فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

واگذاری بچه گربه ۶ ماهه فوری

تشکر تشکر:  4
لایک لایک:  1
مخالفت مخالفت:  0
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: جسیکا سدلاک و سون وینتر: دو ورزشکار جوان گیاهخوار مسابقات دو و اسکی

 1. #1
  موسس میهن پت Pars آواتار ها
  نام و نام خانوادگی
  محمد
  محل سکونت
  شهر باران
  علایق
  حیوانات ، مطالعه ، موسیقی
  تخصص
  بهداشت مواد غذایی
  حیوان خانگی
  ماهی زینتی
  تاریخ عضویت
  Apr 2011
  شماره عضویت
  1
  میانگین پست در روز
  2.35
  نوشته ها
  4,717

  جسیکا سدلاک و سون وینتر: دو ورزشکار جوان گیاهخوار مسابقات دو و اسکی

  جسیکا سدلاک و سون وینتر: دو ورزشکار جوان گیاهخوار مسابقات دو و اسکی

  "جسیکا سدلاک"، ورزشکار 21 ساله مسابقات اسکی و دوی مسافت در مسابقات بازیهای زمستانی 2007 کانادا است. جسیکا همچنین یک گیاهخوار است که به تازگی وگان شده است.

  "سون وینتر" ورزشکار گیاهخوار 21 ساله در مسابقات اسکی است. در این بخش با این دو ورزشکار جوان گیاهخوار آشنا می شویم.


  جسیکا سدلاک :


  جسیکا سدلاک، 21 سال سن دارد. او یک ورزشکار کانادائی ماجراجو و موفق است. او یک دونده مسافت، مربی قدرت و طرفدار تغذیه گیاهی است. او مشتاق شرکت در بازیهای المپیک ۲۰۱۲ است. برخی از دستاوردهای او بازیهای زمستانی ۲۰۰۷ کانادا، سه عنوان ملی در سال ۲۰۰۸، و کسب مقام کمپین دانشجویان آمریکای شمالی در سال ۲۰۰۹ است.


  او به تازگی ورزش اسکی را کنار گذاشته و هم اکنون روی دوی مسافت برای شرکت در مسابقات المپیک ۲۰۱۲ تمرکز کرده است و روش تعذیه اش از این به بعد وگان است!

  سون وینتر:  "سون وینتر" ورزشکار ۲۱ ساله کانادائی که شوق مسابقات اسکی کراس را دارد که قبلاً در این زمینه مقام هائی را کسب کرده است. او نفر دوم در "کنیدین نشنالز" و سومین مقام در تور مسابقات آمریکای شمالی، را کسب کرده است.
  سون علاوه بر اینکه ورزشکار اسکی کراس در تیم کلمبیای بریتانیا سال ۲۰۰۹ است جزء ۱۰ نفر اول کانادا قرار گرفته است و در رده سنی خود نفر چهاردهم در جهان است. رویای زندگی او رقابت و برنده شدن در بازیهای المپیک است. قابل توجه اینکه سون با رژیم گیاهخواری بزرگ شده است.


  دستورالعمل موفقیت این دو ورزشکار: عشق ورزش، انگیزه و تلاش سخت عناصر کلیدی در موفقیت هستند .

  سون وینتر: خیلی ساده است. این موفقیت ناشی از تلاش بسیار بسیار سخت است. من شخصاً هیچوقت ورزشکار با استعدادی نبودم، فقط ادامه دادم. فقط روی آرزویم تمرکز کردم و ادامه دادم و بعد این موفقیتها اتفاق افتاد.  جسیکا سدلاک: من همه طول زندگیم را ورزش می کردم و عاشق ورزش هستم، کار خیلی سختی است اما وقتی عاشق آن باشید، خیلی فرق می کند. معنای خیلی متفاوتی دارد. من فکر می کنم اگر به آنچه انجام می دهید علاقه داشته باشید نهایتاً موفق خواهید شد.


  سون در مورد جسیکا اینطورمی گوید: او نسبت به دیگر ورزشکارانی که تا کنون دیدم سخت تر تمرین می کند. ساعتها بیشتر و طولانی تر. اگر با این روند ادامه دهید، بالاخره موفق خواهید شد. این یک عامل اصلی است.


  جسیکا در مورد سون اینطور می گوید: در مورد سون باید به اعتماد به نفس و خودباوری او اشاره کنم. علی رغم فرهنگ، علی رغم آنچه پیرامون اوست، او نهایتاً می گوید: "این هدف من است و من به آن می رسم مهم نیست هر چه باشد."


  رژیم گیاهخواری چه تاثیری در تمرین ها و رقابت های این دو ورزشکار جوان دارد؟

  جسیکا: سالی که من وگان شدم سالی بود که قهرمان دانشجویان در سراسر آمریکای شمالی بودم. من آن سال با یک گروه ۸ نفره به سراسر اروپا سفر کردم -۶ نفر از ما مریض بودند و دو نفر سالم بودند و من یکی از سالم ها بودم. این نشان می دهد که شما با گیاهخواری خیلی سالم تر می مانید که مطمئناً بخشی از بازی یک ورزشکار سالم بودن اوست.
  سون: من دقیقاً وقتی ۱۵ سال داشتم، متوجه این مطلب شدم، من در مسابقات منطقه ای، ملی و بین المللی شرکت می کردم و در آن موقع فهمیدم که زمان بهبود من نسبت به هم تیمی هایم کوتاهتر است بنابراین می توانستم طولانی تر و سخت تر و بیشتر تمرین کنم. و این سبب شد که در ۴ سال بعد۲ جایزه "سریعترین پیشرفت" را برنده شوم.  جسیکا: اگر شما خیلی خسته هستید و نمی توانید روی تمرین تمرکز کنید لازم است تغذیه خود را ببینید، ببینید انرژی شما از کجا می آید. وقتی به مسابقه می روم تمرکز ذهنی ام کامل است. یعنی موبایل خاموش است، هیچ آشفتگی خاطری وجود ندارد. چیزیهائی که دیگران به من می گویند، به جز مربی ام که تنها کسی است که به حرف او گوش می دهم، هیچ چیز دیگری روی من اثر ندارد.


  رژیم غذائی این قهرمانان شامل چه غذاهایی است و آنها چه راه حلی برای موانع ذهنی ورزشکاران دارند ؟
  غذایی که متشکل از همه غلات باشد و تا جایی که ممکن است کمتر فرآوری شده باشد. و یا حتی تا حد ممکن فرآوری نشده باشد.
  من هر روز صبح کینوآ یا جو دوسر می خورم. همه انرژی ام از آن تامین می شود. می دانید باید چیزی بخورید که به شما انرژی بدهد نه اینکه انرژی شما را بگیرد. در واقع بدن خود را بشناسید چون همه کمی با هم فرق می کنند.


  من با تجربه دریافته ام که رژیم وگان بهترین فوائد را دارد اما شاید موز برای همه خوب نباشد، درسته؟ در نهایت چیزی را مصرف کنید که به شما احساس خوبی داده و بیشترین انرژی را می دهد.
  سون :جنبه ذهنی ورزش خیلی عظیم است و با قادر بودن به تمرکز روی چیزهای مثبت در مسابقه و اینکه چه احساسی می خواهید داشته باشید، می توانید بر همه چیز، بر هر دردی که تجربه می کنید، غلبه کنید.
  فقط روی جنبه های مثبت تمرکز کنید. وقتی می دوم و خسته می شوم مربی ام می گوید، "فکرت، تمرکزت را از دست نده."
  درباره چیزهائی فکر کنید که می خواهید انجام دهید به جای اینکه به چیزهائی فکر کنید که تجربه می کنید یا به دردی فکر کنید که تجربه می کنید.
  جسیکا: باور نکردن خود یعنی باور نکردن خداوند، بنابراین لازم است به آن برگشته و بدانید که خداوند در درون شما است و مهم نیست بقیه چه می گویند. مهم نیست بقیه چه فکر می کنند. فقط افکار شما مهم است. مدیتیشن به من خیلی کمک کرده و مرا به خودم باز می گرداند. اگر شما خودتان باشید باورتان بسیار نامحدود است.
  سون: کاری که دقیقاً قبل از قدم گذاشتن به محل شروع یا موقع انجام تمرینات تمرینی سخت انجام می دهم و شما می توانید به آن بعنوان یک مدیتیشن بنگرید، چون من همه چیز را آرام می کنم و این یک نشانه فیزیکی سریع است و می توانید به آن مدیتیشن بگوئید.


  آرمان و هدف این دو ورزشکار جوان چیست؟

  سون: هدف من خیلی ساده است:

  ۱.) برنده شدن المپیک.
  ۲.) قدرت بخشیدن به دیگران برای رسیدن به آنچه من کسب کرده ام
  و بیشتر از آن. پیروی از یک الگو، قویترین راه برای رفتن است. بنابراین اگر من بتوانم به آن سطح برسم و المپیک را برنده شوم می توانم به افراد بسیار دیگری نیز قدرت ببخشم، به همه نسل آینده و نسل خودم برای رسیدن به بزرگی قدرت ببخشم.


  "قهرمانان هوای پاک"، جسیکا و سون علاوه بر ورزشکار بودن، فعالان زیست محیطی نیز هستند.


  جسیکا و سون به مدارس می روند و با معلمان و دانش آموزان درباره تغییرات اقلیمی، مسائل زیست محیطی و اینکه چطور رژیم گیاهی راه حل اصلی گرمایش جهانی است، صحبت می کنند.  "قهرمانان هوای پاک" توسط ۱۵۰ تیم از ورزشکاران ملی و المپیک از سراسر کانادا ارائه می شود. هدف آن بالا بردن آگاهی مردم درباره گرمایش جهانی است و معرفی برنامه مختلف به مدارس است.
  در حال حاضر در حال تهیه یک برنامه برای ترویج وگان بودن هستم. زیرا فکر می کنم این می تواند ضمیمه بزرگی برای برنامه هائی باشد که موسسه "قهرمانان هوای پاک" ارائه می کند.  بنابراین هدف این برنامه الهام بخشیدن به کودکان است تا سطح فعالیتهایشان را بالا برده و درباره موارد پایدار فکر کنند که برای محیط زیست مفید هستند.
  اگر هر نفر سهم خودش را انجام بدهد، بعد همه بعنوان یک نفر گرد هم می آئیم و بعد محیطی شگفت انگیز خواهیم داشت. بنابراین با تغییر خودتان آغاز می شود، با تغییر عقایدتان، با تغییر به آن کسی که می خواهید باشید. با این کار، همه چیز به هم وصل می شود و آنطور که باید باشد کامل خواهد بود.


  منابع:


  برای اطلاعات بیشتر درباره جسیکا سدلاک و سون وینترز دو ورزشکار امیدوار المپیک که نیروی خود را از گیاهان می گیرند از سایتهای زیر دیدن کنید:
  جسیکا سدلاک و سون وینتر: دو ورزشکار جوان گیاهخوار مسابقات دو و اسکی  به دوستان خود بگویید... میهن پت Mihanpet.ir


 2. #2
  شيما آواتار ها
  محل سکونت
  تهران
  علایق
  حيوانات،موسيقي،نقاشي ،طبيعت و سفر
  تخصص
  كارمند دانشگاه،روانشناسي
  حیوان خانگی
  خرگوش،مينا ،سگ و گربه
  تاریخ عضویت
  May 2011
  شماره عضویت
  20
  میانگین پست در روز
  0.00
  نوشته ها
  9
  براي روز مرد رفتم تا براي همسرم يك ست ورزشي تاپ بخرم .جالب اين بود كه فروشنده تعجب كرده و ميگفت چجوري اين بيچاره با گياهخواري ورزش ميكنه .حتما دروغ ميگي اگه گوشت نميخورد اين عضله ها رو ا ز كجا آورده ؟؟!!!!!!!!!!!!!
  هزار بار تاسف

 3. #3
  Jblaq آواتار ها
  علایق
  حیوانات
  تاریخ عضویت
  Apr 2011
  شماره عضویت
  3
  میانگین پست در روز
  0
  نوشته ها
  0
  فرهنگ و درکشون این آدم ها پایینه پایینه
  من واقعا متاسفم براشون


  و اما چگونه می توان همانند یک انسان واقعی زیست......


اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

موضوعات مشابه

 1. پاسخ: 0
  آخرين نوشته: 6th June 2012, 09:46 PM
 2. سیچلاید دیماسونی - Demasoni Cichlid(اختصاصی میهن پت)
  توسط Pars در انجمن آفریقایی African Cichlids
  پاسخ: 0
  آخرين نوشته: 2nd June 2012, 12:31 PM
 3. زباله خشک بدهید، ماهی قرمز و هفت سین تحویل بگیرید
  توسط Melika در انجمن اخبار مرتبط با حیوانات
  پاسخ: 1
  آخرين نوشته: 15th March 2012, 01:02 PM
 4. پاسخ: 0
  آخرين نوشته: 24th November 2011, 04:53 PM
 5. پاسخ: 2
  آخرين نوشته: 8th October 2011, 02:15 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
کشتار گنجشک ها به قصد لذت را متوقف کنید
تبلیغات متنی : کیف لپ تاپ
درود شما به صورت میهمان وارد شده اید. جهت استفاده از امکانات لازم است عضو شوید
از انجمن حامیان حقوق حیوانات میهن پت حمایت کنید