واگذاری فوری، نیاز به یک سرپرست مهربان برای یک بچه گربه زیبا و زجر کشیده

واگذاری بچه گربه ۴ ماهه زیبا و دوست داشتنی

فروش غذا و لوازم حیوانات خانگی و طوطی سانان

دانلود APP پارسی پت برای گوشی های Android و Apple

تشکر تشکر:  9
لایک لایک:  9
مخالفت مخالفت:  0
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: اعضای محترم این سایت یک خواهش

کاربر میهن پت banijoon آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    راشین
    علایق
    حیوانات موزیک ورالی سرعت شعر میگم نقاشی و موسیقی(گیتار
    تخصص
    کارشناس صنایع وزبان دیپلم کامپیوتر والکترونیک
    حیوان خانگی
    خرگوش سگ ماهی قرمز گربه لاک پشت خروس
    شماره عضویت
    4217
    میانگین پست در روز
    0.07

New2 اعضای محترم این سایت یک خواهش

همه ی ما جز انسانهایی هستیم که دغدغه های مشترکی داریم تاحالا با دیدن هر عکس ومطلبی کلی درد کشیدیم شاید اگه بتونیم هرکدوممون یه مبلغی بذاریم توی یه نقطه از هر شهری معمولا شهرای شمالی تو روستاهاش قیمت زمین کمتره بیایمو واسه این بیچاره های بیخانمان یه جایی پیداکنیم خیلی زودتر به نتیجه میرسیم می تونیم واسه تماشای اونام بلیط بذاریم تا هزینه ی نگهداریشون تاحدودی تامین بشه کلیم دامپزشک مهربون توهمین سایت پیدامیشن که همکاری کنن تااز مرگ نجاتشون بدیم لااقلش از بی پناهی درد که از دست آدمای دیگه می کشن نجات پیدا میکنن لازم نیست پولو به کسی بدید پیش خودتون جمعش کنید به یه حدقابل قبولی که رسید به هم خبر بدیم ازین پستای الکی وبی سرانجامم که همیشه ا
    آدمو نگران می ذارن دیگه نخواهیم داشت این زحمتایی که کشیدینم هم بیشتر جواب داده می شه وهم این فرشته ها نجات پیدامی کنن لطفا نظرتونو بگین هر عضوی یه مبلغ کمی ماهانه کنار بذاره این پروژه جواب میده . این موجودات بی زبون خیلی درد کشیدن دیگه بسه شونه اگه موافق بودین بگین تا شروع کنیم شاید بشه از انجمن خیرین کمک گرفت. با تشکر.

کاربر میهن پت hanisa آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    هانیسا سپهر
    علایق
    زندگی شاد......ابجیمممم.....میهن پت...حیونا....خدا
    تخصص
    درس خوندن
    حیوان خانگی
    گربه....ماهی.....جوجه2 رنگی.....
    شماره عضویت
    11426
    میانگین پست در روز
    0.25
    من اعلام میکنم حاظرم تو این کار شرکت کنم

مدیر کل میهن پت shivid آواتار ها
    شماره عضویت
    3748
    میانگین پست در روز
    1.69
    ا""زین پستای الکی وبی سرانجامم که همیشه ا
    آدمو نگران می ذارن دیگه نخواهیم داشت""

دوسته عزیز منظورتون ازین پست های الکی چیه؟
    این سایت فضایی برای شر کردن مطالب مربوط به حمایت از حیوانات هست و ممکنه اینجا مطلبی شر بشه و افراد زیادی کمک کنن و ما بی خبر باشیم بارها پیش اومده از طریق این سایت حیوانات زیادی سروسامون گرفتن پول جمع شده و در کل کمک های بسیاری از طریق اعضا انجام شده...
    پیشنهاد شما بسیار خوب هست ولی معمولا پول جمع کردن برای این کار توی یه فضای مجازی کمی سخت هست...امیدوارم روزی برسه که بشه این کارو هماهنگ و حساب شده انجام داد....

کاربر میهن پت banijoon آواتار ها
    نام و نام خانوادگی
    راشین
    علایق
    حیوانات موزیک ورالی سرعت شعر میگم نقاشی و موسیقی(گیتار
    تخصص
    کارشناس صنایع وزبان دیپلم کامپیوتر والکترونیک
    حیوان خانگی
    خرگوش سگ ماهی قرمز گربه لاک پشت خروس
    شماره عضویت
    4217
    میانگین پست در روز
    0.07
    نقل قول نوشته اصلی توسط shivid نمایش پست ها
    ا""زین پستای الکی وبی سرانجامم که همیشه ا
    آدمو نگران می ذارن دیگه نخواهیم داشت""

دوسته عزیز منظورتون ازین پست های الکی چیه؟
    این سایت فضایی برای شر کردن مطالب مربوط به حمایت از حیوانات هست و ممکنه اینجا مطلبی شر بشه و افراد زیادی کمک کنن و ما بی خبر باشیم بارها پیش اومده از طریق این سایت حیوانات زیادی سروسامون گرفتن پول جمع شده و در کل کمک های بسیاری از طریق اعضا انجام شده...
    پیشنهاد شما بسیار خوب هست ولی معمولا پول جمع کردن برای این کار توی یه فضای مجازی کمی سخت هست...امیدوارم روزی برسه که بشه این کارو هماهنگ و حساب شده انجام داد....
    منم گفتم که پول رو پیش خودشون جمع کنن که مشکلی واسه پرداختش نباشه در ضمن تمام پست هایی که بی پایان تموم میشه پست هایی هستن که درد ناکن وبی سرانجام فکر می کردم بدون منظور وبی طرفانه به این مطلب نگاه کنین ماها انسانهای فهیمی هستیم پس هدف های والامون رو فدای نکته سنجی های بی دلیل نکنیم کاش همه بخوایم وهماهنگ شیم

کاربر فعال maryam123 آواتار ها
    شماره عضویت
    11343
    میانگین پست در روز
    0.29
    سلام

واقعا عالی میشه اگر اینکار شدنی بود اما شدنی نیست میدونید چرا.....با یک مثال ساده توضیح میدم

یکی از تاپیکای من که در مورد گربه ای بود که پشتشو روباه گاز گرفته بود....ما این همه دامپزشک تو همین سایت داریم اما خب هیچکدومشون حاضر نشدن کمک من کنن.....

یکی دو نفری که هم قبول کردن رایگان کمک کن ادرساشون با ما خیلی فاصله داشت ...حتی بعضی از دوستای اینجا به من یه باکس هم ندادن....با اینکه ازشون تقاضا کردم و گفتم که اگر باکس باشه هم من اسیب نمیبینم هم اون زبون بسته......گفتم هرجای تهران هم باشه من میام و باکسرو میگیرم.....اما....من فقط کمک فیزیکی خواستم نه مالی و .....و هیچکس کمکم نکرد.....

فقط امدن یکسری دوستان تاپیک من رو خوندن .و دو نفر هم دعواشون شد سر انتی بیوتیکا و تموم شد و رفت !!
    بماند که ما با چه مصیبتی زبون بسته رو گرفتیم و بردیم......و به حدی عفونتش زیاد شده بود که دو هفته این حیوون بستری بود

حالا شما دوست مهربون میگی بیایم یه مرکز بزنیم.....به نظرم کاملا نشدنیه.....یکی از همین حامیان حیوان که الان یه گربه فلج رو داره میبره فیزوتراپی و ...چند شب پیش به من زنگ زد و با کلی شرمندگی اگفت که برای درمان این حیوون پول کم اورده.....و حتی دیگه کرایه ماشینم نداره بده .....

این سایت در مورد این پیشنهادا جواب نمیده به نظرم....اما برای شر کردن واقعا محیط خوبیه و جواب هم میده ولی وقتی اسم پول میاد همه پا پس میکشن....به نظرم شما دوست عزیز کاملا داری ماجرا رو عاطفی میبینی نه منطقی....

بارها هم گفتم به دوستان..
    من یه پژو پارس دارم که روزای جمعه هر جای تهران که بخواهید برای حمل و نقل حیوونا میتونم کمک کنم.فقط جمعه ها چون طرح ندارم....این کاریه که از دست من بر میاد....

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)