بارها خوانديم و شنیدیم که در فصل سرما قبل روشن کردن اتومبیل هایمان، چن تا ضربه به کاپوت ماشین بزنیم شاید مهمان کوچکی برای فرار از سرما به موتور ماشینمان پناه آورده و همانجا خوابش برده باشد. اما گاهی بخاطر عجله یا مشغله فکری و يا خیلی دلیل های دیگه این مهم فراموش میشه و با بدشانسی اتفاقات ناگواری برای اون کوچولویی که اون تو خوابیده می افتد. مثل همین دختر کوچولو ما "شنل" خانم .
چندماهی میشد که به جمع گربه های محوطه اضافه شده بود. خانمی که ازش نگهداری میکرد تشریف بردند آمریکا و این خانم کوچولو زیبا و مهربون رو تو محوطه رها کردند و حتما پیش خودشون مطمئن هم بودند که جاش امن هست و مردم کلی هم اینجا بهش ميرسند! اما از بد روزگار پنجشنبه شب با بدن غرق خونش مواجه شدیم. آقایی او را به ما رساند درحالی که از شدت خون ريزي از حال رفته بود و بدنش از قسمت دم و پاها دچار آسیب شده بود. اون موقع شب انتخاب دیگری جز پایتخت نداشتیم. دم خوشگل و پشمالوش رو همون شب از دست داد و تو راديگرافي که از پاهایش گرفته شد مشخص شد لگن از دوجا شکسته و استخوانها کاملا از هم جدا شده و یکی از مهره های کمرش هم کمی جا به جا شده است. و تو سونوگرافی که برای چک کردن اندامهای داخلی گرفته شد متوجه شدیم این بچه حامله هم هست! خلاصه که شنل خانم ما اصلا حال و روز خوبی ندارد و امروز که برای تعیین وقت جراحی به کلینیک پردیس برده شد دکتر فتاحيان گفتند جراحی بسیار سختی در پیش دارد و تا آخر هفته حسابی باید تقویت شود تا بدنش شرایط جراحی را بدست آورد.
نگهداری از شنل فعلا به عهده یکی از همسایگان خوب و مهربان بلوک است و هزینه جراحی شکستگی لگن به اضافه مهره کمر و بالای دم و همچنین خارج کردن جنین ها از شکم حدود دومیلیون تومان تخمین زده شده است که از این مبلغ حدود یک میلیون تومان را دوستی تقبل کرده است.
این بچه بخاطر درد بسیاری که دارد باید اواخر همین هفته جراحی شود و ما برای تامین این هزینه به کمک همه شما دوستان نیازمندیم. لطفا شنل کوچولو را تنها نگذارید و برایش دعا کنید.
شماره کارت 5022291035848520 بانک پاسارگاد به نام مینا شرفی لطفا درصورت واريز وجه به شماره 09351520206 اطلاع دهید.
با سپاس


(دوستان عزیز این مطلب از پیج ف ی س بوک "گربه های اکباتان" شر شده در صورت تمایل به کمک و یا دریافت اطلاعات بیشتر با شماره داده شده تماس بگیرید)