فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  10
لایک لایک:  21
مخالفت مخالفت:  0
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 17

موضوع: کمک در رابطه با والدین

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    سارا
    علایق
    حیوانات
    تخصص
    نگهداری پرندگان
    حیوان خانگی
    مرغ عشق و حلزون
    شماره عضویت
    13322
    میانگین پست در روز
    0.06

Unhappy کمک در رابطه با والدین

سلام خدمت تمامی اعضای مهین پت
    نمیدونم تالارم درست هست یا نه اگر اشتباه عذر میخوام
    راستش مشکل من مشکلیه که خیلی ها به اون دچارن اون هم مشکلشون با والدین
    من ۱۴سالمه از بچگی عاشق حیوانات بودم
    در حال حاظر یک جفت مرغ عشق دارم
    خیلی وقته دلم یه پت مثل سگ یا گربه میخواد که بشه باهاش ارتباط برقرار کرد
    تحقیق. کردم نژاد هایی که دوست دارم بگیل و هاسکی و ژرمن و پکینز و ولش کرگی
    این نژاد هارو فوق العاده دوشت دارم مخضوصا نژادهایی مثل بیگل و ولش کرگی
    من تابحال حیوون زیاد داشتم ولی مشکلم همیشه با مادرم بوده میگه حیوون بیار غذا بده ولی دوباره رهاش کن
    میبرمت هرجا بخوای حیواناتو ببینی ولی خونه جای حیوون نیست
    میگم چرا میگه چرا باید باشع
    اخرشم به گریه و قهر تموم میشه
    پدرم هم حتی برای دیدن و ناز کردن بدش میاد با پرنده ها مینش خوبه ولی با سگ یا خرگوش یا گربه بده مثلا میگم بابا اینو ببین چقدر نازه
    برمیگرده میگه اینا چیه اخه خیلی کثیفن کنه تو بدنشون دستشوییشون کثیف و بو میدن
    البته مشکا پدرم اصلا ربطی به مذهب ودین نداره
    خواهرمم دوست داره ولی میگه تو زندگیت برای خودش ول باشه موهاش تو بدن ادم رشد میکنه
    فلان دوست من (من خودم دیده بودم دوستشو و گربشو)میگفت اون دوستم موی گربه چسبیده بود به دستش شده بود موی خودش
    ولی ابجیم دوست داره در کل
    من مادرمو پدرمو با هیچ منطقی نتونستم راضی کنم
    چند بار واگذاری قبول کردم سرخود که البته از سر بچگی بود و مادرم میگفت ولش کن تو خیابون ولی من به هر ترتیبی بود برش گردوندم دست خونوادش
    تابحال دست به خودکشی هم زدم که مثلا به هوای روانشناس سگ برام بیارن ولی خبری از روانشناس نشد
    قهر هم فایده ای نداشت
    افسردگی هم گرفتم ولی اصلا نفهمیدن اونا
    و یه مشکل دیگ که دارم اینه که مادرم به واگذاری و پناهگاه اعتقادی نداره مثلا نیگفتم بذار این گربه رو واگذارش کنم حداقل میگفت نه اینا الکی
    یا مثلا گفتم بریم پناهگاه حداقل ببینم گفت باشع زنگ زد ادرس گرفت ولی گفت جای دوریه و گفته سه کیلومتر اخرو پیاده شید بهم زنگ بزنید
    من بهش شک دارمو فلان
    بهدشم گفت اصن که چی گربه و سگ تو خیالبون ریخته رو ببین که چی بری پناهگاه دوتا سگ ببینی ؟؟؟
    خواهش میکنم کمک کنید خیلی افسرده شدم از این بابت
    فکر جدیدم این گه از خونه بزنم بیرون ولی گفتم شاید شما فکر دیگه ای داشتع باشید

ببخشید خیلی زیاد شد

کاربر ویژه تالار خرگوش Pink_Floyd آواتار ها
    شماره عضویت
    11256
    میانگین پست در روز
    0.14
    اولین و مهمترین نکته ای که شما باید بهش توجه کنید ، قبل از هر راه حلی ، اینه که درک کنید پدر و مادر شما صاحب اون خونه هستن و حق تصمیم گیری برای خونه ی خودشون رو دارن .
    همونطور که مطمئنن شما دوست ندارید اگر روزی بچه دار شدید بچه شما به شما بگه که دوست نداره شما حیوان نگه دارید ، اونها هم دوست ندارن شما مجبورشون کنید .

اگر مادری به این اعتقاد داشته باشه که حیوانی نجس هستش ، شما فقط با همکاری خود خدا و تغییراتی در چند کتاب آسمانی و باز هم به سختی میتونید اون رو راضی کنید که این حیوان نجس نیست . پس به جای تلاش بیهوده و آزار خودتون و خانواده و حرکات نسنجیده مثل خودکشی ، اگر واقعا به حیوانات علاقه دارید با غذا دادن به حیواناتی که در پارک ها یا پناهگاه ها هستن ، یا نگهداری حیواناتی که خانواده ها با اون مشکلی ندارن مثل ماهی ، میتونید فعلا خودتون رو سرگرم کنید .

علاقه به حیوانات از بین نمیره ، همیشه بیشتر میشه و شما چند سال دیگه که به استقلال فکری و مالی رسیدید میتونید هر تصمیمی خواستید برای زندگی شخصی خودتون بگیرید و اونطور که دوست دارید زندگی کنید .... میتونید مستقل از خانواده زندگی کنید و یا برای زندگی مشترک آینده دنبال فردی بگردید که اون هم به نگهداری از حیوانات علاقه داره و دیگه این درگیری ها رو نداشته باشید .

این رو فراموش نکنید که تنها راه نزدیک بودن به حیوانات و دوست داشتن اونها این نیست که حتما اونها رو توی خانه نگه دارید ، من به شخصه افراد زیادی رو میشناسم که خیلی بیشتر از من و شما عاشق حیوانات هستن ولی هیچوقت هیچ حیوانی رو توی خانه نگه نمیدارن . اگر حیوان برای شما چیزی بیشتر از یه اسباب بازی شخصی یا وسیله ای برای خودنمایی هستش ، میتونید تا زمانی که مستقل میشید ، از راه های دیگه به حیوانات نزدیک بشید و به اونها کمک کنید .

کاربر میهن پت ☆kitţen♡løver☆ آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    نیما ثمری فر`
    علایق
    شعر،نویسندگی،حیوانات،گربه ها،رویابافی،بحث
    تخصص
    شاعر ام،نویسندگی،بحث،جامعه شناسی،
    حیوان خانگی
    گربه
    شماره عضویت
    13029
    میانگین پست در روز
    0.18
    با عرض سلام باید عذر خواهی کنم ک اینو میگم ولی دلایل مخالفت پدرو مادرتون کاملا واهیه و ایراداتشون غیر واقعیه رشد مو دربدن؟ این چ حرفیه در ضمن اینکه توهین کنن به گربه ها و دیگر حیوونا واقعا حرکت زشتیه اگه دوست ندارن دلیل نمیشه توهین کنن و اینکه واقعا درکتون میکنم از نظر افسردگی البته این برای دورانی بود ک لوسی می گربم گمشده بود و قبل از اوردن دخترمم منم عینه شما بودم ولی سعی کنید خانوادتونو با دلایل منطقی راضی کنید اما در نظر هم بگیرید اگه کسی تو خانواده بترسه واقعا مشکل بوجود میاد مثل الان ک مامانه من خودشو حبس میکنه تا لوسی می بخوابه حیوونی رو نیارید اگه میخواید تسلیم شیدو واگذارش کنید یا خدایی نگرده خدایی نکرده بندازیدش تو خیابون اگه دلایل خانوادتون مسائل واهیه مذهبی هست توجیحشون کنید چون این مسئله اگه بخواد جلوگیری کنه واقعا فقط جای تاسف داره ک البته نمیتونم الان توضیح بدم /اعتقاد نداشتن به پناهگاه و واگذاری یعنی چی؟ ینی به حیوانات احترام نمیزارن ؟ببخشید ولی چقدر این باور کریح و زشته به هر حال چن تا راه حل
    1توجیحشون کنید از نکات مثبت بگید
    2در مقابل ایرادات دلایل منطقی بیارید
    3تعهد بدید مسئولیتش با شماست

به هر حال حیوونو نیارید ک مجبور شید ولش کنید
    اما تسلیم هم نشید
    آری شاید در همین نزدیکی چند طفل کوچک دارد
    شاید گرسنه در سرماست،شاید درد میکشد
    نا توان است،کاری از دستش بر نمی آید
    شاید میخواهد گریه کند،برای زندگی در مبارزه است
    حال،چون ناتوان است،برایش توانی باشیم نه یک مبارزه جدید
    آری مهربانی زیباست
    KINDNESS is BEUTIFULL

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    سارا
    علایق
    حیوانات
    تخصص
    نگهداری پرندگان
    حیوان خانگی
    مرغ عشق و حلزون
    شماره عضویت
    13322
    میانگین پست در روز
    0.06
    نقل قول نوشته اصلی توسط ☆kitţen♡løver☆ نمایش پست ها
    با عرض سلام باید عذر خواهی کنم ک اینو میگم ولی دلایل مخالفت پدرو مادرتون کاملا واهیه و ایراداتشون غیر واقعیه رشد مو دربدن؟ این چ حرفیه در ضمن اینکه توهین کنن به گربه ها و دیگر حیوونا واقعا حرکت زشتیه اگه دوست ندارن دلیل نمیشه توهین کنن و اینکه واقعا درکتون میکنم از نظر افسردگی البته این برای دورانی بود ک لوسی می گربم گمشده بود و قبل از اوردن دخترمم منم عینه شما بودم ولی سعی کنید خانوادتونو با دلایل منطقی راضی کنید اما در نظر هم بگیرید اگه کسی تو خانواده بترسه واقعا مشکل بوجود میاد مثل الان ک مامانه من خودشو حبس میکنه تا لوسی می بخوابه حیوونی رو نیارید اگه میخواید تسلیم شیدو واگذارش کنید یا خدایی نگرده خدایی نکرده بندازیدش تو خیابون اگه دلایل خانوادتون مسائل واهیه مذهبی هست توجیحشون کنید چون این مسئله اگه بخواد جلوگیری کنه واقعا فقط جای تاسف داره ک البته نمیتونم الان توضیح بدم /اعتقاد نداشتن به پناهگاه و واگذاری یعنی چی؟ ینی به حیوانات احترام نمیزارن ؟ببخشید ولی چقدر این باور کریح و زشته به هر حال چن تا راه حل
    1توجیحشون کنید از نکات مثبت بگید
    2در مقابل ایرادات دلایل منطقی بیارید
    3تعهد بدید مسئولیتش با شماست

به هر حال حیوونو نیارید ک مجبور شید ولش کنید
    اما تسلیم هم نشید
    من خودم واقعا نمیدونم به این حرفاشوت چی بگم
    با هر منطقی هم بی منطق بازی در میارن که سریع هم میگن نباید باشه تا فردا هم بگی من میگم نه

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    سارا
    علایق
    حیوانات
    تخصص
    نگهداری پرندگان
    حیوان خانگی
    مرغ عشق و حلزون
    شماره عضویت
    13322
    میانگین پست در روز
    0.06
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pink_Floyd نمایش پست ها
    اولین و مهمترین نکته ای که شما باید بهش توجه کنید ، قبل از هر راه حلی ، اینه که درک کنید پدر و مادر شما صاحب اون خونه هستن و حق تصمیم گیری برای خونه ی خودشون رو دارن .
    همونطور که مطمئنن شما دوست ندارید اگر روزی بچه دار شدید بچه شما به شما بگه که دوست نداره شما حیوان نگه دارید ، اونها هم دوست ندارن شما مجبورشون کنید .

اگر مادری به این اعتقاد داشته باشه که حیوانی نجس هستش ، شما فقط با همکاری خود خدا و تغییراتی در چند کتاب آسمانی و باز هم به سختی میتونید اون رو راضی کنید که این حیوان نجس نیست . پس به جای تلاش بیهوده و آزار خودتون و خانواده و حرکات نسنجیده مثل خودکشی ، اگر واقعا به حیوانات علاقه دارید با غذا دادن به حیواناتی که در پارک ها یا پناهگاه ها هستن ، یا نگهداری حیواناتی که خانواده ها با اون مشکلی ندارن مثل ماهی ، میتونید فعلا خودتون رو سرگرم کنید .

علاقه به حیوانات از بین نمیره ، همیشه بیشتر میشه و شما چند سال دیگه که به استقلال فکری و مالی رسیدید میتونید هر تصمیمی خواستید برای زندگی شخصی خودتون بگیرید و اونطور که دوست دارید زندگی کنید .... میتونید مستقل از خانواده زندگی کنید و یا برای زندگی مشترک آینده دنبال فردی بگردید که اون هم به نگهداری از حیوانات علاقه داره و دیگه این درگیری ها رو نداشته باشید .

این رو فراموش نکنید که تنها راه نزدیک بودن به حیوانات و دوست داشتن اونها این نیست که حتما اونها رو توی خانه نگه دارید ، من به شخصه افراد زیادی رو میشناسم که خیلی بیشتر از من و شما عاشق حیوانات هستن ولی هیچوقت هیچ حیوانی رو توی خانه نگه نمیدارن . اگر حیوان برای شما چیزی بیشتر از یه اسباب بازی شخصی یا وسیله ای برای خودنمایی هستش ، میتونید تا زمانی که مستقل میشید ، از راه های دیگه به حیوانات نزدیک بشید و به اونها کمک کنید .
    اخه پناهگاهم نمیبرن
    پدرم هم رو که گفتم بذش میاد و بقول خودش حیوانات خیابون کثیفن که من میترسم باهاش بحث کنم اخه واقعا بی منطق
    و گفتم که مادرم کلا به پناهگاه و واگذاری و این چیزا اعتقاد نداره
    میگه میخوای بری پناهگاه سگو گربه ببینی تو خیابون ببین دیگه
    اصن همچی یجورایی مادی براش و عشق به حیوونا چیزی نیس که بشه توضیح داد

تیم مدیریت کل سایت sisil آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    پرنیان
    علایق
    یک کلام حیوانات
    تخصص
    حسابرس . دستیار دندانپزشک.
    حیوان خانگی
    آکواریوم . خرگوش . طوطی . قمری.همستر
    شماره عضویت
    8234
    میانگین پست در روز
    1.84
    نقل قول نوشته اصلی توسط Love animals نمایش پست ها
    اخه پناهگاهم نمیبرن
    پدرم هم رو که گفتم بذش میاد و بقول خودش حیوانات خیابون کثیفن که من میترسم باهاش بحث کنم اخه واقعا بی منطق
    و گفتم که مادرم کلا به پناهگاه و واگذاری و این چیزا اعتقاد نداره
    میگه میخوای بری پناهگاه سگو گربه ببینی تو خیابون ببین دیگه
    اصن همچی یجورایی مادی براش و عشق به حیوونا چیزی نیس که بشه توضیح داد
    دوست عزیزم

صحبت هایی که دوست خوبمون pink-floyd گفتن بسیار متین و درست و ارزشمند بود
    شما الان این حس و داری که دنبال یک مقصر و راه حل میگردی و کسی که هر حرفی موافقت بزنه خوشحالت میکنه
    در اصل قضیه که شما حق داری به موجودات احترام بگذاری و دوستشون داشته باشی و کمک حالشون باشی شکی نیست ولی اولین قدم تو درک متقابل افراد اینه که از خودت شروع کنی
    میدونی یعنی چی ؟؟! یعنی قبول کنی حالا به هر دلیلی اونها نمیتونن با حیوانات ارتباط برقرار کنن حالا ترس ، اعتقاد و هر چی عاملش هست نمیشه و این مسئله یک عمر هست در وجودشون نهادینه شده و نمیشه خلق و خوی فردی رو یک شبه تغییر داد ..
    شما حیوانات و دوست داری سگ و گربه رو خب چقدر دوستمون قشنگ گفت بهشون رسیدگی کن بهشون غذارسانی کن کمک کن نیاز نیست حتما پناهگاه بری ، نیاز نیست حتما یکی خونه داشته باشی
    باید از الان اونقدر انعطاف پذیری داشته باشی که خودت و با شرایط وفق بدی تا اینکه خودت مستقل شدی و در آینده نه چندان دور بتونی با میل خودت زندگی کنی
    خب من الان عاشق سگ هستم نه فقط بگم نژاد دار بگیرم و داشته باشم نه ، دوست دارم سگهایی که نیاز به کمک دارن حتی موقت نگه دارم تا کمکی کرده باشم ، اما خانواده م مخالف هستن و من به نظرشون احترام میگذارم چون من تو خونه ی اونها دارم زندگی میکنم و هر مکانی که یک رئیس داشته باشه قاعده و قانون خاص خودش و داره
    به جای تفکرات اشتباهی که داشتی ، بیا با فکر نو شروع کن
    به گربه ها به سگ ها کمک کن خیلی راحت
    برای گربه های خیابون غذارسانی کن سگها هم همینطور
    لازم نیست حتما پناهگاه بری اونهایی که شناخته شده هستن کمک مالی کن خیلی هاشون ماهیانه ۱۰ هزار تومن هم کمک بزرگی هست
    برای خودت پناهگاه مجازی بزن
    خیلی آسون با یک پیج تو اینستا یا یک پیج تو ف ی س بوک موارد واگذاری رو به اشتراک بذار ، براشون اسپانسر پیدا کن ، کمک جمع کن
    میدونم حس ت و که دوست داری یک همدم هم داشته باشی اما مطمئن باش تا ابد تو خونه پدر و مادر نیستی باید مستقل بشی پس از الان برای خودت هدف داشته باش ، با کوچکترین کارهایی که میتونی انجام بدی پول جمع کن برای خودت و سرمایه که بتونی چند سال دیگه یک پناهگاه بزنی و کلی حیوون درمونده رو تیمار کنی
    تو این مدت هم با کارهایی که گفتم میتونی کلی کمک کنی به این فرشته ها و کلی دوست پیدا کنی
    مثل من که وقتی پام و میذارم تو کوچه ، تا برسم دم در خونمون کلی گربه های فسقلی کوچیک و بزرگ باهام میان که بهشون غذا بدم
    اگر پدر و مادرت بی منطق میدونی شما منطق داشته باش و رو اصول فکر کن نه رو احساس تنها
    موفق باشی
    دستم خشک شد انقدر تایپ کردم

سهم من دور ریزه های توست لقمه از دهانم مگیر

ای اشرف مخلوقات

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    سارا
    علایق
    حیوانات
    تخصص
    نگهداری پرندگان
    حیوان خانگی
    مرغ عشق و حلزون
    شماره عضویت
    13322
    میانگین پست در روز
    0.06
    کسی نبود کمک کنه؟؟ من هنوزم منتظرم

مدیر ارشد و مدیر تالار گربه animal lover آواتار ها
    شماره عضویت
    11969
    میانگین پست در روز
    5.29
    نقل قول نوشته اصلی توسط Love animals نمایش پست ها
    کسی نبود کمک کنه؟؟ من هنوزم منتظرم
    سلام سارا خانم
    دختر گلم ، دوستان اينهمه راه حل خوب ارائه دادن ، هنوز ميگي منتظرم ؟!!!عزيزم دلت ميخواد كسي پيشنهاد بده كه بيخيال نظر پدر ومادر ، برو سگو گربه بيار تو خونه؟!!!

ببين دخترم ، نظر و خواست پدر و مادر و همه أعضايي كه توي يك خونه داريد با هم زندگي ميكنيد از علاقه شخصي شما به حيوانات مهمتره ، چون اگه مخالفتي باشه هرچند هم كوچيك ، عملا راهي از پيش نميبري، توي اين مسير سخت تنها ميشي چون پشتيباني نداري و كسي نيست كه با تو هم عقيده باشه ، پس رضايت خانواده شرط اصليه و مقدم به علاقه شما.عجولانه تصميم نگير ، اينطوري هم خودت اسيب ميبيني هم رفاهو أسايشو از اون زبون بسته ها كه قراره پناهو نقطه امنشون شما، خونه و خانوادت باشه ميگيري.

بعدشم اين فرمايشات غير علمي چيه كه خواهر گلتون فرمودن؟!!موي گربه توي بدن رشد ميكنه ؟!!! يا خدا!!!نزنن اينحرفا رو ، همين عقيده ها والدينو به صحت تصميمشون مصمم تر ميكنه. شما چنتا كتاب راجع به گربه و سگ ، تهيه كنيد ، بزاريد جلوي چشم تا شايد كسي ترغيب بشه چند صفحه اي بخونه، خودشون متوجه ميشن ، حيوانات اونقدر ها هم خطرناك نيستن ،اگه بشر براشون خطر ايجاد نكنه.
    ویرایش توسط animal lover : 17th October 2015 در ساعت 03:05 PM

کاربر جدید OuTlaW آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    میلاد
    تخصص
    دانشجو
    حیوان خانگی
    دیسکس و گربه
    شماره عضویت
    12976
    میانگین پست در روز
    0.03
    سلام
    من با پیشنهادی که animal lover دادن موافقم
    من خودم وقتی گربه هام و آوردم تا یک ماه درباره بیماریهاشون و مشکلاتی که ممکن به وجود بیارن سخن رانی میکردم شبانه روز!!!
    چشمتون روز بد نبینه هر روزم بدو بیراه شنیدم و تا کلی وقت هم به تنهایی همه کارای این 3 تا بچه گربرو انجام دادم که واقعا سخت بود
    اما بعد از گذشت این 3 ماه و رشد بچه گربه ها در کنار ما کم کم مهرشون به دل اهل بیت!!! افتاد و با ما در امر نگه داری گربه توافق کردند
    اما . اما . اما ... کماکان تا بچه گربه ها خرابکاری میکنن من مسول هستم و مقصر ...
    خلاصه بگم راه سختی در پیش داری ولی نشدنی نیست
    نشود فاش کسی آنچه میان من و توست
    تا اشارات نظر نامه رسان من و توست
    گوش کن با لب خاموش سخن میگویم
    پاسخم گو به نگاهی که زبان من و توست

کاربر جدید
    نام و نام خانوادگی
    سارا
    علایق
    حیوانات
    تخصص
    نگهداری پرندگان
    حیوان خانگی
    مرغ عشق و حلزون
    شماره عضویت
    13322
    میانگین پست در روز
    0.06
    راستش نزدیک مدرسمون گربه تقریبا ۶ماهه هست خیلی لوسه هر وقت میرم نازش میکنم کلی مامانمم غذا میده واسش میبرم میگه برو نازشم بکن ولی خونه نیارش
    خودشم میگه غذا براش ببرم
    یه مدت یه بچه گربه کوچولو اوردم خونه خودش عاشقش شد ولی مجبور بودم عصر ببرمش بذارم بیرون خونه و دیگه نیارمش
    حتی وقتی اوردمش تو خونه هم خودش تزش عکس گرفت و گغت چقدر لوسه و اینا
    الان یه فکری به سرم زده که همیشه هی برم پیش گربه تا خودشون کلافه بشن و بذارن بیارمش

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)