صفحه 41 از 42 نخستنخست ... 222324252627282930313233343536373839404142 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 401 به 410 از 413
    کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    فقط ماهی
    شماره عضویت
    16595
    نقل قول نوشته اصلی توسط nasimeyas نمایش پست ها
    ان شالله مبارک باشه

اگر تصاویر را بعد از ورود ریف مرجان ها انداختی که هیچ ولی اگر چند روز از قراردادن آنها در آکواریوم می گذرد باید خدمتتون عرض کنم وضغیت آنها استاندارد نیست و حالت پژمردگی در آنها مشهود است
    سلام جناب شفیع پور (اگه اشتباه نکرده باشم)
    این عکسها حدود نیم ساعت بعد از ورود اینها به تانک گرفتم، البته اون چشم اژدها و بلنی دو سه روز پیش وارد شدن.
    صدف کرسی به تغییر نور واکنش نشون می ده، اون دوتای دیگه رو نمی دونم سلامتشون رو چه جپری بسنجم، اگه می شه اطلاعات بیشتری بهم بدین لطفاً. این پژمردگی که فرمودین چه نشانه هایی داره؟ برای همه ریفها یکسانه یا فرق داره؟
    پیشاپیش ممنون

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
    ویرایش توسط Drax777 : 21st February 2015 در ساعت 07:59 AM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16559
    سلام علی جان ، داداش مرجانهایه زیبایی خریدی ، من که بشخصه این مرجاناتو دوست دارم و اگه موقعیتش پیش بیادش حتمن میخرم ،
    و اما داستانه پژمرده بودنه مرجانات ، اگه چند روز بعد از خریدات عکس میگرفتی خیلی بهتر بودش ، چون راحتر میشد نظر داد ، همری که من دیدم کلا هنوز باز نشده ، و در صورت باز شدن چندین برابر سایز این عکس میشه ، و همینطور مرجانه الگانس که جزو مرجانهایه زیبا هستش ، اونم به همین شکل هستش ، یه لطفی کن و چندتا عکس دقیقا زمانی بنداز که نورات کامل روشن باشن و چند ساعتی از روشن بودنشون گذشته باشه ، تا مشخص بشه که شرایطشون به چه شکلی هستش ،
    در آخر داداش اگه من جات باشم در خرید ماهی زیاد عجله نمیکنم ، و ماهیه زیاد داشتن یکم سخته و لوازم و شرایط ایده آل میطلبه ، شاید الان تونسته باشی با مشکلاته فراوان شرایطرو درست کنی ولی با اظافه کردنه ماهی دوباره مشکلاتت بروز میکنه ، ماهیه زیاد ،غذایه زیاد و دفعیاته زیاد ، خیلی خیلی زود شرایطرو بهم میزنه ،پس داداش زیاد واسه خرید ماهی عجله نکن ، اگرهم نتونستی جلویه خودتو بگیری یکی یا دوتا ماهی که خیلی دوست داری بگیر و بیشتر نگیر ،البته بازم این نظر شخصیه من هستش ، امیدوارم تانکت روز به روز بهتر و زیباتر بشه ، موفق و پیروز باشی ،

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    فقط ماهی
    شماره عضویت
    16595
    نقل قول نوشته اصلی توسط یونس58 نمایش پست ها
    سلام علی جان ، داداش مرجانهایه زیبایی خریدی ، من که بشخصه این مرجاناتو دوست دارم و اگه موقعیتش پیش بیادش حتمن میخرم ،
    و اما داستانه پژمرده بودنه مرجانات ، اگه چند روز بعد از خریدات عکس میگرفتی خیلی بهتر بودش ، چون راحتر میشد نظر داد ، همری که من دیدم کلا هنوز باز نشده ، و در صورت باز شدن چندین برابر سایز این عکس میشه ، و همینطور مرجانه الگانس که جزو مرجانهایه زیبا هستش ، اونم به همین شکل هستش ، یه لطفی کن و چندتا عکس دقیقا زمانی بنداز که نورات کامل روشن باشن و چند ساعتی از روشن بودنشون گذشته باشه ، تا مشخص بشه که شرایطشون به چه شکلی هستش ،
    در آخر داداش اگه من جات باشم در خرید ماهی زیاد عجله نمیکنم ، و ماهیه زیاد داشتن یکم سخته و لوازم و شرایط ایده آل میطلبه ، شاید الان تونسته باشی با مشکلاته فراوان شرایطرو درست کنی ولی با اظافه کردنه ماهی دوباره مشکلاتت بروز میکنه ، ماهیه زیاد ،غذایه زیاد و دفعیاته زیاد ، خیلی خیلی زود شرایطرو بهم میزنه ،پس داداش زیاد واسه خرید ماهی عجله نکن ، اگرهم نتونستی جلویه خودتو بگیری یکی یا دوتا ماهی که خیلی دوست داری بگیر و بیشتر نگیر ،البته بازم این نظر شخصیه من هستش ، امیدوارم تانکت روز به روز بهتر و زیباتر بشه ، موفق و پیروز باشی ،
    سلام یونس جان
    چشم برادر
    دیگه دارم آروم آروم می رم جلو، به اندازه کافی خسارت خوردم تا الان، ماهی هم چیز زیادی نمی خوام، حداکثر ۳-۴ تا، توی این هفته هم دستگاه ro رو می خرم.
    عکس هم چشم
    دیشب خیلی خوب شده بودن،بازم چند تا جدید می ذارم

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    فقط ماهی
    شماره عضویت
    16595
    سلام
    آقا چرا همه ماهیای من چپیدن یه گوشه؟ نکنه از اون صدف بزرگه می ترسن؟

همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    نقل قول نوشته اصلی توسط Drax777 نمایش پست ها
    سلام
    آقا چرا همه ماهیای من چپیدن یه گوشه؟ نکنه از اون صدف بزرگه می ترسن؟

نه این صدف که کاری به ماهی نداره شاید توی قسمتهای دیگه اک جریان خیلی باشه.فقط در مورد صدف این را بگم که فعلاجایی بزارید که نور خیلی کم باشه بعدش کم کم بزارید جایی که بیشترین نور باشه ,جایی ک الان گذاشتید فکر نمیکنم مناسب باشه

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    فقط ماهی
    شماره عضویت
    16595
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahidost نمایش پست ها
    نه این صدف که کاری به ماهی نداره شاید توی قسمتهای دیگه اک جریان خیلی باشه.فقط در مورد صدف این را بگم که فعلاجایی بزارید که نور خیلی کم باشه بعدش کم کم بزارید جایی که بیشترین نور باشه ,جایی ک الان گذاشتید فکر نمیکنم مناسب باشه
    حجت جان ممنون
    اما جریان همونه، تغییری نکرده ، قبلاً اینجوری کپه نمی شدن یه جا!!! این صدف هم کامل باز شده دیشب، توی نور کامل، امروز عکس می ذارم، جای تاریک هم به اندازه این غول ندارم ، اگه لازمه روش رو بپوشونم؟

ویرایش توسط Drax777 : 22nd February 2015 در ساعت 11:49 AM

همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    نقل قول نوشته اصلی توسط Drax777 نمایش پست ها
    حجت جان ممنون
    اما جریان همونه، تغییری نکرده ، قبلاً اینجوری کپه نمی شدن یه جا!!! این صدف هم کامل باز شده دیشب، توی نور کامل، امروز عکس می ذارم، جای تاریک هم به اندازه این غول ندارم ، اگه لازمه روش رو بپوشونم؟

والا علی اقامن همیشه این ظهنیت را داشتم که صدف ها را باید با نور اک خو داد وچند باری که گرفتم این کار را کردم ومشکلی هم پیش نیومده ,حالا یادم نیست از جایی شنیدم یا خوندم,البته بیشتر بیمهرگان ومرجانها را باید با نور خو داد

همکار قدیمی بخش آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15314
    صدف ها بسته به نژادشون و محل زندگیشون به پار نوری حدودا 200تا 350 احتیاج دارن(با بعضی اکروپوراها یکسانه این نور پس به نور زیادی احتیاج دارن)
    به نظر من به دلیل ضعیف بودن نور شما کف تانکت این پار رو نداره پس از زیادی نور مشکلی براش پیش نمیاد اما همونطور که دوستمون گفت همه ی مرجانها رو هم بهتره با سیستم نوری خو داد مخصوصا برای ما که هرکی یه سیستم نور رو تانکش داره و یه چیز ثابتیو همه نداریم
    مرجان های جدید هم مبارک باشه راستی

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    فقط ماهی
    شماره عضویت
    16595
    می رم خونه ، ازش عکس واضح می ذارم، اگه رنگ و اندازه اش خوب نبود، جاش رو عوض می کنم

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    فقط ماهی
    شماره عضویت
    16595
    خب باز سلام
    اینها هم عکس ماهیام و ریفهام و تانکم، یه هویی [emoji12]

صفحه 41 از 42 نخستنخست ... 222324252627282930313233343536373839404142 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)