صفحه 37 از 39 نخستنخست ... 18192021222324252627282930313233343536373839 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 361 به 370 از 390
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    4696
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام . همین الان چک کردم قسمت بازارچه هم دیده میشه !!
    سلام ممنون که توجه دارید ولی متاسفانه من روی همه ورژن های تاپاتالک چک کردم ولی بازارچه رو باز نمیکنه البته اینم بگم که فقط بازارچه آبزیانو باز نمیکنه مابقیو باز میکنه.
    سپاس.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    16801
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام . خیلی ها تو ایران به باجریگار میگن مرغ عشق .. گذاشتن ( معروف به مرغ عشق ) برای این دسته از کاربرا هست که بتونن تاپیک سوالاتشون رو پیدا کنن .

سپیده خانوم منظورم این نبود . میخاستم بگم تاپیکو بزاریم پرسش و پاسخ در مورد این پرنده ها ینی مرغ عشق یا همون باجریگار. اسم تاپیک باشه پرسش و پاسخ

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadfalah نمایش پست ها
    سلام ممنون که توجه دارید ولی متاسفانه من روی همه ورژن های تاپاتالک چک کردم ولی بازارچه رو باز نمیکنه البته اینم بگم که فقط بازارچه آبزیانو باز نمیکنه مابقیو باز میکنه.
    سپاس.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
    امکان نداره .. همه بخش بازارچه باشه بجز آبزیان . جدیدا هم هیچ تغییری ایجاد نشده که دسترسی کاربران رو به بخش بازارچه مخصوصا آبزیان محدود کنه . من بازم چک کردم و همه بخش ها کاملا نشون داده میشه ..

دوستان دیگه هم چک کنید لطفا

نقل قول نوشته اصلی توسط Hani ye نمایش پست ها
    سپیده خانوم منظورم این نبود . میخاستم بگم تاپیکو بزاریم پرسش و پاسخ در مورد این پرنده ها ینی مرغ عشق یا همون باجریگار. اسم تاپیک باشه پرسش و پاسخ
    درسته من متوجه نشدم فکر کردم منظور شما اینه که مرغ عشق حذف بشه .

متاسفانه چون این تاپیک با همین نام تو گوگل ایندکس شده دیگه امکان تغییر عنوانش وجود نداره .. ما برای هر طوطی یه بخش پرسش و پاسخ ایجاد کردیم که کاربرا به راحتی میتونن این تاپیک رو پیدا کنن جتی اگه " پرسش و پاسخ" ابتدای عنوان نباشه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    بالخ
    شماره عضویت
    14675
    سلام
    یک مورد درباره ی بازارچه: اگه قرار بر این هست که هیچ یک از کاربران توی تاپیک بازارچه سوالی نکنند پس نمیشه تنظیماتش جوری باشه که فقط استارتر و مدیران بخش بتونن پست بدن؟

همکار قدیمی (سرپرست تیم مترجمین)

نوع حیوان خانگی
    ماهی های آب شیرین
    شماره عضویت
    4029
    و مورد دیگه در مورد بازارچه این که فروشنده باید اطلاعات کامل از جنسی که قراره بفروشه ارائه بده. برای مثال یکی از مهمترین فاکتور ها در خرید یک آکواریوم دانستن ابعاد اون هست. اگر قرار باشه فروشنده این موضوع رو نگه و کاربر هم سوال بپرسه، مدیران اون بخش بگن از طریق پیغام خصوصی مطرح کنید و ... هر روز 50 نفر پیغام خصوصی میدن ابعاد آکواریوم چنده؟ بنظر من مدیران بخش بازارچه در حال حاضر فقط این پارامتر رو کنترل می کنند که کسی در تاپیک بازارچه سوالی نپرسه. در صورتی که باید اطلاعات فروش جنس رو بررسی کنند در صورتی که نواقصی داشت اجازه بدند سوالها مطرح بشه، جواب دریافت بشه و بعد پست اول ویرایش بشه تا در اختیار همه قرار داده بشه. حالا اگر قراره بعد از تکمیل اطلاعات در پست اول، سوال و جواب ها حذف بشه موردی نداره.

این تاپیک رو ببینید لطفا:

http://www.parsipet.ir/thread31316.html

ویرایش توسط Discjockey : 12th December 2014 در ساعت 12:41 PM

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط ساوالان نمایش پست ها
    سلام
    یک مورد درباره ی بازارچه: اگه قرار بر این هست که هیچ یک از کاربران توی تاپیک بازارچه سوالی نکنند پس نمیشه تنظیماتش جوری باشه که فقط استارتر و مدیران بخش بتونن پست بدن؟
    سلام . ممنون از پیشنهادتون امکانش وجود نداره .

نقل قول نوشته اصلی توسط Discjockey نمایش پست ها
    و مورد دیگه در مورد بازارچه این که فروشنده باید اطلاعات کامل از جنسی که قراره بفروشه ارائه بده. برای مثال یکی از مهمترین فاکتور ها در خرید یک آکواریوم دانستن ابعاد اون هست. اگر قرار باشه فروشنده این موضوع رو نگه و کاربر هم سوال بپرسه، مدیران اون بخش بگن از طریق پیغام خصوصی مطرح کنید و ... هر روز 50 نفر پیغام خصوصی میدن ابعاد آکواریوم چنده؟ بنظر من مدیران بخش بازارچه در حال حاضر فقط این پارامتر رو کنترل می کنند که کسی در تاپیک بازارچه سوالی نپرسه. در صورتی که باید اطلاعات فروش جنس رو بررسی کنند در صورتی که نواقصی داشت اجازه بدند سوالها مطرح بشه، جواب دریافت بشه و بعد پست اول ویرایش بشه تا در اختیار همه قرار داده بشه. حالا اگر قراره بعد از تکمیل اطلاعات در پست اول، سوال و جواب ها حذف بشه موردی نداره.

این تاپیک رو ببینید لطفا:

http://www.parsipet.ir/thread31316.html

سلام . اینطور نیست که مدیران فقط کنترل کنن کاربری سوال نپرسه . ما موارد مهمی رو مشخص کردیم که فروشنده باید اون ها رو در آگهی قرار بده مثلا اطلاعاتی از محصول مورد نظر ، عکس از خود محصول ( نه عکس اینترنتی ) ، قیمت ، محل تحویل یا نحوه ارسال و در مواردی خاص که نیاز به اثبات حرف فروشنده برای کاربران وجود داشته باشه , یه سری جزئیات دیگه هم خواسته میشه . مدیران این موارد رو کنترل میکنن . اما چون اکثر کاربران قوانین رو نمیخونن و مدام سوال میپرسن تو تاپیک بیشترین تذکری که از سمت مدیران بخش فروش دیده میشه همین هست .

در مورد کامل بودن اطلاعات ، فروشنده باید از محصولی که میفروشه اطلاعاتی بذاره که برای مشتری جای سوال باقی نذاره . که متاسفانه خیلی ها این موارد رو رعایت نمیکنن و این گرفتاریش برای خودشون هست . چون باید در پیام خصوصی به قول شما پاسخگوی 50 نفر باشن تا فقط برای مثال ابعاد اون تانک رو ذکر کنن . این فروشنده ها میتونن مواردی که برای کاربران جای سوال هست رو در اختیار مدیران بخش قرار بدن که به پست اول اضافه بشه و یا میتونن در بروزرسانی بعدی خودشون موارد مورد نیاز رو اضافه کنن .

کلا در مورد پیشنهاد شما میتونم بگم که کاربران به هیج عنوان نباید هیچ سوالی در تاپیک بپرسن این قانون بخش هست که همه باید رعایت کنن اما اجبار به مشخص کردن موارد خاص برای فروش محصولات مختلف رو ، در تیم مدیریت مطرح میکنم حتما

مرسی از پیشنهادت

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    بالخ
    شماره عضویت
    14675
    ببخشید ولی بهتر نیست قبل از ارسال پست یا ایجاد تاپیک جدید اول مدیران تایید کنند بعد نمایش داده بشه؟
    مثلا اگه اطلاعات از طرف فروشنده کافی نبود تایید نشه و برای ایشون پیغامی داده بشه بعلت فلان دلیل تایید نشد.
    مدیران بخش هم که ماشالله همیشه انلاین هستن و برای تایید پست فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد.
    با تشکر از مدیریت

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط ساوالان نمایش پست ها
    ببخشید ولی بهتر نیست قبل از ارسال پست یا ایجاد تاپیک جدید اول مدیران تایید کنند بعد نمایش داده بشه؟
    مثلا اگه اطلاعات از طرف فروشنده کافی نبود تایید نشه و برای ایشون پیغامی داده بشه بعلت فلان دلیل تایید نشد.
    مدیران بخش هم که ماشالله همیشه انلاین هستن و برای تایید پست فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد.
    با تشکر از مدیریت

ما در هیچ بخشی از سایت تاپیک ها رو تائیدی نمیکنیم . به همین راحتی که شما میگید نیست . اینکار بسیار خسته کننده و دردسر ساز هست هم برای ما و هم برای مدیران بخش، یکی از دلایلش هم این هست که اکثر تاپیک ها و پست های تائید نشده توسط مدیران بخش دیده نمیشه . چون مثل یه تاپیک عادی هست و این طبیعیه که از پست ها و تاپیک های تائید شده قابل تشخیص نباشه . همین الان هم که گاهی اوقات پست های کاربران به دلیل سیستم ضد اسپم تائید نمیشه ، ما از بخش مدیریت این تاپیک ها رو تائید میکنیم . چون مدیران متوجه نمیشن و دلایل دیگه ای هم هست که باعث میشه این پیشنهاد هم قابل اجرا نباشه...

مدیر انجمن آکواریوم

نوع حیوان خانگی
    خرس قطبی
    شماره عضویت
    3829
    سلام سپیده خانم خیلی وقت پیش بود ازتون خواستم یه سری تاپیک ها رو از بعضی تب های پنجره ی اصلی حذف کنید

مثلا کسی که تاپیک آکواریوم دیسکس خودش رو داره آدرس تاپیکش هم توی تب آب شیرین هست هم توی دیسکس و فلاور

یه تب جدا به اسم حیوانات خانگی اعضا اگه بزنید که زیر مجموعش طوطی ها و ماهی ها و سگ و گربه و .... ی اعضا باشه بهتر نیست؟

تاپیک های سگ و گربه واقعا فعالیت خیلی کمی دارن شاید حذف شدن تب سگ و گربه مشکلی پیش نیاره

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط StarFish نمایش پست ها
    سلام سپیده خانم خیلی وقت پیش بود ازتون خواستم یه سری تاپیک ها رو از بعضی تب های پنجره ی اصلی حذف کنید

مثلا کسی که تاپیک آکواریوم دیسکس خودش رو داره آدرس تاپیکش هم توی تب آب شیرین هست هم توی دیسکس و فلاور

یه تب جدا به اسم حیوانات خانگی اعضا اگه بزنید که زیر مجموعش طوطی ها و ماهی ها و سگ و گربه و .... ی اعضا باشه بهتر نیست؟

تاپیک های سگ و گربه واقعا فعالیت خیلی کمی دارن شاید حذف شدن تب سگ و گربه مشکلی پیش نیاره

سلام . متاسفانه موافقت نشد . بخش های سگ و گربه و جونده به صورت تب قرار داده شده که بیشتر دیده بشه و اگه هم تبی خالی بشه مطمئنا بخش های مهم تر جایگزینش خواهد شد نه آلبوم عکس اعضا.

صفحه 37 از 39 نخستنخست ... 18192021222324252627282930313233343536373839 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)