صفحه 30 از 42 نخستنخست ... 1112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 291 به 300 از 413
    همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    سلام
    روشنایی زمانش خوبه ولی اگه تو تانک دیاتوم دیدید زمان روشنایی تانک رو به 10 ساعت کاهش بدید
    تایمرهای مکانیکی المانی هم یه بار تنظیم کنی دیگه نیازی به تنظیم نداره مگر برق بره که فقط باید ساعتش رو دوباره تنظیم کنید
    اکتنیک رو نیم ساعت قبل نور اصلی روشن کنید و نیم ساعت بعد خاموش شدن نور اصلی خاموش کنید

send by tapatalk

همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    دوست عزیز خوشحال شدم که شرایط خوب شده تلفات هم فدای سرت توی هر کاری اولش مشکلات زیاده,. جابجا کردن شقایق کاردرستی نیست وجدا کردنش میتونه بهشون اسیب برسونه.در مورد لامپهای کم مصرف بعضی از این لامپها دارای کلوین۶۵٠٠هستند که میشه در رف استفاده کرد بقیه داری کلوین٢٧٠٠هست که فایده ای برای اینکار نداره,لامپهایFPLهم نور خوبی داره قیمت مناسبی هم داره ٣۶وات هست وسفیدش هم معمولا۶۵٠٠کلوینه

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    فقط ماهی
    شماره عضویت
    16595
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahidost نمایش پست ها
    دوست عزیز خوشحال شدم که شرایط خوب شده تلفات هم فدای سرت توی هر کاری اولش مشکلات زیاده,. جابجا کردن شقایق کاردرستی نیست وجدا کردنش میتونه بهشون اسیب برسونه.در مورد لامپهای کم مصرف بعضی از این لامپها دارای کلوین۶۵٠٠هستند که میشه در رف استفاده کرد بقیه داری کلوین٢٧٠٠هست که فایده ای برای اینکار نداره,لامپهایFPLهم نور خوبی داره قیمت مناسبی هم داره ٣۶وات هست وسفیدش هم معمولا۶۵٠٠کلوینه
    سلام
    ممنون
    دقت کردم به این موضوع، لامپها ۶۴۰۰ کلوین هستن، البته روشون که اینو نوشته، اللّه اعلم!!!
    و شقایقها یه سری می چسبن و به سری نه، صبا رو جابجا کردم، حیوون سرحال تر شد، دوتا مرجان هم داشتم که جابجا کردم، اونا هم یه تغییر رنگ دادن، خوب شد.
    دیشب آی رو هم تست زدم، نیتریت صفر نبود اما نزدیک صفر بود و نیترات هم تقریباً ۱۰ بود.
    خدا رو شکر خوب شده فعلاً ،تا دو هفته همین باشه، کی رم خرید!!! [emoji2] [emoji12] [emoji1]

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    نقل قول نوشته اصلی توسط Drax777 نمایش پست ها
    سلام
    ممنون
    دقت کردم به این موضوع، لامپها ۶۴۰۰ کلوین هستن، البته روشون که اینو نوشته، اللّه اعلم!!!
    و شقایقها یه سری می چسبن و به سری نه، صبا رو جابجا کردم، حیوون سرحال تر شد، دوتا مرجان هم داشتم که جابجا کردم، اونا هم یه تغییر رنگ دادن، خوب شد.
    دیشب آی رو هم تست زدم، نیتریت صفر نبود اما نزدیک صفر بود و نیترات هم تقریباً ۱۰ بود.
    خدا رو شکر خوب شده فعلاً ،تا دو هفته همین باشه، کی رم خرید!!! [emoji2] [emoji12] [emoji1]

معلومه عاشق خرید کردن هستید.راستش را بخواید توی این چند روز هم تعجب کردم شما هیچی نخریدید ولی شوخی در رفته فعلا صبر کنید هنوز سیکلتون کامل نشده ,اگرم خواستید دوهفته دیگه خریدکنیدلااقل یکی یا حداکثردوتا ماهی بگیرید,تا ان شاالله دیگه به مشکلی بر نخورید

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    فقط ماهی
    شماره عضویت
    16595
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahidost نمایش پست ها
    معلومه عاشق خرید کردن هستید.راستش را بخواید توی این چند روز هم تعجب کردم شما هیچی نخریدید ولی شوخی در رفته فعلا صبر کنید هنوز سیکلتون کامل نشده ,اگرم خواستید دوهفته دیگه خریدکنیدلااقل یکی یا حداکثردوتا ماهی بگیرید,تا ان شاالله دیگه به مشکلی بر نخورید
    من خرید نکنم؟؟؟ استغفراللّه...
    هفته پیش ۴ تا خرید داشتم، یه شقایق سنگ سبز ، یه مرجان دونات، دو تا هم موکتی از دو نوع مختلف!!!
    آقا خب چی کار کنم؟؟؟ می رم اونجا نمی شه، مجبورم،می فهمی؟؟؟ مجبور...!!!! :cool::cool::cool:

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    من خرید نکنم؟؟؟ استغفراللّه...
    هفته پیش ۴ تا خرید داشتم، یه شقایق سنگ سبز ، یه مرجان دونات، دو تا هم موکتی از دو نوع مختلف!!!
    آقا خب چی کار کنم؟؟؟ می رم اونجا نمی شه، مجبورم،می فهمی؟؟؟ مجبور...!!!! :cool::cool::cool:

دوست عزیز مبارک باشه گفتم چی شده,ریفهای خشکلی هستند مخصوصا شقایق سنگ سبز ,من دوتاداشتم که یکیش را یکی از دوستان به زور برد خیلی بزرگ وخشکل بود.دونات هم خشکله فقط یه موضوع درباره موکتی که حتما شبها یه نور کم داخل اک داشته باشید که میتونه ماهیها را بگیره وبخوره مخصوصا ماهیهای تازه وارد ومریض .اگه وقت کردید یه عکس بزارید

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    فقط ماهی
    شماره عضویت
    16595
    باز سلام
    یه سوال
    الان PH آب روی ۹ و Kh بین ۱۱-۱۲ هست، این مشکل محسوب می شه ؟؟؟ عایا؟؟؟
    و اینکه درمان Kh که آلکالاین ۸/۳ هست، برا pH چی ؟؟؟ البته اگه درمانی لازمه؟

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    باز سلام
    یه سوال
    الان PH آب روی ۹ و Kh بین ۱۱-۱۲ هست، این مشکل محسوب می شه ؟؟؟ عایا؟؟؟
    و اینکه درمان Kh که آلکالاین ۸/۳ هست، برا pH چی ؟؟؟ البته اگه درمانی لازمه؟

سلام ph یه مقدار زیاده و بهترین حالتش باید بین 8.2 &8.4 باشه ، با چه تستری تست زدید چون معمولاph از حد نرمالش پایین تره وkh خوبه که نرمالش باید بین 8&12 باشه ، ph وkh و منزیوم و کلسیوم با هم رابطه مستقیم دارن و در صورتی که سختی و کلسیوم و منزیوم درحالت نرمال باشن ph هم نرمال خواهد بود ولی اگه ph کم باشه میشه با محلولهایی که بافر و افزاینده ph هستند استفاده کرد

send by tapatalk

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    فقط ماهی
    شماره عضویت
    16595
    من تستم سرا هست
    تاحالا با همین تست مشکل Ph نداشتم،
    کلسیوم و‌منیزیوم هم دارم با استفاده از المنتال بالا می برم، کم کم روی سنگهام داره جلبک سبز و رنگی می زنه، و اینکه Kh نباید همون بین ۸ تا حداکثر ۱۰ باشه؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور - کاسکو
    شماره عضویت
    9145
    من تستم سرا هست
    تاحالا با همین تست مشکل Ph نداشتم،
    کلسیوم و‌منیزیوم هم دارم با استفاده از المنتال بالا می برم، کم کم روی سنگهام داره جلبک سبز و رنگی می زنه، و اینکه Kh نباید همون بین ۸ تا حداکثر ۱۰ باشه؟

KH باید بین ۸ تا ۱۲ باشه و بهترین حالتش همون ۱۰ هست که اگه یکم بالا و پایین شد بتونید قبل از خارج دن از حد مجاز درستش کنید.

صفحه 30 از 42 نخستنخست ... 1112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)