صفحه 75 از 100 نخستنخست ... 25565758596061626364656667686970717273747576777879808182838485868788899091929394 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 741 به 750 از 991
    کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    لاک پشت و اکواریوم و گیاه و خوکچه
    شماره عضویت
    11803
    کمک کنید تروخدا،خوکچم وقتی تو قفسه همش سوت میزنه هی میدوه و سرش و میخواد از لا میله بیاره بیرون و وایمیسه حالت بی قراری داره.قفسشم بزرگه

همش سوت میزنه و میدوه و میخواد بیاد بیرون

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    17220
    نقل قول نوشته اصلی توسط iman ashtary نمایش پست ها
    کمک کنید تروخدا،خوکچم وقتی تو قفسه همش سوت میزنه هی میدوه و سرش و میخواد از لا میله بیاره بیرون و وایمیسه حالت بی قراری داره.قفسشم بزرگه

این حالت دقیقا زمانی که لونه خوکچه ام رو برمیدارم براش اتفاق میوفته و این کار ها رو انجام میده

خوکچه تون لونه داره ؟ اگه نداره حتما حتما براش قرار بدید ( نیازی هم نیست خریداری کنید 5 تکه چوب رو بدید براتون برش بزنند و خودتون درست کنید )

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    کاکاتیل
    شماره عضویت
    7061
    خیلی ممنون،من همه چیز در اختیارش میذارم،بیرون میارم حواسم هست از ذوق سوت میزنه و میدوه،غذا یونجه و پلت و سبزی و گوجه و ساقه طلایی میدم فعلا،قفسشم امروز کامل شستم،بسترشم پوشال مخصوص و انتی باکتریال هست.خوکچم اقا پشمک به عنوان تشویقی چی بدم؟چجوری تربیت کنم؟ممنون
    تشویقی های آماده داخل پت شاپ ها هست ، از خود غذاش و جعفری و پلت هم میتونید به عنوان تشویقی استفاده کنید
    خوکچه ها خیلی تربیت پذیر و باهوش نیستند و عموما فعالیت هاشون بر اساس عادت انجام می دهند و به اون صورت چیزی برای آموزش بهشون وجود نداره
    منظورتون از تربیت چی هست ؟ قصد آموزش چه چیزی رو دارید ؟
    ویرایش توسط shadi.a : 30th March 2015 در ساعت 08:31 PM

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    کاکاتیل
    شماره عضویت
    7061

همون طوری که دوستمون گفتن براش لونه تهیه کنید ،میتونه کمک کنه اما جوندگان در کل هر کاری هم انجام بدید و هرقدر هم قفس بزرگ براش تهیه کنید ،دلشون میخواد میخواد بیان بیرون ؛ به بیرون بودن از قفس هم خیلی عادت اش ندید

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    11803
    سلام من و خوکچم حسابی رفیق شدیم.هیچ مشکلی ندارم جز اینکه با اینکه قفسش استاندارده از قفسش پوشال و گاهی مدغوع میریزه رو فرش.چه کنم؟وسیله بازی چی بسازم براش؟

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    کاکاتیل
    شماره عضویت
    7061
    سلام من و خوکچم حسابی رفیق شدیم.هیچ مشکلی ندارم جز اینکه با اینکه قفسش استاندارده از قفسش پوشال و گاهی مدغوع میریزه رو فرش.چه کنم؟وسیله بازی چی بسازم براش؟

خیلی عالیه که بهتون عادت کرده، رفته رفته ارتباط و وابستگی اش بیشتر هم میشه
    این مشکل عادیه به علت کوتاه بودن لبه ی قفس ها و همچنین تحرک خوکچه داخل قفس که باعث بیرون ریختن پوشال و مدفوع میشه
    بهترین کار این هست که دور قفس رو با ارتفاع مناسب و کافی، کارتن پلاست بگذارید
    این هم نمونه ای از قفس هایی که دور شون با استفاده از کارتن پلاست پوشانده شده :

بهترین وسیله بازی ای که میتونید براش بسازید ، اسباب بازی هایی هست که چوبی و مقوایی باشه تا خوکچه با جویدن آن ها سرگرم بشه
    صدا دادن زنگوله و وسیله ی بازی هم به سرگرم شدن شون کمک میکنه ،لزومی نداره که حتما وسیله ی خیلی خاصی برای بازی بسازید ؛ حتی آویزان کردن یک تکه چوب هم میتونه سرگرم اش کنه
    با توجه به شکمو بودن خوکچه ها وجود غذا داخل یا روی اسباب بازی هم خیلی میتونه عالی باشه مثلا یونجه از جایی اویزان باشه مانند عکس پایین

این هم نمونه هایی از وسایل بازی خوکچه :

ویرایش توسط shadi.a : 1st April 2015 در ساعت 03:39 PM

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    11803
    خیلی خیلی ممنون،امروز رفتیم پارک خوکچم از خوشحالی داشت بال در میاورد کلی چمن خورد و قدم زد،سمی نبود پرسیدم،خیلی خورد.یکم هم برداشتم گذاشتم تو قفسش.راستی عروسک تو قفس خوبه؟و قلاده بهتره یا توپ؟چون تو خونه و بعضی جاها سخته ازاد بچرخه،ولی امروز کلی حال کرد الان خسته خوابیده.چند ماهگی بالغ میشن؟این اقا پشمک ما یک و نیم ماهشه.

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    کاکاتیل
    شماره عضویت
    7061
    خیلی خیلی ممنون،امروز رفتیم پارک خوکچم از خوشحالی داشت بال در میاورد کلی چمن خورد و قدم زد،سمی نبود پرسیدم،خیلی خورد.یکم هم برداشتم گذاشتم تو قفسش.راستی عروسک تو قفس خوبه؟و قلاده بهتره یا توپ؟چون تو خونه و بعضی جاها سخته ازاد بچرخه،ولی امروز کلی حال کرد الان خسته خوابیده.چند ماهگی بالغ میشن؟این اقا پشمک ما یک و نیم ماهشه.
    خواهش میکنم
    اینکه در مورد سمی بودن چمن ها پرسیدید خیلی خوبه اما با این حال حواستون باشه چون معمولا آشغال و شیشه و... بین چمن ها وجود داره و خطرناکه ؛ سبزه عید تون رو هم میتونید بدید پشمک خان بخوره ! خوبه براش !

خوکچه ها خیلی تند میدوند و توی محیط های باز حواستون رو حسابی جمع کنید ، احتمال فرار کردن اش وجود داره و گربه ها رو هم دست کم نگیرید

اگر داخل عروسک با پشم شیشه پر نشده باشه مشکلی نیست چون تا جایی که من میدونم پشم شیشه و الیاف داخل عروسک ها آلرژی های تنفسی ایجاد می کنند

راست اش من به شخصه با هیچ کدوم موافق نیستم ،در کل قلاده با توجه فرم بدن جوندگان براشون مناسب نیست ؛ قلاده به بدن خوکچه فشار میاره و خوکچه خیلی ظریف هست ،پاها و گردن کوتاه و جثه بزرگ بدن باعث میشه که قلاده خیلی راحت نباشه اما توپ نسبت به قلاده بهتر هست

خوکچه ها از دو ماه الی سه ماهگی بالغ میشن

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    11803
    مرسی،سبزه عید ک کلش رو خورده بود.تو چمن هم پیشش بودم،توپ بهتر بره توش بچرخه اینجوری سیم اینا هم نمیجوه،خوکچه من یک و نیم ماهشه ولی از بالغ ها خیلی کوچک تره،بالغاش رو دیدم اندازه یک توله سگه.راستی نرهای خوکچه هم سینه دارند؟چون دو طرف پشمک دوتا کوچولو هست.ممنون کلی

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی و خوکچه هندی
    شماره عضویت
    17444
    سلام دوستان
    ببخشید من عضو جدیدم اگه مشکلی تو مطرح کردنه سوالمه ببخشید,من دوتا خوکچه هندی۲ماهه دارم,یه جفتن ,یکیشیون خیلی اروم شده ,انگار استرس داره ,بخصوص وقتی دست میگیری اصلا تکون نمیخوره

صفحه 75 از 100 نخستنخست ... 25565758596061626364656667686970717273747576777879808182838485868788899091929394 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)