کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    د
    شماره عضویت
    3744
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl نمایش پست ها
    سلام
    منظورتون از فن حوله گرفتن و به زور دستی کردن پرنده هست؟
    اون روش تو این انجمن کاربرد نداره دوست عزیز
    بیشتر به فن کشتی کج شباهت داره تا فن حوله
    سلام ببخشید فضولی کردم اما این فن حوله برای پرنده های وحشی که به هیچ راهی مستقیم نیستند اثر مثبتی داره در ضمن بعد از حمام کاسکو اگه فن حوله دیده باشه خوبه و حتی اگه معایناتی لازم باشه و بیشتر کاسکو با حوله اشنا میشه تو سایتهای خارجی هم اگه دیده باشید حوله یکی از اموزشهای پرنده است ما که نمی خواهیم کاسکو را بزاریم تو حوله لگد مال کنیم ببخشید فضولی کردم اما این هم یک روش اثبات شده

ویرایش توسط salarifar : 17th June 2015 در ساعت 09:07 AM

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط salarifar نمایش پست ها
    سلام ببخشید فضولی کردم اما این فن حوله برای پرنده های وحشی که به هیچ راهی مستقیم نیستند اثر مثبتی داره در ضمن بعد از حمام کاسکو اگه فن حوله دیده باشه خوبه و حتی اگه معایناتی لازم باشه و بیشتر کاسکو با حوله اشنا میشه تو سایتهای خارجی هم اگه دیده باشید حوله یکی از اموزشهای پرنده است ما که نمی خواهیم کاسکو را بزاریم تو حوله لگد مال کنیم ببخشید فضولی کردم اما این هم یک روش اثبات شده

سلام . دوست عزیز تو این فروم ما به دوستان روش هایی رو برای رام شدن ، پیشنهاد میدیم که کمترین استرس رو برای طوطی داشته باشه

بله حوله خیلی کمک میکنه وقتی طوطی به دامپزشکی برده میشه و حتی برای کوتاه کردن ناخن و گاهی اوقات منقار مناسب هست اما زمانی باید استفاده بشه که طوطی از قبل باهاش آشنا شده باشه . اول طوطی باید رام بشه و بعد حوله رو با بازی بهش معرفی می کنن .

برای طوطی های وحشی که نیار به دامپزشک دارن از حوله استفاده میشه اما روشی برای رام شدن طوطی نیست .

لطفا این موارد رو دیگه پیشنهاد ندین .

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    د
    شماره عضویت
    3744
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام . دوست عزیز تو این فروم ما به دوستان روش هایی رو برای رام شدن ، پیشنهاد میدیم که کمترین استرس رو برای طوطی داشته باشه

بله حوله خیلی کمک میکنه وقتی طوطی به دامپزشکی برده میشه و حتی برای کوتاه کردن ناخن و گاهی اوقات منقار مناسب هست اما زمانی باید استفاده بشه که طوطی از قبل باهاش آشنا شده باشه . اول طوطی باید رام بشه و بعد حوله رو با بازی بهش معرفی می کنن .

برای طوطی های وحشی که نیار به دامپزشک دارن از حوله استفاده میشه اما روشی برای رام شدن طوطی نیست .

لطفا این موارد رو دیگه پیشنهاد ندین .
    چشم لطف کردین
    چون امپول درد داره نباید به بچه زد من خودم دوسال با یک کاسکو وحشی که به هیچ طریق صراط مستقیم نبود مشکل داشتم محبت کردم صحبت کردم تغذیه خوب هیچ فایده نداشت این روشی بود که توی یک سایتها اشنا شدم چی میشه اگه مشگل کسی حل بشه اینکا را فقط توی سه جلسه و یکروز کافیه کدوم دامپزشک توی ایران این توانایی داره که بتونه طوطی وحشی رام بکنه البته با داروهای شیمیایی انسانی شاید بتونند گیجشون کنند که اونم عوارض داره متوجه شدم این فروم هم مدیر بازی هست که فقط باید دستورات مدیران اطاعت بشه ببخشید مزاحم شدم
    ویرایش توسط salarifar : 17th June 2015 در ساعت 01:57 PM

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    چشم لطف کردین
    چون امپول درد داره نباید به بچه زد من خودم دوسال با یک کاسکو وحشی که به هیچ طریق صراط مستقیم بود مشکل داشتم محبت کردم صحبت کردم تغذیه خوب هیچ فایده نداشت این روشی بود که توی یک سایتها اشنا شدم چی میشه اگه مشگل کسی حل بشه اینکا را فقط توی سه جلسه و یکروز کافیه کدوم دامپزشک توی ایران این توانایی داره که بتونه طوطی وحشی رام بکنه البته با داروهای شیمیایی انسانی شاید بتونند گیجشون کنند که اونم عوارض داره متوجه شدم این فروم هم مدیر بازی هست که فقط باید دستورات مدیران اطاعت بشه ببخشید مزاحم شدم
    اولا که نیازی نیست با فونت 7 بنویسید ، ما چشمامون اونقدر ضعیف نیست که نتونیم بخونیم

دوما شما و کاربران دیگه مختارید به هر روشی که دوست دارید طوطی تون رو رام کنید . کلی مقاله و توضیحات تو سایت های مختلف درباره رام کردن هست . میتونید بخونید و طبق همون روش پیش برید ، می تونید به دوستانتون هم این روش رو پیشنهاد بدین اما اینجا فقط راهی باید پیشنهاد بشه که به طوطی استرسی وارد نکنه . قرار نیست که چون روی طوطی شما نتیجه مثبت داشته روی طوطی های دیگه هم همین نتیجه رو داشته باشه.

سوما آمپول فرق داره ، بحث سلامتی با رام گردن دو بحث کاملا جداست . شما این راه رو برای رام کردن پیشنهاد کردین که ما این رد میکنیم .

چهارما بله در رابطه به رام کردن طوطی ها اجازه نمیدیم راهی پیشنهاد بشه که به طوطی استرس وارد کنه . شما میتونید اسمشو بذارید مدیر بازی . این قانون بخش طوطیه . چه کاربرا دوست داشته باشن و چه نداشته باشن

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو , عروس هلندی , کوتوله برزیلی , مرغ عشق , فنچ , کبوتر ,
    شماره عضویت
    16023
    چشم لطف کردین
    چون امپول درد داره نباید به بچه زد من خودم دوسال با یک کاسکو وحشی که به هیچ طریق صراط مستقیم نبود مشکل داشتم محبت کردم صحبت کردم تغذیه خوب هیچ فایده نداشت این روشی بود که توی یک سایتها اشنا شدم چی میشه اگه مشگل کسی حل بشه اینکا را فقط توی سه جلسه و یکروز کافیه کدوم دامپزشک توی ایران این توانایی داره که بتونه طوطی وحشی رام بکنه البته با داروهای شیمیایی انسانی شاید بتونند گیجشون کنند که اونم عوارض داره متوجه شدم این فروم هم مدیر بازی هست که فقط باید دستورات مدیران اطاعت بشه ببخشید مزاحم شدم
    از نظر من کاسکو هرچقد پیر باشه یا بزرگ باشه با محبت و دوست داشتن و انجام ندادن کاری که باعث ترسیدنش بشه میشه تا حدودی رامش کرد من خودم کاسکو چشم کرم داشتم یکسال داشتمش درباره کوچکترین کارش از دوستان تو همین فروم سوال میکردم چهار ماه کامل حاضر نشد از دستم حتی تخمه بگیره ولی با سعی و تلاش تونستم تا حد بسیار زیادی رامش کنم همش به لطف کمک ها دوستان و مدیران همین سایت نیازی به خشونت نیس فقط صبر و مهربونی کنی کافیه طول میکشه ولی خودش میفهمه شما دشمنش نیستی و قرار نیس بهش اسیب برسونی وقتی اینو فهمید رفتارش خیلی عوض میشه و خیلی خودشو بهت نزدیکتر میکنه و فرار نمیکنه شاید سر نده شاید طول بکشه رو دست بیاد ولی ترسش کلا از بین میره این چیزی بود که خودم تجربه کردم و دیدم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    د
    شماره عضویت
    3744
    نقل قول نوشته اصلی توسط منصور نمایش پست ها
    از نظر من کاسکو هرچقد پیر باشه یا بزرگ باشه با محبت و دوست داشتن و انجام ندادن کاری که باعث ترسیدنش بشه میشه تا حدودی رامش کرد من خودم کاسکو چشم کرم داشتم یکسال داشتمش درباره کوچکترین کارش از دوستان تو همین فروم سوال میکردم چهار ماه کامل حاضر نشد از دستم حتی تخمه بگیره ولی با سعی و تلاش تونستم تا حد بسیار زیادی رامش کنم همش به لطف کمک ها دوستان و مدیران همین سایت نیازی به خشونت نیس فقط صبر و مهربونی کنی کافیه طول میکشه ولی خودش میفهمه شما دشمنش نیستی و قرار نیس بهش اسیب برسونی وقتی اینو فهمید رفتارش خیلی عوض میشه و خیلی خودشو بهت نزدیکتر میکنه و فرار نمیکنه شاید سر نده شاید طول بکشه رو دست بیاد ولی ترسش کلا از بین میره این چیزی بود که خودم تجربه کردم و دیدم
    دوست عزیز من برای اخرین راه بود که پیشنهاد دادم و قصد جسارت و بی ادبی به هیچ کس را نداشتم و ندارم و فقط پیشنهادی بود که من عرض کردم و خودم تجربه کردم ولی از سوی بعضی مدیران مهربون سایت با لحنی برخورد کردند که من دارم به زور نظر خودم را مقبول میکنم بعضی موقع از بد و بدتر ادم بد را انتخاب میکنه کجا کاسکویی به خاطر وحشی بودن و سرکش بودن از چشم صاحبش بیفته کجا یک میانبر بزنه و به نفع هر دو باشه فن ایکس فقط کاسکو بفهمه دست و ایکس هیچ ضرری نداره و بی خود میترسه اونم عرض کردم در حالتی هست که هیچ راه دیگه براشون نمونده باشه من خودم شخصه اینقدر به حیوانات اطمینان دارم که به انسانها

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    17628
    سلام ببخشید من هر کاری میکنم کاسکوم نمیذاره ک نازش کنم یا بهش دست بزنم ولی نازگیا مامانم نازش میکنهرو حتی سرشو میگیره پایین تا مامانم نازش کنه در حالی ک مامانم حتی اصلا طرفش نمیرفت و بهش محبتی نمیکرد، یه نفر گفت که طوطی ها از افراد خونه ب ی نفر دیگ علاقه مند میشن سپیده خانم علت چیه من ک این همه واسش زحمت کشیدم و بهش غذا میدم چرا نمیذاره من نازش کنم وقتی دستمو میبرم جلو گازم میگیره رپی دستم همه کبوده[emoji52]

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    دوست عزیز من برای اخرین راه بود که پیشنهاد دادم و قصد جسارت و بی ادبی به هیچ کس را نداشتم و ندارم و فقط پیشنهادی بود که من عرض کردم و خودم تجربه کردم ولی از سوی بعضی مدیران مهربون سایت با لحنی برخورد کردند که من دارم به زور نظر خودم را مقبول میکنم بعضی موقع از بد و بدتر ادم بد را انتخاب میکنه کجا کاسکویی به خاطر وحشی بودن و سرکش بودن از چشم صاحبش بیفته کجا یک میانبر بزنه و به نفع هر دو باشه فن ایکس فقط کاسکو بفهمه دست و ایکس هیچ ضرری نداره و بی خود میترسه اونم عرض کردم در حالتی هست که هیچ راه دیگه براشون نمونده باشه من خودم شخصه اینقدر به حیوانات اطمینان دارم که به انسانها
    در مورد حوله پیچ کردن دوستان شرایطش رو خدمتتون گفتن
    اینجا ما دنبال ارتباط برقرار کردن و دوستی با حیوانات هستیم پس روش هایی که شما یا بعضی از دوستان قبلا میگفتن تاثیر داره اینجا فایده نداره حتی اگه تاثیر داشته باشه
    حالا میگید به عنوان اخرین روش برا رام کردن
    اگه چند صفحه در مورد طوطی که شما یا بقیه دوستان میخواید تهیه کنید تو این انجمن بخونید بارها گفته شده که طوطی بالغ وحشی احتمال رام شدنش خیلی کمه
    حالا خریدید و رام نشد ببرید بفروشید و جوجه تهیه کنید
    ما فقط در همین مورد و در مورد سرلاک های انسانی نمیذاریم دوستان نظرات پراکنده بدن و مدیر بازی در میاریم چون اول سلامت پرنده برامون مهمه در باقیه موارد شما بیاید اینجا 10 صفحه بحث کنید یا قانع میشید یا به اطلاعات ما اضافه میکنید
    موفق باشید

د
    ویرایش توسط abolfazl : 17th June 2015 در ساعت 05:23 PM

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط نرگس بهروزنژاد نمایش پست ها
    سلام ببخشید من هر کاری میکنم کاسکوم نمیذاره ک نازش کنم یا بهش دست بزنم ولی نازگیا مامانم نازش میکنهرو حتی سرشو میگیره پایین تا مامانم نازش کنه در حالی ک مامانم حتی اصلا طرفش نمیرفت و بهش محبتی نمیکرد، یه نفر گفت که طوطی ها از افراد خونه ب ی نفر دیگ علاقه مند میشن سپیده خانم علت چیه من ک این همه واسش زحمت کشیدم و بهش غذا میدم چرا نمیذاره من نازش کنم وقتی دستمو میبرم جلو گازم میگیره رپی دستم همه کبوده[emoji52]
    سلام .اونی که به شما گفت طوطی به یک نفر علاقمند میشه درست گفت . تو پست زیر توضیح دادم کاملا که چه دلایلی میتونه باعث علاقمندی طوطی به یک شخص بشه و چه دلایلی میتونه باعث بشه که طوطی با کسی که بیشتر بهش میرسه ارتباط خوبی برقرار نکنه :

http://www.parsipet.ir/thread95-319.html#post244226

طوطی شما، روی دست میاد ؟ تلاشی کردین واسه روی دست آوردن ؟ یادمه آخرین بار میخواستید باهاش تمرین کنید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    17628
    من خیلی تلاش کردم ذرتو میذارم رو پام نردبام هم براش میذارم از پله ها میاد پایین فعلا از رو پام برمیداره ولی پاشو رو پام نمیذاره خودشو میکشه ب هیچ وجه نمیذاره بهش دست بزنیم جز مامانم

صفحه 1123 از 1238 نخستنخست ... 1236231023107311041105110611071108110911101111111211131114111511161117111811191120112111221123112411251126112711281129113011311132113311341135113611371138113911401141114211731223 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)