این پست به اشتراک گذاشته شده


بابی و آوا حالشون خوب نیست.....Bobby and Ava aren’t feeling well

دیشب بابی و آوا حالشون خیلی بد شد و نصفه شب برای گرفتنه خون به مطب منتقل شدن. جینگول و بنزی هم رفتن که به دوستای کوچولوشون کمک کنن و بهشون خون بدن. لعنت به این بیماری دیستمپر که انقدر این بدبختارو زجر میده. این بیچاره ها وقتی ام از دست شهرداری و حیوان آزارها نجات پیدا میکنن و به جای امن میان بازم هزار تا خطر دیگه جونشون رو تهدید میکنه. متأسفانه امسال به دلیل تغییر ناگهانی آب و هوا و آلودگی زیاد شهر، دیستمپر و پاروو دارن غوغا میکنن. متأسفانه یکی از دلایل این آلودگی هم معدوم سازی های بی رویه و بی رحمانۀ پیمان کاران شهرداریه. جای اینکه سگهارو زنده گیری کنن و فقط اونایی رو که درمان نشدنی هستن به روش مرگ آسان راحت کنن، با یه تیر همه شونو خلاص میکنن و اکثر اوقات توی همون محل ول میکنن و میرن که خودش باعث پخش بیش از حد آلودگیه اون سگهای بیچاره ایه که بیمار بودن.
برای این کوچولوها دعا کنین.
در ضمن جا داره از جناب آقای دکتر محرابی و کادر محترم کلینیک آوینا که دیشب یک سره تا صبح توی مطب موندن تا کارهای درمانی این بچه هارو انجام بدن، تشکر ویژه بکنیم. صد درود بر این افراد بزرگوار
لینک داستان بابی: Bobby’s story
https://www.facebook.com/PnahgahHywa...55174781232209
لینک داستان آوا: Ava’s story
https://www.facebook.com/PnahgahHywa...01762496573437
Bobby and Ava aren’t feeling well and they were transferred to the clinic for immediate blood transfusion. Jingool and Benzy went to give blood to their little sick friends. Please pray for Bobby and Ava.

https://www.facebook.com/PnahgahHywa...03604849722535