صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از 31 به 36 از 36
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    13968
    سلام به دوستان من اولین ریفم را واسه شروع خریدم ولی توی مغازه رنگش سبزتر بود اینجا فقط سر شاخه هاش سبزه دیروزم بخاطره پایین بودن kh اصلا باز نشد دیشب kh از 6.5 رسوندم به 11 دمای آبم هم روی 28 بخاطره اینکه یلوتانگم مریض بود یه مقدار بالاست شوری 22 وph 8.4 فسفات صفر نیتریت صفر آمونیاک صفر نیترات هم 30 که با سیفوون بعدی میارمش پایین به نظرتون چیکار کنم که به سبزی مغازه بشه
    [IMG][/IMG]

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    13968
    اینم عکس بعدیش به زودی ماش روم و شقایق اضافه می کنم

[IMG][/IMG]
    ویرایش توسط mohammad_esf27 : 13th March 2015 در ساعت 01:19 PM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ابشور
    شماره عضویت
    15875
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_esf27 نمایش پست ها
    سلام به دوستان من اولین ریفم را واسه شروع خریدم ولی توی مغازه رنگش سبزتر بود اینجا فقط سر شاخه هاش سبزه دیروزم بخاطره پایین بودن kh اصلا باز نشد دیشب kh از 6.5 رسوندم به 11 دمای آبم هم روی 28 بخاطره اینکه یلوتانگم مریض بود یه مقدار بالاست شوری 22 وph 8.4 فسفات صفر نیتریت صفر آمونیاک صفر نیترات هم 30 که با سیفوون بعدی میارمش پایین به نظرتون چیکار کنم که به سبزی مغازه بشه
    [IMG][/IMG]
    سلام دوست عزیز
    اول بهتون تبریک میگم واسه تانکتون انشا.. که ازش کلی لذت ببرید . در مورد مرجانتون اجازه بدید یه چند روزی از ورودش بگذره . ابه تانکم یه مقداری ثبات پیدا کنه اگر به شرایط خوب از لحاظ ظاهر و رنگ نرسید اونوقت احتمال داره از نور باشه میتونید یه مهتابی اکتنیک دیگه اضافه کنید..موفق باشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مرجان
    شماره عضویت
    17112
    اینم عکس بعدیش به زودی ماش روم و شقایق اضافه می کنم

[IMG][/IMG]
    دوست عزیز لطفا به چند نکته توجه بفرمایید:
    1. به هیچ عنوان تغییرات شدید در هیچ یک از پارامترها ایجاد نفرمایید(اشتباه اول خرید مرجان قبل از تست- اشتباه دوم تصحیح اشتباه اول (افزایش kh) با سرعت زیاد)
    2. نیترات 30 بالاست- سیفون هم راه حل شما نیست چون قراره نیترات رو در عدد پایینی ثابت نگه دارید سیفون هفتگی به معنای بالا و پایین شدن نیتراته
    3. دما بالاست شما باید دما رو روی 25 ثابت کنید بطوری که حتی 0.5 درجه هم بالا و پایین نشه
    4. شوری باید به 1.025 برسه(با رعایت نکته اول)
    5. واسه ایجاد رنگ های خاص در مرجانها نیاز به نور 420 نانومتر و استفاده از آمینو اسید ها دارید
    6. اون دلقک رو هم قبل از اینکه ریفتون رو نابود کنه از تانک خارج بفرمایید
    اگه میخواید ریف ال پی اس نگه دارید باید موارد فوق رو رعایت کنید در غیر این صورت ریف های شما بعد از مدتی دچار پژمردگی و نابودی میشن
    ویرایش توسط black_art : 17th March 2015 در ساعت 12:20 PM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شور
    شماره عضویت
    13968
    نقل قول نوشته اصلی توسط black_art نمایش پست ها
    دوست عزیز لطفا به چند نکته توجه بفرمایید:
    1. به هیچ عنوان تغییرات شدید در هیچ یک از پارامترها ایجاد نفرمایید(اشتباه اول خرید مرجان قبل از تست- اشتباه دوم تصحیح اشتباه اول (افزایش kh) با سرعت زیاد)
    2. نیترات 30 بالاست- سیفون هم راه حل شما نیست چون قراره نیترات رو در عدد پایینی ثابت نگه دارید سیفون هفتگی به معنای بالا و پایین شدن نیتراته
    3. دما بالاست شما باید دما رو روی 25 ثابت کنید بطوری که حتی 0.5 درجه هم بالا و پایین نشه
    4. شوری باید به 1.025 برسه(با رعایت نکته اول)
    5. واسه ایجاد رنگ های خاص در مرجانها نیاز به نور 420 نانومتر و استفاده از آمینو اسید ها دارید
    6. اون دلقک رو هم قبل از اینکه ریفتون رو نابود کنه از تانک خارج بفرمایید
    اگه میخواید ریف ال پی اس نگه دارید باید موارد فوق رو رعایت کنید در غیر این صورت ریف های شما بعد از مدتی دچار پژمردگی و نابودی میشن
    دلقک اسلاریسم کاری بش نداره شما راه حل خاصی غیر از رفجیوم و سیفون واسه پایین نگه داشتن نیترات آبم دارید؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مرجان
    شماره عضویت
    17112
    دلقک اسلاریسم کاری بش نداره شما راه حل خاصی غیر از رفجیوم و سیفون واسه پایین نگه داشتن نیترات آبم دارید؟
    کار دلقک کم کم شروع میشه

واسه نیترات: استفاده از شکر(دوز و اسکیمر مناسب)

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)