خفاش ها زندگی می کنند تا به شهرت ترسناک خود را در بدترین شیوع ابولا در جهان به عنوان مظنون اصلی برای گسترش ویروس کشنده به انسان است، اما دانشمندان معتقدند که آنها نیز ممکن است نور ارزشمند در مبارزه با عفونت را روشن سازد.

خفاش ها می توانند بیش از 100 ویروس مختلف، از جمله ابولا، هاری و سندرم حاد تنفسی (SARS) حمل، بدون تبدیل شدن به بیمار خود.

در حالی که آنها را یک مخزن مهیب از بیماری، به خصوص در جنگل های آفریقا که در آن آنها مهاجرت فواصل وسیع، آن را نیز امکان جالب است که دانشمندان ممکن است این ترفند خود را در حفظ قاتلان مانند ابولا در خلیج یادگیری باز می شود.

"اگر ما می توانیم درک کنیم که چگونه آنها این کار را پس از آن که می تواند به روش های بهتر منجر به درمان عفونت است که در انسان و سایر پستانداران بسیار کشنده است، گفت:" اولیور Restif، یک محقق در دانشگاه کمبریج در بریتانیا.

سرنخ شروع به ظهور تجزیه و تحلیل ژن های زیر، که نشان می دهد ظرفیت خفاش ها به فرار از ابولا می تواند با دیگر توانایی ایستاده خود را مرتبط - قدرت پرواز است.

پرواز نیاز به سوخت و ساز بدن خفاش برای اجرا در سرعت بسیار بالا، باعث استرس و آسیب سلول بالقوه، و کارشناسان فکر می کنم خفاش ممکن است یک مکانیسم برای محدود کردن این آسیب با داشتن بخش هایی از سیستم ایمنی بدن خود را به طور دائم روشن.

خطر برای انسان ها از خفاش ها می آید در مسیر به بشقاب شام. گوشت بیشه - از خفاش ها به بزکوهی، سنجاب، خارپشت، و میمون ها - به مدت طولانی از غرور و افتخار از محل برگزار شد در منوها در غرب و مرکز آفریقا. خطر انقباض ابولا نهفته در تماس با خون آلوده در کشتار و آماده سازی حیوانات.

میزبان طبیعی

دانشمندان در حال مطالعه ابولا از زمان کشف آن در سال 1976 در جمهوری دموکراتیک کنگو، زئیر و سپس، به مدت طولانی خفاش میوه مشکوک به عنوان میزبان طبیعی، هر چند لینک به انسان است که گاهی اوقات غیر مستقیم به عنوان میوه کاهش یافته است توسط خفاش ها آلوده به راحتی می توانید توسط گونه های دیگر را برداشت ، گسترش ویروس به حیوانات از جمله میمون ها.

این رابطه عفونت در حیات وحش منجر به شیوع ابولا پراکنده زیر تماس انسان با خون یا دیگر مایعات آلوده حیوانات.

این بدون شک اتفاق افتاده در شیوع فعلی، هر چند در مقیاس از بحران در حال حاضر آوردن لیبریا، سیرالئون و گینه نو، که در حدود 5000 نفر کشته، نشان دهنده شکست های بهداشت عمومی پس از آن.

"یک فاجعه بهداشت عمومی به جای مشکل از مدیریت حیات وحش چه در حال حاضر اتفاق می افتد،" مارکوس Rowcliffe در انجمن جانورشناسی لندن (ZSL)، اجرا می شود که باغ وحش لندن گفت.

نقش خفاش ها در گسترش ابولا است که احتمالا هر دو یک تابع از اعداد بزرگ خود، جایی که آنها در میان پستانداران در جهان، و همچنین سیستم ایمنی بدن غیر معمول خود رتبه دوم تنها به جوندگان، با توجه به میشل بیکر مشترک المنافع علمی و سازمان تحقیقات صنعتی، آژانس ملی علوم استرالیا.

بیکر، است که توسط خفاش ها توانایی "در" تعادل "با ویروس زندگی می کنند مجذوب، کاغذ با همکاران در سال گذشته منتشر شده در مجله Nature به دنبال در ژنوم خفاش. آنها غلظت غیر منتظره از ژن برای تعمیر آسیب DNA، اشاره به یک ارتباط بین پرواز و ایمنی در بر داشت.

"(این) امکان جالب است که سازگاری پرواز ناشی از طول عمر اثرات ناخواسته در عملکرد سیستم ایمنی بدن خفاش داشته اند و احتمالا نیز افزایش می دهد،" را نوشت.

خفاش ها درک

و همچنین تحمل ویروس ها، خفاش ها نیز شگفت آور با عمر طولانی می باشد. خفاش کوچک برانت، یکی از ساکنان اروپا و آسیا، ثبت شده است زندگی را برای بیش از 40 سال، حتی اگر آن سختی به اندازه یک موس. خفاش ها نیز به ندرت سرطان.

"ما فقط در آغاز،" بیکر در یک مصاحبه تلفنی گفت. "اما اگر ما می تواند درک چگونه خفاش ها در برخورد با این ویروس ها و اگر ما می توانیم سیستم ایمنی بدن از گونه های دیگر به واکنش نشان می دهند در همان راه تغییر مسیر، پس از آن که می تواند یک روش درمانی بالقوه."

این آسان نخواهد بود. روشن اجزای سیستم ایمنی بدن می تواند مشکلات سلامتی خود را به ارمغان بیاورد، اما این ایده - که هنوز به فراتر از مرحله تحقیقات اولیه را دریافت کنید - این است که به نوبه خود تا عناصر خاص برای رسیدن به یک تعادل بهتر است.

یکی از دلایلی که ابولا تا به مردم کشنده است این است که حملات ویروس سیستم ایمنی بدن و زمانی که سیستم در نهایت می آید آن را به بیش از درایو می رود، باعث آسیب های اضافی.

ابولا کار در بخش با مسدود کردن اینترفرون، یک مولکول ضد ویروس، که بیکر پیدا کرده است به "تا تنظیم"، به معنی آن است که در سطوح بالاتر، در بر داشت در خفاش ها.

گوشت گوزن و آهو، با بال

سیستم ایمنی بدن خفاش ممکن است یا ممکن است به داروهای جدید منجر شود یک روز نیست. با این حال، کارشناسان استدلال می کنند در بسیاری از دلایل دیگر به گرامی داشتن خفاش ها، که همچنین نقش حیاتی در گرده افشانی و کنترل آفات وجود دارد.

آنها همچنین یک منبع پروتئین سنتی در غرب آفریقا، اغلب در خورش تند خدمت هستند، و محدودیت در مصرف گوشت بیشه در حال حاضر به کمبود مواد غذایی موثر در بخش هایی از غرب آفریقا، با توجه به موسسه تحقیقات سیاست غذایی بین المللی.

شکار و برش خفاش ممکن است مخاطره آمیز اما تصور می شود پخت و پز به آنها امن است. سازمان بهداشت جهانی توصیه حیوانات باید با "دستکش و دیگر لباس های محافظ مناسب" و گوشت باید "به طور کامل پخته شده" گرفته شده است.

"در دراز مدت این امر می تواند معقول برای دیدن مردم در حال حرکت به دور از خفاش شکار اما در کوتاه مدت آنها در ارائه منبع مهم مواد غذایی، گفت:" Rowcliffe از ZSL.

"اساسا، گوشت وحشی خوب، محصول سالم است. مردم در بریتانیا خوردن گوشت گوزن و آهو و خرگوش و در بسیاری از آن هیچ تفاوتی ندارد به آن."