به نام خدا

شما در تاپیک رسمی معرفی ، نقد و بررسی و مطالب تخصصی انواع دستگاه جوجه کشی خانگی و صنعتی هستید در این تاپیک قصد داریم انواع دستگاه جوجه کشی در ظرفیت های مختلف ، مطالب و مقالات ترجمه شده و تخصصی جوجه کشی و انواع متدها و روش های جوجه کشی با بالاترین راندمان را برای شما آموزش دهیم . ابتدا اطلاعات مختصری از گروه صنعتی اسکندری برای شما عرض میکنم

گروه صنعتی اسکندری بعنوان برترین واحد تولیدی و توزیعی انواع دستگاه جوجه کشی خانگی و صنعتی در ایران کیفیت بالا و مرغوبیت کالاهای تولیدی را به عنوان سرلوحه فعالیت های صنعتی خود انتخاب نموده و تمامی توان مالی و معنوی خویش را در این راستا به خدمت گرفته است .

این شرکت با اختصاص 20 درصد از سود خالص مجتمع به فعالیت های تحقیقاتی و تاسیس آزمایشگاه مجهز و همچنین با به خدمات گرفتن ترکیبی از پرسنل با تجربه در کنار جوانان تحصیل کرده سعی در بهبود مدوام کیفیت محصولات و اصلاح مکانیزم دستگاه های جوجه کشی ساخت خود نموده است .

محصولات تولیدی این شرکت عبارتند از :

دستگاه جوجه کشی 48 تایی هواباتور
دستگاه جوجه کشی 96 تایی هواباتور 2
دستگاه جوجه کشی 84 تایی
دستگاه جوجه کشی 126 تایی
دستگاه جوجه کشی 168 تایی
دستگاه جوجه کشی 210 تایی
دستگاه جوجه کشی 420 تایی
دستگاه جوجه کشی 588 تایی
دستگاه جوجه کشی 924 تایی
دستگاه جوجه کشی 1850 تایی
دستگاه جوجه کشی 3700 تایی

که کلیه دستگاه ها با امکان جوجه کشی از انواع تخم پرندگان خانگی و زینی ، مرغ،شترمرغ،قرقاول،کبک،بلد رچین،کبوتر،غاز،اردک و ... با راندمان بالا را دارا میباشند .
با توجه به بروز بودن قیمت ها امکان قرار دادن تک تک دستگاه ها در این بخش میسر نیست . شما میتوانید برای دریافت قیمت های بروز به وبسایت
http://www.iran-mashin.com
http://www.chicken-device.ir
مراجعه کنید .


در ادامه میخواهیم مقالات تخصصی ترجمه شده جوجه کشی توسط شرکت را برای شما در این تاپیک قرار دهیم . لطفا در صورت هر گونه سوال و یا ابهامی با ما از طریق این تاپیک در ارتباط باشید .

-------------- این تاپیک هر روز بروز میشود --------------