صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    لاکپشت برکه ای
    شماره عضویت
    18891

لاکپشت برکه ای کوچک

من ی لاکپشت برکه ای کوچیک دارم قصد واگذارکردنش دنبال کسی هستم که واقعا از پس نگهداریش بر بیاد و اطلاعات کامل داشته باشه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    عروس و باجی در اینده
    شماره عضویت
    18790
    پس عکس اش کجا هست؟؟؟!!

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    لاکپشت برکه ای
    شماره عضویت
    18891
    شما اول بگو میتونی نگهش داری؟؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    دوست عزیز شما اگر اینقدر لاکت پشتتون براتون عزیزه، بهتر نیست برید رهاش کنید؟ یعنی دلتون نمیاد آزادش کنید ولی حاضرید ریسک کنید و بدید دست کسی که نمیشناسیدش؟! لاک پشت برکه ای چه خزری باشه چه اروپایی در قسمت های وسیعی از ایران زیست بوم طبیعی داره و به راحتی میتونید در یکی از این محل ها رهاش کنید.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    لاکپشت برکه ای
    شماره عضویت
    18891
    متاسفانه لاکپشتم مریض نمیتونم اینکارو کنم برای همین دنبال آدم مطمئن میگردم

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    پس درمانش کنید بعد رهاش کنید. این وظیفه شماست چون شما باعث بیماریش شدید. پس واگذاری هم فقط واسه خلاص شدن از شر یک لاک پشت بیمار بوده نه لطفی به اون موجود بیچاره درسته؟ شما جوری به اون بنده خدا گفتید "اصلا شما میتونید لاک پشت نگه دارید؟" و تو پست اول از اطلاعات کامل و ... حرف زدید که من تصور کردم خیلی حرفه ای هستید تو نگهداری از لاک پشت!
    در مانش کنید و سپس رها (یا واگذار کنید). اگر مشکل مالی برای دامپزشک و ... دارید اعلام کنید تا کمکتون کنیم ولی لاک پشت رو در حالی که بیماره به کسی واگذار نکنید. در ضمن همون پست اول میگفتید بیماره نه الان.
    ویرایش توسط بابک آژیده : 11th February 2016 در ساعت 12:10 PM

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    لاکپشت برکه ای
    شماره عضویت
    18891
    پیش دامپزشک بردم درمان شد ولی دوباره مریض شد من به دلایلی مجبورم که واگذار کنم و اونقدری بهش وابسته هستم که اگه مجبور نبودم هیچوقت این کار نمیکردم پس زود قضاوت نکنید

همکار قدیمی انجمن حیات وحش و محیط زیست

نوع حیوان خانگی
    در راه است !
    شماره عضویت
    14215
    نقل قول نوشته اصلی توسط Masoumeh1993 نمایش پست ها
    پیش دامپزشک بردم درمان شد ولی دوباره مریض شد من به دلایلی مجبورم که واگذار کنم و اونقدری بهش وابسته هستم که اگه مجبور نبودم هیچوقت این کار نمیکردم پس زود قضاوت نکنید
    دامپزشک متخصص خزندگان توی ایران کمه شما به بنده مشکلش رو بگید تحقیق می کنم و از دوستانم برای شما ادرس یک دامپزشک خوب رو در تهران می پرسم . در هر صورت جای این حیوان در محیط بسه نیست

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    لاکپشت برکه ای
    شماره عضویت
    18891
    دهنش همیشه بازه غذا نمیتونه قورت بده

همکار قدیمی انجمن حیات وحش و محیط زیست

نوع حیوان خانگی
    در راه است !
    شماره عضویت
    14215
    نقل قول نوشته اصلی توسط Masoumeh1993 نمایش پست ها
    دهنش همیشه بازه غذا نمیتونه قورت بده
    غذا نخوردن لاک پشت عوامل زیادی داره اولین عامل و شایع ترین عامل پایین بودن دمای اب و محیط نگهداری است بیماری های انگلی و عفونت های داخلی هم موجب این عارضه می شه و یکی از عومل شایع است ولی بنده نمی دانم که شما چه رژِیم غذایی برای لاک پشت انتخاب کرده اید( لطفا ذکر شود ) چون کبود ویتامین برای لاک پشت بیشتر این عوارض را به دنبال دارد باز نگه داشتن دهان در بیشتر لاک پشت ها یک عمل دفاعی است اگر لاک پشت شما خوی تهاجمی دارد که عادیست و استرس ناشی از همین عمل هم ممکن است موجب نخوردن غذا شود . ولی اگر باز بودن دهان و فعالیت کم بی اشتهایی شدید است نشانه از بیماریست
    خوب چند توصیه دارم که همه جا گفته می شود .
    اولا قرار دادن لاک پشت در یک محیط استریل ( خاک و اب مناسب و تمیز به همراه دمای مناسب ) و به دور ار استرس . استفاده از ابی که حداقل 24 از ان گذشته و اینکه کلر زدایی شده باشه
    به هیچ عنوان از دارو بدون مطمن بودن از مشکل لاک پشت استفاده نکنید .
    در روی چشم ها و بدن لاک پشت علامت های غیر عادی مشاهده نمی کنید
    یک محیط مناسب ( خشکی و اب با دمای مناسب و میزان نور دهی مناسب ) از نظر ابعاد برای لاک پشت ایجاد کنید تا با فعالیت بر متابولیسم بدنی موجب بیشتر شدن اشتها لاک پشت شود .
    با قرار دادن یک کف دریا به رساندن کلسیم به لاک پشت کمک کنید با استفاده از مواد غذایی حاوی ویتامین آ به جلوگیری از مشکلات عفونی کمک کنید دوست عزیز . بنده شماره دکتر معماریان را براتون پ خ می کنم امیدوارم کمکتون کنند اگر مقدور است با قرار دادن اطلاعات بیشتر و قرار دادن عکس به بنده کمک کنید راحت تر کمکتون کنم ! این ها یکسری اطلاعات عمومی بود و در شرایط خاص نگهداری خاص هم لازم است با سپاس

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)