صفحه 1 از 17 1234567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 164
    کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    دیسکوس،مرغ و خروس،گیاهان زینتی
    شماره عضویت
    11344

مرغ و خروس برهمای من

سلام دوستان.والا من 1 جفت جوجه امپراتور یا همون برهما خریده بودم بهار بزرگ شدند گفتم شمام ببینید و لذت ببرید! این عکسهای اردیبهشت ماهشه:سن 3 ماه اصلا جون نداشتند اون موقع و از یکی از بچه های اصفهان خریدمشون.حداقل از اصالتش مطمین بودم. خب یه غذایی خوب براشون درست کردم که شامل موارد زیره: گندم+جو+ذرت خرد شده+کافشه+بذر ذرت علفی+پروتیین سویا+نمک اندکی+پلت به علاوه سبزیجات و برگ انگور که خودشون همین طوری میخورند! نتیجه بعد 40 روز شد این:

پر ریزون تابستونی و گرمی هوا نذاشت خیلی پر و بال در بارند... اما به هر حال بعد 1 ماه که باشه امروز نتیجه شد این.الان باید 6 ماهشون باشه دیگه تو باغچه با حصار سازی براشون لونه درست کردم که هم کثیف کاری نمیکنند دیگه هم کلی درختا کود میخورند.پرنده هام خیلی خوشحالند برگ تازه میکنند میخورند.خاک دارند برای خنک شدن روی شاخه ها میپرند..خلاصه زندگی خوبی دارند!

عاشق برگ انگور/غوره/نون تازه/الوچه هستند! دارم بشونم جدیدا ماهی کلیکا میدم عصرا که حسابی Oversize بشند! ...

خب خروسم عصبانی شد نمیذاره عکس بگیرم ازش.

این عکس قبل حمله به دوربین موبایلمه!

اومد جلو...

نتیجشو حدس میزنید دیگه... خب حالا کی جرات داره لایک نکنه؟؟؟
    ویرایش توسط arman sourani : 24th July 2014 در ساعت 10:33 AM

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    عروس-برزیلی
    شماره عضویت
    15888
    دوست عزیز پرندهای زیبایی دارید این خروسه خیلی خوشگله ایشالله به تخم جوجه بیفتن فقط یک چیز هندونه بهشون نده از تخم میفتن

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    11344
    جدی؟؟؟؟پوست هندونه خیلی دوست دارند نوک بزنند!!!!چرا؟؟
    راستی چیزی سراغ دارید که بدم تو غذاشون خوب درشت و تپل بشند؟میخوام خروسمو تا تهس استعدادش رشد بدم.بابا و مامان خیلی عظیم بودند!!!خیلی!!!5.5 کیلویی میشد!

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو ، عروس هلندی ، بلدرچین
    شماره عضویت
    14385
    مرغ و خروس های زیبایی داری. موفق باشید

دوست عزیز من خیلی وقته تو این کارم. یه سری نکات بهت میگم غذاشونو درست کن بذار هو خوب بشن و هم خوشگل.

سبوس + گندم + ذرت + سویا را بگیر و میکسر کن و روزانه در اختیارشون قرار بده.

نون خشک و بذار قشنگ خیس بخوره وقتی نرم شد یکم سبوس اضافه کن و هر یه روز در میون در اختیارشون قرار بده.

سیب زمینی را آب پز کن و هفته ای یه بار بهشون بده. خیلی براشون خوبه.

بازم سوالی بود در خدمتم.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و ماهی مرغ عشق و فنچ
    شماره عضویت
    14962
    سلام

آخ آخ آخ
    اینا فسنجونش حال میده
    مرغ و خروش بسیار زیبایی دارید دوست عزیز ایشالا باب میلتون سایز بشن محله رو یه فسنجون بدید

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    11344
    نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    مرغ و خروس های زیبایی داری. موفق باشید

دوست عزیز من خیلی وقته تو این کارم. یه سری نکات بهت میگم غذاشونو درست کن بذار هو خوب بشن و هم خوشگل.

سبوس + گندم + ذرت + سویا را بگیر و میکسر کن و روزانه در اختیارشون قرار بده.

نون خشک و بذار قشنگ خیس بخوره وقتی نرم شد یکم سبوس اضافه کن و هر یه روز در میون در اختیارشون قرار بده.

سیب زمینی را آب پز کن و هفته ای یه بار بهشون بده. خیلی براشون خوبه.

بازم سوالی بود در خدمتم.
    اخ جون یکی رو گیر اوردم که اینکارست!یه دوستی دارم اینجاkalantar.yahya که کم سر میزنه حالا که شمام هستید دیگه چه بهتر!
    اقا در مورد پروتیین و کلسیم مورد نیاز چه کنیم؟من جدیدا ماهی کلیکا رو شروع کردم.قبلا هم تکه های گوشت/مرغ/ماهی/سیرابی!! میدادم بشون خیلی دوست دارند ولی مرغ زیاد نمیدم..بحث هورمونها و باکتاری/ویروسهای احتمالی...
    الان من میخوام خروسم در عین شادابی و سلامت به حداکثر سیاز و وزن عضلانی ممکن برشه.چه پارامترای دیگه ای رو به جای اون ی که فرمودید باید رعایت کنم؟این مرغم هم یکمی وزن گیریش کنده...البته نسبت به خروس!ولی خب میخوام کم نذارم براش.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    11344
    نقل قول نوشته اصلی توسط matin mehdinezhad نمایش پست ها
    سلام

آخ آخ آخ
    اینا فسنجونش حال میده
    مرغ و خروش بسیار زیبایی دارید دوست عزیز ایشالا باب میلتون سایز بشن محله رو یه فسنجون بدید
    دلت اومد نامرد؟
    اتفاقا این قدر بلند و رسا میخونه که خروسا محل وقتی این میخونه خفه میشند.خیلییی صداش بلنده...شبا میذاریمش زر زمین همه شاکی شدند!!ظرف اب بذاری کنارش میلرزه وقتی میخونه!لامصب!ماششششاللله!
    یه شب غیبش زده بود همه جا رو کل خانواده گشتیم....نبود..3 ساعت جستجو......این قدر غمم شده بود...گفتم رفته بالا پشت بوم و در رفته دیگه...دم سحری بود و زانوی غم بغل کرده بودم و داشتم یه اهنگ غم ناک گوش میدادم..
    رو ایوون رو به اسمون دراز کشیده بودم..ستاره ها و ماهو نگاه میکردم...قبول کرده بودم که رفته...یهو خروس همسایه خوند..گفتم پلشت اگه حاجی(اسم خروس!)بود الان نوکتو میمالوند به خاک....یهو دیدم ساقه های بالایی درخت انگور لرزید!!!....یه بار دیگه خروس همسایه خوند...ساقه ها بیشتر لرزید..که ناگهان... حاجی بانگی سر داد که 3 متر پریدم هوا...جوابشونو داد..
    کثافت پریده بود روی یه ساقه ای 2 متر ارتفاع داشته..هیچ راهی نداشته که ا جایی بالا بره..بعدشم همینطور پریده بالا و بالاتر لای برگای درخت انجیرو انگور قایم شده بود...وحشت کردم ارتفاع پرششو دیدیم!
    بغلش کردم و کلی بش میوه و گوشت دادم!عزیزم!
    لامصب خیلی کرامات داره!اون وقت میگی فسنجون کنمش؟خخخ
    دوست داشتید بازم کرامات حاجی میگم براتون!

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14385
    نقل قول نوشته اصلی توسط arman sourani نمایش پست ها
    اخ جون یکی رو گیر اوردم که اینکارست!یه دوستی دارم اینجاkalantar.yahya که کم سر میزنه حالا که شمام هستید دیگه چه بهتر!
    اقا در مورد پروتیین و کلسیم مورد نیاز چه کنیم؟من جدیدا ماهی کلیکا رو شروع کردم.قبلا هم تکه های گوشت/مرغ/ماهی/سیرابی!! میدادم بشون خیلی دوست دارند ولی مرغ زیاد نمیدم..بحث هورمونها و باکتاری/ویروسهای احتمالی...
    الان من میخوام خروسم در عین شادابی و سلامت به حداکثر سیاز و وزن عضلانی ممکن برشه.چه پارامترای دیگه ای رو به جای اون ی که فرمودید باید رعایت کنم؟این مرغم هم یکمی وزن گیریش کنده...البته نسبت به خروس!ولی خب میخوام کم نذارم براش.

همین چیزایی که بهتون گفتم پروتئین خوبی داره و باعث میشه که خیلی زود به تخم بیاند.

میتونی بری دامپزشکی و ویتالین بخری(دقت کن ویتامین نه ، ویتالین) که بیشتر مواد معدنی را داره و هر روز به مدت سه روز تو ظرف آبشون بریزی و بعد از اون یه ماه آب خالی و دوباره سه روز.
    فقط آب شونو حتما حتما هرروز روزی 2 بار عوض کن.

این تکه هایی که گفتی نده بهشون.

میتونی به مواد غذایی که گفتم پودر استخوان و صدف هم قاطی کنی که فوق العاده میشه.

این ی که بهت گفتم من برای لاری هام استفاده میکنم و خیلی خیلی خوب جواب گرفتم.

موفق باشید

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    11344
    نقل قول نوشته اصلی توسط Madanzadeh نمایش پست ها
    همین چیزایی که بهتون گفتم پروتئین خوبی داره و باعث میشه که خیلی زود به تخم بیاند.

میتونی بری دامپزشکی و ویتالین بخری(دقت کن ویتامین نه ، ویتالین) که بیشتر مواد معدنی را داره و هر روز به مدت سه روز تو ظرف آبشون بریزی و بعد از اون یه ماه آب خالی و دوباره سه روز.
    فقط آب شونو حتما حتما هرروز روزی 2 بار عوض کن.

این تکه هایی که گفتی نده بهشون.

میتونی به مواد غذایی که گفتم پودر استخوان و صدف هم قاطی کنی که فوق العاده میشه.

این ی که بهت گفتم من برای لاری هام استفاده میکنم و خیلی خیلی خوب جواب گرفتم.

موفق باشید
    دستت درد نکنه.اقا پودر صدف/استخوان از کجا گیر بیارم؟بعدش یه چیزی بد خوراک نیست پودر استخوان؟
    میگم راستی اون خروس معرکت چطوره؟همون طوفان..خیلی خوشکل بود.یکی از خوشکل ترین لاریهایی بود که دیدم.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14385
    نقل قول نوشته اصلی توسط arman sourani نمایش پست ها
    دستت درد نکنه.اقا پودر صدف/استخوان از کجا گیر بیارم؟بعدش یه چیزی بد خوراک نیست پودر استخوان؟
    میگم راستی اون خروس معرکت چطوره؟همون طوفان..خیلی خوشکل بود.یکی از خوشکل ترین لاریهایی بود که دیدم.
    نه بابا الان بیشتر مرغداری ها پور استخوان دارند. سرشار از کلسیمه.
    از تولید کننده های مواد غذایی مرغداری های میتونی تهیه کنی.

خواهش میکنم. قابل نداره. طوفان هم هست. من هرسال که جوجه میکشم ، جوجه خوبه را نگه میدارم و بقیه را میفروشم اما این طوفان حدود 2 ساله که پیشمه و اصلا نمیتونم ازش دل بکنم.
    الانم پدره و داره جوجه داری میکنه و به جوجه ها جنگیدن یاد میده. عکساشونو براتون میذارم به زودی.
    موفق باشید

صفحه 1 از 17 1234567891011121314151617 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)