد جیغ بزنه اروم تر شروع میکنه و اخرشم که از قفس دور میشید صداشو یهو قطع نمیکنه و با تن پایین تر صدا در میاره
    چیز سفید در بینی روخبر ندارم

صفحه 1130 از 1238 نخستنخست ... 1306301030108011111112111311141115111611171118111911201121112211231124112511261127112811291130113111321133113411351136113711381139114011411142114311441145114611471148114911801230 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)