همکار قدیمی (انجمن فلاورهورن)

نوع حیوان خانگی
    ماهی (فلاور)
    شماره عضویت
    15266
    نقل قول نوشته اصلی توسط شاهین2 نمایش پست ها
    با سلام خدمت استاد عزیزم
    ممکنه راهنمایی بفرمایید بهترین غذای دست ساز که برای فلاور به مقدار کم مشکل ساز نشه چیه و با غذاهای شرکتی هد ورنگ ماهی انچنان رشد نمیکنه حتی اگر از بهترین برندها باشه ممنون میشم راهنمایی بفرمایید که رزیم غذایی دست ساز وخشک چی باشه که بهترین نتیجه رو تو هد ورنگ ماهی بده دوستتون داریم
    سلام...
    بهترین غذا همون استعداد فلاورته.... نژاد و استعداد حرف اول رو میزنه که اگه فلاورتون داشته باشه با همین غذا ها رشد چشمگیری داره حالا در کنار استعداد میتونی از غذاها هم استفاده کنی...
    اما در مورد غذا دست ساز میتونی از میکس میگو استفاده کنی...
    میگو تازه پاک شده همراه آستاگزانتین و سیر و اسفناج بدلیل پروتین زیاد روی فلاور تاثیرشو دیدم...البته هفته ای دوبار خیلی کم باید استفاده شه ...

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    فلاور
    شماره عضویت
    12374
    با سلام خدمت استاد عزیز
    فلاورم انگل گرفت وبنده با داروی سرافلاجلول درمان کردم وبه تانک جدید منتقل نمودم هدش کاملا خوابیده از کی بهش غذا بدم وچه غذایی وایا هدش برمیگرده یا نه لطفا راهنمایی بفزمایید با تشکر

نوع حیوان خانگی
    ماهی (فلاور)
    شماره عضویت
    15266
    با سلام خدمت استاد عزیز
    فلاورم انگل گرفت وبنده با داروی سرافلاجلول درمان کردم وبه تانک جدید منتقل نمودم هدش کاملا خوابیده از کی بهش غذا بدم وچه غذایی وایا هدش برمیگرده یا نه لطفا راهنمایی بفزمایید با تشکر
    سلام....
    شما مدفوعشو چک کنید ، اگه طبیعی بود غذادهی رو شروع کنید روزی 2 بار هر بار هم 3 تا دونه قبلش هم خیس کنید ، میکس فعلا بهش نده ....
    هد اش هم میاد بالا بیماری سختی پشت سر گذاشته به مرور زمان با بالا بودن کیفیت آب هر روز بهتر میشه....

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    فلاور
    شماره عضویت
    12374
    با سلام خدمت استاد عزیز
    فلاورم رو به مدت سه روز در داروی سرافلاجلول قراردادم بخاطر انگل رودهای که داشت وبعد از سه روز منتقلش کردم به تانک جدید که از قبل ابش رو عوض کرده بودم دیشب مقداری هیکاری بیوگلد بهمراه اسپکتروم را با عصاره سیر مخلوط کردم ودر حد5و6 دونه بش دادم خورد امروز ظهر متوجه شدم دوباره رشتهای دونه دونه مانند دونه نسبیح ریز به رنگ سفید تو اب رها کرده ممکنه انگل باشه خسته شدیم به نظر شما چه باید کرد ممنون راهنمایی بفرمایید

همکار قدیمی (مترجم انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    14755
    با سلام خدمت استاد عزیز
    فلاورم رو به مدت سه روز در داروی سرافلاجلول قراردادم بخاطر انگل رودهای که داشت وبعد از سه روز منتقلش کردم به تانک جدید که از قبل ابش رو عوض کرده بودم دیشب مقداری هیکاری بیوگلد بهمراه اسپکتروم را با عصاره سیر مخلوط کردم ودر حد5و6 دونه بش دادم خورد امروز ظهر متوجه شدم دوباره رشتهای دونه دونه مانند دونه نسبیح ریز به رنگ سفید تو اب رها کرده ممکنه انگل باشه خسته شدیم به نظر شما چه باید کرد ممنون راهنمایی بفرمایید
    دوره درمان رو کاملا طی کنید...3 روز کافی نیست..من جای شما بودم اصلا در طول درمان غذا نمیدادم...درمان ناقص باعث مقاوم شدن انگل میشه

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    فلاور و مرغ مینا
    شماره عضویت
    17630
    سلام با عرض خسته نباشید!
    چند روزی پیش فلاور هورنی خریداری کردم که در تانکی بدون بخاری و دمای مناسب بود رنگ پریده اما دارای هد خوبی بود! چشم راست سالم اما چپی تاری داشت و زیر چشم کبود مانند بود
    با انتقال به اکواریوم خودم و اضافه نمک بدون ید و دمای مناسب و تغذیه رنگ بدن بهتر شده و سرحال تر تاری چشم چپ هم کمی بهتر شده اما هنوز هست و زیرش کبودی پا برجاست! به جز صبر چه راهی پیشنهاد میکنید ؟
    دما 30 نمک هر 20لیتر یک قاشق 300لیتر بدون زغال در فیلتر

نوع حیوان خانگی
    ماهی (فلاور)
    شماره عضویت
    15266
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadanvar نمایش پست ها
    سلام با عرض خسته نباشید!
    چند روزی پیش فلاور هورنی خریداری کردم که در تانکی بدون بخاری و دمای مناسب بود رنگ پریده اما دارای هد خوبی بود! چشم راست سالم اما چپی تاری داشت و زیر چشم کبود مانند بود
    با انتقال به اکواریوم خودم و اضافه نمک بدون ید و دمای مناسب و تغذیه رنگ بدن بهتر شده و سرحال تر تاری چشم چپ هم کمی بهتر شده اما هنوز هست و زیرش کبودی پا برجاست! به جز صبر چه راهی پیشنهاد میکنید ؟
    دما 30 نمک هر 20لیتر یک قاشق 300لیتر بدون زغال در فیلتر
    سلام ...
    خودتون دارید میگید که چون صبر کردید و تقریبا درمان کردید بهتر شده خوب ادامه بدید عجله نکنید از مولتی ویتامین هم میتونید استفاده کنید ، ضمنا یه عکس از اون قسمت کبودی قرار بدید ....

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    فلاور
    شماره عضویت
    12374
    استاد عزیز
    با سلام بنده طبق دستورالعمل داروی سرافلاجلول عمل کردم ودر طی درمان در تانک قرنطینه بهش غذا ندادم در طی سه روزوبعد از اینکه منتقلش کردم تو تانک اصلی غذا دادن را با هیکاری بیوگلد واسپکتروم شروع کردم دوره درمان در بروشور دارو نوشته سه الی هفت روز پس مشکل چیه راهنمایی بفرمایید مرسی

نوع حیوان خانگی
    ماهی (فلاور)
    شماره عضویت
    15266
    استاد عزیز
    با سلام بنده طبق دستورالعمل داروی سرافلاجلول عمل کردم ودر طی درمان در تانک قرنطینه بهش غذا ندادم در طی سه روزوبعد از اینکه منتقلش کردم تو تانک اصلی غذا دادن را با هیکاری بیوگلد واسپکتروم شروع کردم دوره درمان در بروشور دارو نوشته سه الی هفت روز پس مشکل چیه راهنمایی بفرمایید مرسی
    سلام...
    شما نیاید غذا دهی رو انجام میدادید....دوره درمان رو تا ۷ روز ادامه میدادی... علی الحال اگر انگل روده ای فلاورتون از نوع هگزامیتا باشه با فلاجلول درمان میشه در غیر این صورت احتمال داره نوع انگل کرمی باشه و از انواع ترماتود یا سستود و این هم با ازمون و خطا حل میشه ..

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    فلاور
    شماره عضویت
    12374
    با سلام خدمت استاد عزیزم
    خوشبختانه مدفوع ماهی طبیعی شده از دیروز اما هد کاملا خوابیده میتونم غذای دست ساز که شامل میگو وفلفل دلمه ای وسیر واستاگزانتین ومولتی ویتامین هستش بهش بدم اما چون در یخچال قراردادم وفریز شده برای برگشت انگل رود ه ای مشکلی نداره وچه جوری باید بهش بدم مرسی از محبتتون

صفحه 204 از 227 نخستنخست ... 104154185186187188189190191192193194195196197198199200201202203204205206207208209210211212213214215216217218219220221222223 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)